Brawl Stars Ödül Avı En İyi Karakterler

Brawl Stars Ödül Avı En İyi Karakterler ;Brawl Stars çok sayıda mod ve aralarından seçim yapabileceğiniz eşit derecede büyük bir karakter listesine sahiptir, bu yüzden şu anda Ödül Avı için en iyi Brawlers’ın kim olduğunu görelim. Amacınız olabildiğince çok yere serme olan ve bu süreçte Yıldızları toplayan agresif bir mod. Başka birinden öldürüldüğünüzde, o noktaya kadar topladığınız tüm Yıldızlar karakterinizden düşülür ve düşman takıma aktarılır, sizi mağlup eden oyuncu bunu yaptığınız için daha fazla Yıldız kazanır.

Brawl Stars Ödül Avı En İyi Karakterler

Belirli moddaki mevcut haritalar, Brawlers’ın performansını büyük ölçüde etkileyebilir, bu nedenle, burada listeleyeceğimiz Brawlers genel olarak bu modda en baskın olsa da, bazı haritalar onları tamamen kapatabilir ve diğerleri tercih edilebilir. seçim. Mükemmel bir örnek, çok sayıda çalıların birbirine sıkıştığı, Bull gibi karakterlerin en çok parlamasını sağlayan, diğer durumlarda durum böyle olmayacak olan haritalardır.

Tüm söylenenlerle birlikte, Ödül Avının en uygun Savaşçılarına bir göz atalım.

Hangi karakterin özelliklerini merak ediyorsanız karakter adı üstüne tıklayarak onun için hazırlanmış olan detaylı sayfaya ulaşabilirsiniz…

1. Piper

Brawl Stars Ödül Avı En İyi Karakterler

 

Ödül Avı modu, Yıldızlarınızı korumak için olabildiğince güvenli olurken, düşmanlarınızı hızlı bir şekilde öldürmekle ilgilidir. Keskin nişancı şemsiyeli sarışın hanımefendimiz Piper dışında bunun için en iyi kim olmazdı. En fazla 2-3 atışla herkesi uzaktan vurabilir. Birinin yaklaşması durumunda, Süper onun kaçış aracıdır ve başka bir gün yaşamak için bir kaçamak açar. Bu bombaları da bazı sürpriz öldürmelere neden olabilir, bu yüzden Süper’i agresif bir şekilde kullanmaktan korkmayın.

Piper her zaman belirli mod için temel bir üründü ve bugüne kadar Ödül Avı için en güçlü ve en sağlam seçimlerden biri olmaya devam ediyor.

2. Bo

Brawl Stars Ödül Avı En İyi Karakterler

Başka bir nişancı olan Bo, yayılmış oklarından veya zorlu mayınlarından kolayca düşürerek Yıldızları kolayca biriktirebilir. Piper gibi Bo da mesafesini korumak ve düşmanları kolaylıkla alt etmekle ilgilidir. Onun kiti, bu oyun tarzını tamamıyla tamamlıyor ve belirli bir Yıldız Gücü (Dairesel Kartal), çok sayıda çalılık haritalarda kullanmak için harika bir araç. Başka bir güvenli seçim, bu modda her zaman çok yüksek kazanma oranına sahip bir karakterdir.

3. Penny

Brawl Stars Ödül Avı En İyi Karakterler

Penny, yukarıda bahsedilenler gibi bir güç merkezi olmasa da, süper takımının temel direği olmasıyla takıma mükemmel destek sağlıyor. Sadece saldırana kadar düşmanlara saldırmaya devam edin, ardından küçük top arkadaşımız için güzel bir yer bulun ve oraya yerleştirin. Daha sonra, topunuz düşman takımına cehennem yağarken takımınızı uzun atışlarla desteklemeye devam edin. Önceden planlanmış bir ekiple katılan, ancak tek başına eşleştirme için de hile yapabilen oyuncular için tercih edilen bir seçim.

4. Mr. P

mr.p

Garip bir seçim, ancak Mr.P, Ödül Avı haritalarında şaşırtıcı bir şekilde üstün. Genel kurulumu övünecek bir şey olmasa da, Süper’i, bu gizemli penguen adamı bu mod için en verimli Karakterlerden biri olmaya gönderen şeydir. Güvenli bir noktaya ayarlayın ve düşmanları sonsuza kadar kızdırmasına izin verin. Ben başka bir yerde savaşırken, küçük botların benim için kaç kez öldürdüğünü bile sayamıyorum. Düşman için sürekli bir engel olan Mr.P, olağanüstü kazanma oranları ile Ödül Avı modunda merdiveni tırmandı. Kesinlikle hayranların favorisi.

5. Tara

tara

Bu son karakter, bu makalenin başında bahsettiğimiz gibi haritaya bağlı olarak biraz durumsal olabilir, ancak genel olarak diğerlerinin ağır yükü taşımasına izin verirken ekibi desteklemek için harika bir iş çıkarır. Tara’nın ana saldırısı, başkalarının kendilerini iyileştirmesine izin vermeyen geniş yayılımı nedeniyle sürekli sinir bozucu olabilir ve “Yerçekimi” deliğindeki ası, çoğu zaman başarılı bir zaferin anahtarı olabilir. Düşmanı sabote etmeyi seven biriyseniz, Tara tam size göre.

Hangi karakterin özelliklerini merak ediyorsanız karakter adı üstüne tıklayarak onun için hazırlanmış olan detaylı sayfaya ulaşabilirsiniz…

Yararlı olabilecek diğer karakterler

Brock / ColtPiper ve Bo‘ya benzer, her ikisi de çok güçlü uzun menzilli saldırganlardır. Yine de hayatta kalmaya çalışın
Poco – Harika bir AOE şifacısı, ancak rastgele oynarsanız, grupta ihtiyacınız olandan daha fazlasına sahip olabilirsiniz ve bu da onu önceden hazırlanmış takımlar için daha iyi bir seçim haline getirir.
Emz – Haritaya bağlı olarak genel olarak iyi bir saldırgan ve harika bir yardımcı.
Nani – Neredeyse her harita için mükemmel , ancak bir karakter olarak çok yeni başlayanlar için uygun değil.

Ödül Avı Oyun Modunun Detaylı İncelemesi, Taktikleri, Ödül Avı Nedir, Ödül Avı Nasıl Oynanır merak ediyorsanız :  Robot İşgali Brawl Stars Oyun Modu Rehberyazımız tam size göre .

Hileler, Karakter Çıkarma Taktikleri, Kupa kasma taktikleri ve daha fazlası için Tıklayın…

Tüm Modlu ve Hileli Son Sürüm Oyun APK’ları için tıklayın…