Amber Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri

Brawl Stars Amber

Bu yazımızda Amber Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri inceleyeceğiz, Amber , Savaşçı rolüne etkin bir güç katan, soğuk kanlı oluşu ve rakibini kısa süre içinde alt etmesinden ötürü oyunlarda en çok rastlanılan karakterlerden biri olan,Amber Özellikleri ,Yıldız Güçleri , Aksesuarları ve Kostümleri hakkında bilgiler vereceğiz.

Ayrıca Amber Nasıl Oynanırİpuçları Nelerdir onlardan bahsedeceğiz.

İşte karşınızda tüm detaylarıyla Amber karakteri…

 

Amber Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri
Brawl Stars Amber karakteri

Amber Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri

Amber her zaman bir ateş böceği olmuştur. Dünyayı ve ona gelen rakipleri aydınlatmayı çok seviyor!

3000 canı olan Amber, düşmanları delip geçebilecek sürekli bir ateş akışı ateşleyerek saldıran Efsanevi Karakterdir . Güvenilir bir şekilde yüksek hasar çıkışına sahip uzun bir menzile sahip. Amber, Süper’i için, tutuşabilen ve yakındaki düşmanların ateşe verilmesine neden olabilecek, ateş sıvısıyla dolu bir şişeyi tutuyor.

Aksesuarı Ateş Başlatıcı, hareket hızını artırır ve arkasında 3 saniye boyunca bir ateş sıvısı izi bırakır.

İlk Yıldız Gücü Vahşi Alev, aynı anda iki ateş su birikintisine sahip olmasına izin verir ve üzerinde durduğunda Süper’i pasif olarak yükler.

İkinci Yıldız Gücü Yanan Sifon , bir yangın su birikintisinin yakınındayken daha hızlı yeniden yüklenmesini sağlar.

Saldırı: Ejderhanın Nefesi ;

Amber sürekli bir alev patlaması yapar.

Her alev saniyenin onda birinde atılır ve her alev düşmanları delip geçebilir. Tek büyük cephane çubuğu 40 alev tutabilir. Saldırı hedeflendiğinde otomatik olarak vurulacak ve Amber saldırdığında cephanesi tükenecek. Saldırmadığında otomatik olarak yeniden yükler ve çubuk dolar.

Süper: Yakalım! ;

Amber ateş sıvısından bir şişe fırlatır ve daha sonra ateş püskürterek yanar. Çalılar ve rakip düşmanlar kızarır! (Her seferinde bir şişe!)

Amber, duvarların üzerinden bir şişe ateş sıvısı fırlatır ve yol alırken siyah ateş sıvısı izini aşağıya doğru damlatır. Yere düştüğünde, 2.67 karo yarıçapında bir ateş sıvısı birikintisi oluşturur. Su birikintisi ateşlenene veya başka bir Süper kullanılana kadar süresiz olarak kalır ve düşmanları hiçbir şekilde etkilemez. Amber’in alevleri sıvıyla temas ederse, sıvı tutuşur ve su birikintisindeki düşmanları yakarak zamanla hasar alır. Çalılar, tutuştuktan sonra su birikintisinin içindeyse de yanacaktır.

Amber Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri
Amber Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri

Amber Özellikleri

Can: 4620
Hasar: 3360
Süper Hasar: 2800
Saldırı hızı: 1000 1000
Hız: Normal düzey
1. Seviye hasar: 2400 2400
9 ve 10. Seviye hasar: 3360

Sağlık ;

Seviye Sağlık
1 3000
2 3150
3 3300
4 3450
5 3600
6 3750
7 3900
8 4050
9 – 10 4200

 

Saldırı Süper
Seviye Alev başına hasar Saniyede hasar Seviye Saniyede hasar Hasar
1 200 2000 1 450 1800
2 210 2100 2 472 1890
3 220 2200 3 495 1980
4 230 2300 4 517 2070
5 240 2400 5 540 2160
6 250 2500 6 562 2250
7 260 2600 7 585 2340
8 270 2700 8 607 2430
9 – 10 280 2800 9 – 10 630 2520

Amber Yıldız Gücü

Savaşçının 1. yıldız gücü : Vahşi Alev ;

Amber aynı anda yerde iki akaryakıt birikintisine sahip olabilir ve Süper’ini birinin yanında durduğunda otomatik olarak şarj eder.

Amber, Süper’inden iki ateş sıvısı su birikintisine sahip olacak ve ilk su birikintisi yalnızca 3. Süper kullanılırsa kaldırılacaktır. Ayrıca, Süper veya aksesuarından bir sıvı birikintisinin içinde durduğunda, Süper’i pasif olarak saniyede% 5 şarj edecektir.

Savaşçının 2. yıldız gücü : Yanan Sifon ;

Amber, bir ateş sıvısı birikintisinin yakınındayken, onu% 50 daha hızlı soluyan ateş püskürterek doldurmak için kullanıyor.

Amber, bir ateş sıvısı birikintisinin yakınındayken kırmızıya döner ve% 50 daha hızlı yeniden yükler. Bu yalnızca aksesuarı veya Süper’i tarafından oluşturulan bir su birikintisinin yakınında çalışır. Yıldız Gücünün tetiklenmesi için su birikintisinin dışından en fazla 0,67 kare uzakta olması gerekir.

Amber Aksesuarı

Savaşçının aksesuarı : Ateş Başlatıcı ;

Amber, ateş sıvısını dökerken 3.0 saniye hızla koşuyor ve ardından tutuşabiliyor.

Amber, arkasında bir ateş sıvısı izi bırakırken 3 saniyeliğine% 14 hareket hızı artışı kazanır. Sıvı, tutuşabilen ve tutuşana kadar kalacak olan Süper ile aynı şekilde hareket eder

Brawl Stars Amber Çıkarma Taktiği

Amber Brawl Stars’ı tez zamanda karakter listenize eklemek istiyorsanız hızlı hızlı maçlara girip kupa biriktirmeye bir an önce başlamanız gerekiyor.

Oyun içindeki kutulardan elde edeceğiniz altın ve kupalar sayesinde Amber’i satın alıp, “Ejderha Nefesi” ile rakiplerinizi korkudan titretebilirsiniz.

Eğer, oyun oynayıp kupa biriktirerek veya altın biriktirerek Amber’i satın almak istemiyorsanız, oyun içi satın alma yöntemi ile kolaylıkla edinebilirsiniz.

Tavsiyemiz, oyun sırasında açacağınız kutular yoluyla Amber’i satın almanız olacaktır. Nitekim, bu yolla hem tecrübe kazanmış  olacaksınız hem de paranız cebinizde kalacak.

Amber İpuçları

  1. Amber, hem ana su birikintisinden 18+ kiremit çalıyı yakıp hem de yanık hasarı vererek, bir düşmanın iyileştirme ve geri çekilme yeteneğini kısıtlayan mükemmel bir siper avcısıdır.
  2. Aksesuarı : Ateş Başlatıcı gelen yollar, keskin nişancıları geri çekildiklerinde koruyan güvenlik duvarı olarak kullanılmalıdır. Ancak yangınlar aynı anda tutuşmaz.Düşmanın geçerken hasar görmesini sağlamak için izleri kapalı tutun.
  3. *Amber oynarken, otomatik nişan almak yerine saldırısını hedeflemek en iyisidir. Bunu yaparak daha fazla hasar verebilir ve ateş püskürtücü üzerinde daha fazla kontrole sahip olabilir.
  4. Amber’in Süper yeteneği, boğulma noktalarını bloke etmek için kullanılabilir ve bu da düşmanların harita üzerinde hareket etmesini zorlaştırır. Bir düşman, ateş sıvısını geçmeye çalışırsa, ateş sıvısını uzaktan ateşleyerek zamanla önemli ölçüde hasar verebilir ve etkilenen düşmanı savunmasız ve zayıf hale getirebilir.
  5. Amber’in Süper ve aksesuarı daha büyük bir petrol birikintisi oluşturmak için bağlanabilir ve Vahşi Alev Yıldız Gücü ile birleştirildiğinde haritanın büyük alanlarını kontrol edebilir.
  6. Oyuncular, Amber’ın Süperi nasıl konumlandıracakları konusunda dikkatli olmalıdır. Elmas Kapmaca‘da koridor sırasında olduğu gibi elverişsiz bir konuma atılırsa, elverişsiz bir zamanda bir Süper su birikintisini yakma korkusuyla saldırmak tavsiye edilmeyebilir. Amber’ın dövüşlerinin çoğunu yaptığı yerden ayrı bir alanı kontrol etmek için kullanılması daha iyidir.
  7. Daha fazla atış yapmak için, nişan alma ve ateş etme arasında küçük bir gecikme olduğundan düşmanın hareketini deneyin ve tahmin edin. Düşmanın muhtemelen hareket ettiği yeri hedefleyerek, büyük olasılıkla maksimum hasar verebileceksiniz. Düşmanın şu an olduğu yere nişan alırsanız, saldırılar hedeflediğiniz yere ulaştığında düşman muhtemelen o konumdan uzaklaştığı için herhangi bir hasar almayacaktır.
  8. Amber’ın Vahşi Alev Yıldız Gücü ve Ateş Başlatıcı aksesuarı , Amber’ın Süper’ini hızla geri kazanmasına yardımcı olmak için son derece faydalıdır.Aksesuarı ile, Süper şarj olduğu ve düşmanlar tarafından asla yok edilemeyeceği geniş bir alan yaratabilir. Bu, Amber’ın diğer düşmanlarlar savaşırken bile Süper’ini hızla geri kazanmasına yardımcı olacak.

 

Hangi karakter ve oyun modunu merak ediyorsanız  üstüne tıklayarak onun için hazırlanmış olan detaylı sayfaya ulaşabilirsiniz…

 Tüm Brawl Stars Oyun Modları Listesine Ulaşmak için Tıklayın…

Ayrıca bu yazımızdan Tüm Brawl Stars Karakterleri Hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz…