Griff Brawl Stars Özellikleri – Yeni Karakter 2021

Bu yazımızda Griff Brawl Stars Özellikleri Yeni Karakteri 2021 inceleyeceğiz,Brawl Stars Gliff oyuna katıldı. ;”Griff, Starr Park hediyelik eşya dükkanının sahibi. İşler kötü, ama yine de çalışanlarının bahşiş kavanozundan bozuk para fırlatıyor!”

İçeriğimizde Griff Yıldız güçleri,Gliff Aksesuarları ,Gliff Kostümleri ,Gliff Özellikleri hakkında bilgiler vereceğiz.

Griff Nasıl oynanırİpuçları nelerdir onlardan bahsedeceğiz.

İşte karşınızda tüm detaylarıyla Griff  karakteri Brawl Stars incelemesi 

Brawl Stars Griff

Brawl Stars Griff
Brawl Stars Griff

Griff, orta derecede sağlığa ve yüksek bir hasara sahip bir Epik Karakterdir. Griff, bir koni içinde yayılan üç jetondan oluşan üç dalgayı ateşleyerek saldırır.

Süper :İleri giden ve daha sonra kendisine geri dönen, uzaklaştıkça daha fazla hasar veren ve bir koni şeklinde yayılan beş banknotu fırlatır.

Aksesuarı: Kumbara, bir gecikmeden sonra patlayan, alan hasarı veren ve düşmanları geri savururken aynı zamanda engelleri de yok eden bir kumbara düşürür.

Yıldız Gücü:  Değişimi Koru, saldırısını daha hızlı boşaltmasını sağlar.

Brawl Stars Griff Özellikleri

Saldırı: Madeni Para Atma ;

Sinirli Griff, rakiplerine madeni paralar yağdırır. Bir koni şeklinde yayılan üç salvo atıyor.

Griff, her biri bir koni şeklinde yayılan üç jetondan oluşan üç dalgayı ateşler. Bu saldırı, özellikle düşmana daha fazla jetonun çarpabileceği yakın mesafede büyük hasar verir. Saldırısının boşaltma hızı yavaş, tamamlanması 1,05 saniye sürüyor.

Süper: Geri ödeme ;

Griff, geniş bir koniye bir sürü keskin kenarlı banknot fırlatıyor. Sadece vermek için çok değerlidirler, ona geri dönerler ve aynı hedefe iki kez kağıt kesilmesine neden olabilirler. Daha uzaktaki rakipler daha fazla hasar alır.”

Griff, ileri giden, 2 saniye dönen ve daha sonra kendisine dönen, seyahat ederken ve dönerken hasar veren 5 banknot fırlatır. Tıpkı Carl‘ın saldırısında olduğu gibi, banknotlar fırlatıldığında engelleri geçemez, ancak geri dönerken engelleri geçebilir. Kartlar tüm düşmanları deler, bir koni şeklinde yayılır ve uzaklaştıkça daha fazla hasar verir.

Griff Yıldız Gücü

Yıldız Gücü #1: Üstü kalsın

Furious Griff, madeni paraları daha hızlı fırlatır ve tam bir salvo süresini %35 azaltır.
Griff, tam bir saldırının boşaltma hızını %35 azaltarak 1,05 saniyeden 0,68 saniyeye düşürür.

Griff Aksesuarı

Aksesuarı #1 : Kumbara

Griff, kısa bir gecikmeden sonra patlayarak engelleri yok eden ve menzil içindeki rakiplere 1000 hasar veren havai fişek dolu bir kumbara düşürür.
Griff, 2.5 saniye sonra patlayan, 1000 hasar veren ve düşmanları geri savuran ve aynı zamanda 2.67 karo yarıçapındaki engelleri yok eden bir kumbara düşürür.

Griff Sağlık Özellikleri

Level Health
1 3400
2 3570
3 3740
4 3910
5 4080
6 4250
7 4420
8 4590
9 – 10 4760

Hangi karakter ve oyun modunu merak ediyorsanız  üstüne tıklayarak onun için hazırlanmış olan detaylı sayfaya ulaşabilirsiniz…

Griff İpuçları

  • Griff, Süper’si ile yakın mesafeden daha fazla banknot vurabilmesine rağmen, Süper’sini daha yavaş şarj eder çünkü yakın mesafede daha az hasar verir. Süper’inizi daha hızlı şarj etmek için Süper’ini uzaktaki düşmanlarda önceliklendirin.
  • Madeni paraların yavaş hızı, Griff’in uzun menzilli oyuncular ile rekabet etmesini zorlaştırıyor. Yakın mesafedeyken maksimum hasar verir, bu nedenle onlara kolaylıkla saldırmak için yeterince yakın olan düşmanlarla aranızda yeterli bir mesafe bırakın.
  • Griff’in Üstü Kalsın Yıldız Gücü, ona ağır sıkletlere karşı daha fazla koruma sağlıyor, ancak yine de Leon ve Edgar gibi yakın mesafeli suikastçılara karşı mücadele edecek. Bu durumda, Griff, Süper’sini acele ettiklerinde anında patlama hasarı için saklamalıdır.
  • Griff’in Süper’i, düşmanlarını Süper’nin gittiği yerden, özellikle de sağlıkları düşük Kavgacılarsa zorlayabilir. Bunu, Sıcak bölge‘deki bölgeleri, Elmas Kapmaca‘daki elmas madenini veya Kuşatma‘daki Bolt spawnlarını kontrol etmek gibi alan kontrolünü sürdürmek için kullanabilirsiniz.
  • Griff’in teknikleri ve hem saldırısı hem de Süper’deki yüksek hasar çıkışı, onu Soygun‘da yaşayabilir hale getiriyor. Ek olarak, Griff’in Üstü Kalsın Yıldız Gücü, hasar çıktısını iyileştirebilir, bu nedenle sürekli olarak saldırmasına izin verebilir ve Kumbara aksesuarı, düşmanları takımın kasasından uzaklaştırmak ve düşman kasasına ekstra hasar vermek için savunma ve saldırıda faydalıdır. .
  • Griff’in Kumbara aksesuarı, sizi kovalayan yakın mesafeli oyunculara karşı bir savunma olabilir. Bununla birlikte, düşman bombayı çoktan geçtiyse, sizin için de zararlı olabilir, çünkü bomba patladığında düşmanı üzerinize vurabilir. Bu nedenle, yalnızca sizden yaklaşık 6 karo uzakta olan ve bombayı atlamak için hareket kabiliyeti olmayan (Süper’i ile Edgar gibi) düşmanları takip etmeye karşı bir güvenlik önlemi olarak kullanın ve gereksizse bu stratejiyi kullanmayın.
  • Kumbara aksesuarı‘ını boşa harcamaktan kaçının.
    Düşmanlar engellerin arkasına saklanıyor ve saklanıyorsa, bu engelleri yok etmek için Kumbara aksesuarı‘ınızı kullanabilir ve ardından onları ortadan kaldırmak için yüksek hasarlı saldırınızı kullanabilirsiniz.

Hangi karakter ve oyun modunu merak ediyorsanız  üstüne tıklayarak onun için hazırlanmış olan detaylı sayfaya ulaşabilirsiniz…

 

Tüm Brawl Stars Oyun Modları Listesine Ulaşmak için Tıklayın…

Ayrıca bu yazımızdan Tüm Brawl Stars Karakterleri Hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz…

 

Nulls Brawl Alpha APK indir Belle Squeak Stu 35.108 Son Sürüm – 2021

Tüm Modlu ve Hileli Son Sürüm Oyun APK’ları için tıklayın…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir