Pam Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri

Brawl Stars Pam

Bu yazımızda Pam Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri inceleyeceğiz, Pam, Süperinin yakındaki takım arkadaşlarını iyileştiren bir cihaz yerleştirdiği Epik karakter olan Pam Özellikleri ,Yıldız Güçleri , Aksesuarları ve Kostümleri hakkında bilgiler vereceğiz.

Ayrıca Pam Nasıl Oynanırİpuçları Nelerdir onlardan bahsedeceğiz.

İşte karşınızda tüm detaylarıyla Pam karakteri…

 

Brawl Stars Pam karakteri
Brawl Stars Pam karakteri

Pam Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri

4800 canı olan Pam kalçasından ateş eder, hedeflere şarapnel sürüyor. Süper yeteneği, hem onun hem de takım arkadaşlarının sağlığını iyileştiren iyileştirici bir turret.

Pam, Super’in yakındaki takım arkadaşlarını iyileştiren bir cihaz yerleştirdiği Epik karakterdir. Ana saldırısı, süpürme düzeninde bir hurda metal patlamasıdır. Sağlığı yüksektir ve geniş bir alanda hasar verebilir.

Aksesuarı , Darbe Modülatörü(Pulse Modülatörü), taretini, etki alanındaki herkesi biraz iyileştiren bir darbe yayması için tetikler.

İlk Yıldız Gücü Anne Kucağı (Mama’s Hug), bir düşmana her vurduğunda menzil içindeki kendini ve müttefiklerini biraz iyileştirmesine izin veriyor

İkinci Yıldız Gücü olan Anne Sevgisi (Mama’s Squeeze), iyileştirici kulesinin etki alanındaki düşmanlara hasar vermesini sağlıyor.

Saldırı: Hurda Atışı ;

Pam, hurda metal patlamalarıyla geniş bir alanı püskürtür. Güvenlik gözlüğü önerilir!
Pam, iki kez ileri geri hareket eden yayılmış bir voleybolda dokuz parça hurda metal fırlatır, bu da aynı anda birçok düşmanı vurabileceği anlamına gelir, ancak tek bir düşmanla uğraşırken çok yanlış ve tutarsızdır, bu nedenle Pam, Kavgacıları yenmek için mücadele eder. uzaktan bire bir. Bu saldırının tamamlanması 1,05 saniye sürer.

Süper: Anne Öpücüğü ;

Pam’in iyileştirici kulesi, onu ve etki alanında kalan takım arkadaşlarını iyileştirecek.
Pam’in Süperi, oldukça geniş bir alan içindeki müttefikleri iyileştiren bir iyileştirme istasyonu kurar. Ancak, Jessie’nin kulesi, Nita’nın ayısı veya başka bir Pam’in iyileştirme istasyonu gibi minyonları iyileştiremez.

Brawl Stars Pam Kostümleri

Pam Brawl Stars oyunda iki farklı kostüme sahiptir. Pam  kostümleri ve ücretleri şu şekildedir:

 • Default Pam: Ücretsizdir, karakteri elde ettiğiniz an bu kostüme sahip olursunuz.
 • Pam Tatilde: 80 Yıldız
Pam Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri
Pam Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri

Pam Özellikleri

 • Can: 4800 (1.seviye)/6720(9-10.seviye)
 • Mermi Başına Hasar: 364 (9)
 • SÜPER: Saniyede İyileştirme
 • Yeniden Yükleme Hızı (ms): 1300
 • Saldırı Hızı (ms): 1100
 • Hız: Normal (Ortalama hızda bir Brawler)
 • Saldırı Menzili: 9
 • Healing Station Can: 3920
 • Healing Station Etki Hızı (ms): 500
 • 1. Seviye Hasar: 2340
 • 9-10. Seviye Hasar: 3276
Seviye Sağlık
1 4800
2 5040
3 5280
4 5520
5 5760
6 6000
7 6240
8 6480
9 – 10 6720

Pam Yıldız Gücü

Savaşçının 1. yıldız gücü : Anne Kucağı ;

Pam, Hurda Atışı (Scrapstorm) ile düşmanlara her vurduğunda, kendini ve yakındaki dost oyuncuyu 48 sağlık için iyileştirir.
Pam’in 4 kare yarıçapı içinde, kendisini ve yakındaki takım arkadaşlarını her bir mermi herhangi bir düşmana isabet ettiğinde 48 iyileştirir (tüm mermiler isabet ederse toplamda 432 sağlık). Buna düşman Jessie’nin kulesine, Nita’nın ayısına, düşman Pam’in iyileştirme istasyonuna, Tara’nın gölgesine veya Bay P’nin robo-taşıyıcılarına yapılan isabetler dahil değildir.

Savaşçının 2. yıldız gücü : Anne Sevgisi ;

İyileştirme kulesi artık düşmanlara da saniyede 800 hasar veriyor.
Bu, iyileştirme istasyonunda bir düşman Kavgacı varsa, kulesinin saniyede 800 hasar vermesini sağlar. Buna turretler ve diğer spawnable’lar dahildir.

Pam Aksesuarı

Savaşçının 1. aksesuarı : Pulse Modülatörü

Pam, kendisi de dahil olmak üzere taretin menzilindeki müttefikleri 1200 sağlık için iyileştiren bir darbe yaymak için taretini tetikler.
Pam, iyileştirici taretinin etki alanındaki tüm müttefikleri ve kendini anında 1200 sağlık için iyileştirecek. Şu anda taretin etki alanında durmasa bile kullanabilir. Ancak, Pam’in bu aksesuarı etkinleştirmek için turretin 12 kare içinde olması gerekir.

Pam İpuçları

 1. Hasar vermek için düşmanla yakınlaşmaya çalışın çünkü Pam’in ana saldırısı, uzaktan saldırıyorsa biraz zayıf ve yanlıştır. Yeterince yaklaşamazsa, düşmanı yardım almadan kolayca yenemez. Bununla birlikte, tüm mermileri tek bir hedefe isabet ederse, ana saldırısı çok güçlüdür ve büyük ihtimalle düşmanları çok düşük SP (HP) ile bırakacaktır.
 2. Pam’in Süper’ini olabildiğince çabuk şarj edin ve her zaman sahada bir şifa istasyonu tutmaya çalışın.
 3. Pam, esas olarak savunmacı bir karakterdir, koruma ateşi sağlarken takım arkadaşlarını iyileştirir.
 4. İyileştiren turretin yarıçapı duvarların içinden geçerken Pam’in iyileştirici taretini duvarların / örtünün arkasına yerleştirin. Bu, turreti güvende tutarken bol miktarda iyileştirme sağlayabilir.
 5. Sıkı durumlarda, Pam’in süperi, kovalanırken kaçma şansını artırmak için bu süreçte feda ederek bir et kalkanı görevi görmek için hızlı ateşlenebilir. Ancak Penny‘den kaçarken bundan kaçınılması gerekir, çünkü onun sıçrama hasarı veya Jessie’nin sekme küreleri normal bir saldırıdan daha fazla hasar verebilir.
 6. Pam’in Anne Kucağı yıldız gücü , çok fazla iyileştirmese de, takım arkadaşlarını hayatta tutmanın hala yararlı bir yönü olabilir. İyileşmeyi en üst düzeye çıkarmak için onlara yakın durduğunuzdan emin olun.
 7. Pam, Anne Sevgisi yıldız gücü  ile, kulesi saniyede hasar verebildiği için Kuşatmada özellikle faydalı olabilir. Pam’in yakın hasarı ve tareti burada tehlikeli olabilir.
 8. Pam ayrıca Boss Savaşı,Robot İşgali ve Süper Şehir Saldırısında hem güvenli bir mesafeden verebileceği hasar hem de iyileştirici tareti çok kullanışlıdır.
 9. Pam’in Anne Kucağı  yıldız gücü, Crow‘un zehri gibi kene hasarına kolayca karşı koyabilir. Sürekli olarak atışlarınızı yapabilirseniz, sağlığınız Crow’un zehir bozunmasından daha hızlı yenilenir.

Hangi karakter ve oyun modunu merak ediyorsanız  üstüne tıklayarak onun için hazırlanmış olan detaylı sayfaya ulaşabilirsiniz…

 Tüm Brawl Stars Oyun Modları Listesine Ulaşmak için Tıklayın…

Ayrıca bu yazımızdan Tüm Brawl Stars Karakterleri Hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz…