Emz Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri

Brawl Stars EMZ

Bu yazımızda  Brawl Stars EMZ Özellikleri ve Kostümleri inceleyeceğiz,Emz, zamanla hasar veren saç spreyi patlamalarıyla saldırır ve Süper’iyle rakipleri yavaşlatır.8000 Kupaya ulaştığında Kupa Yolu ödülü olarak açılan bir Yaygın Karakter olan Emz Özellikleri Yıldız Güçleri , Aksesuarları ve Kostümleri hakkında bilgiler vereceğiz.

Ayrıca Emz Nasıl Oynanırİpuçları Nelerdir onlardan bahsedeceğiz.

İşte karşınızda tüm detaylarıyla Emz karakteri…

 

Emz Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri

3600 canı olan Emz, zamanla hasar veren saç spreyi patlamalarıyla saldırır ve Süper’iyle rakipleri yavaşlatır.
Emz, 8000 Kupaya ulaştığında Kupa Yolu ödülü olarak açılan bir Yaygın Karakterdir. Orta derecede sağlığı ve orta düzeyde hasar çıkışı var, ancak çok geniş ve uzun bir menzile sahip. Süper yeteneği, belirli bir alan içindeki düşmanları yavaşlatabilir ve hasar verebilir.

Aksesuarı Engelleme Butonu, çevredeki tüm düşmanları uzaklaştırırken onlara hasar verir.

İlk Yıldız Gücü Kör Talih saldırısından gelen her tıklamayı katlanarak hasarı artırır.

Emz’in ikinci Yıldız Gücü Heyecan, Süper’in bir düşmana zarar verdiği her saniye ona biraz sağlık verir.

Saldırı: Sprey ;

Emz size saç spreyi sıkıyor! Yüzünü eritecek kadar güçlü.
Emz saç spreyi sıkarak aynı anda birden fazla düşmana vurarak orta düzeyde hasar verir. Saç spreyi menzilinin sonunda kalıyor ve her yarım saniyede bir zarar veriyor.

Süper: Korkunç Karizma

Emz, etrafında bir zehir bulutu yaratarak düşmanların hareketini yavaşlatır ve onlara zarar verir.
Emz, çevresinde geniş bir yarıçapa sahip dairesel bir zehir bulutu yaratır, yavaşlar ve yarıçap içindeki düşmanlara saniyede çok düşük tıklama hasarı verir. Süper’i sersemletme veya geri itmelerle kesintiye uğratılamaz.

Brawl Stars Emz Kostümleri

 • Süper Hayran Emz : 150 Elmas
 • Öğrenci Emz: 500 Elmas
 • Saf Altın Emz: 25 bin Altın
 • Saf Gümüş Emz: 10 bin Altın

Emz Özellikleri

 • Hız: Normal
 • Yarım saniyede bir hasar: 700 (Maksimum hasar)
 • Yeniden yükleme hızı: 2100
 • Saldırı hızı: 500
 • Menzil: 6.67
 • Süper uzunluk: 5000
 • Can: 5040
 • 1. seviye hasar: 500
 • 9 ve 10. seviye hasar: 700

Sağlık özellikleri ;

Seviye Sağlık
1 3600
2 3780
3 3960
4 4140
5 4320
6 4500
7 4680
8 4860
9 – 10 5040

Emz Yıldız Gücü

Savaşçının 1. yıldız gücü : Kör Talih ;

Emz’in zehirli saç spreyi bulutu içinde kalan düşmanlar, vuruş başına% 20 olmak üzere artan hasara maruz kalır.
Emz’in vurduğu düşmanlar, saldırı ortadan kalkmadan önceki hasardan% 20 daha fazla hasar alır. Bu, Emz’in saldırılarını çok daha ölümcül hale getirir.

Savaşçının 2. yıldız gücü : Heyecan ;

Emz, Süper’in etki alanındaki her düşman için saniyede 420 sağlık iyileştirir.
Süper vuruşunu yapan Düşmanları, hasar gören her düşman için saniyede Emz 420 can kurtarır; bu, düşman başına 5 saniyede toplam 1600 sağlık demektir. Bu, Süper’inin bir evcil hayvana veya yumurtlayabilenlere zarar vermesi durumunda Emz’i iyileştirmez.

Emz Aksesuarı

Savaşçının aksesuarı : Engelleme Butonu ;

Emz etrafındaki tüm düşmanları geri iterken aynı zamanda 500 hasar verir.
Emz, tüm düşmanları kendisinden yaklaşık 2,67 kare uzağa iten ve aynı zamanda 500 hasar veren bir dalga oluşturur.

Emz İpuçları

 1. Emz, devam eden ana saldırıları nedeniyle hızlı bir şekilde arka arkaya saç spreyi sıkmak ve siper almak için koşmaktan oluşan gerilla taktiklerini uygulayabilir. Ancak Süper’in aksine, ana saldırıları duvarlardan geçmez ve bu taktiklerin işe yaraması için açık alan gerekir.
 2. Süper’ini kullanırken, duvarların arkasındaki düşmanlara hasar vermeye çalışın, böylece onlar bunu yapamazken onlara zarar verebilirsiniz.
 3. Emz seni kovalıyorsa ondan kaçma. Bunun yerine, onu yenmek için ona yaklaşın çünkü gazında ne kadar çok kalırsanız, o kadar çok hasar alırsınız, ona yakın olursanız daha az hasar alırsınız. İyi bir örnek Mortis, Emz’e kolayca yaklaşabilir ve onu hızla aşağı çekebilirsiniz. Tecrübeli oyuncuların bu taktiğe karşı koymak için Süperlerini kurtaracakları konusunda uyarılırsınız, bu nedenle daha dikkatli olunması gerekir.
 4. Emz orta-uzun menzilde daha iyi hasar verebilir, bu yüzden oyunculara size karşı avantaj sağlayabilecekleri kısa bir menzile yaklaşmayın. Ancak Bibi’nin durumunda, Bibi’nin geri tepme saldırısından kurtulmuş olmanız koşuluyla, onu geri itmeyi kullanabilirsiniz, bunu, Bibi’yi geri çekilmeye zorlayacak olan, kalan spreyinize spam göndermek için bir fırsat olarak kullanabilirsiniz.
 5. Emz’in Süperi kullanırken, düşman Süper menzilinizin kenarına yakın olacak şekilde konumlandırmaya çalışın. Bu şekilde, saldırdığınızda, düşman yavaşlayacak ve saldırınızın 3 tikinden de acı çekmeye zorlanacaktır.
 6. Emz orta ve uzun menzilde çok etkilidir. Saldırdığınız düşmanı saldırı menzilinin yaklaşık 2 / 3’ünde tutmaya çalışın, bu, düşmanın 3 tık hasar almasına neden olur. Ancak, düşman size çok yakın mesafede ise, sadece 1 tıklama hasar verebileceksiniz ve eğer düşman, saldırınızın uzak menzilindeyse, sadece iki vuruş yapacaktır.
 7. Emz, devam eden saldırısı nedeniyle Elmas Kapmaca ve Savaş Topunda harika bir kontrol Savaşçısıdır. Elmas Kapmacada sürekli olarak değerli taşlar toplarken düşmanlarınızı rakip tarafa itmek için Emz’i kullanın veya Savaş Topunda topa sahip olduklarında düşmanları yavaşlatın.
 8. Emz’in ana saldırı hızı, önceki saldırısı tamamen dağılmadan önce başka bir saç spreyi bulutu ateşleyebilecek kadar hızlı. Her iki saldırının da verdiği hasar üst üste yığılır ve saniyede verdiği hasarı etkili bir şekilde ikiye katlar.
 9. Emz’in Süperrinin yavaşlatması, özellikle Mortis veya Carl gibi hareket yeteneklerine büyük ölçüde bağımlı olan yakın menzilli oyunculardan faydalı bir savunma sağlar.
 10. Belki de Emz’in sahip olduğu en büyük zayıflık, bir düşman ona yakınsa yeterli hasar verememesidir. Aksesuarı bu zayıflığı kapatıyor. Bir düşman sizinle yakın mesafedeyse, onu geri püskürtmek için onun akseuarını kullanabilirsiniz.
 11. Küçük menziline ve yarıçapına rağmen, Emz’in akseuarı,Savaş Topunda  bir düşmanın elinden topu düşürmek, Frank’in Süperini iptal etmek veya Hesaplaşmada, doğru konumlandırılmışsa düşmanları zehire itmek için kullanılabilir.

Hangi karakter ve oyun modunu merak ediyorsanız  üstüne tıklayarak onun için hazırlanmış olan detaylı sayfaya ulaşabilirsiniz…

 Tüm Brawl Stars Oyun Modları Listesine Ulaşmak için Tıklayın…

Ayrıca bu yazımızdan Tüm Brawl Stars Karakterleri Hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz…