Colonel Ruffs Brawl Stars Özellikleri Yeni Karakter 2021

Brawl Stars Colonel Ruffs

Bu yazımızda Colonel Ruffs Brawl Stars Özellikleri Yeni Karakter 2021 inceleyeceğiz,Brawl Stars Yıldız gücü Güncellemesi geldi; Colonel Ruffs oyuna katılıyor. ;Colonel Ruffs, duvarlardan seken ikiz lazer atışları ateşler. Süper yeteneği, düşme bölgesindeki düşmanlara hasar verebilen ve ekibinizin kullanması için bir güç bırakan bir tedarik düşüşüdür.

İçeriğimizde Albay Ruffs Yıldız güçleri,Aksesuarları ,Kostümleri ,Özellikleri hakkında bilgiler vereceğiz.

Albay Ruffs Nasıl oynanırİpuçları nelerdir onlardan bahsedeceğiz.

Peki Brawl Stars’ın beşinci sezonu Starr Force ne zaman başlayacak?

İşte karşınızda tüm detaylarıyla Colonel Ruffs karakteri Brawl Stars incelemesi 

Colonel Ruffs Brawl Stars Özellikleri-Yeni Karakter 2021
Colonel Ruffs Brawl Stars Özellikleri-Yeni Karakter 2021

Colonel Ruffs Brawl Stars Özellikleri  Yeni Karakter 2021

Colonel Ruffs, 5.Sezon: Starr Force Seviye 30 ödülü olarak açılabilen bir destek karakteri olarak karşımıza çıkacak Kromatik Savaşçıdır. Brawl Pass veya öne çıkan sezonunda Seviye 30’dan sonra sezon 5 Brawl Pass’teki kutulardan açılabilir. Orta derecede hasarı var ancak düşük bekleme süresiyle hızlı bir yeniden doldurma hızı var.

Ana saldırısı yan yana çift lazer atışları yaparak duvarlardan sekerek düşmanlara hasar verir.Ruffs ayrıca takım arkadaşları için bir güçlendirme bırakır ve savaşçıların sağlığını ve hasarını artırır. Süper’iyle, düşmanlara hasar veren ve yerde bir güç artışı bırakan gökyüzünden bir erzak düşüşü çağırır. Alındıktan sonra müttefikler bir hasar artışı ve ek maksimum sağlık kazanacaklar.Colonel Ruffs uzay gemisinde hizmet veren bir köpektir.

Aksesuarı Siper al! , delici olmayan düşman ateşini engelleyen üç kum torbası üretir.

Yıldız Gücü Hava Üstünlüğü, Süper’inin duvarları kırmasına ve daha fazla hasar vermesine izin verir.

Brawl Pass Almadan Colonel Ruffs Çıkarma Taktiği

Önemli bir ipucu: 30. Seviye’den önce kutularınızdan hiçbirini açmayın. Özellikle Brawl Pass satın almıyorsanız. 30. Seviyeden önce Albay Ruffs’u kutulardan açmayın ki ilerde açacağınız kutulardan Colonel Ruffs çıkma ihtimali artsın.

Bu şekilde Brawl Pass satın alırsanız, Ruff’ların seviyesini yükseltmek için kaydedilmiş kutulara sahip olacaksınız.

Saldırı: Çift Namlu Lazer

Ruffs’un çift lazeri duvarlardan defalarca yansıyor. Siperin arkasındaki düşmanları vurabilirler.
Colonel Ruffs, birbirine paralel olarak aynı anda iki lazer ateşler. Rico’nun saldırısına benzer şekilde, duvarlardan üç kata kadar sekerek menzillerini 1 kare artırabilirler. Bu saldırının soğuma süresi düşüktür.

Süper: Tedarik azalması ;

Ruffs, iniş alanındaki düşmanlara zarar verebilecek ve dost canlısı kavgacıların alması için bir güç artırma bırakan bir tedarik düşüşünü çağırır. Güç artışı sağlığı ve hasarı artırır. İstiflenmez ve öldüğünde kaybolur.
Colonel Ruffs, kısa bir saniyelik gecikmeden sonra bir tedarik düşüşü başlatan bir işaret fırlatır. Bir gösterge, yere çarptığında düşmanlara hasar veren ve onları geri savuran ve düşmanları geri savuran saldırının etki alanını gösterir. Küçük bir rozet şeklindeki bir güç artışı, hem Colonel Ruffs hem de müttefiklerinin alabileceği belirsiz bir süre için belirir, saldırı hasarlarını% 20 ve maksimum sağlıklarını 700 sağlık artırır (ve onları anında 700 sağlık iyileştirir. süreç içerisinde).

Güçlendirme kullanan dövüşçüler pembemsi morumsu bir tonda parlayacak. Bu güçlendirmeler, diğer güçlendirmelerle birlikte birikir, ancak birden fazla güçlendirici alınamaz. Bu aynı zamanda oyuncuların iyileştirici saldırılarının  veya Süperlerinin (Poco veya Byron gibi) iyileştirme gücünü artıracaktır. Bu güçlendirmeler, mağlup olduklarında veya Savaş Topunda gol atıldığında kaybolur. Ancak bu, aksesuarları veya Brock‘un Alev gibi Yıldız Güçlerini etkilemez.

Starr Force güncellemesiyle birlikte yeni karakter Ruffs oyuna ekleniyor.
Starr Force güncellemesiyle birlikte yeni karakter Ruffs oyuna ekleniyor.

Colonel Ruffs Yıldız Gücü

Savaşçının yıldız gücü  : Hava Üstünlüğü ;

Mühimmat Desteği artık düşüşe +1000 hasar ekleyen ve ayrıca duvarları yok etmesine izin veren bir bomba içeriyor.
Ruffs’un Süper’i artık isabet alan düşmanlara fazladan 1000 hasar veriyor ve Süper’inin duvarları ve çalıları yok etmesine izin veriyor

Colonel Ruffs Aksesuarı

Savaşçının aksesuarı : Siper al! :

Ruffs kendini örtmek için 3 kum torbası atıyor. Her birinin 2000 sağlığı vardır.
Colonel Ruffs, etrafında bir üçgen şeklinde 2000 cana sahip üç hareketsiz kum torbası çıkarır. Delici olmayan dar düşman ateşini engellerler. Otomatik nişan alma, kum torbalarına öncelik vermez.

Colonel Ruffs Özellikleri

Sağlık:

Starr Force güncellemesiyle birlikte yeni karakter Ruffs oyuna ekleniyor.
Colonel Ruffs Sağlık özellikleri

 

Nadirlik Kromatik
Sınıf Destek
Hareket hızı 720 (Normal)

 

Saldırı :

Colonel Ruffs Brawl Stars-Yeni Karakter 2021
Saldırı Özellikleri

Colonel Ruffs Kostümleri

  • Colonel Ruffs Varsayılan
  • Samuray Ruffs (brawl pass özel)
Colonel Ruffs Brawl Stars Kostümleri
Colonel Ruffs Brawl Stars Kostümleri

Colonel Ruffs İpuçları

  1. Ruffs’un Süper’ini hedeflerken, müttefiklerin oldukça kolay bir şekilde destek alabilecekleri ve düşmanların geri püskürtülebilecekleri bir yerin yakınına nişan almaya çalışın. İlk desteğinizi aldıktan sonra bu, Hesaplaşmada büyük ölçüde göz ardı edilebilir. Her iki durumda da, Süperinizi hızlı bir şekilde almak çok önemlidir.
  2. Anında iyileşme, sağlığı düşük oyunculara bir miktar koruma sağlar. Söz konusu takım arkadaşı siper arkasında değilse, yeniden ortaya çıktıklarında veya aldıklarında bir güç artışını kaydetmek daha etkilidir.
  3. Ruffs’un Superi, Hava Üstünlüğü Yıldız Gücü ile duvarları kırabilir, bu da Savaş Topunda oynarken engelleri aşmak için çok yararlı olabilir.
  4. Ruff’un saldırıları, duvarlardan sekerken Rico‘nun saldırıları kadar faydalı olabilir. Bu, birçok duvarı olan haritalarda oynarken kullanışlı olabilir.
  5. Ruffs bir destek oyuncusu olsa da, oldukça fazla hücum gücü de sunabilir. Çift Namlulu Lazeri, Süper’in yanı sıra hızlı patlama hasarı sunar. Colonel Ruffs’un saldırı gücü, bir güç artırma ile güçlendirilirse veya Hava Üstünlüğü Yıldız Gücü‘nü kullanırsa daha da artırılabilir.
  6. Ruff’un Kum Torbaları, kum torbalarının üzerinden ateş ederken kendini (ve müttefiklerini) koruyabildiği için saldırıya uğradığında faydalı olabilir. Kum torbaları delici saldırılara karşı koruma sağlamaz, bu nedenle delici saldırıya sahip biri size geldiğinde dikkatli olun.

Brawl Stars’ın beşinci sezonu Starr Force ne zaman başlayacak?

Supercell, Brawl Stars’ın beşinci sezonunun 1 Şubat’ta başlayacağını doğruladı. Brawl Stars’ın dördüncü sezonu da aynı gün yanı 1 Şubat’ta sona erecek. Yeni sezon, sezon bittikten hemen sonra veya kısa bir bakım molasının hemen ardından başlayacak. Beşinci sezonun Brawl Pass’inin öne çıkan özelliklerinden bazıları D4R-RY1 görünümü ve kromatik brawler Ruffs. Brawl Pass, 70 kademe ödül içerecek. Seviye 70’te, Ronin Ruffs olarak bilinen yeni Brawler için bir kostümün kilidi açılacak. Brawl Pass’i 169 elmas karşılığında açabilirsiniz. Alternatif olarak oyuncular, anında 10 kademenin kilidini açacak olan 249 mücevher karşılığında Brawl Pass paketini de satın alabilirler.