Nani Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri

Brawl Stars Nani

Bu yazımızda Nani Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri inceleyeceğiz, 2600 canı olan Nani arkadaşlarını seviyor ve dikkatli bir mercekle onlara bakıyor. Tehditleri açılı atışlarla idare ediyor ve Süper’i, Nani’nin manuel olarak yönlendirebileceği Peep adında küçük, yok edilemez bir robot çağıran Nani Özellikleri ,Yıldız Güçleri , Aksesuarları ve Kostümleri hakkında bilgiler vereceğiz.

Ayrıca Nani Nasıl Oynanırİpuçları Nelerdir onlardan bahsedeceğiz.

İşte karşınızda tüm detaylarıyla Nani karakteri…

 

Nani Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri
Brawl Stars Nani karakteri

Nani Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri

Nani, elmas şeklindeki bir oluşumda ışık küreleri fırlatan Epik (destansı) Karakterdir. Sağlığı düşük, ancak uzun mesafeden ağır hasar verebilir. Süper’i, Nani’nin manuel olarak yönlendirebileceği Peep adında küçük, yok edilemez bir robot çağırır. Peep, düşmanlarla temas ettiğinde patlayarak yüksek miktarda hasar verir.

Aksesuarı , Işınlayıcı, Super sırasında Peep’in son konumuna ışınlanmasına izin verir.

İlk Yıldız Gücü Otomatik Odaklama, ne kadar uzağa giderse gitsin Süper’e ilave hasar ekler.

İkinci Yıldız Gücü Sert Çelik (Tempered Steel), Peep etkin olduğunda Nani’ye hasar azaltıcı bir kalkan sağlar.

Saldırı: Trigonomermi (Trigger-Nometry) ;

Nani, farklı açılarda hareket eden ve hedeflenen hedeflere doğru birleşen 3 ışıklı küre fırlatır.
Nani saldırdığında, biri düz bir çizgide hareket ederken, iki yandan mermi merkezden ayrılan 3 küçük ışıklı küre ateşler. Mermiler, menzilinin sonunda yeniden birleşerek elmas şeklinde bir yol oluşturur ve tüm küreler tek bir düşmana isabet ederse aşırı miktarda hasar verir. Saldırı joystickini daha da dışarı doğru sürükleyerek kürelerin birbiriyle çarpışmadan önce gideceği mesafeyi kontrol edebilir. Işık kürelerinden bazıları menzillerinin sonunda bir hedefi vurmazsa, ek 3 kare için yollarına devam ederler. Nani’nin saldırı bekleme süresi 0,5 saniye.

Süper: Manuel Kontrol ;

Nani, Peep’in kontrolünü ele geçirir ve onu uzaktan düşmanlara yönlendirebilir ve temas halinde patlayabilir!
Peep başlatıldığında, bunun yerine Nani’nin hareket kumanda kolu onu kontrol eder. Nani, Peep patlayana kadar hareket edemez veya saldıramaz. Peep, bir düşmana veya duvara dokunduğunuzda patlar ve küçük bir yarıçap içindeki yakındaki engelleri yok ederken büyük miktarda hasar verir. Peep, bir mermi görevi görür, bu da göllerde ve ip çitlerinde seyahat edebileceği anlamına gelir. Ayrıca, Peep geleneksel olarak yok edilemez ve bir düşmana ulaşmazsa 10 saniye sonra patlar. Peep yavaş yavaş hızlanır ve keskin dönüşler yapmak çok daha zor hale gelir. Nani, Süper rolü sırasında sersemler, mağlup olur veya geri savrulursa.

Nani Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri
Nani Süperi

Nani Brawl Stars Kostümleri

Sevimli ve bir o kadar tehlikeli karakter Nani, oyunda 2 farklı kostüme sahiptir. Brwal Stars oyuncuları Nani kostümlerini yıldız puanlarıyla satın alabilir. Nani kostümleri ve ücretleri ise:

 • Retro Nani: 30 Yıldız
 • Sally Nani 150 Yıldız
Nani Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri
Nani Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri

Nani Özellikleri

Nani, Brawl Stars Epik karakterlerden biridir. Üstünde bulunan lensi görüş açısını arttırmak ile birlikte oyuncu yönlendirebilir. Warp Blast aksesuarı ile Peep’i patlatıp son konumuna ışınlanabilir. Nani Brawl Stars diğer tüm karakterler gibi 7 özelliğe sahiptir. Bu özellikler:

 • Can: 2600/ 3640 (1.seviye/10.seviye)
 • Hasar: 980 (3)
 • SUPER Hasar: 2800
 • Yeniden Yükleme Hızı (ms): 1800
 • Saldırı Hızı (ms): 750
 • Hız: Normal (Ortalama bir hıza sahip)
 • Saldırı Menzili: 8.67
 • 1. seviyede hasar miktarı: 2100
 • 9-10. seviyede hasar miktarı: 2940
 • 1. seviyede süper hasar miktarı: 2000
 • 9-10. seviyede süper hasar miktarı: 2800
Seviye Sağlık
1 2600
2 2730
3 2860
4 2990
5 3120
6 3250
7 3380
8 3510
9 – 10 3640

Nani Yıldız Gücü

Savaşçının 1. yıldız gücü : Otomatik Odaklanma ;

Peep, seyahat mesafesine bağlı olarak 2500’e kadar ekstra hasar verir.
Peep ne kadar uzağa giderse, Peep o kadar fazla hasar verir. Peep, etkinleştirilmesinden bu yana geçen her saniye için 250 daha fazla hasar verir; 10 saniye seyahat etmişse 2500 ek hasar, toplamda maksimum 5300 hasar.

Savaşçının 2. yıldız gücü : Sert Çelik ;

Nani, Süper aktifken% 80 daha az hasar alır.
Peep etkin olduğunda, Nani gelen hasarı% 80 azaltan bir kalkan elde edecek. Peep yok edildiğinde Nani kalkanını kaybeder. Kalkan, sersemletme ve geri tepmelere karşı koruma sağlamaz.

Nani Aksesuarı

Savaşçının 1. aksesuarı : Işınlayıcı ;

Nani, Peep’i patlatır ve son konumuna ışınlanır.
Etkinleştirildiğinde Peep yok edilir ve Nani anında önceki konumuna ışınlanarak Nani’nin çok uzun mesafeleri geçmesine izin verir. Peep’in patlatıldığında hasar vermediğini ve bunun yerine ortadan kaybolduğunu unutmayın. Nani, ışınlanmadan önce uygulanan tüm durum efektlerini korur.

Savaşçının 2. aksesuarı : Geri İade ;

Nani bir düşmandan hasar aldığında, aldığı hasarın %80 kadarı düşmana geri döner

Nani İpuçları

 1. Nani’nin saldırısını yalnızca düşman doğrudan size doğru koşuyorsa veya hareketsiz duruyorsa otomatik olarak hedefleyin, aksi takdirde kesinlikle ıskalayacaktır. Nani’yi kullanırken her zaman ana saldırınızı manuel olarak hedeflemeye çalışın.
 2. Geri itme, çekme ve sersemletme gibi iptal etme yeteneklerine sahip düşmanlara dikkat edin. Nani orijinal oyunculuk noktasından çıkarılırsa Peep kaybolacak.
 3. Nani’nin Süper’i doğrudan yok edilemez; ancak duvarlar, dokunulmazlık balonları, evcil hayvanlar, vb. tarafından yok edilebilir. Nani’nin Süperi kullanırken, hedefin kalkanını kaybetmesini bekleyin veya bunlardan herhangi biriyle bir oyuncuya karşı giderken evcil hayvanını kullanın.
 4. Nani’nin Süperi kullanmadan önce, düşmandan uzak durun, tercihen çalıların arasında, sonra onun Süper’ini kullanın. Nani’yi düşman saldırılarına karşı savunmasız bıraktığından, savaşın ortasındayken asla Nani’nin Süper’ini kullanmayın. Bu zayıflık, Nani’nin yıldız gücü Sert Çelik ‘i onu korumak için hafifletilebilmesine rağmen, Nani, Süperinin patlamadan ortadan kaybolmasına neden olacak şekilde geri savrulması veya sersemletilmesi karşısında hala savunmasızdır.
 5. Nani’nin aksesuarı, Soygunda düşman kasasına daha hızlı ulaşmak için kullanılabilir.
  Düşmanları Nani ile isabetli bir şekilde vurmak için, atışlarınızı onların biraz önüne yönlendirmeye çalışın, yani sizden uzaklaşıyorlarsa, onların biraz üzerinden ateş edersiniz.
 6. Bir düşmanın yakın menzili içinde olmadıkça, Süper’inizi en yakın düşmana doğru gittiği için asla otomatik olarak nişan almayın. Geleceği yön, Peep’i kontrol etmek için mücadele etmenize neden olabilir. Süper’inizi, gitmesini istediğiniz yönde başlaması için manuel olarak hedeflemeye çalışın.
 7. Nani’nin benzersiz saldırı düzeni nedeniyle, duvarların arkasında kamp yapan düşmanlara atışları yapılabilir, ancak normalde 3 küreden sadece 1’i bir düşmana vurabilir. Mümkünse, bir duvarın arkasındaki bir düşmanı vurmak için iki dış kürenin benzersiz elmas yolunu kullanabilirsiniz.
 8. Çift Hesaplaşma‘da iyi bir strateji, Nani’yi Otomatik Odaklanma yıldız gücü ile Bo ve Super Totem aksesuarı ile eşleştirmektir. Strateji, Bo’nun aksesuarıının yarıçapındaki bir çalıda kalarak Süperleri ateşlemek ve düşmanları bulmak ve onlara hasar vermek için gerekli. Bu strateji, Ödül Avında da işe yarayabilir.
 9. Kısa menzilli bir oyuncu ile yakın çevrede olduğunuzda Nani’nin Süper’ini ek bir saldırı olarak kullanabilirsiniz. Bu, düşmanlara Peep ile vurmak hasar verip geri itmeler yaparak kaçmanıza izin verdiği için çok faydalı olabilir.
 10. Süper Şehir Saldırısında ve Kuşatmada son derece güçlüdür, çünkü robottan çok sayıda darbe alabilir ve Pam veya Poco gibi bir oyuncu onu iyileştirirken daha da fazlasını alabilir.

Hangi karakter ve oyun modunu merak ediyorsanız  üstüne tıklayarak onun için hazırlanmış olan detaylı sayfaya ulaşabilirsiniz…

 Tüm Brawl Stars Oyun Modları Listesine Ulaşmak için Tıklayın…

Ayrıca bu yazımızdan Tüm Brawl Stars Karakterleri Hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz…

 

Adblock_logo

 

Lüften AD Block’unuzu etkisiz hale getirip sayfayı yenileyiniz. (Please Disable your AD Block and refresh the page)