Colt Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri

Colt karakteri

Bu yazımızda Colt Brawl Stars Özellikleri inceleyeceğiz,oyunun en güçlü ve en popüler keskin nişancı karakterlerinden biri olan Colt’un yıldız güçleri,aksesuarları ve kostümleri Resmi hakkında bilgiler vereceğiz.Ayrıca Colt  nasıl oynanır, İpuçları nelerdir onlardan bahsedeceğiz.

İşte karşınızda tüm detaylarıyla Colt  karakteri…

3920 canı olan Colt, ikili tabancaları ile isabetli atışlar yapar.

Colt, 60 Kupaya ulaştıktan sonra Kupa Yolu ödülü olarak açılan bir yaygın karakterdir.

Süper parçacıkları mermi yağmurunu sarar ve genişletir. İşte karşınızda tüm detaylarıyla Colt karakteri…

Colt Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri
brawl stars colt resmi

Colt Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri Resmi

Oldukça düşük bir sağlık miktarına sahip, ancak yüksek bir hasar çıktısı var. Saldırı başına toplam altı atış yapıyor ve bu atışların çok uzun menzili var. Süper yeteneği, ana saldırısına çok benziyor, ancak engelleri yok edebilecek ekstra uzun on iki mermi voleybolu atıyor.

İlk aksesuarı: Hızlı Dolum, cephane çubuğuna anında 2 cephane yükler.

İkinci aksesuarı: Gümüş Mermi, bir sonraki saldırısını büyük hasar veren tek bir delici atışa dönüştürür.

İlk Yıldız Gücü Yaylı Çizmeler, hareket hızını biraz ama fark edilir şekilde artırır

İkinci Yıldız Gücü Magnum Special, ana saldırısının menzilini ve mermi hızını biraz artırır.

Saldırı: Altıpatlar ;

Colt, tabancalarıyla altı düz uzun menzilli atış yapar.
Colt düz bir şekilde altı mermi atıyor. Uzun menzilleri uzaktaki düşmanları avlayabilir. Her mermi kendi başına çok az hasar verir, ancak bir düşmana vuran bütün bir yaylım yıkıcı bir patlama hasarı verebilir. Saldırının tamamlanması 0,75 saniye sürer.

Süper: Mermi Fırtınası ;

Colt, çok uzağa ateş eden ve siperi yok eden devasa bir mermi patlamasını sallar.
Colt, ekstra uzun on iki mermi atar. Bu mermiler boyut olarak daha büyük görünür, oldukça uzun bir menzile sahiptir ve çalıları ve duvarları yok etme ve arkalarındaki düşmanları vurma kabiliyetine sahiptir. Bir duvara çarpan her merminin duvarı yok ettiğini, ancak duvara isabet eden merminin de yok edildiğini unutmayın. Süper’in tamamlanması 1.35 saniye sürer.

Brawl Stars Colt Kostümleri

Colt Brawl Stars, oyunda dört farklı kostüme sahiptir. Oyuncu gereken yıldız ücretlerini ödeyerek istediği Colt kostümüne sahip olabilir. Colt Brawler kostümleri ve ücretleri şu şekildedir:

 • Rock Yıldızı Colt: 30 Yıldız
 • Ajan Colt: 150 Yıldız
 • Korsan Colt: 150 Yıldız
 • Haydut Colt: 500 Yıldız

Bu kostümlerden Ajan Colt kostümü, oyuna; ‘Yeni Ay Yılı’ kostümü, Korsan Colt kostümü ise, ‘Yılbaşı Tatili’ kostümü olarak dahil olmuştur.

Colt Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri
Colt Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri

Colt Yıldız Gücü

Savaşçının 1. yıldız gücü : Yaylı Çizmeler ;

Colt’un hareket hızı% 13 artırıldı.
Colt’un hareket hızı% 13 artırılarak, diğer çoğu oyuncudan daha hızlı hareket etmesine ve Crow ve Leon gibi çok hızlı oyuncularla aynı şekilde hareket etmesine izin verir.

Savaşçının 2. yıldız gücü : Magnum Special ;

Colt’un saldırı menzili ve mermi hızı% 11 artırıldı.
Colt’un ana saldırı menzili neredeyse 1 karo artırılarak menzili neredeyse Piper ve Brock‘a eşit hale geldi. Mermi hızı da maksimum menzilde aynı sürede hedefe ulaşmak için normal olarak artırılır. Bu onun Süper menzilini etkilemez.

Colt Özellikleri

Colt, oyunda 8 farklı karakter özelliğine sahiptir. Bu özellikleri seviye ilerledikçe gelişir ve Colt güçlenir. Colt Brawl Stars özellikleri:

 • Can: 3920
 • Mermi Başına Hasar: 448 (6)
 • SUPER: Mermi Başına Hasar: 448 (12)
 • Süper Uzunluk: 1250 ms
 • Yeniden Yükleme Hızı (ms): 1600
 • Saldırı Hızı (ms): 800
 • Hız: Normal (Ortalama hızda bir keskin nişancı)
 • Saldırı Menzili: 9
 • 1. Seviye Hasar: 1920
 • 9-10. Seviye Hasar: 2688
 • 1. Seviye Süper Hasar: 3840
 • 9-10. Seviye Süper Hasar: 5376

şeklinde listelenir. Bunlara ek olarak Colt, gücünü arttıracak bir aksesuara sahiptir. ‘Speedloader’ olarak isimlendirilen aksesuarı ile Colt,  2 cephaneyi anında doldurabilir.

seviye İsabet noktaları Hasar Süper Hasar
1 2800 1920 3840
2 2940 2016 4032
3 3080 2112 4224
4 3220 2208 4416
5 3360 2304 4608
6 3500 2400 4800
7 3640 2496 4992
8 3780 2592 5184
9-10 3920 2688 5376
Sağlık ;
Seviye Sağlık
1 2800
2 2940
3 3080
4 3220
5 3360
6 3500
7 3640
8 3780
9 – 10 3920

Colt Aksesuarı

Savaşçının 1. aksesuarı : Hızlı Dolum ;

Colt anında 2 cephaneyi yeniden doldurur.

Savaşçının 2. aksesuarı : Gümüş Mermi :

Colt’un bir sonraki saldırısı, hem engellerden hem de rakiplerden geçerken tüm patlaması kadar hasar veren güçlü bir atış.

Colt Aksesuarı gümüş mermi

Colt Çıkarma

Colt Brawl Stars çıkarmak için 60 kupaya sahip olmak gerekir. Oyuncu, kupa kazanmak için oyunda kutu açmalı ve maç kazanmalıdır. Oyunda ne kadar çok maç yapılırsa kutu açma ihtimali de artar. Yeterli kutu açımı ve kupa toplanması ile oyuncu Colt karakterini çıkarabilir.

brawl stars colt resmi
brawl stars colt resmi

Colt İpuçları

 1. Mesafenizi korumaya çalışın. Colt, uzun menzilli dövüşlerde uzmanlaşmıştır ve Shelly, El Primo ve Bull gibi oyuncuları kolayca geride bırakabilir.
 2. Düşmanın hareketini takip edin. Saldırınızın tam potansiyeli, altı merminizin de düşmana çarpmasını gerektirir. Düşmanın hareketini tahmin etmek ve takip etmek, tüm mermilerinizin isabet etmesine ve büyük hasar vermesine izin verebilir.
 3. Colt, diğer keskin nişancılara kıyasla nispeten hızlı bir yeniden yükleme süresine sahiptir, bu nedenle çoğu durumda bunlara ilk önce karşı koyabilirsiniz. Daha fazla cephaneye ihtiyacınız olursa, Hızlı Dolum aksesuarını  da kullanabilirsiniz.
 4. Colt’un Süper saldırısı, düşmanları doğrudan yok etmek için kullanılabilir veya düşman örtüsünü yok etmek için kullanılabilir, böylece ekibin geri kalanı hareket edebilir ve düşmanları bitirebilir. Ek olarak, Süper yeteneği, düşmanların kısa bir süre için bir alandan geçmesini önlemek için de kullanılabilir.
 5. Colt’u, saldırılarıyla birçok oyuncuyu geride bırakarak, harita kontrolünü etkili bir şekilde elde edebileceği daha açık haritalarda kullanmak isteyeceksiniz. Magnum Özel Yıldız Gücü, ona ek menzil sağladığından ve dolayısıyla kontrol alanını artırdığından açık alanlarda daha etkilidir.
  Colt’un Yaylı Çizmeler yıldız gücü , daha hızlı hareket etmesini sağlayarak, daha kolay korunmak için kovalamayı veya kaçmayı sağlar. Yaylı Çizmeler, düşmanların kurşunlarından kaçmak için mükemmeldir.
 6. Savaş Topunda, kalenin uçlarında hala 2 blok varsa, topu duvara vurabilir, ardından duvarları kırmak için hemen Süper veya Gümüş Mermi kullanarak topun yeni açık alanla kaleyi geçmesini sağlayabilirsiniz. .
 7. Colt’un Hızlı Dolum aksesuarı, Soygunda düşman kasasına saldırırken son derece yararlı olabilir. Sağladığı ek cephane, Colt’un cephanesi kalmadığında ve potansiyel olarak düşman ekibine karşı savunmasız olduğunda bile büyük miktarda hasar verebilir.
 8. Çift Hesaplaşmada ve diğer takım modlarında Colt’u, tüm mermilerini vurmayı kolaylaştırmak için Süperler, Aletler ve Yıldız Güçleri aracılığıyla düşmanları yavaşlatabilen ve / veya sersemletebilen takım arakadaşlarıyla oynamak yararlıdır.
 9. Bir Mortis tarafından saldırıya uğradığınızda, bir yöne doğru ilerlemeye ve Colt’un tam tersi yöne doğru ateş etmeye çalışın. Mortis, saldırısıyla hafifçe arkasına veya Colt’a indiğinden, Colt aynı şekilde hareket etmeye devam ederse, onu tüm mermilere çarptırırsa, sonraki saldırılarda onu takip etmek zorundadır.
 10. Colt’un Hızlı Dolum aksesuarı size Gümüş Merminin iki katı hasar verirken, yakın mesafeden bile tüm mermilere vurmak zordur, çünkü Gümüş Mermi , manzarayı temizlemenin yanı sıra, esasen yakın mesafeden vurmayı garanti eder veya pusuya düşürüp şaşırtabilirseniz engelleri aşarak düşman. Bu nedenle, çoğu atışı tutarlı bir şekilde, örneğin son derece kısıtlı haritalarda veya sabit veya yavaş hedeflere karşı vurabilirseniz,Gümüş Mermiye göre neredeyse tam 2 atıştan yararlanabileceğiniz için Hızlı Dolum daha iyi bir seçimdir, bu da size bir cephane için daha az hasar verir.

Hangi karakter ve oyun modunu merak ediyorsanız  üstüne tıklayarak onun için hazırlanmış olan detaylı sayfaya ulaşabilirsiniz…

 Tüm Brawl Stars Oyun Modları Listesine Ulaşmak için Tıklayın…

Ayrıca bu yazımızdan Tüm Brawl Stars Karakterleri Hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz…

 

 

Colt Nasıl Oynanır? Brawl Stars Colt Oyun Videosu