Mortis Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri

Brawl Stars Mortis

Bu yazımızda Mortis Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri inceleyeceğiz, 3800 canı olan Mortis kürekle yaptığı her vuruşta öne doğru atılıyor. Süper saldırısı olarak, düşmanlara zarar vermek ve kendini iyileştirmek için bir yarasa bulutu gönderen Mortis Özellikleri ,Yıldız Güçleri , Aksesuarları ve Kostümleri hakkında bilgiler vereceğiz.

Ayrıca Mortis Nasıl Oynanırİpuçları Nelerdir onlardan bahsedeceğiz.

İşte karşınızda tüm detaylarıyla Mortis karakteri…

Mortis, küreğini savurup birkaç taşı ileri atarak saldıran ve yolundaki düşmanlara hasar veren Mistik (gizemli) bir Karakterdir. Mortis, Süper’i için, kendi canını geri kazandırırken düşmanlarının sağlığını tüketen bir sürü yarasa çağırır. Mortis’in orta düzeyde sağlığı, düşük hasar çıkışı ve yavaş bir yeniden doldurma hızı var, ancak inanılmaz derecede hızlı hareket edebiliyor.

İlk aksesuarı Kombo Çarkı (Combo Spinner), hızla dönmesine ve etrafındaki tüm düşmanlara hasar vermesine izin veriyor.

İkinci aksesuarı Kamp Küreği (Survival Shovel), yeniden yükleme hızını 4 saniyeliğine ikiye katlar.

İlk Yıldız Gücü, Ürpertici Hasat, bir düşman Kavgacını yendiğinde onu biraz iyileştirir.

İkinci Yıldız Gücü Sarmal Yılan (Coiled Snake), ona cephanesi dolduğunda şarj edebileceği daha uzun bir atılım sağlar.

Sınıf: Suikastçı

Mortis Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri
Brawl Stars Mortis karakteri

Mortis Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri

Saldırı: Kürek Darbesi ;

Mortis, küreğini keskin bir şekilde savurarak, kendisi için iş fırsatları yaratır.
Mortis kısa bir mesafe ileri atılarak yoluna çıkan tüm düşmanlara orta düzeyde hasar verir. Mortis, yakındaki bir duvara doğru atılmadığı sürece atılmadan saldırısını gerçekleştiremez. Mortis, bir duvarın ortasında bir duvara atlarsa, atağı kısa kesilir. Bu saldırı teknik olarak bir yakın dövüş saldırısıdır, ancak kısa bir menzil sağlar. Yeniden doldurma hızı çok yavaş.

Süper: Can Suyu ;

Mortis, düşmanlarının sağlığını iyileştirirken kendi sağlığını da tüketen bir vampir yarasa sürüsü çağırır. Ürpertici!
Mortis, duvarların üzerinden geçebilen tek bir yönde yarasa sürüsünü vurur. Yarasalar bir düşman  ile temas ederse hasar verir ve Mortis’i iyileştirir. Mortis, isabet alan rakibin maksimum hasarından daha az canı kalsa bile, Süper seviyesi için mümkün olan tam miktarın% 125’ini iyileştirecektir, ancak yarasalar ıskalarsa, Mortis iyileşmez. Yarasalar hızlı hareket eder ve uzun mesafeler kat ederler, bu da bunu kaçınılması zor bir saldırı haline getirir. Yarasalar birden fazla düşmana isabet ederse, tam hasarı verirler ve Mortis’in aldığı iyileştirme, isabet alan düşman sayısıyla çarpılır, bu da, yarasalar birkaç düşmana isabet ederse Mortis’in kendisini dramatik bir şekilde iyileştirmesini mümkün kılar. Bu, doğabilir bir evcil hayvana veya evcil hayvana vurursa Mortis’i iyileştirmez.

Brawl Stars Mortis Kostümleri

 • Serseri Mortis kıyafeti için 150 taş puanına sahip olmanız gerekir.
 • Gece cadısı kostümünü ise 59 taş puanıyla satın alabilirsiniz.
 • Top Hat
 • Rockability
 • Rogue
 • Gerçek Gümüş
 • Gerçek Altın
Mortis Brawl Stars Özellikleri Kostümleri
Mortis Brawl Stars Özellikleri Kostümleri

10. Seviye Mortis Özellikleri

 • 5320 sağlık
 • Hareket hızı 820
 • Hasar gücü 1260
 • Ana saldırı dolum zamanı 2,4 saniye olarak gerçekleşir.
 • yarasa hasar seviyesi 1260,
 • Yarasa saldırısında 1260 sağlık gücü kazanımı
Seviye Sağlık
1 3800
2 3990
3 4180
4 4370
5 4560
6 4750
7 4940
8 5130
9 – 10 5320

Mortis Yıldız Gücü

Savaşçının 1. yıldız gücü : Ürpertici Hasat  ;

Mortis, mağlup ettiği bir düşmanın yaşam özünü toplayarak sağlığının 1800’ünü geri kazanır.
Aktif haldeyken, bir düşmanı yendikten sonra kendini 1800 sağlık iyileştirir.

Savaşçının 2. yıldız gücü : Sarmal Yılan ;

Mortis bir Dash Bar kazanır! Çubuk tamamen şarj olduğunda atılma menzili% 75 artar.

Mortis üç kısa çizgi de hazır olduğunda çubuğun şarj olması 3,5 saniye sürer.
Mortis’in cephane çubuğu dolduğunda, cephane çubuğunun altında görülebilen bir gösterge çubuğu şarj olmaya başlayacaktır. Çubuğun tamamen şarj olması 3,5 saniye sürüyor ve tam olarak şarj edildiğinde, bir sonraki saldırısının atılma menzili% 75 artırılarak daha uzak mesafelere gitmesine izin veriyor.

Mortis Aksesuarı

Savaşçının 1. aksesuarı : Kombo Çarkı ;

Mortis küreğini döndürerek etrafındaki tüm düşmanlara 1300 hasar verir.
Mortis olduğu yerde dönerek 3.33 kare yarıçapındaki tüm düşmanlara 1300 hasar verir. Hareket edebilir, ancak bu aksesuarın süresi boyunca saldırısını kullanamaz.

Savaşçının 2. aksesuarı : Kamp Küreği ;

Mortis, 4.0 saniye boyunca daha hızlı yeniden yüklenir.
Etkinleştirildiğinde, Mortis kırmızı görünecek ve 4 saniyeliğine doldurma hızını ikiye katlayacaktır. Bu, Mortis’in düşmanlara daha fazla hasar vermesine veya diğer düşmanlardan uzaklaşmak veya hızlıca belirli bir yere hızla atılmak için hareketini artırmak için kullanmasına izin verir.

Mortis İpuçları

 1. Mortis’in ana saldırısıyla gelen atılma, onu oldukça hareketli hale getiriyor. Hızla saldırabilir, uzaklaşabilir ve tehlikeden kaçabilir, bu da onu vurmak için zorlaştırır. Ayrıca hızlı suikastçı seviyesi hareket hızı sayesinde hızla geri çekilebilir.
 2. Geri çekilirken / kaçarken, kaçmaya çalıştığınız düşmana atılacağınız için otomatik ateş kullanmaktan kaçının.
 3. Mortis’in Süperi, zorlu durumlarda güçlü bir dördüncü saldırı olarak hareket edebilir. Sağlığı azaldığında ve hızlı bir iyileşmeye ihtiyaç duyduğunda kullanın. Daha fazla sağlık kazanması için Süper ile mümkün olduğunca çok düşmanı vurmaya çalışın. Aynı zamanda hatırı sayılır bir menzile sahiptir ve oldukça hızlı hareket eder, bu da düşük canlı oyuncuyu duvarların üzerinden bile çekmek için kullanılabilir.
 4. Mortis, Dynamike, Barley, Tick ve Sprout’a iyi karşı koyar. Atışı, yavaş saldırılarından kaçmak için etkilidir.
 5. Mortis ayrıca  Frank veya Bibi gibi yavaş bir boşaltma hızıyla karşı koyabilir. Herhangi bir hasarı atlatmak için, boşaltma animasyonlarını bitirmeden hemen önce çizgilerinizi zamanlamaya çalışın. Bu strateji özellikle bir Frank’in Süper’ine karşı kullanışlıdır, çünkü tüm etkileri etkisiz hale getirmek için bir çizgi kullanabilirsiniz.
 6. Mortis’in yeniden doldurma hızı tüm oyunda en yavaş olanıdır, yani bir düşmanı yendikten sonra hemen geri çekilmeli ve yeniden yüklemelisiniz.
 7. Mortis’in Ürpertici Hasat yıldız gücü ,  yenerken onu önemli miktarda iyileştirir. İnanılmaz derecede faydalıdır ve bazen düşmandan ateş alırken hayatta kalmak gerekir. Bu, özellikle Ödül Avında bir rakibi yenebileceğiniz ve hayatta kalmak için sağlığınızı yeniden kazanabileceğiniz için yararlı olabilir.
 8. Savaş Topunda, topa vurabilir ve tekrar almak için birkaç kez atabilirsiniz. Ayrıca Super’inizi topa ateş etmek için (haritanın yan tarafında bile) kullanabilir ve topu sahada son derece hızlı bir şekilde hareket ettirmek için topa (tercihen Sarmal Yılan ile) ileri atabilirsiniz.
 9. Mortis’in yıldız gücü  Sarmal Yılan, rakipler arasındaki önemli bir boşluğu kapatmasına izin veriyor. Bu Yıldız Gücünü etkili bir şekilde kullanmak, hazırlık ve öngörülemez olmayı gerektirir, örneğin bir çalıda saklanmak ve biri yaklaştığında saldırmak gibi. Bu Yıldız Gücünü kullanmak, aynı zamanda belirli yakın menzilli Dövüşçülere (Rosa veya El Primo gibi) yaklaşmasına ve hızlı bir şekilde düşmanı menzillerinin dışında kesmek için kullanmasına olanak tanır. Bu, minimum hasar alırken Mortis’in Süper’i şarj etmek için tekrar tekrar kullanılabilir.
 10. Ödül Avında, Mortis’in atak saldırısı ortadaki ilk yıldızı kolayca yakalayabilir. Daha sonra düşmana daha fazla baskı uygulamak veya kaçmak için pozisyona geçmek için hızlı hareket hızını kullanabilir. Harita nispeten açıksa bu tehlikeli olabilir, çünkü o zaman keskin bir şekilde vurulabilirsiniz.
 11. Savaş Topunda takım arkadaşlarınızın rakibin dikkatini dağıtmasını sağlamaya çalışın. Sonra topu kapın, hızlı hareket etmek, gol atmak için atak saldırılarını kullanın.
 12. Hem Hesaplaşma hem de Çift Hesaplaşmada çalıları kontrol edemezsiniz, bu nedenle bilinmeyen bir çalılığa giriyorsanız, çok hızlı bir şekilde uzaklaşmaya hazır olun.
 13. Hesaplaşma Mortis, basitçe ormanda kamp yaparak ve kavgalardan uzak durarak, gerektiğinde kaçarak başarılı olabilir. Diğer oyuncular arasında bir kavga görürseniz, yakınlarda görünmeden bekleyin ve kavga bittiğinde, yeterince hasar aldıysa veya tüm Güç Küplerini çalıp kaçtıysa hayatta kalan düşmana dalın ve onu alt edin.
 14. Elmas Kapmaca maçın büyük bir bölümünde Mortis olarak mücevher almaktan kaçının. Bunun nedeni Mortis’in oynayışı; Eğer yüklü miktarda mücevher taşıyorsanız, takım arkadaşlarınızı sürekli 2v3 durumlarında bırakarak, onunla düşmanlara saldırmak çok yüksek bir risktir. Bununla birlikte, bir maçın sonuna doğru, agresif oynamaya daha az ihtiyaç duyulduğundan, mümkün olduğunda cevherleri tercih etmek ideal olabilir.
 15. Mortis’in tek hedefe odaklanması, yeniden doldurma hızı ile birleştiğinde, modların hedeflerine (kasa, patronlar vb.) Uygulanan düşük hasar ve düşmanın varlığı nedeniyle, Soygun ve herhangi bir Özel Etkinlik gibi Etkinlikler için onu kötü bir seçim haline getiriyor. (Büyük Oyunda,Robot İşgali ve Boss Savaşı gibi )
 16. Tek Hesaplaşma maçının başlangıcında, uzun bir zaman aldığı ve çalınma olasılığı çok yüksek olduğu için, kutular yerine yenilgilere gidin. Şut atarken Dynamike veya Rico gibi nispeten düşük cana sahip oyuncuları seçin.

Hangi karakter ve oyun modunu merak ediyorsanız  üstüne tıklayarak onun için hazırlanmış olan detaylı sayfaya ulaşabilirsiniz…

 Tüm Brawl Stars Oyun Modları Listesine Ulaşmak için Tıklayın…

Ayrıca bu yazımızdan Tüm Brawl Stars Karakterleri Hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz…