Shelly Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri

Shelly Karakteri

Bu yazımızda Shelly Brawl Stars Özellikleri  inceleyeceğiz, Eğer yeniyseniz, oyunun başlarında en iyisinin Shelly olduğunu kesinlikle duymuşsunuzdur.Oyunun en popüler karakterlerinden biri olan Shelly‘nin yıldız güçleri,aksesuarları ve kostümleri hakkında bilgiler vereceğiz.

Shelly nasıl oynanır, İpuçları nelerdir onlardan bahsedeceğiz.

İşte karşınızda tüm detaylarıyla Shelly  karakteri

Shelly Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri
shelly resmi brawl stars

Shelly Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri

5040canı olan Shelly, oyuna başlarken kilidi açılan bir Yaygın karakterdir.

Shelly, Av Tüfeği ile atışlar yapar. Savaşçının süper özelliği ise Süper Fişektir .

Orta derecede sağlığı ve hasarı var. Av tüfeği, hedefine yaklaştıkça daha fazla hasar vererek onu kısa ve orta menzilli dövüşler için mükemmel kılıyor. Saldırıları da geniş bir alana yayılmıştır. Süper yeteneği birkaç engeli ortadan kaldırabilir ve ayrıca düşmanları geri püskürtebilir.

İlk Yıldız Gücü Fişek Şoku, Süper’in düşmanlarını anlık olarak yavaşlatmasına neden oluyor.

İkinci Yıldız Gücü Yara Bandı, sağlığı% 40’ın altına düştüğünde kısmen Shelly’yi iyileştirir.

Saldırı: Av Tüfeği ;

Shelly’nin bomba çubuğu, orta bir menzile geniş bir pelet yayıyor. Ne kadar çok pelet vurursa, hasar o kadar büyük olur.
Shelly, orta düzeyde hasar veren bir mermi patlaması atar. Daha fazla mermi düşmana isabet edeceği için saldırı yakın mesafeden daha etkilidir, ancak saldırısının menzili oldukça uzundur. Bu, Shelly’nin özellikle daha düşük cana ve / veya kısa menzilli saldırılara sahip Kavgacılara karşı yakın mesafe savaşında üstünlük sağlamasına olanak tanır.

Süper: Süper Fişek ;

Shelly’nin Süper Fişek’i hem siper hem de düşmanları yok eder. Kurtulanlar geri savrulur.
Shelly’nin Süperi, yalnızca engelleri yok etmekle kalmayıp aynı zamanda düşmanı geri püskürtebilen, oldukça hasarlı bir mermi patlaması ateşler. Süper Fişek, düşmanları Shelly’den ve takım arkadaşından uzaklaştırmak veya rahatsız etmek için savunma amaçlı olarak kullanılabilir. Alternatif olarak, düşmanları ortaya çıkarmak için çalıları süpürmek ve engelleri yok etmek için kullanabilirsiniz.

Brawl Stars Shelly Kostümleri

 • Bandita Shelly
 • Yıldız Shelly (2019’dan önceki hesaplar için)
 • Cadı Shelly (Cadılar Bayramı kostümü)
 • PSG Shelly
 • Saf Altın Shelly
 • Saf Gümüş Shelly
Shelly Brawl Stars Özellikler ve Kostümleri
Brawl Stars Shelly Kostümleri

Shelly Özellikleri

Sağlık 5040
Mermi başına hasar 420 (5)
SÜPER: Mermi başına hasar 448 (9)
Süper uzunluk 150 ms
Yeniden yükleme hızı (ms) 1500
Saldırı hızı (ms) 500
hız Normal
Saldırı menzili 7.67

 

seviye İsabet noktaları Hasar Süper Hasar
1 3600 1500 2880
2 3780 1575 3024
3 3960 1650 3168
4 4140 1725 3312
5 4320 1800 3456
6 4500 1875 3600
7 4680 1950 3744
8 4860 2025 3888
9-10 5040 2100 4032
Sağlık ;
Seviye Sağlık
1 3800
2 3990
3 4180
4 4370
5 4560
6 4750
7 4940
8 5130
9 – 10 5320

Shelly Yıldız Gücü

Savaşçının 1. yıldız gücü : Fişek Şoku ;

Shelly’nin Süper mermileri düşmanları 4,0 saniyeliğine yavaşlatır.

Shelly’nin Süper Fişek süperi tarafından vurulan düşmanlar 4 saniyeliğine önemli miktarda yavaşlar. Bu, Shelly ve takım arkadaşlarının düşmanları hızla yakalamasını sağlar.

Savaşçının 2. yıldız gücü : Yara Bandı ;

Shelly% 40’ın altına düştüğünde, anında 1800 sağlık için iyileşir.

Shelly, tamamen şarj olması 15 saniye süren Bibi’nin Home Run çubuğuna benzer bir çubuk kazanır. Shelly% 40’ın altına düşerse, anında 1800 sağlık için iyileşir ve sarı çubuk sıfırlanır. Bununla birlikte, Shelly’nin sağlığı% 40’ın üzerinde ise ve Bull gibi yüksek hasarlı bir düşman tarafından bir vuruşta mağlup edilirse, Yıldız Gücü etkinleşmez ve yeniden doğduktan sonra yara bandını geri almak için 15 saniye daha beklemesi gerekir.

shelly brawl stars
shelly brawl stars

Shelly Aksesuarı

Savaşçının 1. aksesuarı : Adım Hızlandırıcı ;

Shelly atılır ve birkaç gereksiz adımı atlar!

Shelly, bu aksesuarı kullanırken baktığı yöne doğru 3 adım atıyor. Bu, Süper’i kullanmanın çok daha kolay olmasını ve önemli bir an için saklanmasını sağlar. Duvarların ve nehirlerin yakınında kullanırken dikkatli olun. Bir duvara veya nehre doğru şarj etmek, çizgiyi kısa keser.

Savaşçının 2. aksesuarı : Hedef Tahtası ;

Etkinleştirildiğinde, Shelly’nin bir sonraki ana saldırısı yangını daha küçük bir alana odaklar ve menzili artırır.

Shelly’nin bir sonraki ana saldırısının yayılması üçte bir azalacak ve menzili 10 kareye çıkarılacak. Shelly’nin başının üzerinde bu aksesuarın kullanımına işaret eden bir aksesuar sembolü ve aynı zamanda parlayan bir saldırı joystick’i olacak. Bu aksesuarın soğuma süresi, bu saldırı vurulduktan sonra başlar.

brawl stars shelly resmi
brawl stars shelly resmi

Shelly İpuçları

 1. Shelly, çok sayıda çalı ve duvar içeren haritalarda harika. Bununla birlikte, Süper’i kullanırken dikkatli olun, çünkü bu, siperlere ihtiyaç duyarlarsa takım arkadaşları için ölümcül olabilir.
 2. Shelly’nin saldırılarının yayılması, çalıları süpürmesine ve içinde saklanan düşmanları açığa çıkarmasına izin verir.
 3. Shelly, El Primo ve diğer yakın menzilli oyuncular için mükemmel bir karşılıktır. Shelly, El Primo‘ya zarar verir ve işler kızışırsa onu Süper’iyle geri savurabilir.
 4. Shelly, Savaş Topunda orta derecede iyidir. Düşmanın hedefini engelleyen duvarları yıkabilir ve takımınızın daha kolay gol atmasını sağlayabilir.
 5. Shelly’nin Hedef Tahtası aksesuarı, Süper’i orta menzilde kullandıktan sonra doğrudan kullanılabilir. Düşman geri savrulurken, Shelly maksimum değeri sağlamak için aksesuarı ile tüm mermileri vurabilir.
 6. Shelly’nin Super, diğer oyununcunun Süperini engelleme yeteneğine sahiptir çünkü onları geri iter. Örneğin, kurucu sırasında Frank‘e Süper’iyle vurursa, Frank’in Süper’ini kullanmasını engelleyebilir.
 7. Fişek Şoku yıldız gücü kullanarak, kaçmaya çalışandüşmanları yavaşlatabilir, kendisinin ve / veya takım arkadaşlarının onları yakalayıp ortadan kaldırmasına izin verebilir.
 8. Çift Hesaplaşmada, Shelly ve Tara ekibi ve Shelly ve Gene ekibi gibi birçok faydalı takım kombinasyonu var. Tara, düşmanlarını kendisine doğru sürüklemek için Süper’ini kullanırsa, Shelly (Süper’le birlikte) engelli düşmanlara doğru ilerleyebilir ve Süper’ini kullanabilir. Gene ve Shelly’ye gelince, eğer Gene düşmanı Shelly’ye doğru çekerse, Shelly Süper’ini düşmanı yenmek için kullanabilir.
 9. Bazı insanların Shelly’de Savaş Topunda kullandığı bir taktik, topun kaleye girmesini engelleyebilecek tüm engelleri kırmak için Süper’ini hemen kullanıyor ve savunan düşmanı şaşırtıyor.
 10. Shelly’nin sağlığı düşükse ve bir düşman tarafından kovalanıyorsa, Süper’ini düşmanı geri püskürtmek ve kaçmak için biraz daha zaman kazanmak için kullanabilir.

Hangi karakter ve oyun modunu merak ediyorsanız  üstüne tıklayarak onun için hazırlanmış olan detaylı sayfaya ulaşabilirsiniz…

 Tüm Brawl Stars Oyun Modları Listesine Ulaşmak için Tıklayın…

Ayrıca bu yazımızdan Tüm Brawl Stars Karakterleri Hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz…

 

Shelly Nasıl Oynanır ? Brawl Stars Oyun Videosu