Barley Brawl Stars Özellikleri Kostümleri

Brawl Stars Barley 

Bu yazımızda Barley Brawl Stars Özellikleri Kostümleri inceleyeceğiz, Oyunun en sevilen atıcılarından Barley Brawl Stars kolay elde edilen, ender bir kahraman olmanın yanında yüksek alan hasarı, geniş alana saldırı yapabilmesi ve uzun menziliyle en çok tercih edilen karakter arasındaki yerini koruyan Barley Yıldız Güçleri,Aksesuarları ve Kostümleri hakkında bilgiler vereceğiz.

Ayrıca Barley nasıl oynanırİpuçları nelerdir onlardan bahsedeceğiz.

İşte karşınızda tüm detaylarıyla Barley karakteri…

Barley Brawl Stars Özellikleri Kostümleri

Birinci seviyede 2400 sağlık puanı ve 680 hasar puanına sahip karakter ilk bakışta zayıf gibi görünse de geniş bir alana saniyede 680 hasar verebildiği göz önüne alınınca hiç de zayıf sayılmaz.

Barley şişeleri düşmanlara fırlatarak saldırır ve sıçrama hasarı verir. Süper gücü yanan şişelerden oluşan büyük bir baraj!

Süper, daha büyük bir alanı kaplayan ve daha uzun süre kalan beş benzer şişe ateşler. Sağlığı oldukça düşük, ancak çok fazla hasar potansiyeli var.

İlk aksesuarı :Yapış Yapış Sıvı , etrafında yapışkan bir su birikintisi oluşturarak düşmanları yavaşlatır.

İkinci aksesuarı : Bitkisel Tonik , etrafına şişeler fırlatır ve ekip arkadaşları, su birikintilerinin üzerinde dururlarsa onları iyileştirir.

İlk Yıldız Gücü, Tıbbi Amaçlar, şişesini fırlattığında onu hafifçe iyileştirir, ancak Süper ile değil.

İkinci Yıldız Gücü Ekstra Acılı, ana saldırısına saniye başına ek hasar ekler.

Barley ve Sihirbaz görünümü, bir hesabı Supercell ID’ye bağlayarak ücretsiz olarak açılabilir.

Barley Karakteri Özellikleri ve Kostümleri

Saldırı: Şişe ;

Bir şişeyi yere indirip kırar. Düşmanlar su sıçramasından hasar alır ve su birikintisinde kalırlarsa zamanla daha fazla hasar alır.

Süper: Son Siparişler ;

Alevler içinde kocaman bir alanı kaplayan ateşli şişelerden fırlar,çok geniş bir alanı kaplayan ve zamanla daha fazla hasar veren birkaç şişe alevli sıvı atar. Mekanik olarak Barley’in ana saldırısına çok benzer ancak 4 saniye sürer; Düşman sıvının üzerinde durursa hasar birden çok kez vurabilir ve kısa bir süre sonra sıvı kaybolur. Süper’in tamamlanması 1.25 saniye sürer.

Brawl Stars Barley Kostümleri

 • Altın Barley (30 elmas)
 • Akçaağaç Barley (80 elmas)
 • Turtacı Barley (150 elmas)
 • Büyücü Barley
 • Kırmızı Büyücü Barley (2500 yıldız puanı)
 • Gerçek Gümüş Barley (10000 altın)
 • Gerçek Altın Barley (25000 altın)

Barley Özellikleri

Birinci seviyede 2400 sağlık puanı ve 680 hasar puanına sahip karakter ilk bakıştı zayıf gibi görünse de geniş bir alana saniyede 680 hasar verebildiği göz önüne alınınca hiç de zayıf sayılmaz.

Bununla birlikte 7,33 normal saldırı menzili ve 9,33 süper saldırı menziliyle uzak çalılardan düşmanlarına saldırabilen karakter, 2 saniyede bir yenilenen ve %17 süper saldırı enerjisi dolduran saldırılarıyla etkileyici hasarlar verebiliyor.

Son olarak, 10. seviyede 3360 sağlık puanı ve 952 saldırı puanına sahip olan Barley karakterini, uzun menzili ve stratejik oyun tarzına uygunluğu nedeniyle daha çok Soygun Etkinliği haritalarında kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Seviye Sağlık
1 2400
2 2520
3 2640
4 2760
5 2880
6 3000
7 3120
8 3240
9 – 10 3360

Barley Yıldız Gücü

Savaşçının 1. yıldız gücü : Tıbbi Amaçlar ;

Her saldırıda 400 sağlık kazanır.
Barley, ana saldırısından bir şişe attığı her seferinde 400 sağlık kazanır. Bu etki Süper yeteneği için geçerli değildir.

Savaşçının 2. yıldız gücü :  Ekstra Acılı ;

Barley’in saldırısına saniyede +140 hasar ekler.
Barley’in ana saldırısının hasarı, saniyede toplam 1092 hasar olacak şekilde% 15 artar. Bu etki Süper yeteneği için geçerli değildir.

Barley Aksesuarı

Savaşçının 1. aksesuarı : Yapış Yapış Sıvı ;

Barley bir su birikintisi bırakan yapışkan bir karışım düşürür ve onunla temas eden tüm düşmanları yavaşlatır. Barley , ayaklarına, içine giren düşmanları yavaşlatan bir şişe sıvı düşürür. Su birikintisi 4 saniye sürer ve 3,33 kare yarıçapındaki düşmanları yavaşlatır.

Savaşçının 2. aksesuarı : Bitkisel Tonik ; 

Barley, yakındaki müttefiklere saniyede 500 sağlık iyileştiren bir alan oluşturan iyileştirici bir iksir fırlatır. Barley, bulunduğu konumun 10 kare yakınına takım arkadaşlarının ve takım arkadaşlarının ayaklarına saniyede 500 sağlık iyileştiren bir şişe sıvı bırakır. Kendini ve tüm takım arkadaşlarını hemen iyileştirerek su birikintisi başına maksimum 2500 sağlık iyileştirmelerine izin verir.

Barley İpuçları

 • Dynamike ve Tick gibi, saldırıları fırlatılır ve ona duvarların üzerinden saldırma yeteneği verir. Duvarların arkasından saldırmak iyi bir strateji.
 • Barley’in saldırısı, düşman hareketini belirli yollardan caydırmayı mümkün kılar. Düşmanları,Elmas Kapmaca‘daki maden gibi haritanın kritik alanlarından uzak tutmak için bundan yararlanın.
 • Haritadaki tıkanma noktalarını veya düşmanların nereye gideceğini düşündüğünüz yerleri hedeflemeye odaklanın. Barley, saldırısının sahada kalması nedeniyle çok sağlam bir kontrol Savaşçısıdır.
  Bir düşman sıvıdan hızla çıkamazsa, Barley ‘nin Süper’i daha fazla hasar verebilir. Süper’i, ortada duran veya bir duvara hapsolmuş düşman ile yere indirmesi için hedeflemeye çalışın; Yapış Yapış Sıvı aksesuarı, hasar çıktınızı uzatabilir ve en üst düzeye çıkarabilir.
 • Barley ,El Primo, Rosa veya Bull gibi iyi bir tankla eşleştirilirse,bir tehdittir.
 • Barley ile otomatik nişan almak genellikle atışınızı kaçırmanıza veya yalnızca 1 tik hasar almanıza neden olur.
 • Barley’nin saldırıları iki tik sürdüğü için, bir düşmanın önünde atış yapmak istediği yere doğru nişan alırsanız ya hareketini engellersiniz ya da iki vuruşluk hasar almasına neden olursunuz.
 • Barley, büyük bir Kuşatma Savaşçısıdır, çünkü o bir kontrol Savaşçısıdır, alan kontrolünde mükemmeldir. Düşman ekibinin Savaşçılarını uzun süren saldırıları ve Süper ile geri zorlar, böylece ekibi cıvataları alabilir.
 • Ekstra Acılı yıldız gücü , Barley’in saldırılarının daha fazla hasar vermesini sağlar. Bu, Barley’nin daha agresif bir karakter olmasını ve duvarların arkasında çok güçlü olmasını sağlar. Bu aynı zamanda zehir birikintisini de etkilediğinden, Barley’in alan reddi daha etkili hale gelir. Tıbbi Amaçlar yıldız gücü ile 3 atışı hızlıca boşaltarak elde ettiğiniz +1200 sağlığa artık sahip olmadığınızı unutmayın.
 • Tıbbi Amaçlar yıldız gücü daha çok haritaya bağlıdır, en iyi şekilde sahayı kontrol etmenin yenilgi almaktan daha önemli olduğu oyun modlarında kullanılır. Buna Elmas Kapmaca, Soygun ve Kuşatma dahildir.Tıbbi Amaçlar , hayatta kalma yeteneğini artırarak geri çekilmek yerine saldırmaya devam etmenize ve iyileşmek için yerden vazgeçmenize olanak tanır.
 • Barley’nin Yapış Yapış Sıvı aksesuarı, birinin tahmin edebileceğinden daha yararlı olabilir. Savaş topunda bir hedefi savunurken kullanılabilir ve tankların sizi kovalamasını engelleyebilir.

Hangi karakter ve oyun modunu merak ediyorsanız  üstüne tıklayarak onun için hazırlanmış olan detaylı sayfaya ulaşabilirsiniz…

 Tüm Brawl Stars Oyun Modları Listesine Ulaşmak için Tıklayın…

Ayrıca bu yazımızdan Tüm Brawl Stars Karakterleri Hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz…

 

Barley Nasıl oynanır ? Brawl Stars Barley Oyun Videosu