Kuşatma Brawl Stars Oyun Modu Rehberi

Brawl Stars Kuşatma Nasıl Oynanır?

Bu yazımızda Kuşatma Brawl Stars Oyun Modu Rehberi hakkında bilgiler verip , Kuşatmada En İyi Karakterler Hangileridir ,Kuşatma Nasıl Kazanılır ,Kuşatma Haritaları ,Brawl Stars Kuşatma Modu Rehberi ,Kuşatma Oyun modunun Amacı Nedir  ve Kuşatma Taktikleri Nelerdir onlardan bahsedeceğiz…

 

Kuşatma Brawl Stars Oyun Modu Rehberi

Brawl Stars Kuşatma Haritaları

Kuşatma Nasıl Kazanılır ?

Brawl Stars Kuşatma Taktikleri

 • Haritanın merkez alanını kontrol etmek çok önemlidir. Ekibiniz göründükleri gibi cıvataları toplarken düşmanı uzak tutun.
 • Takım itmeleri önemlidir. Robotunuza çok fazla güvenmeyin. Kuşatma sırasında robotu desteklemek, maçı kazanmak için çok önemlidir.
 • Robotunuz doğmak üzereyken, arkasında kalın ve oradan saldırın, aksi takdirde mağlup olma ve başa geri dönme riskiyle karşı karşıya kalırsınız, bu da sizi takım zorlamasından çıkarır.
  Üs, kendisine en yakın olan oyuncuya saldırır. Üsse asla kuşatma robotunuzdan daha fazla yaklaşmayın.
 • Üs yerine size zarar vermesine izin vermek için kuleler / minyonlar üreterek veya ona yaklaşarak rakiplerin kuşatma robotunun dikkatini dağıtmaya çalışın.
 • Bir ekiple kullanabileceğiniz bir strateji, ilk kuşatma robotu ortaya çıktığında düşmanlardan bir cıvata daha az almaya çalışmaktır, böylece cıvatalarınızı ikinci veya üçüncü robota istifleyerek hızlıca oyunu kazanabilirsiniz çünkü düşman cıvata sayısı bir düşman kuşatma robotu ortaya çıktığında sıfıra ayarlanır. Bunu yalnızca ilk Kuşatma sırasında yapın, çünkü çoğu takımın Kuşatma Robotu ortaya çıktığında yalnızca 2-4 cıvata olacaktır, böylece Robot o kadar güçlü olmayacaktır. Bu istifleme taktiğini kuşatmada ikinci sırada kullanırsanız, çok geç olabilir ve Kuşatma Robotu çok güçlü olabilir ve muhtemelen ekibinizin kaybetmesine neden olabilir.
 • Ekibinizin kuşatmasından sonra kalan sağlık miktarına bağlı olarak, cıvataları görmezden gelmek ve bitirmek için doğrudanÜsse atış yapmak avantajlı olabilir.
 • Bo’nun kara mayınlarını düşman kuşatma robotunun önüne yerleştirin. Mayınlar patladığında, robotu bir saniyeliğine sersemleterek Üsse ve ekibinize ona saldırması için zaman tanır.
 • Gene’in Süperi, hücum, savunma ve merkezin kontrolünde faydalıdır. Gene’in Süperi, düşman takımın Robot’u Üssünüze ulaşmadan sadece bir saniye önce etkinleştirilebilir, onu Üs’ten uzaklaştırarak size, ekibinize ve Üssünüze onu yok etmek için daha fazla zaman tanır. Gene’nin Süperi, düşmanı cıvatalarla Üssün menziline çekmek için de kullanılabilir ve onları saniyeler içinde ortadan kaldırır. Gene’in Süperi, savunan oyuncuyu savunmalarını engellemek için Kuşatma Robotundan uzaklaştırabildiğinden hücumda kullanılabilir.
 • Penny’nin yıldız gücü Son Patlaması varsa, onu savunan hiçbir şey yoksa kulesini Üssün yanına atabilir ve öldüğünde tüm bombalar Üsse çarparak çok fazla hasar verir.
 • Bazen kuşatma robotunuz düşmanın Üssüne saldırmak için öndeyken, özellikle kuşatma robotunun Üs’ten oldukça uzak olduğu durumlarda, düşmanların peşine düşmek gerçekten yararlı değildir. Bağışıklık sürelerini kullanacaklar ve robotun yolunu engelleyecekler.
 • Etkili bir ekip Pam, Jessie ve diğer tank oyuncularıdır. Pam’in Anne Sevgisi yıldız gücü  Üs tarafına yerleştirilirse aşırı güç alabilir. Jessie’nin Şok Edici Yıldız Gücü ile tareti de durdurulamaz olacaktı. Tank çok fazla hasar verirken kule saldırır ve Jessie saldırmaya devam ederse, kazanma şansınız artar.
 • Yapabiliyorsanız, Robotu veya Üssü durdurabilen veya yavaşlatabilen oyuncular kullanmayı deneyin.
 • Bea‘nin ve Emz‘in Süperi robotu yavaşlatabilir ve Shelly‘nin Fişek Şoku  yıldız gücü varsa, botu da yavaşlatabilir. Frank’in Süperi, robotu durdurmak için özellikle yardımcı olabilir.

Hangi karakterin özelliklerini merak ediyorsanız karakter adı üstüne tıklayarak onun için hazırlanmış olan detaylı sayfaya ulaşabilirsiniz…

Brawl Stars Kuşatma En İyi Takımlar –Kuşatma En İyi Karakterler

 

Kuşatma Brawl Stars Oyun Modu Rehberi

 

Kuşatma Brawl Stars Oyun Modu Rehberi

Kuşatma Brawl Stars Oyun Modu Rehberi

Kuşatma Brawl Stars Oyun Modu Rehberi

 Tüm Brawl Stars Oyun Modları Listesine Ulaşmak için Tıklayın…