Brawl Stars Benzeri Oyunlar

Brawl Stars benzeri oyunlar , son dönemlerde hem yetişkinler hem de gençler tarafından yoğun ilgi görüyor. 2017 yılı itibariyle mobil oyun ailesindeki yerini alan ve o tarihten beri yoğun rağbet gören Brawl Stars oyunu her dönem popülerliğini koruyor.

Brawl Stars mobile oyun devi Supercell tarafından 2017 de betaya sürülmüş 2018’de global olarak tüm dünyaya çıkmış bir 3v3 oyundur. Şu anda çıktığından beri en popüler oyunlar arasında. İlk 4 ayında Android de 100M+ indirmeyi geçti, Güney Kore ve Japonya’da her 10 kişiden 1’i oynayarak rekor kırdı. Bu kadar başarı yanında diğer yapımcılar Brawl Stars benzeri oyunlar çıkardı. Bugünkü yazımızda Brawl Stars benzeri oyunlar nelerdir araştırdık.

Brawl Stars Benzeri Oyunlar

Uzun soluklu bir geçmişi olmamasına rağmen pek çok kişi tarafından sevilerek oynanan bu oyun, bir süre sonra her oyun gibi sıkabiliyor. Bu durumda kullanıcılar benzer versiyonlar denemek ve yeni deneyimler tatmak istiyor.

Brawl Stars benzeri oyunlar için çok sayıda alternatif mevcut. Bu sayede oyun rehberinize yeni seçenekler ilave edebilirsiniz. Farklılıktan yana olup bir taraftan da eskilerden vazgeçemeyenler için benzer oyun seçeneklerini derledik. İşte eğlenceler!

Brawl Stars Benzeri Oyunlar Nelerdir?

Brawl Stars oyunu, mobil oyun alanında bir dev haline gelmiş olan Supercell tarafından 2017 yılı itibariyle betaya sürülmüştür. 2018 yılından sonra ise global bir şekilde tüm dünyaya açılmış 3v3 oyun türüdür.

Çıktığı ilk dönemden bugüne kadar hala en popüler mobil oyunlar arasındaki yerini korumayı başarıyor. Hatta kullanıcılara sunulduğu ilk 4 ay içerisinde 100 milyon ve üzeri indirme oranına sahip olmuştur.

Göze çarpan bu başarının ardından yapımcılar piyasaya Brawl Stars benzeri oyunlar sürmeye başladı.

Farklı ülkelerin yapımcıları tarafından geliştirilmiş olan Brawl Stars benzeri oyunlar için aşağıdaki gibi bir listelemek mümkündür;

  • Tank Raid Online
  • Soccer All Stars
  • Wild Clash
  • Zooba

Tank Raid Online

Brawl Stars benzeri oyunlar
Brawl Stars benzeri oyunlar

Brawl Stars sevenlerin yanı sıra tank oyunu tutkunlarına da hitap eden bu oyun, hem ücretsiz hem de premium sürümle oynanabilir. Taktiklerinizi doğru şekilde planlayarak PvP savaşlarına hazır olun!

Hem tank oyunları hemde Brawl Stars sevenler yaşadı diyebiliriz. Farklı tanklar ve birbirinden farklı modların bulunduğu Tank Raid Online’ı ister ücretsiz sürümü ister premium sürümünü oynayabilirsiniz. Taktiklerinizi planlayarak yoğun gerçek zamanlı PvP savaşlarına hazır olun. 20’den fazla özel tankın kilidini açarak en iyi silah cephanelerine sahip olun. 4 farklı çok oyunculu modunda stratejilerinizi  eyleme geçirin.

Soccer All Stars

Brawl Stars benzeri oyunlar

Halı saha özleyenler için hasret bitiyor denilebilir. Farklı özelliklere ve yeteneklere sahip futbolcularla rakibinizi kolayca alt edebilirsiniz.

Halı saha tadında, yetenek ve zekanın ön plana çıktığı futbol düellosu: Soccer All Stars!

Türk yapımı 3v3 futbol oyunu. Birbirinden farklı futbolcular ve her birinin farklı özel yetenekleri mevcut. Yapımcılığını Osmanlı Savaşları ile 2017 yılının Google Play Store’da en iyi oyunlardan seçilen Limon Games üstleniyor. Kupalar kazanıp, şampiyonluğa uzanan bu yolda efsane olmaya hazır mısınız? Milyonlarca gerçek oyuncu, tanıdık simalar, gerçekçi grafikler ve taktik zeka bu oyunda birleşti.

Wild Clash

Brawl Stars benzeri oyunlar

Brawl Stars oyununun beta versiyonunu düşünün. Yani hiç yabancılık çekmeden oynayabileceğiniz bir oyun. Ortalama 3 dakika süren kısa mücadelelerle dünya çapında isim yapın! Kahramanlık becerileri arasında seçim yaparak yeteneklerinizi gösterin.

Brawl Stars’ın beta versiyonunu merak edenler ve oynamak isteyenler için iyi bir oyun. Brawl Stars’ın beta aşamasında ki gibi dikey oynanan eğlenceli bir oyun.

3 dakikalık kısa mücadeleler ile dünya çapında gerçek oyuncularla mücadele edin. Çeşitli kahramanlık becerileri (Atış, El bombası, Kasırga Saldırısı, Tıbbi Muhafızlar, Görünmez Mayınlar, Topraklar Füzeleri, Kurşun Kalkan, Gök Gürültüsü Şok, Lazer Keskin Nişancı) arasından size uygun olanı seçin ve harikalar yaratmaya başlayın.

Zooba

zooba

Brawl Stars oyununun hesaplaşma kısmından oluşuyor gibi düşünebilirsiniz. Sadece daha büyük ve daha ayrıntılı hali. Ayrıca düzenli güncellemeler sayesinde oyun aktifliğini her zaman koruyor.

Zooba, Brawl Stars’ın sadece hesaplaşma modu gibi ama ondan daha büyük ve ayrıntılı. Oyundaki karakterler Brawl Stars’tan alınmış olsa da yapımcı çok iyi bir oyun çıkarmış. 20 kişi büyük bir haritaya iniyor ve birbirinden farklı silahlar, bıçaklar ve oklar topluyorlar. Zooba yapımcıları oyuna her ay düzenli güncellemeler getirerek oyunu her zaman canlı tutmayı amaçlıyor.

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar:

Yopmail Hesapları, Elmas Hileleri çok daha fazlası ==> Hileler Sayfamızda