Büyük Oyun Brawl Stars Oyun Modu Rehberi

Brawl Stars Büyük Oyun Nasıl Oynanır?

Bu yazımızda Büyük Oyun Brawl Stars Oyun Modu Rehberi hakkında bilgiler verip , Büyük Oyunda En İyi Karakterler Hangileridir ,Büyük Oyun Nasıl Kazanılır ,Büyük Oyun  Haritaları ,Brawl Stars Büyük Oyun Modu Rehberi ,Büyük Oyun Modunun Amacı Nedir  ve Büyük Oyun Taktikleri Nelerdir onlardan bahsedeceğiz…

 

 

Büyük Oyun Modunun Amacı

 • Sağlık:Büyük Savaşçının 9 kat daha fazla sağlığı var ve bu da seçilen oyuncunun sağlığına ve 56.000 sağlık ek bonusuna bağlı.
 • İyileştirme: Süperlerden, Yıldız Güçlerinden vb. Gelen iyileştirme etkinliği% 90 azaltılır. Maksimum sağlığa dayalı olarak iyileşen iyileştirme yetenekleri, Büyük Savaşçının maksimum sağlığını kullanır.
 • Hareket Hızı: Büyük Savaşçı 180 puan daha hızlı hareket eder. Hız artışı, Maxin Süperi veya Bibi’nin Home Run yıldız gücü gibi hız artırma yetenekleriyle istiflenir.
 • Saldırı: Saldırı hasarı doğrusal olarak% 50 artar. Hasar artışı, 8-BIT’in Süperi veya Frank’in Güç Hırsızı yıldız gücü gibi hasar artırma yetenekleriyle istiflenir.
 • Süper: Büyük Savaşçıların saldırıları ve Süperleri, Süperleri şarj etmede% 33 daha az etkilidir. Bu, Darryl’in Süperi veya Bo’nun Süper Totem Aksesuarı gibi Süper şarj yeteneklerini etkilemez.
 • Yeniden Yükle: Büyük Savaşçı iki kat daha hızlı yeniden yüklenir. Bu, Carl’ın ana saldırı hızını etkilemez. Yeniden doldurma desteği, Bull’un Vahşi Savaşçı yıldız gücü veya Mortis‘in Survival Shovel Gadget’ı gibi diğer yeniden yükleme artırma yetenekleriyle istiflenir.
 • Petler: Süperleri evcil hayvanları / kuleleri, sağlık ve saldırı hasarlarında% 20 artışa sahiptir.
 • Sersemletme Koruması: Büyük Savaşçı sadece 0,5 saniye boyunca sersemletilebilir.

Büyük Oyunda En İyi Karakterler Hangileridir ?

büyük oyun en iyi karakterler

 • Jessie, Penny, Nita ve Mr.P: Bu oyuncular kullanışlıdır çünkü Süperleri ya bir kule ya da bir minyon ortaya çıkarır. Hasarları ve sağlıkları büyük ölçüde artmıştır ve mümkün olduğunca az hasar almanız için rakiplerinizi ortadan kaldırmak veya dikkatini dağıtmak için yararlı olabilir. Tüm normal saldırıları aynı anda birden fazla oyuncu vurabilir ve bu da kalabalığa karşı yararlıdır.

-Nita ile aynı anda birden fazla hedefe saldırabilir. Kötü bir durumdaysa ayısı onun için tank yapabilir.

-Jessie ile büyük savaşçı olarak, farklı hedefleri bulmak için plazma patlamasını kullanabilir. Kulesiyle, onun için tank alabilir ve özgür iradeyle saldırabilir veya kaçabilir.

-Penny, para çantasını bir rakibe vurmak için kullanabilir, sonra çanta temas ederse diğerine. Ayrıca, topu iyileşiyorlarsa ve hareketsiz duruyorlarsa rakiplerinin nerede olduğunu bulacaktır.

-Mr.P, oyuncuların(avcıların) dikkatini dağıtmak için robot taşıyıcıları üretmeye devam etmek için turretini kullanabilir. Ana saldırısı ayrıca onlara zarar vermek için duvarların üzerinden sekebilir.

 • Shelly: Shelly patronla yeterince yakınlaşırsa ve Süper’ini yüklerse, Süper’ini sürekli olarak hızlı bir şekilde zincirleyebilir; yakın mesafedeki hasarı, diğer takım arkadaşları tarafından desteklendiği sürece patronu alt edecek kadar yüksektir. Shelly’nin Fişek Şoku yıldız gücü  patronu yavaşlatabilir, böylece takım arkadaşları daha fazla hasar verebilir.
 • Gale: Büyük Kavgacı olarak, Gale’in Trambolin aksesuarı , saldırgan ordularından uygun bir kaçış yolu sağlayabilir. Geniş ana saldırısı, birden fazla gelen saldırganı vurmasına izin verebilir ve Süper’i,Sersemleten Vuruş yıldız gücü ile birleştiğinde, saldırganları aralarına biraz mesafe koymasına izin vererek sersemletebilir ve uzaklaştırabilir.
 • Spike: Spike’ın yüksek hasarı, ona tutarlı bir hasar dağıtıcısı olmasını sağlar, ayrıca Süper’ini patronu yavaşlatmak için kullanabilir, bu da takıma büyük savaşçıya saldırmak için bir avantaj sağlar.
 • Bibi: Bibi’nin Sayı Vuruşu (Home Run) yeteneği, El Primo ve Rosa gibi sinir bozucu oyuncuları geri püskürtebilir. Saldırısı ayrıca geniş bir menzile sahiptir ve menzil içindeyse tüm oyuncuları(avcıları) aynı anda vurmasına izin verir. Sayı Vuruşu (Home Run )Yıldız Gücü, hareket hızını büyük ölçüde artırabilir, sinir bozucu menzilli kavgacıları seçmesine izin verir ve Süper’i geri sıçrayarak tüm kavgacıları defalarca vurabilir. Geri tepmesi, Büyük Savaşçı’yı menzilli oyuncuların saldırması için pozisyona geri döndürmek için de iyi olabilir.
 • Leon: Leon’un Süper’i Sis Bombası , Avcıların kafasını karıştıracak şekilde fark edilmeden kaçmasına izin vermede yararlıdır. Büyük Savaşçı olarak, Leon’un Aksesuarı Klon Yansıtıcının zamanlarını klonunuz üzerinde geçirmelerine izin vermek için kullanabilirsiniz. Süper yeteneği, Büyül Savaşçı Avcısı olma durumunda Büyük Savaşçı’ya gizlice girmesine de izin verir. Leon ayrıca yakından tutarlı hasar veriyor, bu da Shelly gibi kısa menzilli oyunculara sürekli hasar verebileceği anlamına geliyor.
 • Crow: crow, Büyük Savaşçı’da Süperleri zincirleyebilir. Bu şekilde çok fazla zarar verebilir. Crow’un Ekstra Zehirli Yıldız Gücü, patronun daha az hasar vermesini sağlayarak yardımcı olabilir, böylece müttefikler daha tutarlı hasar verebilir. İkinci yıldız gücü Leş Kargası ,patrona gerçekten çok zarar vermesini sağlayabilir ve bu da onu çok büyük bir tehdit haline getirir. Büyük Savaşçı olarak bu şekilde daha uzun süre hayatta kalabilir.
 • Bull: Eğer onu kullanan bir oyuncu Büyük Kavgacı ise, kendisine yakın olan herhangi birine acımasızca yüksek hasar verecek ve Süper’ini kolayca şarj edecektir. Birden fazla kişi ona karşı bir araya gelirse, Süper’i onları bir kenara atarak kaçmasına izin verir. Her iki Yıldız Gücü, hem Büyük Kavgacı hem de Patron Avcısı olarak oynamaya uygundur, hasar çıktısını arttırır veya aldığı hasarı düşürerek daha uzun süre saldırmasına / hayatta kalmasına izin verir.
 • Rosa: Rosa bir avcıysa, Büyük Savaşçı’yı kolayca tanklayabilir ve dikkatini Süper’iyle dağıtabilir, bu da cephanesini boşa harcayabilir ve muhtemelen Büyük Savaşçı’ya çok fazla zarar verebilir. Aksesuarı Büyüyen Işık,, diğer takım arkadaşlarının da pusuya düşmesine yol açabilir. Geniş saldırı yayılımı, Rosa’yı birden fazla düşmanı vurmak için kullanışlı kılıyor. İlk Yıldız Gücü olan Şifalı Otlar, kendi kendini iyileştirme azalması nedeniyle işe yaramayacağından, Dikenli Eldiven Yıldız Gücünü daha fazla değer için kullanmanız önerilir.

 

Hangi karakterin özelliklerini merak ediyorsanız karakter adı üstüne tıklayarak onun için hazırlanmış olan detaylı sayfaya ulaşabilirsiniz…

Ayrıca bu yazımızdan Tüm Brawl Stars Karakterleri Hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz…

Brawl Stars Büyük Oyun Haritaları

 • Büyük Savaşçıyı alt etmek için her taraftan saldırın. Büyük savaşçının avcıların hepsine vurması daha zor.
 • Büyük Savaşçı tek hedefli bir saldırgansa, hepsine aynı anda saldırmaya çalışın. Bir seferde bir avcı gönderirseniz, Büyük Savaşçı bireysel avcıyı daha kolay bir şekilde seçebilir ve daha uzun süre hayatta kalabilir.Toplu saldırmaya çalışın!
 • Büyük Savaşçı bir duvarın arkasına saklanıyorsa, mümkünse Süper’inizle duvarı yok edin.
 • Büyük Savaşçı bir köşede sıkışıp kalmamaya çalıştığı için düşman saldırılarından kaçamaz veya kaçamazsınız.
 • Kendi kendini iyileştirme yeteneklerini kullanmaktan kaçının;  Çünkü Büyük Savaşçı olarak doğmak, oyuncunun artan sağlığı ve kendi kendini iyileştirme azalması nedeniyle daha az değer sağlar.

 

Büyük Oyun Brawl Stars Oyun Modu Rehberi

Büyük Oyun Brawl Stars Oyun Modu Rehberi

 Tüm Brawl Stars Oyun Modları Listesine Ulaşmak için Tıklayın…