Brawl Stars Sıcak Bölge En iyi Karakterler ve Taktikleri

Brawl Stars Sıcak Bölge En iyi Karakterler ve Taktikleri ;Sıcak Bölgede  Bölgeleri ele geçiren ilk takım kazanır.Maçlar 3 dakika uzunluğundadır ve daha yüksek ele geçirme yüzdesine sahip olan takım maçın bitmesi durumunda kazanır.

Sıcak Bölgede En İyi Karakterler Hangileridir ?

Hangi karakterin özelliklerini merak ediyorsanız karakter adı üstüne tıklayarak onun için hazırlanmış olan detaylı sayfaya ulaşabilirsiniz…

Brawl Stars Sıcak Bölge En iyi Karakterler ve Taktikleri
Brawl Stars Sıcak Bölge En iyi Karakterler ve Taktikleri
 • Frank: Frank’in muazzam sağlık seviyesi, müthiş Süper ve ortalamanın üzerindeki hareket hızı, bölgeleri kolayca kontrol etmesine izin veriyor. Orta menzilini kullanarak bir bölgeyi ele geçirmeyen düşmanlara saldırma yeteneği, onu Rosa dışında harika bir tank seçeneği haline getiriyor.
 • Jessie: Hem tek hem de çift bölgeli haritalara hükmediyor ve mermisi bir bölgenin içinde duran veya bir bölgenin yaklaşan yakın kümelenmiş rakipler arasında etkili bir şekilde sekiyor. Kulesi, her ikisine de yardımcı olmak için iki bölge arasına yerleştirilebilir ve Enerji Verici Yıldız Gücü, diğer bölgeyi işgal ederken bir bölgeye fazladan atış yapmasını sağlar. Tek bölgeli haritalarda, Şok Yıldız Gücü , bir bölgenin kontrolünü ele geçirmenin ortasına fazladan bir kaos ekleyebilir veya onu rakiplerin girişine karşı koruyabilir.
 • Tara: Tara’nın menzili ve kartlarının dağılımı, bir bölge içinde birbirine yakın duran rakiplere saldırmak için harika, ancak Süper’i işe koyarken gerçekten parlıyor. Süper’i, her seferinde sık sık iki veya üç rakibi yakalayabilir, takım arkadaşları için daha kolay hedefler yapmak için onları bir araya getirebilir ve hatta bir takımı yok etmek için üst üste birkaç Süper’i zincirlemeyi başarabilir.
 • Pam: Ekibini hayatta tutan Süper’in iyileştirici taretine ek olarak Pam, yakın mesafeden biraz yoğun hasar verebilir ve hasar görmüş düşmanları daha uzun mesafeden ortadan kaldırmaya yardımcı olabilir. Anne Kucağı yıldız gücü, takım arkadaşlarının yanında kaldığı zaman özellikle tek bölgeli haritalarda kullanışlıdır.
 • Sandy: Sandy, birkaç düşmana yakın mesafeden hasar verme konusunda harikadır. Süper yeteneği, kum fırtınasındaki tüm müttefikleri gizleyebilir, böylece düşman Brawlers’ın onları vurma olasılığı azalır. Haşin Kum yıldız gücü düşmanları bir bölgeye girmekten caydırabilir ve İyileştiren Rüzgar yıldız gücü , kum fırtınasında müttefikleri yavaşça iyileştirir.
 • Mr.P : Mr.P’nin sıçrayan ana saldırısı, Süper’ini bölge engelli modlarda şarj etmesine izin veriyor. Bu genellikle düşmanları geri iter ve onları pozisyonlarını kaybetmeye zorlar ve bu da fazla mesai ekibine daha yüksek bir ele geçirme yüzdesi verir. Mr. P’nin Süper’i yüklendikten sonra, pozisyon kaybetmeleri için onlara baskı yapmak için sürekli bir robo-taşıyıcı akışı kullanarak düşük hasarlı düşmanlara mükemmel bir şekilde karşı koyabilir.
 • Poco: Poco, aynı anda birden fazla düşmana tutarlı düşük seviyeli hasar verir ve bu süreçte takım arkadaşlarını İlk Yıldız Gücü Da Capo ile iyileştirir! Yıldız gücü. İyileştiren Süper, daha da uzun bir mesafe kat ederek, takım arkadaşlarını farklı bir bölgeden veya bir bölgeye yaklaşırken / kaçarken iyileştirmesine izin verir.  Aksesuarı Akort Cihazı, ilk Yıldız Gücü ile eşleştirildi ve Süper, takım arkadaşlarının daha uzun süre hayatta kalmasını sağlayan çok fazla iyileştirme sunuyor.
 • Emz: Sprey saldırısıyla Emz ve Engelleme Butonu Aksesuarı , düşmanları bölgenin dışına itebilir ve Süper’iyle çok fazla kontrol elde edebilir. Ana saldırısı, bir bölgenin çoğunu birkaç saniye tutabilir. Bir düşman bir bölgenin neredeyse tam kontrolüne sahipse, Süper yeteneği, Jessie gibi kalabalık kontrol yeteneklerine sahip takım arkadaşları için düşmanları engellemeye yardımcı olabilir.
 • Max: Max bir bölgeyi uzak bir mesafeden uzak tutabilir ve bir bölgeyi kontrol etme fırsatları için süper takım arkadaşlarına kanalize edebilir. Hareket hızı, Faz Değiştirici Aksesuarı ve Süperi, Max’in bir bölgeyi kontrol etmeye çalışan potansiyel keskin nişancıları ve atıcıları seçmesine izin veriyor. Max, ağır sikletlerin ve diğer kısa menzilli oyuncuların hayatta kalabilmek için ihtiyaç duyduğu şeydir.
 • Gale: Gale, hem geniş hem de hızlı bir ana saldırıya sahiptir ve bir bölgeyi işgal ederken düşmanların iyileşmesini durdurmaya yardımcı olabilir. Süper yeteneği, düşmanları bölgeden uzaklaştırabilir ve yıldız gücü Sersemleten Vuruş, durumunda, onları potansiyel olarak yarım saniye boyunca karşıların saldırmasını engelleyerek sersemletir. Aksesuarı Yay İtici, kendisi ve takım arkadaşlarının bölgeleri hızlı ve verimli bir şekilde ayırmasına izin verebilir.
 • Barley ve Tick : Her ikisi de bu moda uygun oyunculardır ancak Yanyana Oyun gibi bazı haritalarda gerçekten mükemmeldir. Barley, Süperiyle bir bölgeyi kontrol edebilirken, Tick daha çok hasar odaklıdır. Bu oyuncuların her ikisi de geride kalmalı ve takım arkadaşlarıyla meşgul olmaya çalışan düşmanları engellemelidir. Barley’de Yapış Yapış Sıvı aksesuar var ve Tick’in Süper’i, suikastçıları ve ağır sikletleri onları bitirmek için çabucak yere sermek için yollarında durdurmaya yardımcı oluyor.
 • Penny: Penny, bu oyun modunda sağlam bir oyuncudur çünkü İkinci Yıldız Gücü Ateş Topları  ve ekibinin bölgeleri kontrol etmesine izin verir. Ayrıca, bu oyun modunda düşmanlar çoğunlukla bir arada gruplandırıldığı için, sıçrama saldırısı takım silme yeteneğine sahiptir. Ayrım ve Dev Saldırı gibi haritalarda iyi oynanıyor.
 • El Primo: El Primo, yüksek sağlığı ve Süper ile mükemmel kontrol sağlar. Her iki aksesuarı de kullanışlıdır; İstenmeyen düşmanlardan kurtulmak için İlk aksesuarı Supleks Desteği, kullanabilirsiniz ve İkinci aksesuarı Gök Taşı Kuşağı, düşmanı bir bölgeden çıkarmak için kullanılabilir. En iyi haritalarından biri olan Dev Saldırıda, ip çitlerin düşmanların kaçış yollarının çoğunu engeller .

Sıcak Bölge Nasıl Kazanılır ?

Sıcak Bölge Taktikleri

 • Elmas Kapmaca ve Kuşatmaya benzeyen bu etkinlik, oldukça kontrole dayalıdır. Düşmanı ortadan kaldırmak amacıyla savaşan Hesaplaşma ve Savaş Topunun aksine, bu, pozisyonunuzu korumanız gereken bir moddur.
 • Savaşçıların bölgelerdeki varlığı kalıcı olmaz. Bir bölgeyi tek başına kontrol edebilen dövüşçülere, bir bölgeye doğru ilerleyen düşmanları, sonra bir bölgeye girenleri idare ederek daha iyi destek verilebilir.
 • Kısa bir süre bir bölgede durmak bile zaferi daha da yakınlaştırır, bu nedenle her bölgeyi ayrı ayrı ele geçirmek için maçın başında ayrılmak daha iyidir.
 • Dışarıda durmak takımınızın puan kazanmasına izin vermediğinden, bir bölgeye girmekten korkmayın. Mümkün olduğunca yakalanmamış bir bölgede olmaya çalışın.

Hangi oyun modunun özelliklerini merak ediyorsanız modun adı üstüne tıklayarak onun için hazırlanmış olan detaylı sayfaya ulaşabilirsiniz…

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar: