Dynamike Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri

Brawl Stars Dynamike

Bu yazımızda Dynamike Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri inceleyeceğiz, Canı düşük ancak hasar çıkışı yüksek. Küçük bir yarıçapta patlayan ve hasar veren dinamit çubukları fırlatarak saldırır.

2800 canı olan Dynamike yıldız güçleri,aksesuarları ve Dynamike kostümleri hakkında bilgiler vereceğiz.

Ayrıca Dynamike nasıl oynanır, İpuçları nelerdir onlardan bahsedeceğiz.

İşte karşınızda tüm detaylarıyla Dynamike karakteri

 

Dynamike Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri
brawl stars dynamike

Dynamike Karakteri Özellikleri ve Kostümleri

Dynamike, 2000 Kupaya ulaştığında Kupa Yolu ödülü olarak açılan bir Yaygın karakterdir.

Canı düşük ancak hasar çıkışı yüksek. Küçük bir yarıçapta patlayan ve hasar veren dinamit çubukları fırlatarak saldırır. Süper’ini kullandığında, etrafındaki büyük bir yarıçapta çok yüksek hasar veren ve patladığında düşmanları geri püskürten büyük bir namlulu bomba fırlatır. Hem dinamit hem de varil bombası duvarların üzerinden fırlatılabilir.

İlk aksesuarı Stres Çarkı, ekstra bir hız artışı ile etrafındaki dairesel bir alanda rastgele ve hızlı bir şekilde dinamit çubuklarını ateşlemesine izin veriyor.

İkinci aksesuarı Kulplu Bomba Dynamike’ın bir sonraki ana saldırısının düşmanları kısa süreliğine sersemletmesini sağlar.

İlk Yıldız Gücü Dinamit Atlayışı ona hasar verirken duvarların ve düşmanların üzerinden atlamak için dinamitinin patlamasını kullanmasını sağlar.

İkinci Yıldız Gücü Yıkım, Süper’ine 1000 hasar ekler.

3920 canı olan Dynamike, iki patlayıcı dinamit çubuğu takıyor. Süper saldırısı, siperi havaya uçuran dinamit dolu bir namlu!

Saldırı: Kısa Fitil ;

Mike, iki dinamit çubuğu fırlatarak yoldaki tüm engelleri aşar. Sigortalar, Mike’ın patlayıcı öfkesi kadar kısa kesilmiş!

Dynamike, 1,1 saniye sonra patlayan duvarların üzerine iki dinamit çubuğu fırlatır ve 1,5 kare patlama yarıçapında yakalanan düşmanlara ağır hasar verir. İki çubuk, hareket ettikçe fırlatma yönüne dik olarak birbirinden kısa bir mesafe yayılır ve aynı anda patlarlar. Her iki sopa da saldırdığı düşmana inerse, iki kat hasar verebilir.

Süper: Fıçı Bomba;

Koca bir varil dinamit siperliği havaya uçurur. Hayatta kalan tüm düşmanlar çarpma anında geri savrulur.

Dynamike sırtına taşıdığı namlu bombasını fırlatır. Bomba makul bir mesafeye fırlatılabilir ve 1,3 saniye sonra patlar ve geniş patlama yarıçapı içindeki düşmanlara çok yüksek hasar verir. Kurtulanlar patlamadan geri savrulur. Bomba ayrıca duvarları ve çalıları da yok edecek.

Brawl Stars Dynamike Kostümleri

 • Noel Baba Mike(Yılbaşı tatili kostümü)
 • Aşçı Mike(Kostüm arşivde)
 • Robo Mike
 • Koç Mike
 • Belboy Mike(Brawl Pass kostümü) (Yeni)
Dynamike Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri
Dynamike kostüm

Dynamike  Özellikleri

Sağlık 3920
Dinamit başına hasar 1120 (2)
SÜPER: Hasar 3080
Süper uzunluk 150 ms
Yeniden yükleme hızı (ms) 1700
Saldırı hızı (ms) 500
hız Normal
Saldırı menzili 7.33

 

seviye İsabet noktaları Hasar Süper Hasar Pet Hitpoints Pet Hasarı
1 2800 1600 2200 2400 400
2 2940 1680 2310 2520 420
3 3080 1760 2420 2640 440
4 3220 1840 2530 2760 460
5 3360 1920 2640 2880 480
6 3500 2000 2750 3000 500
7 3640 2080 2860 3120 520
8 3780 2160 2970 3240 540
9-10 3920 2240 3080 3360 560
Sağlık :
Seviye Sağlık
1 2800
2 2940
3 3080
4 3220
5 3360
6 3500
7 3640
8 3780
9 – 10 3920

Dynamike Yıldız Gücü

Savaşçının 1. yıldız gücü : Dinamit Atlayışı ;

Dynamike, engellerin üzerinden atlamak için patlayıcılarının patlama dalgasına binebilir!

Dynamike’ın ana saldırısı ve Süperi, onu patlama noktasından kısa bir mesafe uzağa itiyor. Bunu duvarların üzerinden atlamak için de kullanabilir. Dynamike, havadayken zamanla uygulanan durum etkileri ve hasarın yanı sıra tüm hasarlara karşı tamamen bağışıktır.

Savaşçının 2. yıldız gücü : Patlayıcı  ;

Süper’e +1000 hasar ekler.

Dynamike’s Super 1000 hasar daha verir. Bu, patlama yarıçapını, geri tepmesini, verilen Süper yükü veya yok edebileceği harita özelliklerinin türünü değiştirmez.

Dynamike Aksesuarı

Savaşçının 1. aksesuarı : Stres Çarkı ;

Dynamike, artan hareket hızıyla öfkeyle dönüyor ve etrafına birden fazla dinamit çubuğu fırlatıyor. Her dinamit, düşmanlara 1200 hasar verir.

Dynamike, çevresinde 9 karelik bir yarıçap içinde 20 dinamit çubuğu hızlı bir şekilde ateşler ve her bir sopa patladığında 1200 hasar verir. 2 saniyelik süre boyunca% 20’nin üzerinde hız artışı elde eder, ancak bu aksesuar yürürlükteyken saldıramaz.

Savaşçının 2. aksesuarı : Kulplu Bomba ;

Etkinleştirildiğinde, bir sonraki ana saldırı da düşmanları 1,5 saniyeliğine sersemletir.

Dynamike’ın bir sonraki ana saldırısı, düşmanları 1,5 saniyeliğine sersemletir. Dynamike’ın başının üzerinde, bu aksesuarın kullanımını ve aynı zamanda parlayan bir saldırı kumanda çubuğunu gösteren bir aksesuar sembolü parlayacak. Bu aksesuarın soğuma süresi, bu saldırı vurulduktan sonra başlar.

Dynamike İpuçları

 1. Dynamike’ın dinamitleri, doğru şekilde fırlatılırsa büyük hasar verebilir. Dinamitin seyahat etmesi ve patlaması biraz zaman aldığından, onu doğrudan düşmana fırlatmaya çalışmak yerine, dinamit patladığında muhtemelen olması gereken yere fırlatmayı deneyin.
 2. Önünde bir duvar olan bir çalının arkasına saklanmak ve dinamiti oradan düşmana doğru fırlatmak, diğer çoğu düşmanların size ulaşması zor olacağından etkili olabilir.
 3. Yakın mesafeden bir düşman tarafından kovalanırken, dinamitlerinizi biraz önünüze fırlatmayı deneyin. Bu, rakibinizin kovalamayı bırakmasına veya saldırınızdan hasar almasına neden olur.
 4. En az iki düşmana hasar vermek için (Süper: Fıçı Bomba) Big Barrel o ‘Boom’unuzu fırlatmayı deneyin, çünkü Süper’i şarj etmeye yetecek kadar hasar verir ve anında başka bir süperinizi fırlatabilirsiniz.
  Hesaplaşmada rakibiniz gaza yakınsa, süperinizi fırlatıp fazladan hasar almaları için gaza itebilirsiniz.
 5. Elmas Kapmacada veya Kuşatmada, dinamit sopası fırlatmak rakipleri ondan uzaklaştırarak Dynamike veya takım arkadaşlarının eşyayı daha kolay almasını sağlayabilir.
 6. Dynamike’ın hasar yarıçapı, sopaları kendisine yaklaştırdıkça azalır, bu da ona yaklaşmayı başaran düşmanları vurmayı önemli ölçüde zorlaştırır.
 7. Mortis, ortalamanın üzerindeki hızı ve atılgan yeteneklerinin yanı sıra yüksek tek hedefli hasar çıkışı nedeniyle Dynamike’a karşı büyük bir rakiptir, bu yüzden sizi yere sermeden önce Mortis‘e dikkat edin. Alternatif olarak, onun tarafından yakalanırsa, dövüşün kaderini değiştirmek için Dynamike’ın Kulplu Bomba aksesuarını kullanabilirsiniz.
 8. Anormal zamanlama becerilerine sahip ileri düzey oyuncular için: Dynamike’ın Süper’i ve birkaç dinamit çubuğunu hedefleyebilirseniz, Süper’in düşmanları dinamit çubuklarına itmesini ve onlara aşırı hasar vermesini sağlayabilirsiniz, genellikle daha güçlü düşmanlar olmadıkça onları yere serebilirsiniz. Bull, Rosa, Frank veya El Primo gibi.
 9. Dinamit Atlayışı yıldız gücü ile ayağınıza dinamit atarak kötü durumlardan kaçmak etkilidir. Bu sadece yakındaki düşmanlara zarar vermekle kalmayacak, aynı zamanda sizi biraz geriye atacak, hasarı önleyecek ve duvarların üzerinden hızlı bir kaçışa izin verecektir. Umutsuz durumlarda, Süper’i onu daha da ileriye taşıyacak, bu da onu kaçmak için daha güvenilir bir araç haline getirirken, Süper’in verdiği büyük miktarda hasar nedeniyle düşmanlara hasar verebiliyor ve hatta onları yenebiliyor.
 10. Zamanlama zor olsa da, Dinamit Atlayışı yıldız gücü ile düşman saldırılarının üzerinden atlamak mümkündür. Bu nadirdir, ancak yoğun ateş altındayken yapışkan durumlarda yardımcı olabilir.
 11. Stres Çarkı aksesuarı, son derece geniş bir alanı kapladığı için çalı kontrolü için kullanışlıdır. Ayrıca aksesuarını, kendisine çok yakın olan düşük cana sahip düşmanları güvenilir bir şekilde yenmek için kullanabilir; aksi takdirde normal saldırısıyla vurulması çok zor olacaktır.
 12. Dynamike’ın saldırı fitili savunmasını zorlaştırır. Kulplu Bomba aksesuarı, düşmanları, özellikle sağlığı düşük olanları, güvenli bir şekilde patlatmasını sağlar; Piper, yakın mesafe yetenekleri olmadığı için özellikle yatkındır. Bu aynı zamanda Soygunda ağır toplar atmanız gerektiğinde inanılmaz derecede faydalıdır. Bu Gadget’a güvenmesi onu niş yapar, ancak Bounty sersemletmeleri gibi hücum odaklı modlarda sahip olunması gereken değerli araçlardır.
 13. Kulplu Bomba aksesuarını Patlayıcı yıldız gücü ile eşleştirmek çok kullanışlıdır, çünkü Dynamike, Patlayıcı artışına ek olarak tam Süper hasar ve saldırı hasarı alacaktır.

Hangi karakter ve oyun modunu merak ediyorsanız  üstüne tıklayarak onun için hazırlanmış olan detaylı sayfaya ulaşabilirsiniz…

 Tüm Brawl Stars Oyun Modları Listesine Ulaşmak için Tıklayın…

Ayrıca bu yazımızdan Tüm Brawl Stars Karakterleri Hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz…