Sprout Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri

Brawl Stars Sprout

Bu yazımızda Sprout Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri inceleyeceğiz, Sprout ,  tam anlamıyla oyunun kaderini değiştirebilecek bir karakter.Süper saldırısı ile hem savunma hem de saldırı açısından takım arkadaşlarına destek sağlayabiliyor.Stratejik ve destek rolünde oynamayı sevenlerin çok keyif alacağı bir karakter olan Sprout  Özellikleri ,Yıldız Güçleri , Aksesuarları ve Kostümleri hakkında bilgiler vereceğiz.

Ayrıca Sprout  Nasıl Oynanırİpuçları Nelerdir onlardan bahsedeceğiz.

İşte karşınızda tüm detaylarıyla Sprout  karakteri…

 

3000 canı olan Sprout, pervasızca sevgiyle zıplayan Tohum Bombaları fırlatarak yaşam dikmek için yapıldı.      Süper, Yetiştirme bir engel yaratır!
Sprout, zeminde ileriye doğru ilerleyen ve duvarlardan seken örtüye bir tohum bombası atarak saldıran bir Mistik bir Karakterdir. Top düşmanlarla temas ederse veya belirli bir süre sonra, alan hasarı vermek için patlar.Süper özelliği, Sprout’un yere düştüğünde büyük bir bariyer oluşturarak bir Süper Tohum atmasını sağlar

Sınıf: Destek

Sprout Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri
Brawl Stars Sprout karakteri

Sprout Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri

İlk aksesuarı  olan Sap Parçalayıcı, Sprout’un yakındaki çalı çalı yapmak ve önemli sağlık tedavisine izin verir. Sprout’un ikinci aksesuarı Bitkileşim , Süper’ini yeniden tam olarak doldurmak için bir çitleri yok eder.

İlk Yıldız Gücü olan Bitki İşgali, onun yarı saniyede bir ana saldırısının patlama patlama.

İkinci Yıldız Gücü olan Fotosentez ona çalılıktayken ve oradan çıktıktan kısa bir süre sonra hasar azaltıcı bir kalkan sağlar.

Saldırı: Tohum Bombası 

Sprout, bir patlama ile patlamadan önce etrafta zıplayan bir tohum topunu iter! Düşmanlarla temas kurarsa, çarpma anında patlar.
Sprout, bir düşmanla temas ettiğinde patlayan bir tohum topunun üzerinde sallanıyor. Bir düşmana çarpmazsa, birkaç karo daha ileriye gidecek ve 1 kare yarıçapında patlamadan önce duvarlardan sekecektir. Tohum, duvarlardan sekerken daha uzağa gider.

Süper: Bitki Duvarı ;

Sprout, kalın bir asma çiti yetiştirmek için Süper Tohumunu kullanır ve geçilemez ama geçici bir engel oluşturur.
Sprout, Süper Tohumunu fırlatarak hem düşmanlarınızın hem de müttefiklerinizin yolunu engelleyebilecek bir çit bariyeri oluşturur. Tohumun merkezinden 5 bloklu bir çapraz desen oluşturur. Bununla birlikte, tohumun ekildiği yere yakın duvarlar varsa, çit onlara doğru büyüyecek ve duvarlarla birleşecektir. Herhangi bir engelde olduğu gibi, bu da belirli Süperler tarafından yok edilebilir. Bu çitler, aynı zamanda, savunmasızlık balonları ile oyuncu tarafından yok edilebilir.

Çitler 10 saniye sonra kaybolacak ve başka bir Süper kullanmak önceki çitleri iptal etmeyecektir. Bir düşman , büyüdüklerinde çitlerin önündeyse, düşman yoldan çekilecektir. Çitler ayrıca haritada büyüdükleri tüm çalıları da yok edecek.

Brawl Stars Sprout Kostümleri

Brawl Stars’ın haritaları yeniden şekillendirebilen bitkisi Sprout, biri ucuz diğeri pahalı diyebileceğimiz 2 kostüme sahip. Şu an için altın ve yıldız puanı kullanarak satın alabileceğiniz herhangi bir kostümü olmayan Sprout’un iki kostümünü de elmas ile satın alabilirsiniz. İşte Sprout kostümleri:

 1. Tropik Sprout (30 elmas)
 2. Astronot Sprout (150 elmas)
Sprout Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri
Sprout Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri

Sprout Brawl Stars Özellikleri

Sprout, Brawl Stars’daki 6 gizemli seviye karakterden biridir. Normal saldırısıyla duvarlardan seken atışlar yapabilir. Süper saldırısıyla oyuncuların önüne barikat kurarak hareketlerini kısıtlayabilir. Aksesuarlarıyla çalıya girerek enerji yenileyebilir, mevcut çitini yıkarak süper gücünü yenileyebilir.

Sprout’un da diğer karakterlerde olduğu gibi 7 temel özelliği vardır.

 • 1. Seviye Can/10. Seviye Can: 3000/4200
 • 1. Seviye Hasar/10. Seviye Hasar: 940/1316
 • Yeniden Yükleme Hızı: 1.7 saniye
 • Hareket Hızı: 720 (normal)
 • Saldırı Menzili: 5
 • Süper Saldırı Menzili: 7,67
 • Vuruş Başına Süper Şarj Yenilemesi: %20,21 (ortalama 5 vuruşta bir süper saldırı kullanabilirsiniz.)
Seviye Sağlık
1 3000
2 3150
3 3300
4 3450
5 3600
6 3750
7 3900
8 4050
9 – 10 4200

Sprout Yıldız Gücü

Savaşçının 1. yıldız gücü : Bitki İşgali ;

Her 5.0 saniyede bir, bir sonraki Tohum Bombası daha büyük bir patlama yarıçapı ile patlayacak.
Sprout, tamamen şarj olması 5 saniye süren bir şarj çubuğu kazanır ve yüklendiğinde, Sprout’un bir sonraki ana saldırısının patlama yarıçapı% 40 artar. Ana saldırı kullanıldıktan sonra Sprout’un yük çubuğu sıfırlanır. Diğer şarj çubuklarının aksine, Bitki İşgali ‘nin çubuğu son kullanımından hemen sonra şarj olmaya başlar. Şarj etmeye başlamak için üç atış yeniden yüklenmesine gerek yoktur.

Savaşçının 2. yıldız gücü : Fotosentez ;

Sprout, bir çalının içindeyken kendisini tüm saldırılardan kısmen koruyan bir kalkanı etkinleştirir.
Bir çalıdayken Sprout, aldığı tüm hasarı% 30 azaltan bir kalkan alır. Çalılardan çıktıktan sonra kalkanı 3 saniye daha tutar.

Sprout Aksesuarı

Savaşçının 1. aksesuarı : Sap Parçalayıcı ;

Sprout, 2000 sağlığı yenilemek için bir çalı tüketir.
Sprout bir çalı kiremitine çok yakın olduğunda, 2000 sağlığı geri kazanmak için çalıyı “yiyebilir” ve bu süreçte çalıyı yok edebilir.

Savaşçının 2. aksesuarı : Bitkileşim ;

Sprout mevcut Bitki Duvarını yok eder, ancak Süper’i anında yeniden tam olarak şarj olur.
Sprout, mevcut çitini anında yok eder, ancak Sprout’un Süper şarjı yeniden tamamen şarj olur. Savaş alanında iki veya daha fazla çit varsa, hepsi aksesuar kullanıldığında yok edilecektir.

Sprout İpuçları

 1. Sprout’un Tohum Bombaları havada yavaş hareket eder, Sprout’un ayaklarına ateşlenemez ve kontrolsüz bir şekilde zıplayabilir. Sonuç olarak, Sprout’un, onlara yardım etmek için yakındaki duvarlar kullanılmadığı sürece, kendisine yakın olan düşmanlara saldırması çok zordur.
 2. Sprout, Super ile Hesaplaşmada düşmanların zehirli gazdan kaçmasını önleyerek düşmanların daha fazla hasar almasını ve potansiyel olarak onları yere sermesini sağlayabilir.
 3. Sprout’un Süperi, hayati tıkanma noktalarını bloke etmek için de kullanılabilir ve düşmanın geçmesi için yalnızca bir veya iki geçişi etkili bir şekilde bırakır. Bu onların bir araya toplanmasına neden olarak etkili bir ekip temizliğine olanak sağlayabilir.
 4. Sprout’un Süperi,Kuşatma robotunun IKE’ye ulaşmasını engelleyebilir ve bariyer kaldığı sürece tehdidi etkili bir şekilde geçersiz kılar. Bu süre boyunca, IKE’ye saldırmaya çalışan düşmanın fırlatmayan mermileri ve yakın dövüş saldırılarını da engeller.
 5. Sprout’un ana saldırı yarıçapı, özellikle Bitki İşgali yıldız gücü donanımlıysa, birden fazla düşmana hasar verebilir. Birden fazla rakibe vurmak Süper’i daha hızlı şarj eder.
 6. Sprout’un duvarları, Savaş Topunda topun uzatmada gol atmasını engellemek için kullanılabilir. Bitkileşim  aksesuarı ile eşleştirildiğinde, Bitki Duvarı neredeyse kalıcı bir bariyer haline gelebilir.

Hangi karakter ve oyun modunu merak ediyorsanız  üstüne tıklayarak onun için hazırlanmış olan detaylı sayfaya ulaşabilirsiniz…

 Tüm Brawl Stars Oyun Modları Listesine Ulaşmak için Tıklayın…

Ayrıca bu yazımızdan Tüm Brawl Stars Karakterleri Hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz…