Bo Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri

Brawl Stars Bo 

Bu yazımızda Bo Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri inceleyeceğiz,Bo, hedeflerine doğru üç patlayıcı ok atar. Süper yeteneği yere üç tane gizli, patlayıcı mayın yerleştirir!5040 canı olan Bo yıldız güçleri,aksesuarları ve Bo kostümleri hakkında bilgiler vereceğiz.

Ayrıca Bo nasıl oynanır, İpuçları nelerdir onlardan bahsedeceğiz.

İşte karşınızda tüm detaylarıyla Bo karakteri Brawl Stars incelemesi 

 

Bo Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri
Bo Brawl Stars Karakteri

Bo Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri

Bo, 3000 Kupaya ulaştığında Kupa Yolu ödülü olarak açılan bir yaygın karakterdir.

Oldukça yüksek sağlığı, orta derecede yüksek hasarı ve harika faydası var. Uzun menzilde orta derecede hasar veren patlayıcı oklar atarak saldırır. Süper yeteneği, bir düşman üzerine bastığında patlayan bir alana görünmez tuzaklar kurar.

İlk aksesuarı Süper Totem, yakındaki müttefiklerin Süperlerini yavaşça yükleyen bir totem yerleştirir.

İkinci aksesuarı Tuzak Teli, mayınlarını bir düşmanın onları tetiklemesine gerek kalmadan elle patlatmasını sağlar.

İlk Yıldız Gücü Kartal Gözü , görüş alanını çalılıklara doğru genişletti.

İkinci Yıldız Gücü, Ayı Kapanı, mayınlarının geri tepme yerine anlık olarak düşmanları sersemletmesine neden olur.

Saldırı: Kartal Gözlü

Bo, bir kartalın pençeleri gibi düşmanları parçalayan üç patlayan ok çıkarır.
Bo, patlamanın küçük bir yarıçapındaki düşmanlara orta derecede yüksek hasar verebilen üç patlayıcı ok atar. Uzun menzilleri vardır ve soldan sağa küçük bir süpürme yayılımıyla ateşlenirler. Saldırının tamamlanması 0,85 saniye sürer.

Süper: Tilki Avı ;

Bo, yerdeki patlayıcı tuzakları saklar. Bir düşman tarafından tetiklendiğinde, tuzaklar kısa bir gecikmeden sonra patlar, düşmanları geri savurur ve hasar verir.
Bo, düşmanlar tarafından tetiklendikten 1,15 saniye sonra patlayan üç mayın fırlatır, hasar verir, yakındaki engelleri yok eder ve 2 kare patlama yarıçapı içindeki tüm düşmanları geri savurur. Tuzaklar, yerleştirildiklerinde düşman  tarafından görünmez, ancak tetiklendiklerinde, patlamadan önce anlık olarak bipler ve yanıp sönerler.

Brawl Stars Bo Kostümleri

 • Mecha Bo
 • Beyaz Mecha Bo
 • Altın Mecha Bo
 • Horus Bo
 • Zebani Bo
 • Akıncı Bo(Yılbaşı Çifte Hesaplaşma Mücadelesi kostümü)
Bo Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri
Bo Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri

Bo Özellikleri

Sağlık 5040
Ok başına hasar 728 (3)
SÜPER: Tuzak başına hasar 2016 (3)
Süper uzunluk 250 ms
Yeniden yükleme hızı (ms) 1700
Saldırı hızı (ms) 900
hız Normal
Saldırı menzili 8.67

 

seviye İsabet noktaları Hasar Süper Hasar
1 3600 1560 4320
2 3780 1638 4536
3 3960 1716 4752
4 4140 1794 4968
5 4320 1872 5184
6 4500 1950 5400
7 4680 2028 5616
8 4860 2106 5832
9-10 5040 2184 6048
Sağlık:
Seviye Sağlık
1 3600
2 3780
3 3960
4 4140
5 4320
6 4500
7 4680
8 4860
9 – 10 5040

Bo Yıldız Gücü

Savaşçının 1. yıldız gücü : Kartal Gözü ;

Bo, çalıların arasına gizlenmiş düşmanları normalden% 150 daha uzun mesafeden tespit eder.
Bu Yıldız Gücü, Bo’nun normal 2 kare yerine 5 karoyu çalıların içinde görmesini sağlar (ve ekibi geniş görüş alanını da görebilir). Bu, düşmanlar onu görmeden önce çalıların içindeki düşmanları tespit etmesine veya bir pusu beklemesine olanak tanır.

Savaşçının 2. yıldız gücü : Ayı Kapanı ;

Geri tepme yerine, Bo’nun tuzakları düşmanı 2.0 saniyeliğine sersemletir!
Bo’nun mayınları artık düşmanları geri tepme yerine 2 saniyeliğine sersemleterek onları savunmasız hale getiriyor. Sersemletme istiflenmez; bunun yerine, başka bir mayın bir düşmana çarptığında yeniden başlayacaktır.

bo brawl stars resmi
bo brawl stars resmi

Bo  Aksesuarı

Savaşçının 1. aksesuarı : Süper Totem ;

Bo, etki alanı içinde kendisinin ve müttefiklerinin Süperlerini yeniden yükleyen bir totem düşürür.

Bo, etki alanı içinde kendisinin ve müttefiklerinin Süperlerini saniyede% 5 yeniden dolduracak küçük bir totem direği düşürür. Bu aksesuarı kullanarak tam bir Süper şarj etmek için toplam 20 saniye gerekir. Her totem 1000 cana ve 2,67 karelik bir yarıçapa sahiptir. Bo başka bir totem yerleştirirse önceki totem otomatik olarak yok edilecek. Birden fazla müttefik Bos’dan birden fazla totem varsa, hücum etkisi istiflenir

Savaşçının 2. aksesuarı : Tuzak Teli ;

Bo, 1,5 saniye sonra tüm mayınlarını tetikler. Gecikme sırasında mayınlar rakipler tarafından tamamen tespit edilmez.

Etkinleştirildikten sonra, Bo’nun mayınları patlamadan önce 1,5 saniyelik bir gecikmeye sahip olacak. Bu patlama, orijinal yöntemleriyle aynı etkilere sahiptir ve Bo’nun Ayı Kapanı yıldız gücü etkinleştirebilir ve duvarları yok edebilir; ancak düşmanlar patlamadan önce mayınları göremezler.

Bo İpuçları

 1. Bo‘nun süperi, savaş alanındaki kritik yolları savunmak için kullanılabilir. Bu yolu izleyen düşmanları, tuzağa adım attıklarında yüksek hasar alır. Elmas Kapmaca Etkinliğinde elmas madenini tuzaklarla kapatmak için kullanılabilir ve ondan elmas toplayan düşman Savaşçılarına hasar verebilir.
 2. Bo’nun oldukça yüksek sağlığı, Savaş topunda topu düşman kalesine götürmek için kullanılabilir. Ek olarak, Bo’nun mayınları düşman siperini kırmak için kullanılabilir. Bo’nun görece uzun menzili nedeniyle, özellikle uzun menzilli yeteneklere sahip takım arkadaşları varsa, belirli haritaların temizlenmesi yararlı olabilir.
 3. Bo her zaman soldan sağa üç ok atar. Oklarınızın yayılmasını kontrol etmek için bundan yararlanabilirsiniz. Ateşi küçük bir alanda yoğunlaştırmak istiyorsanız, ateş ederken sola hareket edin ve tek bir hedefi daha fazla ok vurmasına izin verin. Daha geniş bir saldırı için sağa hareket edin. Her ok arasındaki boşluk artırılarak saldırıya daha geniş bir yayılma sağlanacaktır.
 4. Bo’nun Süper Totem aksesuarı, takım dövüşünden önce Süperlerini kazanmalarına izin vermek için takımınızın doğduğu yerin yakınında kullanılabilir. Bu aynı zamanda düşmanın toteminizi yok etme şansını da azaltır.
  Bo’nun Ayı Kapanı yıldız gücü birkaç Hafta Sonu Etkinliğinde büyük etki yaratabilir. Düşmanlarınızdan biri sersemletilirse, siz ve takım arkadaşlarınız hedef alınmadan geçici olarak onlara büyük hasar verebilirsiniz. .
 5. Bir düşman tuzaklarınızı etkisiz hale getirmeye çalıştığında, onları hazırlıksız yakalamak ve anında hasar vermek için Bo’nun Tuzak Teli aksesuarını kullanın. Bo’nun ikinci Yıldız Gücü ile birleştiğinde Bo, pasif olarak düşmanları mayınlarını etkisiz hale getirmemeye zorlayabilir. Bu, basitçe bu aksesuarı seçerek açık alanları kontrol etmesini sağlar.
 6. Bo’nun Süperi kullanıldığında, üçüncü mayın diğer ikisinden biraz sonra ayarlanır. Bu nedenle, Bo’nun Tuzak Teli aksesuarını Süper’ini kullandıktan hemen sonra etkinleştirmek yalnızca iki mayını patlatır.Savaş Topunda bu, düşmanların kalesinin önündeki duvarları veya engelleri patlatmak için kullanılabilir, bu da gol atmayı çok daha kolay hale getirir. Bir düşman üzerine basana kadar bir mayın hala gizli kalacaktı.
 7. Düşman üzerine gelmeden önce Bo’nun Tuzak Teli aksesuarını  kullanmayı deneyin, çünkü 1,5 saniyelik gecikme düşmanın kaçmasına izin verir. Ayrıca, 1,5 saniyelik gecikmenin normal 1,15 saniyeden daha uzun sürdüğünü unutmayın.
 8. Bo’nun mayınları bir duvarın arkasında karşınızda bir çalılıkta saklanan bir düşman olduğunu bildiğinizde bu iyidir. Önlerine at ki duvardan geçemeyecekleri için içine girmek zorunda kalsınlar.

Hangi karakter ve oyun modunu merak ediyorsanız  üstüne tıklayarak onun için hazırlanmış olan detaylı sayfaya ulaşabilirsiniz…

 Tüm Brawl Stars Oyun Modları Listesine Ulaşmak için Tıklayın…

Ayrıca bu yazımızdan Tüm Brawl Stars Karakterleri Hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz…

 

Adblock_logo

 

Lüften AD Block’unuzu etkisiz hale getirip sayfayı yenileyiniz. (Please Disable your AD Block and refresh the page)