Boss Savaşı Brawl Stars Oyun Modu Rehberi

Brawl Stars Boss Savaşı

Bu yazımızda Boss Savaşı Brawl Stars Oyun Modu Rehberi hakkında bilgiler verip , Boss Savaşında En İyi Karakterler Hangileridir ,Boss Savaşı Nasıl Kazanılır,Brawl Stars Boss Savaşı Modu Rehberi ,Boss Savaşı Oyun modunun Amacı Nedir  ve Boss Savaşı Taktikleri Nelerdir onlardan bahsedeceğiz…

 

Brawl Stars Boss Savaşı Nasıl Oynanır ?

 

Brawl Stars Boss Savaşı Seviyeleri

Boss’u her yendiğinde, daha fazla sağlık, hasar ve yetenek kazanır. Meydan okuyabileceğiniz son Boss, Çılgın XVI.

 

Brawl Stars Boss Savaşı En iyi Karakterler ?

Boss Savaşı En iyi Karakterler

Hangi karakterin özelliklerini merak ediyorsanız karakter adı üstüne tıklayarak onun için hazırlanmış olan detaylı sayfaya ulaşabilirsiniz…

 • Colt: Colt çok yüksek hasara sahiptir ve uzak mesafeden ateş edebilir, böylece Boss’un yakın dövüş saldırısından güvenle kaçabilir, İlk Yıldız GücüYaylı Çizmeler ile Boos’un lazer saldırısından ve uzun menzilli roketlerinden daha da iyi kaçınabilir. artan hareket hızına. Colt’un Süperi, büyük alan hasarı vererek, daha küçük robotları yenmenin yanı sıra Boss’a da zarar vermede harikadır.  Yaylı Çizmeli  bir Colt, hasarını en üst düzeye çıkarmak ve maç boyunca onu canlı tutmak için Güç Küplerini toplamalıdır. Colt’un daha fazla hasar vermesi gerektiğinde, İlk aksesuarı: Hızlı Dolum,  iki cephane yuvasını anında yeniden yüklemek için kullanılabilir.
 • Max: Yüksek hızı, Max’e Boss ve minyonlardan gelen saldırılardan kaçma konusunda mükemmel bir avantaj sağlar ve iyileşmesi gerektiğinde menzil dışına kolayca çıkmasını sağlar. Süper yeteneği, özellikle birden fazla yönden saldırıya uğradığında veya bir takım arkadaşının başka türlü yeterince hızlı kaçamayacağı durumlarda kullanıldığında tüm takım için faydalıdır.
  • Güç Küplerini alırsa, Colt’un daha da hızlı bir versiyonu olarak işlev görebilir ve yine de gelişmiş zorluk seviyelerini geçmek için yeterli hasar verebilir. Ayrıca Max, gelen bir lazer saldırısını engellemek için İlk aksesuarı Faz Değiştirici bağışıklık kalkanını kullanarak takım arkadaşlarını da destekleyebilir.
  • Yıldız Güçleri farklı amaçlara hizmet eder: Süper DolumYıldız Gücü, takım arkadaşlarına sürekli bir destek sağlayabilir ve Durmadan Ateş yıldız gücü, Max’in Boss’a sürekli hasar vermesini sağlayarak onu yine bir Colt alternatifi haline getirir.
 • Gale: Boss Robot’un geniş isabet kutusu ile Gale, tüm kartopu saldırılarıyla Boss’a maksimum hasar vererek vurabilir. Görece uzun bir menzil ve Trambolin Aksesuarı ile Gale, Boss ile arasındaki mesafeyi korumada üstünlük sağlayabilir. Gale’in  Süper’i, Patronun lazer saldırısını ateşlemesini engelleyebilir ve durdurabilir ve  İlk Yıldız Gücü Sersemleten Vuruş sayesinde, Gale ve takım arkadaşlarına saldırmak / geri çekilmek için zaman tanır.
 • Pam: Pam’in olağanüstü yakın mesafe hasarı ve yüksek sağlığı vardır, bu da onun Boss’a yakın durmasını sağlar. Daha önceki öfke seviyeleri sırasında, Süperi ve İlk Yıldız Gücü Anne Kucağı, ekibin daha küçük robotların verdiği hasarı atlatmasına ve Boss’a mümkün olduğunca zarar vermeye odaklanmasına yardımcı olur.
  • Oyunun ilerleyen safhalarında kaçınılmaz olarak daha zor seviyelerde ölecek, ancak füze saldırılarının zincirlerinden kaçamaması ve aynı zamanda Boss ve minyonlardan gelen diğer saldırılarla başa çıkamaması nedeniyle. Pam, Boss’u Colt ve / veya Bull’dan uzaklaştırmaya yardım ederek ve elinden geldiğince Boss ve minyonlara zarar vererek, yeniden doğduğunda oyunun ilerleyen safhalarında hala faydalı olacaktır. Ayrıca, Süper’in yarıçapındaysa takım arkadaşlarını anında iyileştirmek için Aksesuarı Darbe Modülatörü kullanabilir.
 • Bull: Bull’un rolü ortaklarına bağlıdır. Pam ve Colt ile, en iyi destek rolünde, Boss’u yönetmekte ve takım arkadaşlarını korumaktadır. Pam ve 8-BIT ile çok daha agresif bir rol oynayabilir, Güç Küplerini alabilir ve diğer herhangi bir oyuncudan daha fazla saniye başına hasar verme avantajından yararlanmak için Boss’a odaklanabilir. Daha yetenekli oyuncular, Bull‘u Vahşi Savaşçı Yıldız Gücünü kullanmak için% 60’ın altında tutabilir ve takım arkadaşları tarafından iyi desteklendiğinde Boss’a verilen hasar miktarını ikiye katlayabilir.
 • 8-BIT: 8-BIT, Boss Fight maçının ilk birkaç dakikasında aşırı hasar verebilen bir takıma sağlam destek sağlayabilir. Kulesi herkesin hasar artışından yararlanabileceği bir yere yerleştirilmişse, bu neredeyse dördüncü bir ekip üyesine sahip olmak kadar iyidir. Uzun menzili ve mermilerinin sıkı odaklanması, özellikle minyonları ekip üyelerine yaklaşmadan önce avlamak için çok uygundur. Yavaş hareket hızı nedeniyle oyunun ortasında sık sık yenilebilir, ancak yenilenirken yine de iyi destek sağlayabilir.
 • Rico: Mekanik Kaçış Yıldız Gücü ile Rico’nun sağlığını% 40’ın altında tutmak uygulanabilir bir strateji. Sağlığı düşük olduğunda kazandığı hız artışı, takım arkadaşlarının yeniden canlanması için zaman kazandırabilir. Rico’nun Süper’inin verdiği hasarı en üst düzeye çıkarmak için bir duvar ve uygun bir açı bulması gerekiyor.
 • Bea: Sağlığının düşük olmasına rağmen, Güç Küplerini toplamak, Bea’nin süper şarjlı atışının, mesafeyi güvenli bir şekilde korurken hem robot minyonlara hem de Boss’a yıkıcı miktarlarda hasar vermesine olanak tanıyor; ayrıca, yavaşlayan Süper ve İkinci aksesuarı Sinirli Kovansayesinde birden fazla robotu yenebilir minyonlar daha kolay. Güç Küplerini kaybetmekten kaçınmak için inanılmaz derecede hayat kurtarıcı olabileceği için ayakta kalan tek takım arkadaşı o ise, Bea’nin İkinci Yıldız GücüBaldan Ceketikullanmanız şiddetle tavsiye edilir, bu nedenle Bea, israftan kaçınmak için maç boyunca mümkün olduğunca hayatta kalmalıdır.
 • Edgar: Son derece hızlı bir yeniden doldurma ve vuruş başına iyileştirme yeteneğine sahip olan Edgar, çok kısa menziline rağmen Boss’a sürekli olarak hasar verebilir. Süper yeteneği, otomatik olarak şarj olduğu için özellikle kullanışlıdır ve hız artışı Edgar’ın uzun menzilli saldırılardan kaçınmasına yardımcı olabilir; bunun için Uçuyorum! Aksesuarını acil durumlarda da kullanabilir.
 • Lou: Daha düşük sağlığı ve hasarı nedeniyle Lou’nun Boss Savaşında kötü olacağını düşünürsünüz. Ancak takım arkadaşlarının desteğiyle lou, patrona zincirleme sersemletme yaparak lazer saldırılarını durdurabilir. Lou’nun Süperi, botları da karıştırıyor gibi görünüyor. Yetenekli bir Lou, ister lazer ister füze tanklamak olsun, Aksesuarı Buz Bloğunundesteğine ihtiyaç duyacaktır. Lou’nun ilk yıldız gücü maksimum sersemletme sağlar.

 

Ayrıca bu yazımızdan tüm Brawl Stars Karakterleri Hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz…

brawl stars boss savaşı rehberi

Boss Savaşı Nasıl Kazanılır ?

Brawl Stars Boss Savaşı Taktikleri

 • Yeniden doğma süresi normal 5 yerine 20 saniyedir, bu yüzden hayatta kalmak önemlidir. Patronun ayrıca zaman ilerledikçe yenilmesi zorlaşacak, bu da ölmekten kaçınmayı ve olabildiğince çabuk hasar vermeye devam etmeyi gerekli kılacaktır.
 • Boss’un saldırıları çok öngörülebilir, bu da onları atlatmayı kolaylaştırır. Lazerleri robottan önlemek için duvarları akıllıca kullanın ve çok fazlasını yıkmamaya çalışın.
 • Boss, lazerlerini her zaman saat yönünde bir hareketle ateşleyecektir, bu nedenle onlardan tamamen kaçamazsanız Boss’un etrafında saat yönünün tersine hareket etmeniz önerilir. Patrona yakın olduğunuzda lazerlerden tamamen kaçmak daha kolaydır, ancak tamamen menzillerinin dışında değilseniz daha fazla lazer tarafından vurulma riskiniz vardır.
 • Boss sinirlenmeden önce mümkün olduğunca fazla hasar vermeye çalışın.
 • Boss’un öfke seviyesi sağlık seviyesinden değil, zamanlayıcıdan etkilenir. Boss’un daha yüksek öfke aşamalarında gerçekleştirebileceği saldırılar, hasar vermeyi zorlaştırır.
 • Çılgın seviyelerinde, bir oyuncu tüm Güç Küplerini toplamaya odaklanmalıdır. Bu, küplerden en iyi şekilde yararlanmak için en hızlı ve uzun menzile sahip oyuncu olmalıdır. Daha yavaş ve kısa menzilli oyuncular genellikle hayatta kalamaz ve oyunun ilerleyen safhalarında çok fazla hasar verecek kadar yaklaşamaz. Alternatif olarak, Bull(Pam ve 8-Bit ile ortak olduğunda) küpleri etkili bir şekilde kullanarak köşeye sıkışmış bir Boss’a yakın durmaya ve aşırı hasar verebilir. Küpleri toplayan belirlenen oyuncunun yenilmemesi önemlidir, çünkü bu küpler kaybedilecektir.
 • Boss her zaman en yakın oyuncuya doğru yürüyecek (veya hücum edecektir). Boss’a belirli bir yönde liderlik etmek, onları takım arkadaşlarının onlara zarar vermesi için en yararlı konuma getirmek ve savunmasız takım arkadaşlarına çok yaklaşmalarını önlemeye yardımcı olmak için kullanılabilir.
 • Usta ve üzeri seviyelerde Boss, en yakın oyuncuları hedef alan roketleri ateşlemeye başlayacaktır. Roketleri çekmek ve atlatmak ve Boss’a hasar vermek için Boss’a yakın olmak için hızlı bir oyuncuya sahip olurken, daha uzun menzilli 2 oyuncuminyonları yok edip Boss’u uzaktan hedef alır.
 • Boss’un lazer saldırısını mı yoksa hücum saldırısını mı kullanacağını bilebilirsiniz. Boss bazı sesler çıkarır ve etrafında üç kırmızı çizgi yanıp sönerse, lazerleri ateşleyecektir. Aksi takdirde, ileriye doğru ücretlendirilecektir.
 • Boss bir saldırıyı, tercihen lazer saldırısını kullanmayı bıraktığında, saldırılara karşı tamamen savunmasız olduğundan, ona yandan veya arkadan saldırma şansını yakalayın.
 • Boss lazerleri kullanırken sersemlediğinde veya geri savrulursa, aniden lazerleri ateşlemeyi bırakarak sizin ve takım arkadaşlarınızın hayatta kalmasını kolaylaştırır. Lazerleri ateş etmek üzereyken Boss’u sersemleterek veya geri püskürterek bunu kendi yararınıza kullanabilirsiniz.

 

 Tüm Brawl Stars Oyun Modları Listesine Ulaşmak için Tıklayın…