Jessie Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri

Brawl Stars Jessie

Bu yazımızda Jessie Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri inceleyeceğiz,Saldırmak, dikkat dağıtmak veya savunmak olsun, mükemmel faydası olan Jessie orta derecede sağlık ve hasara sahip,Jessie‘nin yıldız güçleri,aksesuarları ve Jessie kostümleri hakkında bilgiler vereceğiz.

Jessie nasıl oynanır, İpuçları nelerdir onlardan bahsedeceğiz.

İşte karşınızda tüm detaylarıyla Jessie karakteri

Jessie Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri
brawl stars jessie

Jessie Karakteri Özellikleri ve Kostümleri

4480 canı olan Jessie’nin Şok Tüfeği, düşmanlar arasında seken enerji küreleri fırlatır. Süper  sevimli ama ölümcül bir silah kulesi kullanıyor!

Jessie, 500 Kupaya ulaştığında Kupa Yolu ödülü olarak açılan bir Yaygın Karakterdir. Süperi, orta derecede sağlık ve hasara sahip, köpeğe benzeyen Scrappy adlı bir kule yapar. Saldırmak, dikkat dağıtmak veya savunmak olsun, mükemmel bir faydası vardır.

Jessie’nin kendisi orta derecede sağlık ve hasara sahiptir. Orta menzilli saldırıları yüksek hasar potansiyeline sahiptir çünkü bir düşmana çarptığında sekebilir ve yakındaki diğer düşmanlara vurabilir.

İlk aksesuarı Buji , taretinin etrafında düşmanları yavaşlatan bir şok dalgası yaratır.

İkinci aksesuarı, Yaylı Namlu , Scrappy’nin saldırı hızını 5 saniyeliğine ikiye katlar.

İlk Yıldız Gücü Enerji vermek , kulesini vurarak 896 sağlık iyileştirmesini sağlar.

ikinci Yıldız Gücü Şok , kulesinin iki hedefe kadar sekebilen mini enerji kürelerini ateşlemesine izin veriyor.

Saldırı: Şok Tüfeği ; Jessie bir enerji küresi fırlatır. Bir hedefi vurduktan sonra küre, menzil içindeki bir sonraki hedefte sekerek üç düşmana kadar vurur.

Süper: Kavgacı! ; Jessie, düşmanlara otomatik olarak ateş eden bir silah kulesi kullanır. % 100 geri dönüştürülmüş malzemelerden yapılmıştır.

Jessie Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri
Jessie Süperi Scrappy

Brawl Stars Jessie Kostümleri

Sevimli ve tehlikeli dövüşçü Jessie Brawl Stars, oyunda farklı kostümlere sahiptir. Jessie’yi oynayan oyuncu gereken ücreti ödeyip kostüme sahip olabilir. Jessie Brawl Stars 5 farklı kostüme sahip bir karakterdir. Bu kostümler ve ücretleri şu şekildedir:

 • Kırmızı Ejderha Jessie: Ücretsiz
 • Yazlıkçı Jessie: 80 Yıldız
 • Şövalye Jessie: 150 Yıldız
 • Tanuki Jessie: 150 Yıldız
 • Kara Şövalye Jessie: 10000 Yıldız
Jessie Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri
Brawl Stars Jessie Kostümleri

Jessie Özellikleri

Sağlık 4480
Hasar 1176
SÜPER: Taret Hasarı 336
Yeniden yükleme hızı (ms) 1800
Saldırı hızı (ms) 500
hız Normal
Saldırı menzili 9

 

seviye İsabet noktaları Hasar Süper Hasar Scrappy Hitpoints Scrappy Hasar
1 3200 840 240 3000 260
2 3360 882 252 3150 273
3 3520 924 264 3300 286
4 3680 966 276 3450 299
5 3840 1008 288 3600 312
6 4000 1050 300 3750 325
7 4160 1092 312 3900 338
8 4320 1134 324 4050 351
9-10 4480 1176 336 4200 364
Sağlık :
Seviye Sağlık
1 3200
2 3360
3 3520
4 3680
5 3840
6 4000
7 4160
8 4320
9 – 10 4480

Jessie Yıldız Gücü

Savaşçının 1. yıldız gücü : Tamir ; Enerji vermek
Jessie, saldırısıyla zaplayarak silah taretini eksik canının 896’sı için onarabilir.

Jessie’nin Yıldız Gücü, taretini 896 sağlık iyileştirmek için normal saldırıyla vurmasını sağlar. Kule hala tam sağlıkta olsa bile, saldırı normal şekilde en yakın düşmana doğru sıçrayacaktır.

Savaşçının 2. yıldız gücü : Şok Atışı ; Şok
Scrappy the Turret artık düşmanlar arasında seken enerji küreleri atıyor. Bir sıçrama sonrası kürelerin aralığı normal aralığın% 51’i kadardır.

Bu, Jessie’nin taretinin birden fazla düşmanı vurabilen enerji küreleri atmasını sağlar. Turretin saldırı hızı, menzili ve hasarı aynı kalır. Mermilerin menzili ve seyahat süresi bir düşmana vurduktan sonra azalır.

Jessie Aksesuarı

Savaşçının 1. aksesuarı : Buji ;

Jessie, kulesinden gelen bir şok dalgasını tetikleyerek etki alanındaki tüm düşmanları yavaşlatır.

Bu aksesuarı kullanarak, Jessie’nin turreti bir şok dalgasını tetikleyerek etki alanındaki düşmanları yavaşlatır. Yavaşlatma süresi 4 saniye sürer .Aksesuar yalnızca, Jessie’nin bulunduğu konumun 12 kare yakınında, haritada Süper aktifinden bir kule varken kullanılabilir.

Savaşçının 2. aksesuarı :Yaylı Namlu ;

Scrappy’nin saldırı hızı 5.0 saniyeliğine ikiye katlanır.

Bu mermiler, özelliklerini Yıldız Güçlerinden korur ve düşmanlara isabet ettiğinde Jessie’nin Süper’ini şarj edebilir. Jessie yenilirse, taretin yeniden doldurma hızı normale döner.Aksesuar yalnızca, Jessie’nin bulunduğu konumun 12 kare yakınında kullanılabilir.

jessie brawl stars resmi
jessie brawl stars resmi

Jessie İpuçları

 • Bir hedefi vurduktan sonra, Jessie’nin saldırısı her zaman, henüz vurulmamış en yakın düşmana doğru sekecektir. Bu, menzil dışında veya çalıların içinde olsalar bile düşman konumlarını belirlemek için kullanılabilir.
 • Jessie’nin kulesi, görmezden gelinirse önemli miktarda hasar verebilir, bu da onu yok etmeye çalışırlarsa düşmanların dikkatini dağıtmanın mükemmel bir yoludur.
 • Jessie’nin kulesi, hızla artan küçük ama fark edilebilir hasar verir. Ne yazık ki, saldırı yönü boyunca dik olarak ilerleyerek kolayca önlenebilir. Tareti doğrusal bir alanı kaplayabileceği bir yere yerleştirerek düşmanların etkili bir şekilde kaçmasını önleyin.
 • Bir çalılıktayken, Jessie’nin kulesi, onlar aynı zamanda çalıların içinde ve hemen yanında olmadıkça düşmanlara görünmez olacaktır. Ancak, tıpkı bir oyuncu gibi, kule saldırırken veya hasar alırken görünür hale gelecektir.
 • Jessie, Süper’i çok hızlı şarj edebilir. 6 vuruş (veya zıplayarak 3 düşmanı vuran 2 mükemmel atış), Süper’ini önceden var olan herhangi bir şarj olmadan şarj etmek için yeterlidir.
 • Turret yerleştirme, Jessie’nin en önemli becerilerinden biridir. Kısa menzilli oyuncuyla ile karşı karşıya kaldığınızda, onu yok etmeye çalışırken ondan saldırı almaya zorlanmaları için açık alana yerleştirin. Uzun menzilli oyuncuyla yüzleşirken, onu duvarlarının yanına, fakat ekibinin duvarının yanına yerleştirin, böylece ona saldırmak ve hasar almak için duvarın etrafında yürümeleri gerekir. Atıcılarla yüzleşirken, onlara biraz zarar vermek için arkasına sakladıkları duvarın üzerine fırlatın ve onları tarete karşı saldırılarını kullanmaya zorlayın.
 • Jessie’nin Buji Cihazı, düşmanları alt etmek için inanılmaz derecede kullanışlıdır. Kulenin etrafındaki bir yarıçap içindeki düşmanları duvarlardan vurabilir. Düşmanlar yavaşlatıldıktan sonra, Jessie düşmana kolayca saldırabilir ve kule, düşman yavaşlarken tüm atışları vurabilir.
 • Jessie’nin Yaylı Namlu aksesuarı, çok fazla değer sağlama yeteneğine sahip olmasına rağmen, yalnızca sabit hedefleri çıkarırken mükemmeldir. Düşmanları savunmaya çalışırken hasar almaya zorlayan Şok Yıldız Gücü ile birleştirilmelidir.
 • Mortis ve Frank, saldırılarının mekanizması nedeniyle özellikle Jessie’nin kulelerini yok etme mücadelesi verir ve bu süreçte çok fazla hasar alabilir. Mortis, ona dokunmadığı sürece kuleye vuramaz ve taretin ani ateşi, her saldırıyı başlatmadan önce Frank duraklarken önemli hasar verebilir. Buna göre, tareti yerleştirirken özellikle düşman ekibindeki Frank veya Mortis‘i hedef almak faydalı olabilir. Jessie’nin Tamir yıldız gücünü kullanarak tareti iyileştirebilir ve tarete saldırmaya karar verirlerse Mortis / Frank’i vurabilir.
 • Soygunda Jesse’nin kulesi, kasayı koruyarak ve hasar vererek düşmanlara karşı savunmaya yardımcı olmak için kasalarının önüne yerleştirilebilir. Aynı şekilde düşman kasasına karşı saldırgan olarak da kullanılabilir.
  Tamir yıldız gücü, kulenin daha uzun süre hayatta kalmasına yardımcı olacak ve Jessie’nin saldırılarını sektirerek menzilini genişletecek. Shocky, Jessie’nin taretinin saldırılarının sekmesine ve potansiyel olarak daha fazla düşmanı vurmasına izin verecek.
 • Jessie’in Tamirini kullanırken taretini haritadaki önemli bir dar noktanın yakınına yerleştirin ve düşmanlar yakınındayken onu iyileştirmek için tarete ateş etmeye devam edin. Bu, taret hasar verirken sürekli olarak iyileştirir ve düzenli saldırıları da düşmanlara da hasar verebilir.

Hangi karakter ve oyun modunu merak ediyorsanız  üstüne tıklayarak onun için hazırlanmış olan detaylı sayfaya ulaşabilirsiniz…

 Tüm Brawl Stars Oyun Modları Listesine Ulaşmak için Tıklayın…

Ayrıca bu yazımızdan Tüm Brawl Stars Karakterleri Hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz…

 

Adblock_logo

 

Lüften AD Block’unuzu etkisiz hale getirip sayfayı yenileyiniz. (Please Disable your AD Block and refresh the page)