Rosa Brawl Stars Özellikleri Kostümleri

Brawl Stars Rosa

Bu yazımızda Rosa Brawl Stars Özellikleri Kostümleri inceleyeceğiz, Rosa, Brawl Stars, oyunun en popüler ağır siklet karakterleri arasındadır.Rosa, düşmanları delip geçebilen boks eldivenleriyle üç kısa menzilli yumruk telaşıyla saldıran Nadir karakterdir. 7560 canı olan Botanik boksör Rosa Yıldız Güçleri , Aksesuarları ve Kostümleri hakkında bilgiler vereceğiz.

Ayrıca Rosa Nasıl Oynanırİpuçları Nelerdir onlardan bahsedeceğiz.

İşte karşınızda tüm detaylarıyla Rosa karakteri…

 

Rosa Brawl Stars Özellikleri Kostümleri
Brawl Stars Rosa karakteri

Rosa Brawl Stars Özellikleri Kostümleri

Rosa, nadir karakterdir.Rosa, düşmanları delip geçebilen boks eldivenleriyle üç kısa menzilli yumruk telaşıyla saldıran Nadir karakterdir. Rosa’nın sağlığı yüksek ve orta-yüksek hasar potansiyeli var. Süper, ona bir kalkan vererek, aldığı hasarı 3 saniyeliğine% 70 azaltır.

Aksesuarı , Büyüyen Işık, etrafına herhangi bir düşman oyuncunun saklanabileceği çalılar çıkarır.

İlk Yıldız Gücü olan Şifalı Otlar, çalılıktayken onu zamanla yavaşça iyileştirir.

İkinci Yıldız Gücü Dikenli Eldivenler, Süper aktifken ana saldırısına ek hasar ekler.

Rosa, nadir karakterlerden biri olduğu için kutulardan çıkma ihtimali fazladır. Genellikle oyun içindeki mega kutular, oyuncuya Rosa’yı hediye eder.

Saldırı: Taş Yumruk ;

Rosa mükemmel bir teknikle güçlü yumruklar fırlatıyor!
Rosa geniş bir yay çizerek üç kısa menzilli yumruk atıyor. Saldırı menzili oldukça kısa olduğu için Rosa’nın onlara zarar vermesi için hedeflerine yaklaşması gerekiyor. Saldırıları delip birden fazla düşmanı vurabilir. Saldırının tamamlanması 1,05 saniye sürer.

Süper: Güçlü Darbeler ;

Rosa, 3 saniyeliğine ikinci bir sert sarmaşık derisi alır ve bu süre boyunca aldığı tüm hasarı% 70 azaltır.
Etkinleştirildikten sonra, Rosa değişen bir görünümle birlikte geçici olarak bir kalkan kazanacak. Bu kalkan, 3 saniyeliğine aldığı herhangi bir hasarı% 70 azaltır.

Brawl Stars Rosa Kostümleri

Botanist boksör Rosa Brawl Stars, oyunun en ilginç ve sevimli karakterlerinden biridir. Rosa, oyunun nadir karakterlerinden biri olduğu için fazla kostüm seçeneği yoktur. Rosa, oyunda iki farklı kostüme sahiptir. Bu kostümler ve ücretleri şu şekildedir:

 • Default Rosa: Ücretsiz
 • Brawl-o-ween Rosa: 80 Elmas
Rosa Brawl Stars Özellikleri Kostümleri
Rosa Brawl Stars Özellikleri Kostümleri

Brawl-o-ween kostümü Cadılar Bayramı özel olarak oyuna eklenmiştir. Elmas ile alınabilen bu kostüm, Brawl-o-ween Challenge oyuncuları için ücretsizdir.

Rosa Özellikleri

Rosa, tüm diğer Brawl Stars karakterleri gibi 7 farklı karakter özelliğine sahiptir. Rosa’nın sahip olduğu bu karakter özellikleri ileri seviyelerde daha güçlü hale gelir. Rosa Brawl Stars özellikleri şu şekilde listelenir:

 • Can: 7560
 • Yumruk Başına Hasar: 644 (3)
 • SUPER: Kalkan
 • Yeniden Yükleme Hızı (ms): 1000
 • Saldırı Hızı (ms): 1100
 • Hız: Hızlı (Ortalamanın üstünde hıza sahip bir karakter)
 • Saldırı Menzili: 3.67
 • 1. Seviye Hasar: 1380
 • 9-10. Seviye Hasar: 1932
Seviye Sağlık
1 5400
2 5670
3 5940
4 6210
5 6480
6 6750
7 7020
8 7290
9 – 10 7560

Rosa Yıldız Gücü

Savaşçının 1. yıldız gücü : Şifalı Otlar ;

Rosa, bir çalının içindeyken saniyede 200 sağlık iyileştirir.
Rosa bir çalının içine girdiğinde, her saniye 200 sağlık iyileştirecek.

Savaşçının 2. yıldız gücü :Dikenli Eldivenler ;

Rosa’nın yumrukları, Süper’i sırasında +220 hasar alır.
Rosa’nın Süper’i etkinken, Rosa’nın ana saldırısı fazladan 220 hasar alarak etkili bir şekilde yumruk başına 864 hasar ve 3 yumruğun tümü vurulursa toplam 2592 hasar verir.

rosa brawl stars resmi
rosa brawl stars resmi

Rosa Aksesuarı

Savaşçının 1. aksesuarı : Büyüme Işığı ;

Rosa etrafındaki toprağı döller ve harika bir örtü sağlamak için çalılar anında büyür.
Rosa etkinleştirildikten sonra anında ayakta durduğu yerde yeşil çalılardan 3’e 3 bir bölüm büyür. Bu çalılar, bir Düşmanın süperi tarafından yok edilmedikçe veya Savaş Topu’nda bir gol atılmadıkça maçın geri kalanında kalır.

Savaşçının 2. aksesuarı : Haşin Çalılar

Çalıların içinde saklanan düşmanlar 100 puan hasar alır ve 3 saniye boyunca yavaşlar.

İpuçları

 • Savaş Topunda Süper’ini kullanın ve topu toplayın, ardından kale direğine koşun ve gol atın. Ancak, herhangi bir sersemletme şekli (Shelly’nin Süperleri, Frank, El Primo, Tara, vb.) Topu elinizden çıkaracak ve sizi kaleye “sürükleyecektir.”
 • Rosa ve El Primo aynı hareket hızına sahip, ancak Rosa’nın menzili biraz daha uzun ve daha geniş, bu nedenle, menzilinin dışındayken onu kovalayıp saldırabiliyor.
 • Süper yeteneği son derece yüksek hasar direncine sahiptir ancak biraz kısa bir süreye sahiptir, bu nedenle bunu özellikle sağlığı düşükse dikkatli kullanın.
 • Süperi aktifken diğer takımı (herhangi bir modda) şaşırtabilirse, sürekli olarak Süperleri istifleyebilir, neredeyse hiç hasar almaz ve takımını siler.
 • Rosa’nın Şifalı Otlar yıldız gücü, çalılıktayken saniyede 200 sağlık iyileştirmesini sağlar. Bunu, başka bir Rosa ile savaşırken kullandığınızdan emin olun, bu da rakibine hasar verirken rakibine daha iyi iyileştirme olanağı sağlar. Çok çalılık olan haritalarda, özellikle Ödül Avında yenmek çok zor olabilir. Crow’un zehiri ve El Primo‘nun Alevli Atlayış yıldız gücü hasarına karşı koymak için Bitki yaşamını bile kullanabilir.
 • Çift Hesaplaşmada Rosa’nın zayıf yönlerini kapatabilecek bir takım kompozisyonuna sahip olduğunuzdan emin olun. En belirgin seçenekler, orta / uzun menzilli oyunculardır, bunlar arasında Brock, Piper, Colt ve hatta bazı haritalarda Carl bulunur.
 • Süper, yüksek hasar azalması nedeniyle onu zorlu durumlarda kurtarabilir. Onu bayıltabilecek başka bir oyuncu ile savaşırken Süper’ini kullanın.
 • Rakiplerini pusuya düşürmesini kolaylaştırmak için çalılar eklemek ve bağlamak için Rosa’nın Büyüme Işığı aksesuarı,kullanılabilir.

Hangi karakter ve oyun modunu merak ediyorsanız  üstüne tıklayarak onun için hazırlanmış olan detaylı sayfaya ulaşabilirsiniz…

 Tüm Brawl Stars Oyun Modları Listesine Ulaşmak için Tıklayın…

Ayrıca bu yazımızdan Tüm Brawl Stars Karakterleri Hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz…

 

Rosa Nasıl Oynanır ? Brawl Stars Oyun Videosu