Brawl Stars Süper Şehir Saldırısı En iyi Karakterler ve Taktikleri

Brawl Stars Süper Şehir Saldırısı En iyi Karakterler ve Taktikleri ;Mega Canavarı yenip Şehri kurtarabilir misin?Süper Şehir Saldırısı Etkinliğinde, 3’lü takım halinde Mega Canavar’a karşı oynanan moddur.Mega Canavar, haritadaki şehri yok etmeye çalışır. 3 oyuncunun Mega Canavarı binalar yok olmadan öldürmesi gerekmektedir.Süper Şehir Saldırısını kazanmak istiyorsan bu oyun modunda en iyi karakterler hangileridir ve taktikler nelerdir öğrenmek için yazımızı okuyabilirsin….

Brawl Stars Süper Şehir Saldırısı En iyi Karakterler ve Taktikleri

Brawl Stars Süper Şehir Saldırısı En iyi Karakterler

Süper Şehir Saldırısı En iyi Karakterler

!! Hangi karakterin özelliklerini merak ediyorsanız karakter adı üstüne tıklayarak onun için hazırlanmış olan detaylı sayfaya ulaşabilirsiniz…!!

 • Colt ve Rico: Colt’un aksine Rico’nun Süperi, binaları tahrip etmez ve haritanın sınırlı doğasının bir kısmıyla iyi çalışır. İkinci Yıldız Gücü Mekanik Kaçış, canavarın pençelerinden biri tarafından aniden yere serilme riski olmadan patrona zarar vermeye devam etmesini sağlar. Rico’nun Çoklu Topatar  Aksesuarı kapalı alanlarda makul bir patlama hasarı veriyor, ancak gittikçe daha fazla bina yıkıldıkça daha az etkili oluyor. Bununla birlikte, Colt’un İlk Yıldız GücüYaylı Çizmeler tüm maç boyunca kullanılıyor ve Rico’dan daha fazla hasar veriyor. Bu oyuncuların her ikisi de,oyuncuların bu modda sahip olduğu özellikleri düşündükten sonra bile, Süperleri için hızlı şarj oranlarına sahip. Süperleri hasar çıktılarını iki katına çıkarabilir ve tüm atış yüklerini düşürmek, neredeyse diğerinin yarısı kadar.
 • Max: Max, Yıldız Gücü Durmadan Ateş ile birkaç atış kaldırabilir ve aynı zamanda makul miktarda hasar sağlayabilir. Süper Süper, kendine ve dost oyuncuların canavarın çevik saldırılarından kaçmasına izin verir, ancak kısa süresi onu bir savunma mekanizmasından çok yem olarak daha kullanışlı hale getirir.
 • Pam: Pam, sürekli hasar verebilen yüksek bir oyuncudur. İlk Yıldız Gücü Anne Kucağı ile sağlığı düşük dost oyuncuları iyileştirmeye devam edebilir. Bu, canavarın hayatta kalmanın ve Boss’a zarar vermeye devam etmenin kaçmaktan daha önemli olduğu öfke aşamasında kullanışlıdır.
 • 8-BIT: 8-BIT, Boss Savaşının aksine roketlere veya diğer düşmanlara hedef olmadığından bu modda çok az zayıflığa sahiptir. Canavarın, temel öfke aşamalarının yanı sıra 8-BIT’e karşı koyan hiçbir saldırısı yok, bu da takım arkadaşlarının hasar çıktısını korumak için 8-BIT’in hasar güçlendiricisini geçerli bir seçenek haline getiriyor. Genel hacmi ve uzun menzilli desteği onu neredeyse her takım kompozisyonunda harika kılıyor. Canavardan kaçmak için ışınlanma aksesuarını da kullanabilir. 8-BIT’in İlk Yıldız Gücü Artırılmış Artırıcı, 8-BIT’in takım arkadaşlarının ekstra hasardan yararlanırken daha az toplanmasını sağlar, bu da canavarın sıçrama hasarı vermesi durumunda faydalı olacaktır. Öte yandan, düşük hızı, canavarın yakın dövüş saldırılarından kolayca kurtulamayabileceği anlamına geliyor. Bu, takım arkadaşı olarak bir Max  ile tamamlanabilir.
 • GaleAksesuarı Trambolin ve Süperi ile, Gale Boss ile binalar arasında kaçışlar yapabilir ve mesafe koyabilir.Süper Şehir Saldırısı, Gale’in İkinci Yıldız Gücü Dondurucu Buzun daha faydalı olduğu durumlardan biridir. Ayrıca canavarın büyük isabet kutusu sayesinde 6 mermisinin hepsini vurabilir. Gale bununla maksimum seviyede 2352 hasar verebilir ve sabit bir hasar akışı sağlayabilir. Bununla birlikte, canavarın devasa boyutu, Gale’in Süper’i onları birkaç taştan daha fazla hareket ettirmede etkisiz hale getirir.
 • Mr. P: Mr.P en iyi ihtimalle ortalama, ancak Süper ve İkinci Yıldız Gücü Döner Kapının bir kombinasyonu, robo-taşıyıcıların hesaba katılması gereken bir güç haline getiriyor. Azami seviyeye çıkmış bir bekçi, sizin ve takım arkadaşlarınızın kaçması için zaman tanıyan daha düşük zorluklarda canavarın üç patlamasına dayanabilir. Üssü doğrudan canavara fırlatmak bile öfkeli aşamasında fazladan birkaç saniye garanti eder. Takım arkadaşlarınız canavarı öfkeli aşamasında yemleyemezse, ana üs ikincil bir seçenek olabilir.
 • Nita: Nita hasarsızdır, ancak Süper ve Ayı Benimle Yıldız Gücü kombinasyonu, patronu büyük ölçüde oyalayabilir ve canavarın öfkeli öfkesinden kurtulmak için çok yararlıdır. Nita ve ayısı sırayla tanklama yapmalı, biri önce tank atıyor, diğeri zayıfladığında devreye giriyor. Canavar tarafından saldırıya uğradığında cephanesini korumaya çalışmalı ve ayısı tank yaparken kullanmalıdır. ayısı çok zayıf veya tam bir cephane çubuğuna sahip. Nita iyileşirken, ayısı bu şekilde çok daha uzun süre hayatta kalacak. Ek olarak, Nita, Ayının yaşam süresini daha da artırmak için Sahte Kürk aksesuarını etkinleştirebilir. Doğru yapılırsa, bu yöntem canavarı çok uzun bir süre oyalayabilir ve Nita muhtemelen süper gücünü kullanabilir. Canavarın sıçrama hasarının farkında olmak önemlidir, çünkü canavar birbirine çok yakınsa hem Nita’yı hem de ayısını aynı anda vurabilir.

Ayrıca bu yazımızdan tüm Brawl Stars Karakterleri Hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz…

 

Benzer Yazılar:  Tüm Brawl Stars Oyun Modları 

Brawl Stars Süper Şehir Saldırısı Taktikleri

 • Yeniden doğma süresi normal 5 yerine 20 saniyedir, bu yüzden hayatta kalmak önemlidir. Canavarı, zaman ilerledikçe yenmek de zorlaşacak, bu da mümkün olduğunca çabuk yere düşmekten ve hasar vermekten kaçınmayı gerekli kılıyor.
 • Duvarları yıkmak için Süperleri asla kullanmayın, çünkü bu canavarın şehri yok etmesine yardımcı olarak canavarı yenmek için daha az zaman kazandırır.
 • Canavar kızdığında, canavarı binalardan uzaklaştırın, böylece siz ve takım arkadaşlarınız canavarı yenmek için daha fazla zamanınız olur.
 • Canavar kızgın evresinde neredeyse tüm oyuncuların kaçabileceğinden, her zaman iyileşmeye çalışın. Bu aşamada bir takım arkadaşının ölümü bile büyük sonuçlar anlamına gelir.
 • Gerekli olmasa da, Mega Canavardan mesafenin korunmasını sağlamak için orta ve uzun menzilde saldırabilen oyuncuları kullanmak tavsiye edilir.
 • Yeniden doldurma ve boşaltma hızı iyi olan Savaşçıları seçin. Bu, canavarı daha da sinirlendirmeden veya şehri yok etmeden önce daha hızlı indirmeyi kolaylaştıracak.

Hileler, Karakter Çıkarma Taktikleri, Kupa kasma taktikleri ve daha fazlası için Tıklayın…

Tüm Modlu ve Hileli Son Sürüm Oyun APK’ları için tıklayın…

 

 

Adblock_logo

 

Lüften AD Block’unuzu etkisiz hale getirip sayfayı yenileyiniz. (Please Disable your AD Block and refresh the page)