Robot İşgali Brawl Stars Oyun Modu Rehberi

Brawl Stars Robot İşgali Nasıl Oynanır?

Bu yazımızda Robot İşgali Brawl Stars Oyun Modu Rehberi hakkında bilgiler verip , Robot İşgalinde En İyi Karakterler Hangileridir ,Robot İşgali Nasıl Kazanılır,Brawl Stars Robot İşgali En iyi Karakter Hangisidir?,Brawl Stars Robot İşgali Modu Rehberi ,Robot İşgali Oyun modunun Amacı Nedir  ve Robot İşgali Taktikleri Nelerdir onlardan bahsedeceğiz…

Robot İşgali – Robot İstatistikleri

 

Robot İşgali – Seviyeler

 

Robot İşgalinde En İyi Karakterler Hangileridir ?

Hangi karakterin özelliklerini merak ediyorsanız karakter adı üstüne tıklayarak onun için hazırlanmış olan detaylı sayfaya ulaşabilirsiniz…

 • 8-BIT: 8-BIT güvenli bir mesafeden mükemmel hasar verir ve taretinden gelen hasar artışı, 4. ekip üyesine sahip olmak kadar iyidir.Maksimum hasar vermek için bu robotların biraz daha yaklaşmasını bekleyin. İlk turretini ilk büyük robot için saklayın, ardından bunları kasa için de kullanmaya başlayın. Süper’ini kasanın yanına koyarsa, kritik tehlike altındaysa kasaya ışınlanmak için aksesuarı Hileli Fişek, kullanabilir.Aksesuarı Ekstra Kredi, ekibinizin Büyük Robotlar gibi muazzam miktarda sağlıkla robotları yenmesine yardımcı olabilir.
 • Pam: Pam’in tüm hurda parçaları bir hedefe isabet ederse ve ortalamanın üzerinde bir cana ulaşırsa gerçekten çok yüksek hasar verebiliyor. Takım arkadaşlarını hayatta tutmak için şifa istasyonunu da kullanabilir. Her iki Yıldız Gücü de harika seçeneklerdir, İyileştirme İstasyonunu Kasa’nın yanına yerleştirmek, ikinci Yıldız Gücü olan Anne Sevgisini kullanırsanız Mini ve Yakın Dövüş robotlarına zarar verebilir ve İlk Yıldız Gücü Anne Kucağı , büyük robotlardan gelen hasarı emmeye yardımcı olabilecek iyi bir iyileştirme seçeneğidir.
  • Brawl Stars Robot İşgali en iyi karakter Pam’dir. Pam, yüksek sağlığa sahip olduğu için maç esnasında robotlarla daha uzun süre savaşabilir. Süperiyle müttefiklerini iyileştirir, böylece robotlara karşı daha etkili bir mücadele düzeni kurulabilir.
 • Jessie: Jessie’nin atışları 3 hedefe kadar vurabildiğinden, gruplandırılmış robotları vurarak hasar çıktısını üçe katlayabilir. Jessie’nin Süper’ini kasanın yanına yerleştirebilmek büyük bir avantaj sağlar.Böylelikle düşmanlar daha hızlı ortadan kaldırılabilir veya Enerji! yıldız gücü ile onu iyileştirmek yerine Scrappy’ye saldırmaya karar verebilir. Jessie’nin Yıldız gücü Şok, turretin Shocky’yi kullanarak her saldırıda birden fazla düşmana vurmasını sağlayarak hasar çıktısını üç katına çıkarır.
 • Colt ve Rico: Her ikisi de ana saldırılarından ve Süper’den çok yüksek hasar alırlar, bu da robotları kolayca yenmelerine ve büyük robota büyük hasar vermelerine olanak tanır. Colt, yakın dövüş robotları ve büyük robotla daha kolay ilgilenmek için kendi Hızlı Dolum aksesuarına sahiptir ve birçok kapalı Robot işgali haritası, Rico’nun Multiball Çoklu Topatar Aksesuarı ve İlk Yıldız Gücü Süper Zıpır  tercih eder veya Rico, duvarların olduğu haritalarda İkinci Yıldız Gücü Mekanik Kaçış kullanabilir. düşman saldırılarını çok daha kolay atlatmak için çok yaygın değil.
 • Rosa: Rosa Süper’i etkinleştirdiğinde, takım veya kasa için kolayca isabet alabilir. Ek olarak, oldukça hızlı yeniden yüklenen geniş alan saldırısı var. Rosa’nın Süper’i, doğru konumlandırma ile sürekli olarak yüklenebilir ve kalkanı etkinken iyileştirme yeteneklerinden tam olarak yararlanabilir.
 • Frank: Frank’in faydası, bu oyun modunda Süper ve bu yüksek sağlığından kaynaklanıyor. Frank’in Süperi ayrıca duvarları yıkar ve oyunun sonlarında en çok ihtiyaç duyulan yerde dikkatlice kullanılmalıdır. Yüksek derecede yüksek yeniden doldurma hızı nedeniyle Frank’in cephane tüketimi konusunda endişelenmesine gerek yok. Takım arkadaşları keskin nişancıları indirirken, oyunun son safhalarında yenmesi zor olan yakın dövüşçü ve mini robotlara karşı koymaya hizmet ediyorlar. İdeal olarak, Frank, Yıldız Gücü :Güç Hırsızı yardımıyla onları yok edene kadar bir seferde çarpıcı robot kümelerine odaklanmalıdır.

Ayrıca bu yazımızdan tüm Brawl Stars Karakterleri Hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz…

Robot İşgali Nasıl Kazanılır ?

Brawl Stars Robot İşgali Taktikleri

 • Ekibinizden ayrılmayın. Kasaya yakın durmaya ve olabildiğince çok robotu yok etmeye çalışın. Sadece birkaç oyuncu yem stratejilerini kullanabilir ve Yıldız Güçleri / Aksesuarlara güvenmek zorunda kalanlar, robotlara verilen hasarı üçte bir oranında azaltabilir.
 • Yeniden doğma süresi normal 5 yerine 8 saniyedir, bu yüzden hayatta kalmak önemlidir. Hasar açısından 8 saniye değerlidir. Ölmeniz durumunda, yeniden doğduğunuzda takım arkadaşlarınızı ve kasayı korumak için yenilmezlik kalkanınızı kullanın.
 • Her giriş noktasını koruyan ekip arkadaşlarınızla kasanın etrafında bir çevre oluşturun. Bunu yapmamak, tepki veremeden bazı mermilerin kasaya çarpmasına neden olur.
 • Oyunun erken safhalarında, zayıf robotlar bunu kolaylaştırdığı için herkesin Süper’ini almasını sağlamaya çalışın.
 • Turretleri kasanın hemen yanına yerleştirin, kasayı acil bir durumda robot mermilerinden ve yakın dövüş hasarından koruyabilirler. Bir takım arkadaşı kasanın bir tarafını ihmal ederse, tareti o tarafa koyun. Turretli birden fazla ekip üyeniz varsa korumayı en üst düzeye çıkarmak için taretleri kasanın farklı taraflarına yerleştirin.
 • Büyük robotlarla, kasaya veya en yakın duvarlara zarar vermeyecek kadar uzakta savaşın, ancak büyük robotları yendikten sonra bir sonraki robot dalgasından korumak için hızla geri dönebileceğiniz kadar yakın kasaya yakın savaşın.
 • Bir robotu yenmek için gereken en az sayıda atışı kullanın. Çok fazla atış israf ederseniz, daha fazla robot geldiğinde bu saldırıyı hazır hale getiremezsiniz (bu özellikle oyunun sonuna doğru çok önemlidir). Takım arkadaşlarınızın genellikle robotları bitirirken verdiği zararı hesaba katın.
 • Oyun başlamadan önce, türüne / rengine göre tek bir robotu çıkarmak için kaç atış yapmanız gerektiğini hesaplayabilirsiniz. Cephaneyi kurtarmak için bunu kullanın.
 • Düşmanlara pasif hasar veren bir şeyiniz varsa (Jessie‘nin kulesi veya Tara‘nın saldıran gölgesi gibi), bir atış kurtarmak için zayıflamış bir robotu bitirmesine izin verebilirsiniz.
 • Duvarları yıkabilen dövüşçüler (örneğin, Shelly, Bull veya Brock) bu modda bir dezavantaj oluşturabilir çünkü bu, kasayı robotlardan gelecek hasara daha açık bırakır.

 

Robot İşgali Brawl Stars Oyun Modu Rehberi

Robot İşgali Haritası

 

Robot İşgali Brawl Stars Oyun Modu Rehberi

Robot İşgali Brawl Stars Oyun Modu Rehberi

 

 Tüm Brawl Stars Oyun Modları Listesine Ulaşmak için Tıklayın…