Rico Brawl Stars Özellikleri Kostümleri

Brawl Stars Rico

Bu yazımızda Rico Brawl Stars Özellikleri Kostümleri inceleyeceğiz, Rico, oyunun güçlü ve yenilmesi zor karakterlerinden biridir.Rico Brawl Stars, oyunun çok nadir keskin nişancılarından biridir. Rico, düşmanlarına mermi patlaması ile hatırı sayılır hasarlar veren Rico Özellikleri ,Yıldız Güçleri , Aksesuarları ve Kostümleri hakkında bilgiler vereceğiz.

Rico Nasıl Oynanırİpuçları Nelerdir içeriğimizde bahsedeceğiz.

İşte karşınızda tüm detaylarıyla Rico karakteri…

 

Rico Brawl Stars Özellikleri Kostümleri
Brawl Stars Rico karakteri

Rico Brawl Stars Özellikleri Kostümleri

Rico’nun mermi patlamaları duvardan seker. Süper halindeyken, hedefleri geçen uzun menzilli mermi patlamaları atar.

Rico (eski adıyla Ricochet), düşük cana ve orta derecede yüksek hasar çıkışına sahip Süper Nadir Karakterdir. Saldırısı ve Süper, duvarlardan sekip seyahat etmeye devam edebilen benzersiz mermilere sahip.

Aksesuar, Çoklu Topatar, hızla etrafındaki zıplayan mermi dalgalarını her yöne fırlatıyor.

İlk Yıldız Gücü Süper Zıpır (Super Bouncy), mermilerinin daha hızlı hareket etmesine ve zıpladıktan sonra ekstra hasar vermesine neden olur.

İkinci Yıldız Gücü Mekanik Kaçış (Robo Retreat), sağlığı% 40’ın altına düştüğünde daha hızlı hareket etmesini sağlar.

Saldırı: Seken Mermiler ;

Rico’nun mermileri duvarlardan sekerek menzil kazanıyor. Siperin arkasındaki düşmanları vurabilirler.
Rico’nun ana saldırısı, duvarlardan sekebilen düşük yayılı beş mermi patlamasıdır. Bu, düşmanın köşede olduğu durumlarda gerçekten kullanışlıdır çünkü Rico kolayca misilleme yapamazken onlara vurabilir. Her sekmede, mermiler 1,67 kare ek menzil kazanır. Bu saldırının tamamlanması 0,95 saniye sürer.

Süper: Hileli Atış ;

Rico, düşmanları delip duvarlardan seken uzun bir mermi patlamasıyla menzil kazanır.
Süper’i kullanıldığında, bir düşmana çarptıktan sonra hareket etmeye devam edebilen ve duvarlardan sekebilen daha büyük, daha uzun menzilli zıplayan mermi patlamaları ateşler. Bu, düşmanların hep birlikte gruplandığı durumlarda çok kullanışlıdır ve birden fazla hedefi vurmanıza olanak tanır. Bu saldırı Rico’nun ana saldırısına çok benzer ve düşmanları köşelerden vurmak ve korunmak için de kullanılabilir.

Brawl Stars Rico Kostümleri

Sevimli ve tehlikeli Rico, farklı dış görünüşüyle de ilgi çeken bir karakterdir. Rico’nun  4 farklı kostümü bulunur. Bu kostümler ve ücretleri ise şu şekildedir:

 • Ricochet: Ücretsiz
 • Altın Rico: 150 Yıldız
 • Mısırcı Rico: 150 Yıldız
 • Muhafız Rico: 150 Yıldız
Rico Brawl Stars Özellikleri Kostümleri
Rico Brawl Stars Kostümleri

Rico Özellikleri

8 farklı karakter özelliğine sahiptir. Rico’nun özellikleri şu şekildedir:

 • Can: 3640
 • Mermi Başına Hasar: 448 (5)
 • SUPER: Mermi BaşınaHasar 448 (12)
 • Süper Uzunluk (ms): 1250
 • Yeniden Yükleme Hızı (ms): 1200
 • Saldırı Hızı (ms): 1000
 • Hız: Normal (Rico ortalama hızda bir şampiyondur)
 • Saldırı Menzili: 9.67
 • 1. Seviye Hasar: 1600
 • 9-10. Seviye Hasar: 2240
 • 1. Seviye Süper Hasar: 3840
 • 9-10. Seviye Süper Hasar: 5376
Seviye Sağlık
1 2800
2 2940
3 3080
4 3220
5 3360
6 3500
7 3640
8 3780
9 – 10 3920

Rico Yıldız Gücü

Savaşçının 1. yıldız gücü : Süper Zıpır ;

Rico’nun mermileri, hem saldırıdan hem de Süper’den, ilk zıplamaları ile aşırı yüklenir ve +124 hasar verir!
Rico’nun mermileri duvardan sekerse parlar, mermiler daha hızlı hareket eder ve 124 ilave hasar verir. Bonus hasar bir kez eklenmelidir, aksi takdirde düşmanlar normal hasar alır.

Savaşçının 2. yıldız gücü : Mekanik Kaçış ;

Rico% 40’ın altına düştüğünde,% 34 daha hızlı koşuyor!
Rico’nun sağlığı% 40’ın altına düştüğünde,% 34’lük bir hareket hızı artışı elde ederek çok daha hızlı hareket etmesini ve düşmanlardan kolayca kaçmasını sağlar. Sağlığı% 40’ın üzerine çıktığında etki ortadan kalkar.

Rico Aksesuarı

Savaşçının 1. aksesuarı : Çoklu Topatar ;

Rico, dalgalı mermi dalgalarını her yöne fırlatıyor.
Rico kendi etrafında 8 yönde 12 kare menzilli iki mermi dalgası fırlatır ve her biri 320 hasar verir. Bu mermiler  diğer mermilere göre daha kısa süre dayanır.

Rico İpuçları

 • Rico’nun sağlığı oldukça düşük, bu yüzden düşman ateşinden uzak dururken düşmanlara hasar vermek için zıplama yeteneğini ve saldırı menzilini kullanmalısınız.
 • Rico’nun Süperi, normal saldırısından çok daha uzun menzile sahiptir, bu nedenle kaçan düşmanı yenmek veya birden fazla zıplama gerektiren bir atış yapmak için kullanışlıdır.
 • Soygunda Rico’nun Süperi, düşmanları delip geçtiği için düşmanlar hem onlara hem de kasaya vurmak için sıraya girdiklerinde kullanabilirsiniz.
 • Rico’nun Süper Zıpır yıldız gücü(Super Bouncy) , sıçrayan mermilerine sıçradığında ek 124+ hasar veriyor. Bu, Rico’yu daha fazla hasar vermeleri için duvarlardan atış yapmaya teşvik ediyor. Ayrıca, önce bir duvardan sekmesi halinde Süper’ine büyük bir hasar artışı sağlar.Bu yıldız gücü özellikle belirli haritalarda kullanışlıdır.
 • Mekanik Kaçış yıldız gücü, kavgalara girmenize ve düşük sağlığınız olduğunda kaçmanıza izin verir.İyi bir keskin nişancıysanız, dövüşlerden uzaklaşmalı ve uzaktan saldırmalısınız. Daha deneyimli oyuncular / iyi kaçanlar için, Rico’nun iyileşmesini önlemek için ateş etmeye devam edebilir ve saldırılardan kaçmak için hız tutkunu kötüye kullanmak ve hatta Mortis ve Crow‘u geride bırakmak için% 40’ın altında kalabilirsiniz. Bu ayrıca Boss Savaşı ve Süper Şehir Saldırısında takım arkadaşlarının yeniden doğmasını beklerken inanılmaz derecede kullanışlıdır.
 • Tıpkı Shelly gibi, Rico da düşman dövüşçüleri sıralanırsa veya birden fazla hedefi vurursanız Süper’ini zincirleyebilir. Eğer daha fazla hasar verilmesini istiyorsan önce saldır, sonra Süper’i kullan.

Hangi karakter ve oyun modunu merak ediyorsanız  üstüne tıklayarak onun için hazırlanmış olan detaylı sayfaya ulaşabilirsiniz…

 Tüm Brawl Stars Oyun Modları Listesine Ulaşmak için Tıklayın…

Ayrıca bu yazımızdan Tüm Brawl Stars Karakterleri Hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz…