Colette Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri

Brawl Stars Colette

Yazımızda Colette Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri inceleyeceğiz, Colette Brawl Stars, gün geçtikçe herkesin elde etmek istediği bir savaşçı haline geliyor. Resmen hedefinin canını okuyan Colette, kendine has vergilendirme sistemiyle oyunda büyük avantaj sağlıyor.Bu içeriğimizde Colette Özellikleri ,Yıldız Güçleri , Aksesuarları ve Kostümleri hakkında bilgiler vereceğiz.

Ayrıca Colette Nasıl Oynanırİpuçları Nelerdir onlardan bahsedeceğiz.

İşte karşınızda tüm detaylarıyla Colette karakteri

 

Colette Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri

Rakiplerinin sağlığını vergilendirir ve önyüklemek için süslü hareketleri vardır.
3400 canı olan Colette, 3. Sezon: Starr Park’a Hoş Geldin!’den 30. aşamada bir Brawl Pass ödülü olarak açılabilen Brawl Boxes’tan gelen bir Kromatik karakterdir . Düşmanının ne kadar çok canı varsa veya belirli hedeflere sabit bir miktarda hasar veren bir mermi ateşleyerek saldırır. Süper’i için ileri atılır ve çok hızlı bir şekilde geri döner ve yoluna çıkan tüm düşmanlara maksimum sağlıklarına bağlı olarak hasar verir.

Aksesuarı Özveri (Na-ah!), Bir sonraki atışının düşmanın maksimum sağlığının% 37’sini veya özel hedeflere iki kat hasar vermesini sağlar.

İlk Yıldız Gücü Ağır Vergi, Düşmanı Süper’inin en uzak noktasına taşır ve Colette geri dönene kadar onları sersemletir.

İkinci Yıldız Gücü Vergi Zammı, ona Süper’inden vurulan her düşman için hasar azaltmayı artıran geçici bir kalkan verir.

Sınıf : Dövüşçü

Saldırı: İcra

Colette uzun menzilde kalp şeklinde bir mermi ateşleyerek rakibin mevcut sağlığının% 37’sini verir; böylelikle Frank gibi yüksek sağlığa sahip hedeflere büyük miktarda hasar verebilir, ancak Piper veya Tick gibi düşük canlı hedeflere düşük hasar verebilir.

Süper: Tahsilat Zamanı  ;

Colette ileri geri atarak yoluna çıkan herkese maksimum sağlıklarına bağlı olarak vergilendirme hasarı verir.
Colette, maksimum menzile ulaşana veya bir duvar tarafından engellenene kadar uzun bir mesafe ileri atılır ve ardından başlangıç pozisyonuna geri döner. Bir düşmanla çarpışırsa, hem ileride hem de dönüş hamlesinde hedefin maksimum sağlığının% 20’sini uygular. Ana saldırısına benzer şekilde Power Cube güçlendirmeleri, temel hasar hesaplandıktan sonra uygulanır ve özel hedeflere ana saldırısının iki katı hasar verir.

Brawl Stars Colette Kostümleri

 • Kötü Colette(Brawl Pass kostümü)(Trixie )
 • Navigator Colette : 80 elmas (sezon 5 :starr force sezon kostümü)

Colette Özellikleri

 • Hareket hızı 720’dir ancak süperinin kullanınca 7200 olur.
 • Özel hedeflere daha çok hasar verir.
 • Aksesuarı çağırılırsa düşmanların sağlığının %37’sini elinden alır. Eğer hedef özel bir hedefse %74’üne zarar verir.
 • 8.67 menzile sahiptir; vuruş başı %25 süper şarj olur.

Sağlık;

Seviye Sağlık
1 3400
2 3570
3 3740
4 3910
5 4080
6 4250
7 4420
8 4590
9 – 10 4760

Saldırı ;

Seviye Minimum hasar Özel hedeflere verilen hasar
1 500 1000
2 525 1050
3 550 1100
4 575 1150
5 600 1200
6 625 1250
7 650 1300
8 675 1350
9 – 10 700 1400

Süperi;

Seviye Özel hedeflere verilen hasar
1 2000
2 2100
3 2200
4 2300
5 2400
6 2500
7 2600
8 2700
9 – 10 2800

Colette Yıldız Gücü

Savaşçının 1. yıldız gücü : Ağır Vergi ;

Colette’in hücumuyla vurulan tüm düşman dövüşçüleri saldırının en uzak noktasına taşınır!
Colette, Süper’ini kullanırken vurduğu düşmanları Süper’inin maksimum menziline sürükler. Bu, Carl’ın veya Frank’in Süperi gibi tüm saldırıları ve Süperleri kesintiye uğratacaktır. Bu Yıldız Gücü’nden etkilenen dövüşçüler de suya itilebilir. Saldırının en uzak noktasına taşınan savaşçılar iki kez vurulacak.

Savaşçının 2. yıldız gücü : Vergi Zammı ;

Colette’in Süper yeteneği, ona 5,0 saniye boyunca% 20’lik bir kalkan verir. Vurduğu her düşman dövüşçüsü% 10 daha fazla koruma sağlar.
Süper’ini kullanırken, vurduğu her düşmanla birlikte% 10 artan bir başlangıç% 20 hasar azaltma kalkanı alacak ve Süper’i kullandıktan sonra kalkan 5 saniye sürecek. Bu, Süper’iyle 8 veya daha fazla düşmana vurursa% 100 hasar azaltma (bağışıklık) elde etmesini sağlayabilir. % 100 kalkanla bile yavaşlamaları, sersemletmeleri veya geri itmeleri etkilemeyeceğini unutmayın.

Colette Aksesuarı

Savaşçının  aksesuarı : Özveri ;

Colette’in bir sonraki atışı, rakibin maksimum sağlığına bağlı olarak hasar verir veya özel hedeflere verilen hasarı ikiye katlar.
Etkinleştirildiğinde, Colette’in bir sonraki saldırısı düşmanların maksimum sağlığının% 37’sini etkiler. Hedef özel bir hedefse, bunun yerine iki kat hasar verir. Colette’in başının üzerinde bu aksesuarın etkinleştirildiğini gösteren bir aksesuar sembolü parlayacak. Bu aksesuarın soğuma süresi, saldırı kullanıldıktan sonra başlar.

Colette Brawl Stars Çıkarma

İyi bir savaşçı olan Colette’ı çıkarmak için yapılması gerekenler oldukça basittir. Brawl Stars’da yaptığınız maçlar sonucu kazandığınız kutuları açarak Colette’ı çıkarabilirsiniz. Colette’ı çıkarma şansınızı artırmak için daha fazla maç yaparak daha fazla sayıda kutu açabilirsiniz.

Eğer hemen Colette çıkarmak istersiniz elmas ile satın alabilirsiniz. Yeteri kadar elmasınız yoksa marketten para karşılığı elmas satın alabilirsiniz. Brawl Stars’ın anlaşmalı iş ortakları tarafından elde ettiğiniz kuponları kullanabilirsiniz.

Colette İpuçları

 1. Colette, destek tankı sayacı olarak uzmanlaşmış bir dövüşçüdür. Saldırıları muazzam miktarda sağlığı azaltabilir, ancak uygun destek olmadan rakiplerini kısa sürede bitirmek için mücadele eder.
 2. *Colette’in Süperi, mücevherleri toplamak ve sipere dönmek için kullanılabilir, bu da onu Elmas Kapmacada iyi bir mücevher taşıyıcısı yapar. Süper’i ayrıca Hesaplaşmada Güç Küpleri veya Kuşatma’da Vida toplamak için kullanılabilir.
 3. Colette’in  Ağır Vergi yıldız gücü Gale‘in Süper’i gibi kullanılabilir. 3v3 modlarında, Frank’inki gibi bir Dövüşçünün Süper’ini yarıda kesmek veya takım arkadaşlarına orta takımın kontrolünü ele geçirmeleri için biraz zaman kazandırmak için onları uzaklaştırmak için kullanılabilir. Ayrıca Hesaplaşmada düşmanı gaza veya meteorlara itebilir.
 4. Colette tam bir sağlık destek karakteri ile karşı karşıyaysa, aksesuarını kullanmaktan kaçının. Aksesuar, ana saldırısıyla aynı miktarda hasar verir ve bunun yerine, düşmanlar düşük sağlıktayken kullanılmalıdır.
 5. Tekli Hesaplaşmada düşmanları uzaktan kontrol etmek için Colette’in menzilini kullanın. Bu sizi çoğu düşman ateşinden korumalıdır (düşmanın küçük veya orta saldırı menziline sahip olduğu varsayılarak) ve düşmanlara yaklaşmaktan çok daha güvenlidir. Bunu doğru bir şekilde yaparsanız, sonunda düşmanı alt edersiniz veya onları, bölgedeki onları bitirebilecek diğer oyuncular için kolay bir hedef haline getirirsiniz.
 6. İki hızlı atış ve bir Süper vurursa, Colette oyun içindeki neredeyse her karakteri yenebilir. Bu taktik, Colette’i etkili bir tank sayacı yapar, ancak aynı zamanda onu bazı savunmasız konumlara maruz bırakır. Süper’inin saldırısıyla birlikte hızlı bir şarj oranı var, bu da bunu birçok kez yapabileceği anlamına geliyor.

Hangi karakter ve oyun modunu merak ediyorsanız  üstüne tıklayarak onun için hazırlanmış olan detaylı sayfaya ulaşabilirsiniz…

 Tüm Brawl Stars Oyun Modları Listesine Ulaşmak için Tıklayın…

Ayrıca bu yazımızdan Tüm Brawl Stars Karakterleri Hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz…