Surge Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri

Brawl Stars Surge

Bu yazımızda Surge Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri inceleyeceğiz, Brawl Stars, birden fazla hedefe vurabilen yüksek hasarlı normal saldırısı ve kendisini güçlendirmesini sağlayan süper saldırısı ile oyunun en güçlü dövüşçülerinden biri olan Surge Özellikleri ,Yıldız Güçleri , Aksesuarları ve Kostümleri hakkında bilgiler vereceğiz.

Ayrıca Surge Nasıl Oynanırİpuçları Nelerdir onlardan bahsedeceğiz.

İşte karşınızda tüm detaylarıyla Surge karakteri…

 

Surge Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri
Brawl Stars Surge karakteri

Surge Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri

Kromatik karakter yani her sezon enderlik seviyesi değişen karakterlerden biri olan Surge Brawl Stars, birden fazla hedefe vurabilen yüksek hasarlı normal saldırısı ve kendisini güçlendirmesini sağlayan süper saldırısı ile oyunun en güçlü dövüşçülerinden biridir.

2800 canı olan Partilere meraklı bir Koruyucu. Surge, temas halinde ikiye bölünen enerji içeceği patlamalarıyla düşmanlara saldırır. Süper, istatistiklerini 3 aşamada yükseltir ve tamamen harika Vücut modlarıyla birlikte gelir!

Surge, 2. Sezon: Yaz Canavarları Seviye 30’da bir Brawl Pass ödülü olarak açılabilen veya Brawl Kutu’lardan açılabilen bir Kromatik Karakter‘dir. Sağlığı düşük ve orta düzeyde hasar çıktısı var, ancak büyük miktarda hasar potansiyeli var. Ana saldırısı, bir düşmana isabet ettiğinde ikiye ayrılan bir meyve suyu fırlatır. Süper yeteneği, ona çeşitli yükseltmeler ve saldırılarını ve hareket hızını artırır.

Aksesuarı, Güç Dalgalanması, ışınlanmaları, baktığı yöne doğru küçük bir mesafe yükselir ve engellerden geçmesine izin verir.

İlk Yıldız Gücü Maksimum Etki! , duvara çarptığında mermilerinin yarılmasına izin veriyor.

Surge’ın ikinci Yıldız Gücü, Buz gibi Soğuk Servis, ilk durumuna geri dönmek yerine 1. aşama yükseltmesiyle Surge’ın yeniden doğmasını sağlar.

Sınıf: Dövüşçü

Saldırı: Savaş Suyu ;

Surge, düşmanlarla temas halinde ikiye bölünen bir Savaş Suyu atışı sunar.
Surge, bir düşmana çarptığında 90 derecelik açılarla ikiye ayrılan bir atış yapar. Bölünmüş atışların her biri, ilk atıştaki hasarın yarısını ve Süper yükünün yarısını verir. Super ile 2. aşamaya yükseltildiğinde, Surge’ın saldırı menzili artar. Aynı şekilde, saldırısı ek 3. aşama yükseltmesi ile 2 yerine 6 mermiye bölünür ve her iki tarafta geniş bir yayda 3 mermi ateşlenir. Bu bölünmüş atışlar, ek 4 kare için izlerine devam ediyor.

Süper: Parti Numaraları ;

Her Süper ile Surge yükseltilir (MAX 3). Surge yenildiğinde yükseltmeler kaybolur.
Surge havaya uçar, düşmanları geri savurur ve yere indiğinde küçük bir yarıçap içinde hasar verir. Ek olarak, Surge, değiştirilmiş bir görünümle birlikte yükseltilir. Surge’ın yükseltmeleri, yenilirse veya Savaş Topunda gol atılırsa sıfırlanır. Ek olarak, sağlık çubuğunun yanında mevcut yükseltme aşamasını temsil eden askeri benzeri bir rütbe simgesi görünecektir. Bu simge Surge’ın takım arkadaşları ve düşmanları tarafından görülebilir.

Brawl Stars Surge Kostümleri

 • Mecha Şövalye Surge(Brawl Pass kostümü)
Surge Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri
Surge Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri

Surge Özellikleri

 1. 1. Seviye Can/10. Seviye Can: 2800/3920
 2. 1. Seviye Hasar/10. Seviye Hasar: 1120/1568
 3. 1. Seviye Parça Hasarı/10. Seviye Parça Hasarı: 560/784
 4. Hareket Hızı: 650 (1. Aşama güçlendirmesiyle 820’ye yükselir.)
 5. Yeniden Yükleme Hızı: 2 saniye
 6. Menzil: 6,67 (2. Aşama güçlendirmesiyle 8,67’ye yükselir. )
 7. Vuruş Başı Süper Şarj: %33,6 (Parçaların her biri %16,8 süper şarj verir.)

Sağlık ;

Seviye Sağlık
1 2800
2 2940
3 3080
4 3220
5 3360
6 3500
7 3640
8 3780
9 – 10 3920

 

Saldırı Süper
Seviye Hasar Bölünmüş Hasar Seviye Hasar
1 1120 560 1 1000
2 1176 588 2 1050
3 1232 616 3 1100
4 1288 644 4 1150
5 1344 672 5 1200
6 1400 700 6 1250
7 1456 728 7 1300
8 1512 756 8 1350
9 – 10 1568 784 9 – 10 1400

Surge Yıldız Gücü

Savaşçının 1. yıldız gücü : Maksimum Etki! ;

Surge’ın ana saldırısı artık bir duvara çarptığında da bölünecek.

Savaşçının 2. yıldız gücü : Soğuk Servis ;

Bir Süper’i kullandıktan ve ardından yenildikten sonra, Surge ilk durumuna geri dönmek yerine 1. aşama yükseltmesiyle yeniden doğar.

Surge Aksesuarı

Savaşçının 1. aksesuarı : Elektrik Atlaması ;

Surge, baktığı yöne anında 3 kareye kadar ışınlar. 

Yolda bir engel olsa bile ışınlanabiliyor. Bir engeli aşmak için 3’ten fazla kare gerekiyorsa, Surge ışınlanmayacak ve olduğu yerde kalmaya devam edecek, ancak yine de bir aksesuar yükü tüketecektir. Elinde tuttuğu durum etkileri dışında ışınlanırken dalgalanma hasar görmez.

Surge İpuçları

 1. Aleti, bir duvarın arkasına ışınlanıp saklanmak için arkasında kalarak hızlı bir kaçış için kullanılabilir. Aygıtı bir saldırı sırasında “aşama” yapmak için de kullanılabilir, böylece kendini korur.
 2. Surge’in aksesuarı, saldırı manevraları için de son derece etkilidir. Canı düşük olan oyunculara veya Dynamike gibi bir duvarın veya engelin arkasında fırlatma saldırısı olan bir düşman ile karşı karşıya kaldığında, içinden ışınlanmak ve bitirmek için aksesuarını kullanabilir. Işınlanmasının hızı genellikle düşmanları şaşırtır ve Surge’a rakibine göre ekstra bir avantaj sağlar.
 3. Surge’in Süperi etkinleştirildiğinde, kendisine yaklaşan herhangi bir mermiyi anlık olarak atlatabilir. Olası yıkıcı bir saldırıdan kaçınmak için Süper’ini doğru anda kullanın. Örneğin, Surge, Frank çekicini salladıktan hemen sonra Süper’ini etkinleştirerek Frank’in yıkıcı Süper’inden kurtulabilir. Alternatif olarak, Süper’i bir düşmana karşı yakın mesafeden savaşırken kullanılabilir, çünkü Süper’ini küçük bir yarıçap içindeki bir düşmana düşürmek hasar verir ve aynı zamanda bir geri itme etkisi yaratır. Eğer yakın menzilli bir ağır sıklet Surge’ı takip ediyorsa, Süper, Surge’ı fiziksel olarak düşmanından uzaklaştırmak ve ekstra hasar vererek düşmanı daha fazla çatışmadan caydırmak için kullanılabilir.
 4. Süper’ini şarj etmek ve hayatta kalmak Surge oynarken dikkat edilmesi gereken en önemli iki şeydir. Etkili bir kombinasyon, İkili Hesaplaşmada Bo ve Surge olacaktır.
 5. 4. Aşamaya ulaştığında, Surge’in Süperi şarj edildikten hemen sonra kullanılmamalıdır. Onu daha fazla geliştirmeyecek, bu yüzden ihtiyacı olana kadar şarjlı tutmak daha iyi bir fikirdir. Daha sonra saldırılardan kaçması gerektiğinde veya bir Kavgacı çok yaklaştığında kullanılabilir.
 6. Surge, ilk aşamasında atıcılar için kolay bir hedeftir. Menzil dışında kalmak ya da sadece atıcılardan kaçınmak, Surge’ın 1. aşamaya gelene kadar hayatta kalma şansını arttırır. Kendini ilk kez yükselttikten sonra, Surge, saldırılarını, kendisini hızla bir tehdide dönüştüren çok hızlı hareket hızıyla karşılayabilir.
 7. Savaş Topu gibi 3v3 etkinliklerde, yeniden doğma sonrasına kadar yüklü bir Süper’i korumak, Surge eyleme yeniden katıldıktan hemen sonra hayati bir hız artışı sağlayabilir.
 8. Hesaplaşmada aksesuarını etkili bir şekilde kullanmanın harika bir yolu, Surge’ın güvenilir bir şekilde patlayabileceği düşmana ışınlanmaktır. Surge’un üç atışla yenebileceği bir oyuncunun menziline girmek için aksesuarı kullanın. Üç ana atış da Surge’ın bir sonraki Süper’ini şarj etmek için yeterli.Aksesuarı, önce bir düşmana ışınlanıp ardından hemen Süper’ini etkinleştirerek Süper’iyle birlikte kullanılabilir. Bu, büyük olasılıkla düşman cephanesini boşa harcarken, aynı zamanda ekstra hasar verir, düşmanı geri savurur ve Surge’ın bir sonraki Süper’ini yaklaşık üçte bir oranında yükler.

Hangi karakter ve oyun modunu merak ediyorsanız  üstüne tıklayarak onun için hazırlanmış olan detaylı sayfaya ulaşabilirsiniz…

 Tüm Brawl Stars Oyun Modları Listesine Ulaşmak için Tıklayın…

Ayrıca bu yazımızdan Tüm Brawl Stars Karakterleri Hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz…