El Primo Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri

Brawl Stars El Primo

Bu yazımızda El Primo Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri inceleyeceğiz, oyunda birçok kişinin tercih ettiği  ve oyunda elde edilmesi en kolay karakterlerden biri olan El Primo‘nun yıldız güçleri,aksesuarları ve El primo kostümleri hakkında bilgiler vereceğiz.

El Primo nasıl oynanır, İpuçları nelerdir onlardan bahsedeceğiz.

İşte karşınızda tüm detaylarıyla El Primo karakteri…

El Primo Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri

Yüksek canı, yakın mesafeden attığı seri yumrukları ve uzak mesafelere atlayarak hasar verebilmesi nedeniyle oyunda birçok kişinin tercih ettiği bir karakter . Enderlik seviyesi Nadir karakterlerden biri olan El Primo, açtığınız kutulardan çıkma ihtimali en yüksek karakterler arasında yer alıyor.

6000 Canı olan Ağır siklet güreşçisi  El Primo, düşmanlarına bir yumruk fırlatır. Süper yeteneği, altta kalan herkese hasar veren sıçrayan bir dirsek düşüşüdür.

El Primo ayrıca çok yüksek bir sağlığa sahiptir ve çok fazla hasara dayanmasına izin verir. Süper’iyle, uzun bir mesafe atlayabilir ve rakiplerine çarparak hasar verebilir ve düşmanları iniş noktasından uzaklaştırabilir.

İlk aksesuarı Supleks Desteği, rakiplerini yakalamasına ve omuzlarının üzerinden fırlatmasına izin veriyor.

İkinci aksesuarı Gök Taşı Kuşağı, çarpma anında büyük hasar veren küçük bir meteor çağırır.

İlk Yıldız Gücü Alevli Atlayış , Süper’i düşman hedeflerini vurduğunda düşmanı ateşe verir.

İkinci Yıldız Gücü Meteor Hızı, Süper’ini kullandıktan sonra ona hız artışı sağlar.

Saldırı: Öfkeli Yumruklar ;

El Primo, dört ateşli yumruktan oluşan öfkeli bir telaşı ateşler.
El Primo kısa bir menzilde dört yumruk atarak yüksek hasar verir. El Primo, onları vurmak için hedeflerine oldukça yakın olmalı, ancak yumrukları hedefleri delip geçerek her yumrukta birden fazla düşmana veya kutuya hasar vermesini mümkün kılar. Saldırının tamamlanması 0,8 saniye sürer.

Süper: Güreş Atlayışı ;

Yüksekten sıçrayan El Primo, düşmanların etrafından dolanan ve siperi yok eden bir Galaksilerarası Dirsek düşürür!
El Primo’nun Süper’i kullanıldığında, belirlenen bir konuma atlayarak hasar verir ve düşmanları geri savurur. Verilen hasar oldukça azdır, çünkü Süper’i çoğunlukla El Primo’yu düşmanların  menziline sokmak için kullanılır ve böylece ana saldırısıyla onları vurmasına izin verir.

El Primo Brawl Stars Kostümleri

 • El Rudo Primo (80 elmas)
 • El Rey Primo (150 elmas)
 • Ayı Primo (150 elmas)
 • Atomik El Primo (10000 yıldız puanı)
 • Gerçek Gümüş El Primo (10000 altın)
 • Gerçek Altın El Primo (25000 altın)

El Primo Brawl Stars Özellikleri

 • 1. Seviye Can/10. Seviye Can: 6000/8400
 • 1. Seviye Hasar/10. Seviye Hasar: 360/504 (yumruk başına hasar)
 • Saldırı Menzili/Süper Menzil: 3/9
 • Hareket Hızı: 770 (Meteor Hızı ile 963, Süper ile 1600 hıza ulaşabilir)
 • Yeniden Yükleme Süresi: 0,8 saniye
 • Vuruş Başı Süper Şarj: %11,6
 • 1. Seviye Süper Hasarı/10. Seviye Süper Hasarı: 800/1120

Sağlık ;

Seviye Sağlık
1 6000
2 6300
3 6600
4 6900
5 7200
6 7500
7 7800
8 8100
9 – 10 8400

El Primo Brawl Stars Yıldız Gücü

Savaşçının 1. yıldız gücü : Alevli Atlayış ;

El Primo’nun Süper’inde yakalanan düşmanlar 4 saniye boyunca 1200 hasar verecek şekilde yanacak.
El Primo, Süper’ini kullandığında, sıçramasının sonunda vurduğu düşmanları ateşe verir. Bu yanma etkisi, etkilenen düşmanların 4 saniye içinde toplam 1200 hasar veya her saniye 300 hasar almasına neden olur. Crow’un zehir etkisine çok benzer.

Savaşçının 2. yıldız gücü : Meteor Hızı ;

El Primo, Süper’ini kullandıktan sonra 4.0 saniye boyunca% 25’lik bir hız artışı kazanır.
El Primo, Süper’ini kullandıktan sonra yere çarptığında, hızı 4 saniyeliğine% 25 büyük ölçüde artacaktır.

El Primo Brawl Stars Aksesuarı

Savaşçının 1. aksesuarı : Supleks Desteği ;

El Primo, ulaşabileceği en yakın düşmanı yakalar.

El Primo, düşmanlarını başının üzerinden savurur. Bu, düşmanı sersemletmesine ve onları duvarların üzerinden atmasına izin verir

Savaşçının 2. aksesuarı : Gök Taşı Kuşağı ;

El Primo, en yakın düşmana saldırmak için küçük bir meteor çağırır. 2000 hasar verir ve duvarları yok eder.
Etkinleştirildiğinde El Primo, 10 kare içindeki herhangi bir varlığı hedef alan 3.33 kare patlama yarıçapında 2000 hasar veren küçük bir meteor çağırır. Meteor en yakın düşmanı hedef alır ve inmesi 3 saniye sürer. Engelleri kırar.

El Primo Brawl Stars İpuçları

 1. El Primo yüksek hasar verebilir ancak saldırılarının menzili çok kısadır. Güçlü menzilli düşmanı devirmek için oyuncular, düşman uzaklaşmadan önce El Primo’yu menzile girmenin bir yolunu bulmalıdır. Aksi takdirde, El Primo’yu hasar almadan yere serebilecekler.
 2. El Primo, Bull veya Shelly ile (Süper olmadan) karşı karşıya geldiğinde, onlara yalnızca menzilinin ucuyla saldırmalıdır. Böylelikle düşmanlar bütün mermilerini vuramazlar, hasarlarını düşürürler ve Süperlerini daha yavaş doldururlar. Bu sadece dikkatli bir şekilde yapılmalıdır ve saldırmak nispeten güvenli bir durumsa, örneğin Shelly cihazıyla içeri girebilir veya önceden var olan bir şarj nedeniyle Süper’ini bir ila iki atışta şarj edebilir.
 3. El Primo’nun Süper’i, nispeten hızlı bir şekilde uzun bir mesafe hareket etmesine izin vererek, tehlikeli durumlardan kaçan veya uzun menzilli oyunculara ulaşıp saldıran düşmanları yakalamada etkili hale getirir.
 4. Savaş Topunda , Süper’iniz varsa kendi kendine geçebilirsiniz. Kalenin Süper menziline girmek için yüksek sağlığınızı kullanın, topu herhangi bir engele doğru itin ve ardından Süper’inizi onlara atlamak için kullanın, düşmanları devirip engeli aşarak size kolay bir hedef verin.
 5. El Primo’nun Süper’i,Soygunda çok kullanışlıdır çünkü kasaya atlayabilir ve kasanın duvarlarını dolaşmaya gerek kalmadan hızlıca yumruklamaya başlayabilir. Ayrıca, atlamayı kasanın etrafındaki düşmanları alt etmek ve duvarı kırmak için kullanabilir, böylece diğer takım arkadaşlarının kasaya kolayca ulaşmasını sağlayabilir.
 6. Elmas Kapmacada El Primo oynarken, düşmanları geri püskürtmek için kullanılabilir ve takıma mücevher madeninin kontrolünü ele geçirme şansı verir.
 7. El Primo’yu elmas taşıyıcı olarak kullanıyorsanız, Süperi yaklaşan düşmanlardan kaçmak için kullanılabilir.
 8. Rastgele olmayan bir takım arkadaşıyla Çift Hesaplaşma oynarken, zafer şansını arttırmak için El Primo’yu Pam ve Poco gibi güçlü şifacılarla veya 8-Bit, Colt, Rico veya Brock gibi uzun menzilli destek birimleriyle eşleştirmek en iyisidir.
 9. Savaş Topu oynarken, El Primo’nun Süper Topu rakibin kontrolünden çıkıp hasar vermede etkilidir, böylece kolayca gol atmasını engeller. Bu hamle, eğer düşman topa El Primo’nun tam zıpladığı anda şut atarsa ​​geri tepebilir.
 10. Savaş Topunda topu bir düşmandan uzaklaştırmak için Supleks Desteği aksesuarını veya Süper’ini kullanma seçeneği verilirse, aksesuarı kullanın. Bunun nedeni, aksesuarın Süper’den daha güvenilir olması ve kendi duvarlarınızı yıkmaktan kaçınmasıdır. Bununla birlikte, fazla mesai sırasında, düşmanların aksesuarınızın menzili dışında kalma olasılığı daha yüksek olduğundan, Süper daha kullanışlıdır.
 11. Koşullar doğruysa El Primo, Hesaplaşmada zehirli gazın yanında durabilir, böylece yakındaki düşmanları gaza atarak potansiyel olarak onları yere serebilir.
 12. El Primo, delici saldırısı, hızlı yeniden yükleme, yüksek hasarı ve büyük robot yığınlarıyla ilgilenmeye yardımcı olan Süper ile Robot İşgalinde oldukça başarılı.

Hangi karakter ve oyun modunu merak ediyorsanız  üstüne tıklayarak onun için hazırlanmış olan detaylı sayfaya ulaşabilirsiniz…

 Tüm Brawl Stars Oyun Modları Listesine Ulaşmak için Tıklayın…

Ayrıca bu yazımızdan Tüm Brawl Stars Karakterleri Hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz…

 

 

 

Brawl Stars El Primo nasıl oynanır ?