Brawl Stars Taktikleri : Brawler Analizi | 3v3 Etkinlik Taktikleri

Brawl Stars Taktikleri : 3v3 Etkinlik Taktikleri , Brawler Analizi ; 3v3 olan etkinlikler için taktikleri sizler için derledik.Sizde 3v3 oyunlarda daha iyi olmak istiyorsanız bu yazımız size göre…

Brawl Stars Taktikleri : Brawler Analizi | 3v3 Etkinlik Taktikleri

Brawler Rolleri

İki tür rol vardır; birincil ve ikincil. Birincil roller, bir oyuncunun oyundaki kendine özgü rolüdür. Bu onların ana rolü ve hangi durumda olursa olsun her zaman geçerli olan bir rol. Bu, oyunda önemlidir.

İkincil roller takım kompozisyonuna göre değişebilir ve her zaman sabit değildir. Durum gerektiriyorsa oyuncular bu rolden uzaklaşabilir. Örneğin, Leon’un ikincil rolü destek olabilir, ancak eğer takım zorlanıyor görünüyorsa menzili bir düşman saldırısını caydırmasına izin verdiği için destek rolünü üstlenmesi gerekebilir.

Tüm oyuncuları ana rollerine ayırdık. Haritaya ve ekip kompozisyonuna bağlı olarak ikincil roller uygulanmalıdır. Uygun gördüğünüz gibi bir oyuncu rolü uygulamalısınız. Uygulama ile bu daha kolay hale gelecek ve stratejik oyununuz önemli ölçüde gelişecektir.

Brawl Stars Elmas Hilesi 2021 Nasıl Yapılır?

Tank

Hangi karakterin özelliklerini merak ediyorsanız karakter adı üstüne tıklayarak onun için hazırlanmış olan detaylı sayfaya ulaşabilirsiniz…

Brawler:  Rosa, El Primo, Frank, Bull, Jacky

Bu oyuncular dayanıklıdır ve zarar görebilir. Çoğunlukla kısa menzilleri, patlayıcı hasarları ve düşman ekibine baskı yapma kapasiteleri ile dengeleniyor. Kazanma oranına göre, en iyi tank Frank‘tir ve en kötüsü Bull‘dur. Tanklar ile çok agresif oynayabilirsiniz.

Ana işlevi, takım arkadaşları için hasarı almak ve rakip takımı geri püskürtmektir. Tüm ekip, öldürme sayısını en üst düzeye çıkarmak ve hedefi almak için tankla birlikte çalışmalıdır.

Tanklar, çok fazla siperin olduğu haritalarda en iyi şekilde çalışır, çünkü derin bir itme yapabilirler  ve bir suikastçı veya yardımcı program oyuncusu için bir açılış yapabilir ve ekibin geri kalanının itmesine izin verebilirler.

Açıkta yakalandıklarında, düşman suikastçıları tankınızı hızla ortadan kaldırabilir, ancak bu risk duruma bağlı olarak değerlendirilmelidir. Alternatif olarak, bir kontrol savaşçısı ideal bir durum oluşturabilirse, tanklar takım silme kapasitesine sahiptir. Bunu daha yüksek seviyelerde başarmak çok daha zordur.  Tanklar her zaman en çok itilen müttefik olmaya çalışmalıdır.

Tanklar, alması ve ustalaşması en kolay dövüşçülerdir, ancak taşıma kapasitesi zayıftır. Bu nedenle, yeni başlayanlar için harika oyunculardır.

Zorluk: Kolay

Artıları: Patlayıcı hasar, yüksek sağlık

Eksileri: Kısa menzil, kötü taşıma kapasitesi

Brawl Stars Taktikleri : Brawler Analizi
Brawl Stars Taktikleri : Brawler Analizi

Can Yenileyenler (healer)

Hangi karakterin özelliklerini merak ediyorsanız karakter adı üstüne tıklayarak onun için hazırlanmış olan detaylı sayfaya ulaşabilirsiniz…

Brawler: Poco, Pam

Bu oyuncular , takım arkadaşlarını kolayca iyileştirebilirler. Genelde düşmandan çok müttefikleriyle oynarlar ve kenardan savaşırlar.

Bu dövüşçüler hem hücumda hem de savunmada durumu çok hızlı çevirebilirler.

Şifacıların düşük hasarı ve orta derecede sağlığı vardır. Ana işlevleri müttefiklerini iyileştirmek ve kavgaları kontrol etmektir.

Bu dövüşçüler, siperden bağımsız olarak işlev görebilir. Kolay av olduklarından, müttefik tanklar olmadığında iyi oynamazlar. Oyuncular öldürmeleri değil, hedefi aramalıdır. Şifacılar asla en yüksek itilen müttefik olmamalıdır.

Şifacıları agresif bir şekilde oynamak son derece risklidir ve yalnızca oyuncu riske değdiğinden eminse uygulanmalıdır. Bir an önce geri çekilmeliler.

Şifacıları almak biraz zor olabilir, ancak oynanışları hangi seviyede oynanırsa oynansınlar tutarlı kalır. Bu nedenle, bu oyuncular uzun vadede harika.

Zorluk: Orta Derecede Kolay

Artıları: Dövüşleri kontrol edebilen müttefikleri iyileştirebilir

Eksileri: Taşıma kapasitesi yok, düşük hasar çıkışı

ReBrawl APK indir 30.231- Son Sürüm 2021

Suikastçı

Hangi karakterin özelliklerini merak ediyorsanız karakter adı üstüne tıklayarak onun için hazırlanmış olan detaylı sayfaya ulaşabilirsiniz…

Brawler: Shelly, Leon, Bibi, Tara, Mortis, Darryl

Suikastçı oyuncular, diğer düşmanları hızla ortadan kaldırabilir. Çok yüksek hasarları var ve menzilleri karakterden karaktere göre değişiyor.

Düşük – orta sağlıkları vardır ve genellikle kendi başlarına oynarlar.

Bu dövüşçüler, oyundaki tüm dövüşçülerin hareketlerini takip ederken aynı zamanda atışlar veya hızlı itmeler / suikastlar hazırlamanız gerektiğinden olağanüstü oyun anlayışı gerektirir. Bu dövüşçüler, menzillerine bağlı olarak benzersiz bir şekilde siper kullanır, bu nedenle tüm haritalarda işlev görürler. Oyuncular, hızlı bir itmeyi sürdürürken şutlardan kaçmaya odaklanmalıdır, çünkü hedeflerine ulaştıklarında maruz kaldıkları hasar, ticaretin sonucunu belirleyecektir .Bu kavgacılar, öldürmeler için avlar ve bir fırsat çıkmadıkça çoğunlukla hedefi görmezden gelir .

Bu dövüşçüleri yakalamak zordur, ancak olağanüstü taşıma potansiyeline sahiptir ve zamanla kullanımı daha kolay hale gelir.

Zorluk: Orta – Zor

Artıları: Yüksek hasar çıkışı, taşıma potansiyelini aşıyor

Eksiler:  ​​harika oyun anlayışı gerektirir

Nulls Brawl Alpha APK indir Belle Squeak Stu 35.139 Son Sürüm – 2021

Destek

Brawler: Jessie, Emz, Penny, Nita, Tick, Bo, Bea, Carl, Brock, Max, Sandy, Mr.P

Destek dövüşçüleri asla saldırıya liderlik etmez.

En çok yönlü oyunculardır ve bağımsız hareket edebilirler. Adından da anlaşılacağı gibi, takımlarını herhangi bir şekilde desteklemek için oradalar. Ortalama bir hasarları var . Ortalama bir sağlıkları var ve çoğu tareti olan karakterler yer bu roldedir. Doğru kullanıldığında genel oyun üzerinde güçlü bir etkiye sahip olabilirler.

Bu oyuncular, kalabalık kontrolünde olağanüstüdür ve sonuç olarak, hem yavaş hem de hızlı bir itme fırsatını tek elle sunma yeteneğine sahiptir. Bu dövüşçülerin hızlı beslenmeleri, üstlerini oyunun erken safhalarında kullanmaları için önemlidir.

Destek oynarken çok fazla oyuncunun akılda tutulması gerekmiyor. Bu oyuncular hata kaldırır ve şanssız olsalar bile dış oyunları ödüllendiriyorlar. Oyuncuların akılda tutması gereken ana hedef, her zaman takımınızı yukarı itmeye çalışmaktır. Öldürmeler yer kazanmak ve tutmaktan ve hedefi ilerletmekten sonra ikinci sıradadır.

Bu dövüşçülerin anlaşılması kolay ve çok bağışlayıcı. Daha temkinli bir oyun oynamayı teşvik ediyorlar ve sonuç olarak daha gelişmiş taktikler öğrenmek için harika dövüşçüler oluyorlar.

Zorluk: Kolay – Orta

Artıları: Mükemmel kontrol, çok yönlü

Eksileri: Sağlık ve hasar alt tarafta olabilir, zayıf taşıma potansiyeli

Retro Brawl Apk İndir Son Sürüm Eski Brawl Stars

Yardımcı savaşçılar

Hangi karakterin özelliklerini merak ediyorsanız karakter adı üstüne tıklayarak onun için hazırlanmış olan detaylı sayfaya ulaşabilirsiniz…

Brawler : Dynamike, Barley, Sprout, Gene

Fayda rolü, hepsinin en benzersiz ve çeşitli roldür. Sağlıkları çok düşük ila orta arasında değişir, ancak hasarları neredeyse her zaman nispeten düşüktür.

Yardımcı savaşçılar tipik olarak kullandıkları benzersiz bir mekaniğe sahiptir veya kullanımı kapsamlı bir anlayış gerektiren bir tamirciyi içerir. Oyuncular, dövüşçülerinin etkinliğini en üst düzeye çıkarmak için sınırlarını bilmelidir. İşlevlerini tam olarak anlamak için çok fazla pratik gerektirirler.

Yararlılık rolü, benzersiz bir mekanik içeren ve başka hiçbir role uymayan bir oyuncu karmaşasından oluşur. Bu nedenle, bu durumda ikincil rol daha önemlidir.

Çoğu yardımcı kavgacının alması çok zordur ve affetmesi çok azdır veya hiç yoktur. Hem oyun hem de dövüşçü hakkında en büyük bilgiyi ve anlayışı gerektirirler.

Zorluk: Zor

Artıları: Alanında iyiler

Eksileri: Affetmeyen, düşük hasar, kullanımı zor

DPS / Kontrol

Hangi karakterin özelliklerini merak ediyorsanız karakter adı üstüne tıklayarak onun için hazırlanmış olan detaylı sayfaya ulaşabilirsiniz…

Brawler: Colt, Rico, Spike, Crow, Piper, 8-Bit

Bu oyuncular savaşın gidişatını kontrol etmekte başarılılar. Doğru oynanırsa yüksek dps değerine sahiptirler ve sonuç olarak korkulması gereken kavgacılardır. Bu dövüşçüler, tipik olarak düşük-orta sağlıkla yüksek riskli, yüksek ödüllüdür. Normalde takımın ortasında oynarlar, ancak fırsatçıdırlar ve gerekirse zorlarlar.

Oyuncuların bu dövüşçülerle düzgün bir şekilde yapmaları için mükemmel bir oyun anlayışına ihtiyaçları yoktur. Bununla birlikte, amaç genellikle çok önemlidir ve bu nedenle verimliliği en üst düzeye çıkarmayı hedefleyen uygulama önemlidir.

Bu dövüşçüleri yakalamak biraz zor olabilir, ancak ısrarı ödüllendirir.

Zorluk: Orta

Artıları: Yüksek DPS, genellikle orta-uzun menzilli

Eksileri: Düşük-Orta sağlık, iyi nişan almayı gerektirir

Maçtan önce takım arkadaşlarınızla etkili bir şekilde iletişim kurabilmek için anlaşılması çok önemli olan bazı terimler. İşte bir sonraki maçınızı kazanmak için anlamanız gereken tüm diller.

 

Brawl Stars Oyun Modları Rehberi

Tüm Brawl Stars Karakterleri Hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz…

Hileler, Karakter Çıkarma Taktikleri, Kupa kasma taktikleri ve daha fazlası için Tıklayın…

Yopmail Hesapları, Elmas Hileleri çok daha fazlası ==> Hileler Sayfamızda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock_logo

 

Lüften AD Block’unuzu etkisiz hale getirip sayfayı yenileyiniz. (Please Disable your AD Block and refresh the page)