Lou Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri

Brawl Stars Lou

Bu yazımızda Brawl Stars Lou Özellikleri ve Kostümleri inceleyeceğiz, Lou, kelimenin tam anlamıyla havalı bir adam! Soğukla ilgili her şeyi elinden geldiğince en iyi şekilde halledebilir. İnsanın içini ürperten soğuklar da ondan daha iyisi yok.İçerğimizde Lou  Özellikleri ,Yıldız Güçleri , Aksesuarları ve Kostümleri hakkında bilgiler vereceğiz.

Lou Nasıl Oynanırİpuçları Nelerdir içeriğimizde bahsedeceğiz.

İşte karşınızda tüm detaylarıyla Lou  karakteri…

 

Brawl Stars Lou Karakteri
Brawl Stars Lou Karakteri

Lou Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri

Lou, öne çıkan sezonunda Seviye 30’a ulaştıktan sonra 4.Sezon: Tatil Kaçışından Seviye 30’da Brawl Pass ödülü olarak veya Brawl Kutulardan açılabilen bir Kromatik Karakterdir. Lou ortalamanın altında hasara ve cana sahip ancak hem saldırısında hem de Süper’de destek mekanizmalarına sahip.Süper yeteneği, düşmanları yavaşlatan ve manevra yapmayı zorlaştıran oldukça geniş bir buz alanı yaratır.

Aksesuarı Buz Bloğu, onu kısa bir süre için tüm hasarlara karşı bağışıklık kazandırır.

İlk Yıldız Gücü Süper Soğuk, Lou’nun Süper bölgesinde duran rakipler, Beyin Donması saldırısında olduğu gibi yavaş yavaş donuyor.

İkinci Yıldız Gücü olan Hipotermi, Donmasına bağlı olarak rakibin yeniden yükleme hızını düşürür.

Sınıf : Destek

Saldırı: Beyin Donması ;

Rakipleri kar konileriyle kışkırtan Lou, sonunda onları 1,0 saniye boyunca yerinde dondurabilir.
Lou, düz bir çizgide orta-düşük hasar veren hızlı bir şekilde 3 kar konisi fırlatır. Böylece bir rakibe tek bir kar konisiyle bile vurduktan sonra, düşmanların adının solunda bir Buz ölçer görünecektir.

Her kar külahı, Süper şarj oranı olan% 14,3 ile aynı Don yüzdesini uygular. Rakip, Don ölçerini doldurduktan sonra, 1 saniye boyunca yerinde sersemletilir.Donma 2 saniye uygulanmazsa;Donma ölçer her saniye% 5 azalmaya başlayacaktır. Donma birden fazla Lous ile istiflenebilir. Bu saldırının tamamlanması 0,45 saniye sürer.

Süper: Gizli Buzlanma ;

Lou, yerde buzlu, kaygan bir alan oluşturan bir kutu dondurucu soğuk şurup bırakıyor.
Lou şurubu fırlatır ve tarlada kaygan bir alan oluşturur. Bölgede hareket ederken yön değiştiren herhangi bir düşman  yavaşlatılır, ancak bu Lou’yu veya müttefiklerini etkilemez. Keskin yön değişiklikleri, hareketi kısa bir süre için tamamen durduracaktır.

Brawl Stars Lou Kostümleri

 • Kral Lou(Brawl Pass kostümü) (Yeni)
 • Smooth Lou : sezon 5 : starr force özel kostüm
Smooth Lou
Smooth Lou
Lou
brawl stars lou kostümleri resmi

Lou Özellikleri

 • Can: 3100
 • Rol: Destek
 • Hareket hızı: 720 (Normalin üstü)
 • Menzil: 9.33
 • Saldırı miktarı: 3 kez arka arkaya hasar bırakabilir
 • Vuruş başına şarj oranı: %14
 • Tekrar yükleme süresi: 1.4 saniye
 • SÜPER Yetenek süresi: 10 saniye
 • 1. Seviye hasar: 380
 • 9 ve 10. Seviye hasar: 532

Sağlık ;

Seviye Sağlık
1 3100
2 3255
3 3410
4 3565
5 3720
6 3875
7 4030
8 4185
9 – 10 4340

Saldırı ;

Seviye Kar külahı başına hasar
1 400
2 420
3 440
4 460
5 480
6 500
7 520
8 540
9 – 10 560

Süperi;

Süper
Aralık 7.67
Süresi 10 saniye
Mermi hızı 1739
Şurup aralığı 3.67

Lou Yıldız Gücü

Savaşçının 1. yıldız gücü : Süper Soğuk ;

Lou’nun Süper bölgesinde duran rakipler, Beyin Donması saldırısında olduğu gibi yavaş yavaş donar.
Lou’nun Süperi artık düşmanlara her saniye yavaşça% 14 donma uygulayacak.Böylece bu etki, normal saldırısıyla birlikte istiflenir, böylece bölgede Lou’nun saldırısına uğrayan bir düşman daha hızlı donar.

Savaşçının 2. yıldız gücü : Hipotermi ;

Rakipler, Lou’nun saldırılarından ne kadar donmuş olduklarına bağlı olarak yeniden doldurma hızlarının% 35’ini kaybeder.
Rakipler,% 35’e kadar her donma tetiklemesi için yeniden doldurma hızlarının% 4’ünü kaybeder. Bu,% 43.75 donma veya kabaca 3 saldırıda maksimuma çıkar. Bu yalnızca o tek Lou için geçerlidir; Örneğin,Süper Soğuk ile başka bir Lou rakibin yeniden yükleme hızını yavaşlatamaz.

Lou Aksesuarı

Savaşçının aksesuarı : Buz Bloğu ;

Lou kendini buzla korur ve 1,0 saniye boyunca yenilmez hale gelir.
Lou, geri itmeler ve sersemletmeler dışında 1 saniye boyunca tüm hasara karşı tamamen bağışık hale gelir. Bu nedenle Buz Bloğu aksesuarı etkinken Lou, Süper’ini hareket ettiremez, saldıramaz veya kullanamaz.

Lou Brawl Stars Çıkarma Taktiği

Lou, toplam 100 elmasa satılıyor. Oyun içinde 100 elmas toplamak, hakikaten bir hayli zor

Karşınıza çıkan bütün kutuları açmalı ve bu kutularda nadir bulunan elmasları envanterinizde saklamalısınız.

Eğer, “ben bu tip işlerle vaktimi kaybetmek istemiyorum” diyorsanız;oyuna para gönderip ihtiyacınız olan elması kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Brawl Stars Lou Çıkarma Hilesi

Lou, kuvvetli bir karakter olduğu için destesinde Lou olan oyuncular rakiplerini daha rahat bir biçimde yenebiliyor. Lou’nun bu kadar kıymetli olması sebebiyle hakkında pek çok hile yöntemi anlatılıyor. Öncelikle Lou çıkarma hilesi için hiçbir dosya veya program indirmenize gerek olmadığı konusunda sizi uyarmalıyız.

Brawl Stars Lou çıkarma hilesi başlıklı hile dosyaları ve programlardan uzak durmalısınız. Bu hileler Lou çıkarmadığı gibi siz ve cihazınıza zarar verir. İçeriklerinde barındırdıkları virüslerle uygulamalarınız ve cihazınızın işletim sistemini bozabilirler. Cihazınızda bulunan kişisel bilgileri kopyalayarak yayabilirler.

Brawl Stars Lou Çıkarma Hilesi Nasıl Yapılır?

Hiçbir üçüncü parti dosya ve uygulama indirmenize gerek kalmadan Lou çıkarabileceğiniz hilenin adımları şu şekildedir:

 • Brawl Stars’ı açın. Ardından ana ekrandan ayarlara geçin.
 • Ayarlar kısmında dil ayarlarını değiştirmeniz gerekir. Dil ayarlarını bularak değiştirin. Yalnızca “konum” kısmında yazan ülkenin dili olamamasına dikkat edin.
 • Dili değiştirip ayarları kaydettikten sonra karakter kartlarını açın. Lou karakterinin üzerine defalarca tıklamaya başlayın. Art arda yaklaşık 20-25 defa tıklayın.
 • Sonra tıklamayı bırakarak maça girin. Maçlardan olabildiğince kutu kazanmaya başlayın. Bir-iki tane kutu kazanıp bırakmayın. Şansınızı artırabilmek için çok sayıda maç yapıp çok kutu kazanın.
 • Yeteri kadar kutu kazandıktan sonra tekrar karakter kartlarını açın. Lou karakterinin üzerine art arda 20-25 defa tıklayın.
 • Tıklamanız bittikten sonra teker teker kutuları açmaya başlayın.

Büyük ihtimalle kutuların birinden Lou çıkacaktır. Çıkmazsa tüm hile adımlarını tekrardan deneyin.

.

Lou İpuçları

 1. Süper gücü, Sıcak Bölgedeki bölgeleri tamamen kapsayabilir. Bu nedenle süper gücünü kendi ve ekibinin avantajına kullanarak düşmanları bölgeden uzaklaştırabilir böylece mücadele eden düşmanlara kolaylıkla saldırabilir.
 2. Süper yeteneği, düşmanları yön değiştirdiklerinde yavaşlattığından, düşmanların kaçmak için aynı yönde hareket etmeye devam etmesi gerekecek. Bu, Lou için yararlı olabilir çünkü düşman hareketini daha öngörülebilir kılar ve atışları daha kolay vurur. Ağır siklet takım arkadaşları da Süperlerini hızlıca şarj etmek için mücadele eden oyunculardan yararlanabilecekler.
 3. Lou, Savaş Topunda güçlü olabilir çünkü ana saldırısı düşmanları sersemletebilir ve birkaç hızlı vuruşla topu düşürmelerine neden olabilir.
 4. Lou’nun Süperi, uzun menzilli müttefiklerle çok etkili olabilir. Süper, serbest hareketi engellediğinden, düşman için saldırı yapmak zorlaşır.Düşmanların hareketi çok daha öngörülebilir hale geldiğinden sonuç olarak kolayca vurulabilirler.
 5. Lou’nun mermilerinin seyahat etmesi biraz zaman alır, bu yüzden düşmanla savaşmaya çalışırken bunu aklınızda bulundurun. Sonuç olarak menzilinizi korumak, aynı zamanda düşük hasar nedeniyle sakat kalan Lou için çok önemlidir.
 6. Boss Savaşı veya Robot İşgalinde, Bibiye benzer şekilde Lou, Büyük robotu sersemletebilir ve gerçekleştirmekte olduğu bir saldırıyı iptal edebilir. Lou’nun hızlı yeniden doldurma hızı sayesinde, bunu tutarlı bir şekilde yapabilir.Bu yöntem aynı zamanda Kuşatmada savunma yaparken de işe yarar.
 7. Boss Savaşında Lou, Buz Bloğu aksesuarını doğru zamanda kullandığında potansiyel olarak ölümcül bir lazer veya roketi engelleyebilir. Bu, özellikle geri çekilmeleri gerektiğinde ve takım arkadaşlarının sağlıkları düşük olduğunda yararlıdır.Ayrıca Lou bu aksesuarı kullanırken hareketsizdir bunu unutmayın.
 8. Düşman Lou’nun Süper’inden kaçarken, mümkünse, yavaşlama Lou’nin Süperi ile sınırlı olacağından, U dönüşü yapmak yerine 90 dereceye kadar hafifçe dönmek her zaman daha iyidir.
 9. Kuşatmada Lou, robotun çarpması için süper gücünü duvara karşı kullanabilir ve bot hareket edemez, bu da onu vurmanızı kolaylaştırır. Profesyonel oyuncuların bile bu stratejiyi kullandığını unutmayın.

Hangi karakter ve oyun modunu merak ediyorsanız  üstüne tıklayarak onun için hazırlanmış olan detaylı sayfaya ulaşabilirsiniz…

 Tüm Brawl Stars Oyun Modları Listesine Ulaşmak için Tıklayın…

Ayrıca bu yazımızdan Tüm Brawl Stars Karakterleri Hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz…