Brawl Stars Boss Savaşı En iyi Karakterler

Brawl Stars Boss Savaşı En iyi Karakterler  ;Boss Fight Etkinliğinde 3 oyuncu yapay zekalı bir devasa Boss robota karşı oynanan moddur.Savaş hemen başlar ve Boss yavaş yavaş daha da güçlenir. Her galibiyetle, bir sonraki seviyede zorluk artacaktır.Boss robot, çok çeşitli saldırılar kullanır ve yüksek miktarda sağlığa sahiptir.Peki Boss Savaşında En İyi Karakterker Hangileridir,merak ediyorsanız bu yazı tam size göre…

Brawl Stars Boss Savaşı En iyi Karakterler

Brawl Stars Boss Savaşı En iyi Karakterler

Hangi karakterin özelliklerini merak ediyorsanız karakter adı üstüne tıklayarak onun için hazırlanmış olan detaylı sayfaya ulaşabilirsiniz…

 • Colt: Colt çok yüksek hasara sahiptir ve uzak mesafeden ateş edebilir, böylece Boss’un yakın dövüş saldırısından güvenle kaçabilir, İlk Yıldız GücüYaylı Çizmeleile Boos’un lazer saldırısından ve uzun menzilli roketlerinden daha da iyi kaçınabilir. artan hareket hızına. Colt’un Süperi, büyük alan hasarı vererek, daha küçük robotları yenmenin yanı sıra Boss’a da zarar vermede harikadır.  Yaylı Çizmeli  bir Colt, hasarını en üst düzeye çıkarmak ve maç boyunca onu canlı tutmak için Güç Küplerini toplamalıdır. Colt’un daha fazla hasar vermesi gerektiğinde, İlk aksesuarı: Hızlı Dolum,  iki cephane yuvasını anında yeniden yüklemek için kullanılabilir.
 • Max: Yüksek hızı, Max’e Boss ve minyonlardan gelen saldırılardan kaçma konusunda mükemmel bir avantaj sağlar ve iyileşmesi gerektiğinde menzil dışına kolayca çıkmasını sağlar. Süper yeteneği, özellikle birden fazla yönden saldırıya uğradığında veya bir takım arkadaşının başka türlü yeterince hızlı kaçamayacağı durumlarda kullanıldığında tüm takım için faydalıdır.
  • Güç Küplerini alırsa, Colt’un daha da hızlı bir versiyonu olarak işlev görebilir ve yine de gelişmiş zorluk seviyelerini geçmek için yeterli hasar verebilir. Ayrıca Max, gelen bir lazer saldırısını engellemek için İlk aksesuarı Faz Değiştirici bağışıklık kalkanını kullanarak takım arkadaşlarını da destekleyebilir.
  • Yıldız Güçleri farklı amaçlara hizmet eder: Süper DolumYıldız Gücü, takım arkadaşlarına sürekli bir destek sağlayabilir ve Durmadan Ateş yıldız gücü, Max’in Boss’a sürekli hasar vermesini sağlayarak onu yine bir Colt alternatifi haline getirir.
 • Gale: Boss Robot’un geniş isabet kutusu ile Gale, tüm kartopu saldırılarıyla Boss’a maksimum hasar vererek vurabilir. Görece uzun bir menzil ve Trambolin Aksesuarı ile Gale, Boss ile arasındaki mesafeyi korumada üstünlük sağlayabilir. Gale’in  Süper’i, Patronun lazer saldırısını ateşlemesini engelleyebilir ve durdurabilir ve  İlk Yıldız Gücü Sersemleten Vuruş sayesinde, Gale ve takım arkadaşlarına saldırmak / geri çekilmek için zaman tanır.
 • Pam: Pam’in olağanüstü yakın mesafe hasarı ve yüksek sağlığı vardır, bu da onun Boss’a yakın durmasını sağlar. Daha önceki öfke seviyeleri sırasında, Süperi ve İlk Yıldız Gücü Anne Kucağı, ekibin daha küçük robotların verdiği hasarı atlatmasına ve Boss’a mümkün olduğunca zarar vermeye odaklanmasına yardımcı olur.
  • Oyunun ilerleyen safhalarında kaçınılmaz olarak daha zor seviyelerde ölecek, ancak füze saldırılarının zincirlerinden kaçamaması ve aynı zamanda Boss ve minyonlardan gelen diğer saldırılarla başa çıkamaması nedeniyle. Pam, Boss’u Colt ve / veya Bull’dan uzaklaştırmaya yardım ederek ve elinden geldiğince Boss ve minyonlara zarar vererek, yeniden doğduğunda oyunun ilerleyen safhalarında hala faydalı olacaktır. Ayrıca, Süper’in yarıçapındaysa takım arkadaşlarını anında iyileştirmek için Aksesuarı Darbe Modülatörü kullanabilir.
 • Bull: Bull’un rolü ortaklarına bağlıdır. Pam ve Colt ile, en iyi destek rolünde, Boss’u yönetmekte ve takım arkadaşlarını korumaktadır. Pam ve 8-BIT ile çok daha agresif bir rol oynayabilir, Güç Küplerini alabilir ve diğer herhangi bir oyuncudan daha fazla saniye başına hasar verme avantajından yararlanmak için Boss’a odaklanabilir. Daha yetenekli oyuncular, Bull‘u Vahşi Savaşçı Yıldız Gücünü kullanmak için% 60’ın altında tutabilir ve takım arkadaşları tarafından iyi desteklendiğinde Boss’a verilen hasar miktarını ikiye katlayabilir.
 • 8-BIT: 8-BIT, Boss Fight maçının ilk birkaç dakikasında aşırı hasar verebilen bir takıma sağlam destek sağlayabilir. Kulesi herkesin hasar artışından yararlanabileceği bir yere yerleştirilmişse, bu neredeyse dördüncü bir ekip üyesine sahip olmak kadar iyidir. Uzun menzili ve mermilerinin sıkı odaklanması, özellikle minyonları ekip üyelerine yaklaşmadan önce avlamak için çok uygundur. Yavaş hareket hızı nedeniyle oyunun ortasında sık sık yenilebilir, ancak yenilenirken yine de iyi destek sağlayabilir.
 • Rico: Mekanik Kaçış Yıldız Gücü ile Rico’nun sağlığını% 40’ın altında tutmak uygulanabilir bir strateji. Sağlığı düşük olduğunda kazandığı hız artışı, takım arkadaşlarının yeniden canlanması için zaman kazandırabilir. Rico’nun Süper’inin verdiği hasarı en üst düzeye çıkarmak için bir duvar ve uygun bir açı bulması gerekiyor.
 • Bea: Sağlığının düşük olmasına rağmen, Güç Küplerini toplamak, Bea’nin süper şarjlı atışının, mesafeyi güvenli bir şekilde korurken hem robot minyonlara hem de Boss’a yıkıcı miktarlarda hasar vermesine olanak tanıyor; ayrıca, yavaşlayan Süper ve İkinci aksesuarı Sinirli Kovansayesinde birden fazla robotu yenebilir minyonlar daha kolay. Güç Küplerini kaybetmekten kaçınmak için inanılmaz derecede hayat kurtarıcı olabileceği için ayakta kalan tek takım arkadaşı o ise, Bea’nin İkinci Yıldız Gücü Baldan Ceketi kullanmanız şiddetle tavsiye edilir, bu nedenle Bea, israftan kaçınmak için maç boyunca mümkün olduğunca hayatta kalmalıdır.
 • Edgar: Son derece hızlı bir yeniden doldurma ve vuruş başına iyileştirme yeteneğine sahip olan Edgar, çok kısa menziline rağmen Boss’a sürekli olarak hasar verebilir. Süper yeteneği, otomatik olarak şarj olduğu için özellikle kullanışlıdır ve hız artışı Edgar’ın uzun menzilli saldırılardan kaçınmasına yardımcı olabilir; bunun için Uçuyorum! Aksesuarını acil durumlarda da kullanabilir.
 • Lou: Daha düşük sağlığı ve hasarı nedeniyle Lou’nun Boss Savaşında kötü olacağını düşünürsünüz. Ancak takım arkadaşlarının desteğiyle lou, patrona zincirleme sersemletme yaparak lazer saldırılarını durdurabilir. Lou’nun Süperi, botları da karıştırıyor gibi görünüyor. Yetenekli bir Lou, ister lazer ister füze tanklamak olsun, Aksesuarı Buz Bloğunun desteğine ihtiyaç duyacaktır. Lou’nun ilk yıldız gücü maksimum sersemletme sağlar.

Hangi karakterin özelliklerini merak ediyorsanız karakter adı üstüne tıklayarak onun için hazırlanmış olan detaylı sayfaya ulaşabilirsiniz…

brawl stars boss savaşı rehberi

 

Ödül Avı Oyun Modunun Detaylı İncelemesi, Taktikleri, Ödül Avı Nedir, Ödül Avı Nasıl Oynanır merak ediyorsanız : Boss Savaşı Brawl Stars Oyun Modu Rehberi yazımıza gözatabilirsiniz.

 

Ayrıca bu yazımızdan tüm Brawl Stars Karakterleri Hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz…

 

Hileler, Karakter Çıkarma Taktikleri, Kupa kasma taktikleri ve daha fazlası için Tıklayın…

Tüm Modlu ve Hileli Son Sürüm Oyun APK’ları için tıklayın…