Bull Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri

Brawl Stars Bull

Bu yazımızda Bull Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri inceleyeceğiz, Brawl Stars’ın kabadayısı Bull Çifte ile atışlar yapar.Bull hem yüksek canlı hem de doğru mesafede yüksek hasarlı.

Yakın mesafede rakip tanımayan Bull‘un yıldız güçleri,Bull aksesuarları ve Bull kostümleri hakkında bilgiler vereceğiz.

Ayrıca Bull nasıl oynanır, İpuçları nelerdir onlardan bahsedeceğiz.

İşte karşınızda tüm detaylarıyla Bull karakteri

 

Bull Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri
brawl stars bull

Bull Karakteri Özellikleri ve Kostümleri

6860 canı olan Bull , pompalı tüfeğiyle yakından büyük hasar veriyor. Süper hamlesi için engelleri aşarak düşmanları geri savurur!Canının fazla olması onu rakiplerinin arasındaki dayanıklılığını arttırıyor.Onlara yakınlaşması, için fırsat tanıyor,rakibine yakınlaşıncada yüksek hasarına maruz bırakyor..Süper yeteneği, ileriye hücum etmesine, düşmanlara hasar vermesine ve yolundaki engelleri yok etmesine izin verir.

Bull, 250 Kupaya ulaştığında Kupa Yolu ödülü olarak açılan bir Yaygın karakterdir. Shelly gibi, av tüfeği kullanıyor. Bull, yüksek miktarda sağlığa sahiptir ve kısa menzilli dövüşlerde üstündür. Bu özellikler, onu düşmanları pusuya düşürme ve ezme konusunda harika kılar.

Saldırı: Çift Namlu ;

Bull’un çift namlulu av tüfeği ağır hasar verir. Menzili çok kısa, bu yüzden Bull yakın ve kişisel olmayı seviyor.

Bull, kendi başına çok az hasar veren 5 mermi patlatır; ancak Bull’un tüm mermileri tek bir hedefe isabet ederse, çok büyük miktarda hasar verebilirler. Bull’un saldırı menzili Shelly’ninkinden çok daha kısadır, ancak Bull’un mermileri çok daha fazla hasar verir. Daha fazla merminin düşmanı vurması muhtemel olduğundan saldırı yakın mesafeden daha etkilidir.

Süper: Bulldozer ;

Bull başını öne eğiyor ve rakipleri ve engelleri aşıyor. O her zaman inatçı olmuştur!


Bull, Süper’ini hedeflediği yönde uzun bir mesafeyi düz bir çizgide şarj eder. Temas kurduğu tüm engelleri yok eder, geri savurur ve vurduğu düşmanlara hasar verir. Bull’un Bulldozer’ı kullanırken yine de düşmanlar tarafından vurulabileceğini unutmayın. Son varış noktası bir gölün ortasındaysa, şarj mesafesi en yakın kara parçasına kadar artar. Geri tepme etkileri Süper’ini durdurmaz, ancak sersemletmeler

Sınıf : Ağır sıklet

Brawl Stars Bull Kostümleri

Space Ox Bull Brawl Stars

Bull Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri
Brawl Stars Bull Kostümleri

Bull Özellikleri

Sağlık 6860
Mermi başına hasar 560 (5)
SÜPER: Hasar 1120
Yeniden yükleme hızı (ms) 1600
Saldırı hızı (ms) 500
hız Hızlı
Saldırı menzili 5.33

 

Seviye İsabet noktaları Hasar Süper Hasar
1 4900 2000 800
2 5145 2100 840
3 5390 2200 880
4 5635 2300 920
5 5880 2400 960
6 6125 2500 1000
7 6370 2600 1040
8 6615 2700 1080
9-10 6860 2800 1120
Sağlık :
Seviye Sağlık
1 5000
2 5250
3 5500
4 5750
5 6000
6 6250
7 6500
8 6750
9 – 10 7000

Bull Yıldız Gücü

Savaşçının 1. yıldız gücü : Vahşi Savaşçı ;

Bull% 60 sağlığının altına düştüğünde doldurma hızı ikiye katlanır,

Bull’un sağlığı maksimum değerinin% 60’ından azsa, kırmızıya döner ve cephanesi normal hızın iki katı oranında yeniden yüklenmeye başlar. Bull, sağlığının% 60’ın üzerine çıkarsa etki kaybolur.

Savaşçının 2. yıldız gücü : Kabadayı  ; 

Bull% 40’ın altına düştüğünde, aldığı tüm hasarı% 30 azaltan bir kalkan kazanır.

Bull’un sağlığı maksimum değerinin% 40’ından azsa, Rosa ve Darryl‘inkiyle aynı görünümlü bir kalkan kazanır ve zehir dahil tüm hasarlardan% 30 daha azını alır. Bull sağlığın% 40’ın üzerine çıkarsa etki kaybolur.

Bull Aksesuarı

Savaşçının 1. aksesuarı : Izgara Biftek ;

Bull, 1500 sağlık için anında kendini yeniliyor.

Bullun aksesuarı kullanıldığında, anında 1500 sağlık için iyileşir. Ancak etki, doğal iyileşme sürecini de durdurur. Bu aksesuar, Bull tam sağlıktayken kullanılamaz.

Savaşçının 2. aksesuarı : Yer Sarsıcı ;

Bull, Süper hücumunu kesintiye uğratabilir ve 1,5 saniyeliğine büyük bir yere vurarak yakındaki tüm rakipleri yavaşlatabilir.

Bull, 4 kare içinde yakalanan düşmanları da 1,5 saniyeliğine yavaşlatan bir vuruşla Süper atılımını anında durdurmayı seçebilir. Bu, yalnızca Süper’i kullanıldığında ve kullanım üzerine Süper’i iptal ettiğinde kullanılabilir.

Bull Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri
bull brawl stars resmi

Bull İpuçları

 1. Bull, hedefine çok yaklaşabildiğinde çok fazla hasar verebilir.
 2. Bull’un sağlığı yüksektir, ancak dikkatli olun: Bull’un düşmanlarına yakın olma ihtiyacı onun ağır ateş altına girmesine neden olabilir. Bu nedenle, düşman saldırılarını atlatmaya çalışın. Bull, çoğu kavgacıdan daha yüksek bir hareket hızına sahiptir, böylece düşmanlara acele edebilir ve saldırılarından daha kolay kaçınabilir. Bunun bir dezavantajı, büyük isabet kutusu, bu yüzden Bull’un vurulması biraz daha kolay.
 3. Bull’un Süperi, yoluna çıkan tüm duvarları yok ederek, herhangi bir yönde çok uzun bir mesafeye hücum etmesine izin veriyor. Bull, hedefine yakınken en fazla hasarı verebildiğinden, bu yetenek Bull’u düşman
 4. Düşmanlara onları yenmek için yeterince yaklaştırmak için yararlı olabilir.
  Süper’i, Bull’un Süper’inin uzak mesafesinden dolayı düşman Düşmanlardan kaçması gerektiğinde de işe yarayabilir. Bununla birlikte, koşusu sırasında hala vurulabileceği için, yakındaki diğer düşmanlar, onu düşük sağlıkta kolayca yenebilir.
 5. Bull, Savaş Topunda da yüksek sağlığı ve engelleri yok eden hücumuyla etkilidir. Oyun alanındaki açıklıkları kolayca temizleyerek takım arkadaşlarına gol atmada yardımcı olabilir.
 6. Bull, Soygunda çok faydalı olabilir, su üzerinde koşarak ve kasanın önündeki duvarları kırabilir. Yolundaki duvarları kırarak açtığı açıklık, ekip arkadaşları tarafından kasaya saldırmak için de kullanılabilir.
  Bull,
 7. Bull’un Vahşi Savaşçı yıldız gücü, hasar çıktısını iki katına çıkararak, onu herhangi bir oyuncu için oyundaki en yüksek değer haline getirir. Bull, Boss Savaşı ve Robot İşgalindeki botlara hükmetmek için bu gücü kullanabilir. Kasaya yaklaşırken sağlığınız oldukça düşükse, bunu Soygunda da kullanabilirsiniz. Büyük Oyun‘daki en büyük oyuncu olsa da, bu Bull’un yeniden doldurma hızının çoğunu değiştirmiyor, çünkü Boss olmak zaten yeniden yükleme hızınızı muazzam bir şekilde artırıyor.
 8. Bull’un gerekmediğinde tank ve hasar alma yeteneğini kötüye kullanmamaya çalışın, çünkü sonunda düşmanların Süperlerini şarj etmesine izin verebilirsiniz, bu yüzden kendinizi yalnızca uygun olduğunda ifşa edin.
 9. Bull’un Süperi hücum etmesi, bir çalılıktan başladığınızda ve özellikle de ortağınız işi hızlıca bitirmek için oradayken, Hesaplaşmada düşmanı şaşırtmak için harikadır.
 10. Ödül Avında, umutsuz bir hareket olmadığı sürece,Bull’un Süperini acele etmek için kullanmamaya çalışın. Bu sadece rakip takım yıldızlarını verecek ve Süperlerini şarj edecek. Bunun yerine, saldırılara boğulabileceğiniz her an kaçmak için Süper’ini kullanmaya çalışın.
 11. Bull’un Süperi, diğer oyunculara hücum etmek veya pusuya düşürmek için iyi olabilirken, aynı zamanda bir kaçış olarak da kullanılabilir. Bull’un hücumu normal yürüyen oyunculardan çok daha hızlı olduğu için, Süperi herhangi bir anda sağlığı düşükse ters yönde kullanılabilir.
 12. Hesaplaşmada saldırmak veya kaçmak için Bull’un Süperini, kullanırken, arenadaki zehire veya herhangi bir doğal tehlikeye (yani su) dikkat edin, çünkü bulutların çok uzağına koşabilir veya kendisini dışarı çıkarılmasına neden olacak bir noktaya hapsedebilir. Yer Sarsıcı aksesuarı, sizi zehire düşmekten kurtarabilir ve düşmanlara kaçamamaları için yavaşlama verebilir.
 13. Düşmanları gafil avlamak için Yer Sarsıcı aksesuarını kullanın. Bull’un hızlı patlama hasarı, bir düşman tepki vermeden önce atış yapmasına izin verecek. Bazı durumlarda Yer Sarsıcı aksesuarı, düşmanların karşı koyduğu Süperleri iptal etmek için gerekli olabilir.

Hangi karakter ve oyun modunu merak ediyorsanız  üstüne tıklayarak onun için hazırlanmış olan detaylı sayfaya ulaşabilirsiniz…

 Tüm Brawl Stars Oyun Modları Listesine Ulaşmak için Tıklayın…

Ayrıca bu yazımızdan Tüm Brawl Stars Karakterleri Hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz…

Brawl Stars Bull nasıl oynanır ?