Frank Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri

Brawl Stars Frank

Bu yazımızda Frank Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri inceleyeceğiz,Frank , Brawl Stars, Frankestein’ın oyuna uyarlanmış halidir; görünüm olarak kült karaktere oldukça benzer. Elindeki çekici ile rakipleri darmadağın eden, oyuncular tarafından çok tercih edilen bir karakter olan Frank Yıldız Güçleri , Aksesuarları ve Kostümleri hakkında bilgiler vereceğiz.

Ayrıca Frank  Nasıl Oynanırİpuçları Nelerdir onlardan bahsedeceğiz.

İşte karşınızda tüm detaylarıyla Frank  karakteri…

 

Brawl Stars Frank karakteri
Brawl Stars Frank karakteri

Frank Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri

7000 canı olan Frank çekicini düşmanlara savurarak bir şok dalgası gönderir. Süper gücü, düşmanları sersemleten özellikle güçlü bir darbedir.

Tek bir vuruşta yalnızca bir rakibe değil birden fazla rakibe zarar verir.

Frank, büyük bir çekiçle saldıran ve birden fazla düşmanı vurabilecek bir dalga gönderen Epik Karakterdir. Frank ayrıca çok yüksek bir sağlığa sahip ve çok fazla hasara dayanmasına izin veriyor. Süper yeteneği, düşmanları makul bir süre boyunca sersemletebilir ve onları kendisinden veya takım arkadaşlarından gelecek saldırılara karşı savunmasız bırakabilir.

Aksesuarı, Aktif Gürültü Engelleme, anlık olarak sersemletmelere, yavaşlamalara ve geri tepmelere karşı bağışıklık kazanmasını sağlar.

İlk Yıldız Gücü Güç Hırsızı , bir düşmanı yendikten sonra bir süre ona hasar artışı sağlar

İkinci Yıldız Gücü Sünger, maç boyunca maksimum sağlığını artırır.

Saldırı: Sağlam Vuruş ;

Frank’in çekiç darbesini sarması biraz zaman alır, ancak vuruş o kadar serttir ki bir şok dalgası gönderir.
Frank, çekiciyle yere vurur ve birden fazla düşmanı vurabilecek bir şok dalgası gönderir. Etki, Nita‘nın patlamalarının 4 ile çarpılmasına benzer görünüyor. Ancak 1.3 saniyede saldırması biraz zaman alıyor ve saldırırken hareket edemediği için Frank’i savunmasız bırakıyor. Sersemletme veya geri itme ile vurulursa, Frank’in saldırısı iptal edilir.

Süper: Sarsıcı Vuruş 

Frank’in en büyük darbesi, çevreyi yok eden ve düşmanları bir süre sersemleten bir şok dalgası gönderir.
Frank çekiciyle bir savurma yapar, engelleri kırabilen daha büyük bir şok dalgası gönderir, birden fazla düşmana vurur ve onları 2 saniye boyunca sersemletir ve onları tamamen savunmasız hale getirir. Frank’in Süperi, sersemletilirse veya geri savrulursa, uzun kurma süresinde iptal edilebilir (örneğin, Shelly‘nin  Süperi).

Brawl Stars Frank Kostümleri

Frank, oyunda en fazla kostüme sahip olan karakterlerden biridir. 4 farklı kostümü sayesinde farklı görünümlerde olabilir. Frank’ın kostümleri ve fiyatları şöyledir;

 • Mağara Adamı : 80 elmas
 • DJ: 80 elmas
 • Gerçek Gümüş: 10000 altın
 • Gerçek Altın. 25000 altın
Frank Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri
Frank Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri

Frank Özellikleri

 • Nadirlik: Destansı
 • Hareket hızı: 770
 • 1. seviye sağlık: 6400
 • 9. – 10. seviye sağlık: 8960
 • Menzil: 6
 • 1. seviye hasar: 1200
 • 9. – 10. seviye hasar: 1680
 • Vuruş başı süper şarj: %36
 • Yeniden yükleme süresi. 0.8 saniye
Seviye Sağlık
1 7000
2 7350
3 7700
4 8050
5 8400
6 8750
7 9100
8 9450
9 – 10 9800

Frank Yıldız Gücü

Savaşçının 1. yıldız gücü : Güç Hırsızı ;

Frank, yendiği bir düşmanın gücünü çalarak, hasarını 12 saniyeliğine% 50 arttırır!
Frank, bir düşmanı yendikten sonra 12 saniye boyunca% 50 hasar artışı elde edecek ve Yıldız Gücü etkinken toplam 2520 hasar verecek. Bu süre zarfında aktif olduğunu gösteren mor renkte yanacaktır.

Savaşçının 2. yıldız gücü :  Sünger ;

Frank +1100 sağlık kazanır.
Frank +1100 can kazanır ve maksimum sağlığı 10900’e çıkar. Bu aynı zamanda pasif sağlık yenileme sürecini de etkiler.

Frank Aksesuarı

Savaşçının 1. aksesuarı : Aktif Gürültü Önleme ;

Frank, kendisi üzerindeki herhangi bir engelleyici etkiyi ortadan kaldırır ve anlık olarak sersemletme, yavaşlama ve geri itmelere karşı bağışıklık kazanır.
Etkinleştirildiğinde, Frank 1.5 saniyeliğine sersemletme, yavaşlatma ve geri itmelere karşı bağışıklık kazanır. Bu aksesuar, Süper’ine saldırırken veya kullanırken kullanılabilir.

Frank İpuçları

 1. Frank’in büyük bir hasar çıkışı var, ancak büyük bir gecikmeyle. Kendini tehlikeye atmadan onun verdiği hasardan yararlanmak için,düşman oyuncuyu çimenlerden bire bir pusuya düşürmeye çalış. Bu özellikle Frank’in Süperi ile ilgilidir. Gecikme daha da büyüktür, ancak çimdeyseniz, rakibinizin saldırınıza tepki vermek için fazla zamanı olmayacaktır.
 2. Frank’in saldırısı, hareketini durdurur. Bir rakipten, özellikle de kısa menzilli bir oyuncuya ölme ve kaçma tehlikesiyle karşı karşıyaysanız, onlara saldırmayın. Bu, sizi kolayca yenmelerine izin verecektir. Bunun yerine, siper bulmak için Frank’in hızlı hareket hızına güvenin.
 3. Frank’in menzili nispeten kısadır .Bu nedenle sizden uzaktaki düşmanları kovalamaktan kaçının.
 4. Savaş Topunda Frank, her bir takımın birbirine ne kadar yakın çıktığına bağlı olarak bir turun başında Süper’ini hızlı bir şekilde şarj edebilir ve ardından golü çok daha kolay hale getirmek için hedefi örten duvarı kırabilir. Aynı nedenden ötürü, bir Süper varken topu süper fırlatmada harikadır çünkü şarj etmesi çok kolaydır.
  Takım arkadaşlarınız da bundan yararlanabilecekse Frank’in Süperini kullanın. Doğru kullanılırsa, takımınızın düşman takımı ortadan kaldırmasına izin verebilir.
 5. Frank, daha uzun menzilli Savaşçılara karşı savunmasızdır, ancak El Primo ve Rosa gibi tanklara karşı inanılmaz derecede etkilidir. Bunun nedeni, tanklara yaklaştıkça ve onlara yaklaştıkça büyük miktarda hasar verebilmesi ve süper hızlı bir şekilde hücum etmesine izin vermesidir.
 6. Frank’in Süper’i kesintiye uğratılabildiğinden, Süper’i sürükleyerek, iptal ederek ve ardından normal bir saldırı yaparak bu kesintileri her zaman engelleyebilirsiniz. Ekranda sarı olacaksınız, Süper’inizi kullanmak üzeresiniz ve saldırının animasyonunu yapıyormuşsunuz gibi görünecek, ancak bunun yerine sadece normal bir saldırı yapıyorsunuz.
 7. Süper’iniz ve ana saldırılarınız tam olarak şarj edildiğinde, önce Süper’inizi kullanın, düşmanı felç edin ve onları ana saldırılarınızla bitirirken, hiçbir şekilde karşılık veremezken onları sabit tutun.Hesaplaşma veya Savaş Topu oynarken harika bir takım, Tara ile Frank. İkinizin de Süper saldırılarını yapmasını bekleyin. Bu yapıldıktan sonra, bir grup düşman oyuncu arayın. Frank gruptaki tüm düşmanları sersemletirken Taraya Süper atmasına izin verin.
 8. Düşman takımın güvenilir sersemletme veya geri itme yetenekleri varsa (örneğin, Shelly, El Primo, vb.), Frank, Süper’ini gerçekleştirmeden önce, bir sersemletme ile iptal etmelerini önlemek için aksesuarı olan Aktif Gürültü Önleme kullanmalıdır. Ancak, Frank’in aksesuarı, Gene‘nin Süperi veya Sprout‘un duvarının geri itilmesini iptal etmeyecektir, bu yüzden Frank, Süper’lerine sahip olduklarında dikkatli olmalıdır.
 9. Büyük Patron’a karşı sersemletmeler çok daha az güçlü olduğu için Frank Büyük Oyunda tavsiye edilmiyor.

Hangi karakter ve oyun modunu merak ediyorsanız  üstüne tıklayarak onun için hazırlanmış olan detaylı sayfaya ulaşabilirsiniz…

 Tüm Brawl Stars Oyun Modları Listesine Ulaşmak için Tıklayın…

Ayrıca bu yazımızdan Tüm Brawl Stars Karakterleri Hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz…