Ödül Avı Brawl Stars Oyun Modu Rehberi

Brawl Stars Ödül Avı Nasıl Oynanır?

Bu yazımızda Ödül Avı – Brawl Stars Oyun Modu Rehberi hakkında bilgiler verip , Ödül Avında En İyi Karakterler Hangileridir , Ödül Avı Nasıl Kazanılır ,Ödül Avı Haritaları ,Brawl Stars Ödül Avı Modu Rehberi ,Nasıl Oynanır: Ödül Avı Videosu| Brawl Stars ,Ödül Avı Oyun modunun Amacı Nedir  ve Ödül Avı Taktikleri Nelerdir onlardan bahsedeceğiz…

Brawl Stars Ödül Avı Oyun Modu Nedir?

Ödül Avı 3’e 3 takımlar halinde oynanır.

Düşman ekibindeki oyuncuları yenerek ekibiniz için Yıldız toplayın. Bir düşmanı her yenişinizde, kafanızdaki ödül bir Yıldız artar. Saat bittiğinde daha fazla Yıldızı olan takım kazanır. Beraberlik durumunda mavi yıldızı tutan takım kazanır.

Ödül Avı – Brawl Stars Oyun Modu Rehberi

Ödül Avı Oyun modunun amacı

 • Bu modda amaç, karşı takımdaki oyuncuları yok ederek 2 dakikanın sonunda en fazla yıldızı elde etmektir.
 • Her oyuncu, oyuncunun başının üzerinde gösterilen 2 yıldızlı bir ödülle başlar.
 • Süre devam ettiği sürece oyuncular tekrar canlanır. Süre bittiğinde daha fazla yıldız toplamış takım oyunu kazanır.
 • Zamanlayıcı durduğunda beraberlik durumunda, haritada mavi bir yıldız belirir.Bu yıldızı alarak belli bir süre taşımayı başaran oyuncunun takımı kazanır. Eğer ki taşıyan oyuncu ölürse mavi yıldız karşı takıma geçer ve bu böyle devam eder.
 • Bir oyuncu öldürüldüğünde, ödülü, onu öldüren oyuncu ekibinin puanına eklenir ve öldüren oyuncunun ödülü 1 yıldız artar (7’ye kadar).
 • Bir oyuncu öldüğünde, ödülü 2 yıldıza sıfırlanır.
 • Takımın yıldız sayısının yanında mavi yıldıza sahip olduklarını belirten mavi bir yıldız simgesi görünecektir. .
Brawl Stars Ödül Avı
Brawl Stars Ödül Avı

Ödül Avında En İyi Karakterler Hangileridir ?

Hangi karakterin özelliklerini merak ediyorsanız karakter adı üstüne tıklayarak onun için hazırlanmış olan detaylı sayfaya ulaşabilirsiniz…

 • Brock: Brock’un güçlü uzun menzilli saldırısı, müttefik oyuncuların arkasında kaldığı ve nispeten düşük sağlığı nedeniyle duvarları iyi kullandığı sürece sık sık ateş altında kalmadan diğer birçok düşmanı hızla yenmesine izin veriyor. Süper yeteneği, düşmanların tespit edilmeden geçmesini önlemek için Yılan Çayırı (Snake Prairie) gibi haritalardaki çalıları yok etmek için kullanışlıdır. Ayrıca Süper’ini düşmanınarkasında sakladığı duvarları kırmak için de kullanabilir. Roket Yakıtı aksesuarı  bazı yıkıcı sonuçlara yol açabilir.
 • Piper: Piper uzun menzilde önemli hasar verebilir, mermileri Brock’unkinden çok daha hızlı hareket eder ve Süper’ini yakın düşmanın menzilinden çıkmak için kullanabilir ve onlara yakın dövüş hasarı verirken güvende kalabilir. Çalıların olduğu çoğu haritada düşmanları geri çekilmeye zorlamak için Pusu Yıldız Gücünü kullanabilir.
 • Bo: Kartal Gözü Yıldız Gücü, ayrıca çalılardaki görüşü artırır, bu da Yılan Çayırı (Snake Prairie) gibi haritalarda yararlıdır. Bo’nun Süperi, devasa bir alanı kontrol etmek, çalılardaki düşman Savaşçılarını tespit etmek, duvarları kırmak, hasar vermek veya düşmanı geri püskürtmek için kullanılabilir. Ayı Kapanı Yıldız Gücü, düşmanları hareketsiz kılarak ekibinize saldırıp yenme şansı verir.
 • Rico: Rico, atışlarını sektirebilir, bu da çalıları kontrol etmesine ve engellerin arkasındaki düşmanlara hasar vermesine olanak tanır. Süper yeteneği hızlı yenilgilere izin vererek yüksek hasar verir. Yıldız Gücü Mekanik Kaçış, kaçmasına veya daha iyi kanat çırpmasına yardımcı olabilir. Duvarların yaygın olduğu haritalarda Rico, rakiplerini hızla ortadan kaldırmak için Süper Zıpır Yıldız Gücünü kullanabilir.
 • Penny: Penny, havan topu kullanarak düşmanları hareket etmeye zorlayabilir ve onları savunmasız bırakabilir. Ayrıca, düşmanlar bir araya gelirse, düşman Savaşçılarını kolayca yenebilir.
 • Mortis: Mortis hızla atılıp merkez yıldızı alabilir. Ödül avında çok kullanılan Barley, Dynamike ve Tick gibi atıcılara karşı koyar. Atıcıları fırlatıp yok edebilir veya gruplanmış takımları yenebilir. Ayrıca düşmanların saldırılarını çoğu oyuncudan daha kolay önleyebilir. Yıldız Güçleri, Ürpertici Hasat ve Sarmal Yılan, Mortis’in kendisi öldürülmeden bir düşmanı başarıyla öldürmesini sağlayabilir.
 • Poco: Poco, takım arkadaşlarını düşmana doğru iterken iyileştirmek için bir destek görevi görebilir. Ödül avı oyuncularının arasında en yüksek sağlık miktarlarından birine sahip olarak, oldukça fazla hasar emme görevi yapabilir ve iyileştirmesi hazır olduğunda bir tank haline gelebilir.Ödül avında saldırıları aniden çok daha korkutucu hale geldi ; Tiz Solo yıldız gücü kullandığında agresif bir cephe saldırganı olarak kullanılabilir. Bir Poco atışını kaçırmak neredeyse imkansız olduğu için, saldırıya ve düşmanlara yaklaşmaya daha fazla odaklanma uygulanabilir. Ayrıca, çalıları diğer oyunculardan daha iyi kontrol edebilen ve kampçılara destek verebilen Yılan Çayırında (Snake Prairie) harika bir seçenektir. Da Capo’su! yıldız gücü ayrıca Rosa ve Shelly gibi ağır ve suikastçıların savaşta kalmasına yardımcı olabilir.
 • Tick: Tick’in saldırısı çok fazla alanı kaplar ve tıpkı Barley gibi, Tick kendini gelen suikastçılardan koruyabilir. Süperleri, genellikle Mortis gibi Tick’e karşı koyan ve ayrıca duvarları yıkabilen düşman için acil bir tehdit oluşturur. Tick’in İyi Yağlanmış yıldız gücü, sürekli geri çekilme ihtiyacı konusunda endişelenmeden ön safta olmaya devam etmesini sağlarken, diğer yıldız gücü, Otoma-Tick Doldurmasını, yeniden yüklemek için geri çekilmesi gerekmediğinden, Tick’in yer kazanmasına yardımcı olur.
 • Bea: Bea’nin uzun menzili ve aşırı yükü, kolayca yüksek hasar vermesine ve düşmanları yenmesine yardımcı olur. Ayrıca daha fazla yıldızı güvence altına almak için onları Süper’iyle tuzağa düşürebilir. Çalılıklardaki düşmanı tespit etmek için aksesuarı Sinirli Kovanı kullanabilir ve siperin arkasındaki düşmanları vurabilir.
 • Gene: Ödül avında yaygın olarak kullanılan birçok oyuncunun pek sağlığı olmadığı için, Gene’nin Süperi özellikle düşmanları alt etmek için kullanışlıdır. Yenilgiler, Gene,  Büyülü Sis yıldız gücü ile iyileştirilirken Brock ve Mortis gibi yakın mesafeli savaşları idare edebilen takım arkadaşlarıyla eşleştirildiğinde daha da garantilidir.
 • Mr.P: Mr. P, Süper’ini aldığında çok fazla değer sağlayabilir, çünkü ana üs yok edilene kadar sonsuz sayıda robo-taşıyıcı üretecek ve bu da düşmanları, özellikle de ona sahip olduğunda saldırılarını kullanmaya zorlayacaktır. Taşıyıcıların çok daha hızlı bir şekilde yeniden doğduğu Döner Kapı yıldız gücü. Ayrıca, uzaktaki düşmanlara güvenli bir şekilde saldırmasını sağlayan iyi bir menzile sahiptir. Çantanın menzilini artırdığı için, onun menzili düşman  için, Dikkatli Taşı yıldız gücüne sahip olduğunda çok ölümcül olacak.
 • Sprout: Sprout’un uzun menzili, Tick‘e çok benzer şekilde bir duvarın arkasındaki pek çok yeri kaplamasına olanak tanır. Süper yeteneği, düşmanların yolunu kapatarak, Sprout onlara güvenli bir şekilde saldırabilirken iyileşmeleri için zaman tanıyarak kendisini ve diğer takım arkadaşlarını savunmak için kullanılabilir.

Ayrıca bu yazımızdan Tüm Brawl Stars Karakterleri Hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz…

Brawl Stars Ödül Avı Haritaları

Brawl Stars Ödül Avı Haritaları
Brawl Stars Ödül Avı Haritaları

 

Brawl Stars Ödül Avı Haritaları
Brawl Stars Ödül Avı Haritaları

Ödül Avı Nasıl Kazanılır ?

Ödül Avı Taktikleri

 • Oyunun başında görünen orta yıldız, ödülünüze bir katkı sağlamaz, bu nedenle oyun başladığında faydalı bir toparlama olur.
 • Bu Etkinlikte, düşmanları olabildiğince yenmeye çalışıyorsunuz, ancakölmeniz takımınızın zafer şansını gerçekten azaltabilir, bu yüzden hayatta kalırken mümkün olduğunca fazla hasar vermeye odaklanın.
 • Sağlığınız azaldığında yeniden canlanmak ve hayatta kalmak için geri çekilin.
 • Karakteriniz etki alanı hasarı verebilirse, düşman oyuncular yakınlaştığında bundan yararlanın.
 • Eğer yüksek bir yıldız sayısına ulaşırsanız,kendinizi bırakmayın ve konsantre oynamaya devam edin. Kendinizi riske atmak, diğer takımın sizi yenmesine ve hızlı bir şekilde üstünlüğü ele geçirmesine izin verebilir.
 • Takımınız kaybediyorsa, en yüksek ödülü alan rakibin peşinden gitmek muhtemelen zafere yol açabilir, ancak kazanıyorsanız, geri çekilmek ve savunma oynamak daha iyi bir seçenek olacaktır.
Ödül Avı-Brawl Stars Oyun Modu
Ödül Avı-Brawl Stars Oyun Modu

Brawl Stars Ödül Avı En İyi Takımlar – En İyi Karakterler

Brawl Stars Ödül Avı En İyi Takımlar
Brawl Stars Ödül Avı En İyi Takımlar

 

Ödül Avı-Brawl Stars Oyun Modu
Ödül Avı-Brawl Stars Oyun Modu
Ödül Avı-Brawl Stars Oyun Modu
Ödül Avı-Brawl Stars Oyun Modu

 Tüm Brawl Stars Oyun Modları Listesine Ulaşmak için Tıklayın…

Nasıl Oynanır: Ödül Avı Videosu| Brawl Stars

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Adblock_logo

 

Lüften AD Block’unuzu etkisiz hale getirip sayfayı yenileyiniz. (Please Disable your AD Block and refresh the page)