Edgar Brawl Stars Özellikleri – Yeni Karakter 2021

Brawl Stars Edgar

Bu yazımızda Edgar Brawl Stars Özellikleri – Yeni Karakter 2021 inceleyeceğiz,Edgar , 3000 canı olan Edgar, 19 Aralık’tan 7 Ocak’a kadar bir Brawlidays 2020 hediyesi olarak ücretsiz olarak açılabilen Edgar Özellikleri ,Yıldız Güçleri , Aksesuarları ve Kostümleri hakkında bilgiler vereceğiz.

Ayrıca Edgar Nasıl Oynanırİpuçları Nelerdir onlardan bahsedeceğiz.

İşte karşınızda tüm detaylarıyla Edgar karakteri…

Edgar Brawl Stars Özellikleri - Yeni Karakter 2021
Brawl Stars Edgar karakteri

Edgar Brawl Stars Özellikleri – Yeni Karakter 2021

3000 canı olan Edgar, 19 Aralık’tan 7 Ocak’a kadar bir Brawlidays 2020 hediyesi olarak ücretsiz olarak açılabilen bir Epik (Destansı) Karakterdir. Orta derecede hasarı ve sağlığı var ve son derece hızlı bir boşaltma ve doldurma hızıyla atkısıyla iki hızlı yumruk atıyor. Ayrıca vuruş başına verilen hasarın% 25’i kadar iyileştirir. Süper, duvarların üzerinden geçebilen ve düşmanlara yaklaşmasına veya onlardan kaçmasına izin veren bir sıçramadır.

Aksesuarı Uçuyorum!(Let’s Fly), Süper otomatik şarjını birkaç saniyeliğine önemli ölçüde artırır.

Yıldız Gücü Sert İniş (Hard Landing), Süper’in iniş etki alanındaki düşmanlara 1000 hasar verir.

Saldırı: Dövüş Kulübü ;

Düşmanlara hızlı yumruklarla vurur, her yere inen yumrukta kendini iyileştirir.
Edgar, atkısından çok kısa bir mesafeden iki delici yumruk atarak, düşman Brawlers’a karşı vuruş başına verilen hasarın% 25’i kadar kendini iyileştirir. Saldırının tamamlanması 0,35 saniye sürer.

Süper: Engel Atlama ;

Edgar herhangi bir engelin üzerinden atlar ve geçici bir hız artışı elde eder. Süper gücü zamanla yavaşça şarj olur.
Edgar, Süper’in hedeflendiği yere inmeden önce kısa bir süre havaya atlar. İniş sırasında hareket hızını 2,5 saniyeliğine 200 puan artırır. Edgar’in Süperi 30 saniyede otomatik olarak şarj olur.

 

Edgar Brawl Stars Özellikleri - Yeni Karakter 2021
Edgar Brawl Stars Özellikleri – Yeni Karakter 2021

Edgar Özellikleri

Seviye Sağlık
1 3000
2 3150
3 3300
4 3450
5 3600
6 3750
7 3900
8 4050
9 – 10 4200

Edgar Yıldız Gücü

Savaşçının yıldız gücü : Sert İniş ;

Edgar’ın Süperi ayrıca iniş sırasında yakındaki düşmanlara 1000 hasar verecek.
Edgar, Süper’inden inerken, çevresindeki 3 karo yarıçapında 1000 hasar verir. Ek olarak, değiştirilmiş bir iniş göstergesi, etki alanını gösterir.

Edgar Aksesuarı

Savaşçının aksesuarı : Uçuyorum! ;

Edgar’s Super, 4 saniye boyunca% 525 daha hızlı şarj olur.
Edgar’ın Süper şarj hızı 4 saniye boyunca% 525 daha hızlıdır. Bu, saniye başına otomatik şarj hızını aksesuarın süresi boyunca% 3,3’ten% 20,63’e veya% 82,5’e yükseltir, ancak saldırısının Süper şarj oranını etkilemez.

Edgar İpuçları

  1. Edgar, ağır sikletleri veya diğer yüksek sağlıklı oyuncuları yenecek sağlığa sahip değil. Atıcılar ve keskin nişancılar gibi daha zayıf hedeflere odaklanın. Süper’ini, özellikle de Sert İniş ile kullanırken, atıcılar ve keskin nişancılar çok etkili bir şekilde karşılanabilir.
  2. Edgar, El Primo ve Darryl‘e benzer şekilde, Süper’ini topa zıplamak ve kapmak için kullanabildiği için Savaş Topunda topu sürebilir.
  3. Süper’ini kullandıktan sonra hız artışı sağladığı için, Elmas Kapmacada mücevherleri veya Soygunda cıvataları çalmak ve hızla geri çekilmek için kullanmak iyi olabilir.
    aksesuarı ile Edgar, Süper’ini hızlı bir kaçış yapmak veya sağlığı düşük bir hedefi pusuya düşürmek için hızla yükleyebilir.
  4. Edgar, oyundaki en kısa menzile sahip olduğundan, otomatik şarj Süper’ini kullanmak ve düşmanlara yaklaşmak için korunmak önemlidir. Doğrudan bir düşmana doğru yürürseniz, herhangi bir hasar vermeden önce büyük olasılıkla menziliniz kırılır ve yenilirsiniz.

Hangi karakter ve oyun modunu merak ediyorsanız  üstüne tıklayarak onun için hazırlanmış olan detaylı sayfaya ulaşabilirsiniz…

 Tüm Brawl Stars Oyun Modları Listesine Ulaşmak için Tıklayın…

Ayrıca bu yazımızdan Tüm Brawl Stars Karakterleri Hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz…