Bea Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri

Brawl Stars Bea

Bu yazımızda Bea Brawl Stars Özellikleri Kostümleri inceleyeceğiz, Bea , 2400 canı olan Bea böcekleri ve sarılmaları sever. Mekanik dronlarını menzilden vuruyor ve Süper’i kızgın bir sürü arılardan oluşan bir ordu gönderen Bea, Özellikleri ,Yıldız Güçleri , Aksesuarları ve Kostümleri hakkında bilgiler vereceğiz.

Ayrıca Bea  Nasıl Oynanırİpuçları Nelerdir onlardan bahsedeceğiz.

İşte karşınızda tüm detaylarıyla Bea karakteri…

Bea Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri
Brawl Stars Bea karakteri

Bea Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri

Bea, sağlığı düşük ancak nispeten yüksek hasar verimi olan Epik Karakterdir. Saldırısını yapmak, bir sonraki saldırısını güçlendirerek% 175 daha fazla hasar vermesini sağlar. Yeniden doldurma hızı hızlı, ancak yalnızca 1 cephane yuvasına sahip. Süper, düşmanlara zarar veren ve onları yavaşlatan 7 dron atıyor.

İlk  aksesuarı Bal Pekmezi, kendi etrafında yapışkan bal oluşturan ve içeri giren düşmanları yavaşlatan bir kovan yerleştirir.

İkinci aksesuarı Sinirli Kovan seyahat mesafelerine bağlı olarak düşmanlara hasar veren üç arı gönderir.

İlk Yıldız Gücü Anında Doldurma (Insta Beaload), aşırı yüklü bir atışı kaçırırsa ana saldırısını yeniden güçlendirir.

İkinci Yıldız Gücü Baldan Ceket (Bal Kabuğu), aksi halde mağlup olacağı 1 sağlık noktasında ona kısa bir bağışıklık kalkanı verir.

Saldırı: Büyük İğne ;

Bea, yere indiğinde epik hasar vermek için bir sonraki vuruşunu güçlendiren uzun menzilli bir atış gönderir!
Bea, orta derecede hasar veren uzun menzilli bir arı fırlatır. Atış bir düşmana isabet ederse, bir sonraki saldırısı aşırı yüklenir ve% 175 daha fazla hasar verir. Nita’nın ayısı gibi oyuncu olmayanlara vurduğunda bir sonraki saldırısını güçlendirmiyor.Bea’nin yalnızca bir cephane yuvası vardır, bu nedenle Savaş Topunda topa vurmak herhangi bir cephane tüketmez. Bea yenilirse, aşırı yükleme etkisi kaybolur ve yeniden kazanılması gerekir.

Süper: Demir Kovan

Bea, jetler gibi hareket eden ve dönen bir dizi insansız hava aracı kullanır.

Yollarına çıkan rakipleri yavaşlatırlar.
Bea, seyahat ettikçe yayılan ve isabet ettikleri düşmanları 3 saniyeliğine yavaşlatan 7 dronu serbest bırakır.

Bea Brawl Stars Kostümleri

Sevimli görünümünün altında büyük bir güç gizleyen Bea oldukça tatlı kostümlere sahiptir. Bu kostümler ve ücretleri ise şu şekildedir:

 • Uğur Böceği Bea: 30 Yıldız
 • Mega Böcek Bea: 150 Yıldız
Bea Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri
Bea Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri

Bea Özellikleri

 • Can: 2400 / 3360 (1.seviye/9-10.seviye)
 • Hasar: 1120
 • Drone Başına SUPER Hasar: 140 (7)
 • Süper Uzunluk: 150 ms
 • Yeniden Yükleme Hızı (ms): 900
 • Saldırı Hızı (ms): 300
 • Hız: Normal (Ortalama hızda bir karakter)
 • Saldırı Menzili: 10
 • 1. Seviye Hasar: 800
 • 9-10. Seviye Hasar: 1120
 • 1. Seviye SUPER Hasar: 700
 • 9-10. Seviye SUPER Hasar: 980
Seviye Sağlık
1 2400
2 2520
3 2640
4 2760
5 2880
6 3000
7 3120
8 3240
9 – 10 3360

Bea Yıldız Gücü

Savaşçının 1. yıldız gücü : Anında Doldurma ;

Süper güçlü bir atışı kaçırırsa Bea’nı Büyük İğnesini bir kez anında güçlendirin.
Bea, aşırı yüklü atışını kaçırırsa yeniden kazanabilir ve ona aşırı yüklü şutu kullanması için ikinci bir şans verir. Ancak tekrar kaçırırsa üçüncü bir şansı olmayacak.

Savaşçının 2. yıldız gücü : Baldan Ceket ;

Bea, 1 can ile belirli bir yenilgiden kurtulur ve maç başına bir anlık kalkan kazanır.
Bea, mağlup edildiğinde 1 sağlığı korur ve 1 saniye süren bir bağışıklık kalkanı kazanır. Bu yetenek maç başına yalnızca bir kez kullanılabilir

Bea Aksesuarı

Savaşçının 1. aksesuarı : Ballı Şerbet ;

Bea, etrafına yapışkan bal damlayan bir arı kovanı düşürür. Bal, içine giren düşmanları yavaşlatır.
Etkinleştirildikten sonra, Bea kendi konumunda, kendisine dokunan düşmanları yavaşlatan büyük bir bal birikintisi oluşturan bir arı kovanı oluşturur. Su birikintisinin yarıçapı 4 karodur ve herhangi bir duvara yayılır. Arı kovanının 1000 sağlığı vardır ve Bea aksesuarını tekrar kullanırsa yok olur.

Savaşçının 2. aksesuarı : Sinirli Kovan ;

Bea, ondan uzaklaşan 3 kızgın arıyı salıverir ve ilerledikçe daha fazla hasar verir (800 hasara kadar).
Etkinleştirildiğinde, üç arı Bea etrafında dönerek ondan uzaklaşacak. Her arı başlangıçta 295, yeterince uzaksa 800 hasar verir. Arılar, düşmanlardan ve duvarlardan uçabilir ve yok edilmeden önce yatay ve dikey olarak 10 kareye kadar kaplayabilir. Ancak, her bir arı aynı düşmana yalnızca bir kez vurabilir ve zaten hasar görmüşse, onlara daha fazla zarar vermez. Bu, tek bir hedefe maksimum 2400 hasar vermeyi mümkün kılar.

Bea İpuçları

 1. Bir Bea’nin aşırı yüklü atışı olup olmadığından emin değilseniz, ona yakın uçan arıyı kontrol edebilirsiniz. Kırmızı (düşmanlar için) veya mavi (siz / müttefikler için) yanıyorsa bu, Bea’nin süper şarjlı atışını hazırladığı anlamına gelir.
 2. Bea’nin sadece 1 cephane yuvası ve düşük sağlığı var, bu yüzden kolayca pusuya düşebilir. Mağara Arası gibi geniş bir alanı kaplayan çalılara çok yakın durmamanız tavsiye edilir, çünkü Shelly, Bull veya Darryl gibi yakın mesafeli oyunculara, yakınlarda çalı kampı yapıyorlarsa çok fazla patlama hasarı verebilir.
 3. Bir düşman Bea’nin aşırı yüklü bir atışı varsa ve süper şarjını kullanırsa, aşırı yüklü göstergenin kaybolacağını unutmayın.
 4. Bea’nın Süperi, düşmanları yavaşlatabildiği için, onu kovalayan düşmanlardan kaçmak için kullanabilir. Ayrıca ondan kaçmaya çalışan düşmanları yavaşlatmak için de kullanabilir.
 5. Bea’nın Süperi yayıldığından, bir düşmanın saklandığını bildiğinizde çalıları kontrol etmek harikadır, ancak çalıların kapladığı alan normal saldırısı için çok büyüktür.
 6. Bea’nın atışının, bir sonraki atışını ancak bir düşmana isabet etmesi durumunda güçlendireceğini unutmayın; Hesaplaşma sandıkları, Soygun kasası, Kuşatma IKE turreti, gibi başka herhangi bir şeye vurmak, bir sonraki atışını güçlendirmeyecektir.
 7. Bea’nın Süperi şarj etmek kolay olsa da (yalnızca 3 atış), normal atışının ve süper şarjlı atışının Süpere aynı miktarda (1/3) şarj ettiğini göz önünde bulundurun.
 8. Genellikle, çoğu oyuncu, Bea’nın atışlarından kaçabilecek kadar hızlıdır. Bununla birlikte, Süperiyle bir düşmana çarptığında, düşman yavaşladığından ve atışlarından kaçacak kadar hızlı hareket edemediğinden, onu elle nişan almadan çok hızlı bir şekilde otomatik olarak hedeflemek mümkündür.
 9. Bea’nın ilk aksesuarını, düşmanların kovanı yok etmesini zorlaştırmak için bir duvarın arkasına yerleştirmeniz önerilir, çünkü sadece 1000 cana sahiptir (düşmanlar arasında bir atıcı varsa durum böyle olmayacaktır, çünkü onlar yapabileceklerdir. duvarın üzerinden ateş etmek için). Alternatif olarak, Bea kendisini kalan sağlıkları ile hızla kaçmaları gereken çaresiz bir durumda bulursa, onu bir miktar hasar toplamak için bir kalkan olarak kullanabilir.
 10. Bea’nin ikinci aksesuarı, Sinirli Kovan çok tahmin edilemez ve oyuncular başka tehditlerle uğraşırsa atlatması zor. Arılar daha hızlı hareket ettikleri ve daha uzun menzilde daha fazla hasar verdikleri için, bu aksesuarı büyük alan reddi ve hasar potansiyeli için savunmada kullanmaktan çok saldırgan bir şekilde kullanmanız daha tavsiye edilir. Ayrıca duvarların arkasındaki çalıları kontrol etmek ve duvarların arkasına saklanan atıcılara zarar vermek için de kullanılabilir.

Hangi karakter ve oyun modunu merak ediyorsanız  üstüne tıklayarak onun için hazırlanmış olan detaylı sayfaya ulaşabilirsiniz…

 Tüm Brawl Stars Oyun Modları Listesine Ulaşmak için Tıklayın…

Ayrıca bu yazımızdan Tüm Brawl Stars Karakterleri Hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz…

Adblock_logo

 

Lüften AD Block’unuzu etkisiz hale getirip sayfayı yenileyiniz. (Please Disable your AD Block and refresh the page)