Byron Brawl Stars Özellikleri – Yeni Karakter 2021

Brawl Stars Byron

Bu yazımızda Byron Brawl Stars Özellikleri – Yeni Karakter 2021 inceleyeceğiz, Brawl Stars Byron oyuna destek karakteri olarak eklenirken, Piper ve ve Barley’e katılarak üçlüyü tamamlıyor. Byron karakteri menzilli özellikleriyle hem uzaktan düşmana vurabilirken hem de yine aynı şekilde takım arkadaşının canını arttırabilen  Byron Özellikleri ,Yıldız Güçleri , Aksesuarları ve Kostümleri hakkında bilgiler vereceğiz.

Ayrıca Byron Nasıl Oynanırİpuçları Nelerdir onlardan bahsedeceğiz.

İşte karşınızda tüm detaylarıyla Byron karakteri…

 

Byron Brawl Stars Özellikleri - Yeni Karakter 2021
Byron Brawl Stars Özellikleri – Yeni Karakter 2021

Byron Brawl Stars Özellikleri – Yeni Karakter 2021

2500 canı olan Byron, düşük hasar potansiyeli ve sağlığı olan, ancak ekibine büyük miktarda iyileştirici fayda sağlayabilen bir Mistik Karakterdir. Saldırısı tek bir uzun menzilli dart fırlatır ve bir düşmana isabet ettiğinde zamanla küçük bir miktar hasar verir, ancak bir müttefike isabet ederse zamanla iyileştirme uygular. Süper’i yere sıçrayan, tüm düşmanlara hasar veren ve çarpma anında sıçrama yarıçapındaki tüm takım arkadaşlarını iyileştiren bir şişe sıvı fırlatır.

Grip Aşısı adlı aksesuarı onu kısa süreliğine iyileştirirken bir çubuk cephane tüketir.

İlk Yıldız Gücü Rahatsızlık, Süper’i tarafından vurulursa düşmanlar için olası tüm iyileştirme etkilerini anlık olarak yarıya indirir.

İkinci Yıldız Gücü Enjeksiyon, Byron’un saldırısının her 3,5 saniyede bir müttefikleri ve düşmanları delip geçmesini sağlar.

Sınıf: Destek

Saldırı: İdeal Doz ;

Hem rakipleri hem de dostları vurabilen uzun menzilli bir dart atar. Rakipler zamanla hasar alacak ve dostlar zamanla iyileşecek.
Byron, düşmanlara zamanla 2 saniyede hasar veren ve toplamda 3 vuruş yapan tek bir mermi atar. Ancak, mermi dost bir oyuncuya çarparsa, bunun yerine takım arkadaşını zamanla iyileştirecek ve bir düşmana vereceği kadar hasar miktarını iyileştirecektir. Saldırı ve iyileştirme etkileri, Crow‘un aksine istiflenecek, bu da aynı düşmana veya takım arkadaşına birden çok kez saldırmanın hasar veya iyileştirme miktarına katkıda bulunacağı anlamına geliyor. Byron’ın iyileştirmesi, saldırısı kalkan aktif olan bir takım arkadaşına (örn. Rosa) isabet ederse azalmaz. Byron, 0,5 saniyelik çok yavaş bir saldırı soğuma süresine sahiptir, ancak nispeten hızlı bir yeniden doldurma hızına sahiptir.

Süper: Tam Tedavi ;

Dostları iyileştiren ve rakiplere hasar veren bir şişe fırlatır.
Byron, hem kendisini hem de müttefiklerini iyileştirecek ve yere çarptığında 2,67 karo yarıçapındaki düşmanlara hasar verecek, duvarların üzerine fırlatılabilen bir şişe tutuyor. Saldırısı gibi, bu da sadece bir düşmana hasar verirse Süper’ini yükler ve kalkanlı bir müttefike vurursa iyileştirme azalmaz.

Byron Brawl Stars Özellikleri

Saldırı Özellikleri ;

Menzil 10
Yeniden yükle 1.3 saniye
Vuruş başına süper şarj 11.2%
Mermi hızı 4000
Saldırı genişliği 1

Sağlık ;

seviye sağlık
1 2500
2 2625
3 2750
4 2875
5 3000
6 3125
7 3250
8 3375
9 – 10 3500

Byron Yıldız Gücü

Savaşçının 1. yıldız gücü : Rahatsızlık (Malaise) ;

Byron’un Süperi ayrıca rakiplerin sonraki 9 saniye boyunca herhangi bir kaynaktan% 50 daha az iyileştirme almasına neden olacak.
Bu Yıldız Gücü ile, Byron’un Süperi, 9 saniye boyunca düşmanların tüm iyileştirme kaynaklarını yarıya indirir.       Bu, aksesuarlardan, Yıldız Güçlerinden, Süperlerden, saldırılardan, kendi kendini yenileyen iyileştirme ve diğer iyileştirme etkilerinden gelen iyileştirmeyi etkileyecektir.

Savaşçının 2. yıldız gücü : Enjeksiyon (Injection) ;

Her 3,5 saniyede bir sonraki normal saldırı hedefleri delip geçer. 
Bu Yıldız Gücü ile, Sprout’un Aşırı Büyüme Yıldız Gücüne benzer şekilde, Byron üzerinde bir çubuk belirir. Çubuk dolduğunda, bir sonraki normal saldırı düşmanları ve takım arkadaşlarını delip geçecektir. Sprout’un ilk yıldız gücü gibi, Byron’un çubuğun şarj olması için üç cephaneye birden sahip olmasına gerek yoktur. Bu şekilde, Byron aynı anda düşmanlara zarar verebilir ve müttefikleri iyileştirebilir.

Byron Aksesuarı

Savaşçının aksesuarı : Grip Aşısı ;

Byron, kendini 3 saniye boyunca saniyede 800 iyileştirmek için atışlarından birini kullanır.
Byron kendini 3 saniyede saniyede 800 sağlık iyileştirirken bir cephane tüketir ve toplam 2400 sağlık iyileştirir. Bu aksesuarı kullanmanın sıradan bir saldırısı gibi kabaca 0,5 saniye sürdüğünü unutmayın.

Byron İpuçları

  1. Byron çok düşük anlık hasar potansiyeline sahiptir ve Crow’a benzer şekilde oynanmalıdır. Maksimum değer için düşmanın her zaman zehirlendiğinden emin olun. Bu, iyileşme yeteneklerini devre dışı bırakır.
  2. Byron’nun Süperi, iki veya daha fazla oyuncunun yan yana olduğunda kullanılmalıdır. Bu, takım arkadaşlarının veya kendisinin kontrolü yeniden kazanmasını sağlarken değerini ikiye katlayabilir.
  3. Byron’nun Süperi bir düşman üzerinde yakın mesafeden kullanmak, hem düşmana zarar verdiğiniz hem de kendinizi iyileştirdiğiniz için onun değerini artırabilir.
  4. Byron çok fazla hasar verebilir, ancak tutarlı bir şekilde değil ve sağlığı düşük, bu yüzden hayatta kalmak için rakiplerle mesafenizi koruyun.
  5. Saldırıları da iyileşebileceğinden, Tek Hesaplaşmada bu yeteneği kullanamayacağı için takım modlarında daha etkili olacaktır.
  6. Byron’un uzun menzili, yüksek mermi hızı ve iyileştirme yetenekleri onu Ödül Avında büyük bir varlık haline getiriyor.
  7. Byron’un otomatik nişan alma özelliği, yalnızca menzilde kutu veya düşman olmadığında takım arkadaşlarını hedefler ve otomatik nişan, düşmanları takım arkadaşlarına göre önceliklendirir; bu nedenle, Enjeksiyon Yıldızı Gücüne sahip değilseniz, otomatik nişan çok güvenilir değildir.
  8. Byron’ın Enjeksiyonu yüklendiğinde, takım arkadaşlarını iyileştirmek ve tek bir saldırı ile düşmanlara hasar vermek için saldırıları sıralamayı deneyin.

Hangi karakter ve oyun modunu merak ediyorsanız  üstüne tıklayarak onun için hazırlanmış olan detaylı sayfaya ulaşabilirsiniz…

 Tüm Brawl Stars Oyun Modları Listesine Ulaşmak için Tıklayın…

Ayrıca bu yazımızdan Tüm Brawl Stars Karakterleri Hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz…