Darryl Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri

Brawl Stars Darryl

Bu yazımızda Darryl Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri inceleyeceğiz, Darrly ,Brawl Stars, oyunda bir şeyler ters gittiğinde oyuncuların sıklıkla tercih ettiği bir savaşçıdır.Savaş esnasında doğru yerlerde kullanıldığında savaşın seyrini tamamen değiştirebilecek Darrly  Yıldız Güçleri , Aksesuarları ve Kostümleri hakkında bilgiler vereceğiz.

Ayrıca Darrly Nasıl Oynanırİpuçları Nelerdir onlardan bahsedeceğiz.

İşte karşınızda tüm detaylarıyla Darrly karakteri…

Darryl Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri

Darryl, güçlü bir çift vuruşlu saldırıya sahiptir.Darryl, yakın mesafeden ağır patlama hasarı verebilen iki çift namlulu av tüfeği kullanan bir Aşırı Nadir Karakterdir. Süper yeteneği, düşmanlardan hızla kaçmasına veya onlara yaklaşmasına ve içine girdiği düşmanlara zarar vermesine izin verir. Ayrıca zamanla otomatik olarak yeniden şarj olur.

İlk aksesuarı, Geri Tepmeli Çevirici, Darryl’i döndürür ve Süper’ini hafifçe yükleyen bir yığın saçma fırlatır.

İkinci aksesuarı Katranlı Varil, etrafında düşmanları yavaşlatan bir dalga yayar.

İlk Yıldız Gücü Çelik Çemberler, Süper’ini kullanırken, kısa bir süre için aldığı her türlü hasarı büyük ölçüde azaltan bir kalkan sağlar.

İkinci Yıldız Gücü olan Mermi Yuvarla (Rolling Reload), Süper’ini kullandıktan sonra bir süre yeniden doldurma hızını iki katına çıkarır.

Saldırı: Çift Atış ;

Darryl’in çift namlulu av tüfeği, iki kademeli olarak ağır yakın menzilli hasar patlaması ateşler.

Darryl, her bir silahtan birer tane olmak üzere arka arkaya iki mermi patlatarak orta hasar verir. Saldırının kapsamı Shelly’nin saldırısından daha az, ancak Bull’un saldırısından daha fazla menzile sahip. Bu saldırı, daha kısa mesafelerde daha fazla hasar verir. Bu saldırının tamamlanması 0,8 saniye sürer.

Süperi: Fıçıyla Yuvarlanma ;

Darryl namlunun içinde öne doğru yuvarlanır, düşmanları geri savurur ve duvarlardan seker. Süper zamanla yeniden şarj olur!

Darryl, duvarlardan sekerek çok hızlı bir hızla kısa bir mesafe yuvarlar; ancak, Rico’nun saldırısı ve Süper’in aksine, bir duvardan sekip vurduğu düşmanlara hasar verdikten ve onları geri ittikten sonra mesafe artmaz. Darryl’nin Süperi, 30 saniyede otomatik olarak yeniden şarj olmasıyla benzersizdir.

Brawl Stars Darryl Kostümleri

Brawl Stars Darrly, tek gözü ve tonton yapısıyla farklı görünüme sahip bir savaşçıdır. Darrly Brawl Stars, 2 farklı kostüme sahiptir. Bu kostümleri gem ile satın alarak savaşçınızı yeni bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Darrly kostümleri şu şekildedir;

 

Darryl Özellikleri

Orta seviyeli oyunların vazgeçilmezi olan Darrly Brawl Stars özellikleri aşağıdaki gibidir:

 • Hız: Hızlı
 • Sağlık: 7000 (maksimum)
 • Mermi başına hasar: 336 (10)
 • Süper hasar: 560
 • Yeniden yükleme hızı (ms): 1800
 • Saldırı menzili: 6
 • Saldırı hızı (ms): 850
 • 1. seviye hasar: 2400
 • 9.-10. seviye hasar: 3360
Seviye Sağlık
1 5000
2 5250
3 5500
4 5750
5 6000
6 6250
7 6500
8 6750
9 – 10 7000

Darryl Yıldız Gücü

Savaşçının 1. yıldız gücü : Çelik Çemberler ;

Darryl’nin Süperi, namlusunu güçlendirerek aldığı tüm hasarı 0,9 saniye boyunca% 90 azaltır.
Darryl’e Süper sırasında aldığı hasarı% 90 azaltan bir kalkan verilir. Kalkan sadece Darryl yuvarlanmayı bırakana kadar sürer. Bu, Süper’i tehlikeli durumlardan güvenli bir şekilde kaçmak için daha da iyi hale getirir ve Süper, düşmana girip hasar vermek için kullanıldığında daha az risklidir.

Savaşçının 2. yıldız gücü : Mermi Yuvarla ;

Darryl, Süper’ini kullandığında, yeniden yükleme hızını 5.0 saniye boyunca ikiye katlar.
Darryl, Süper’ini kullandıktan sonra bir kalkan elde etmek yerine, her yuvarlandıktan sonra, yeniden doldurma hızını 5 saniye boyunca ikiye katlıyor.

Darryl Aksesuarı

Savaşçının 1. aksesuarı :  Geri Tepmeli Çevirici

Darryl dönüyor ve her yöne ateş püskürüyor. Her atış 400 hasar verir ve düşmanlara isabet ederse Süper yeteneğini% 25 yeniden doldurur!
Darryl bir daire şeklinde dönerek kendi çevresinde 15 hızlı tek mermi atışı kaldırır. Her mermi 400 hasar verir ve dairenin 9 karo yarıçapı vardır. Bir düşmana isabet eden her top, Süper değerinin% 25’ini yükler. aksesuarını kullanırken hareket edebilir.

Savaşçının 2. aksesuarı : Katranlı Varil

Darryl, 5,0 saniye boyunca kendi etrafında yavaşlama alanı yaratır.

Darryl, her yönden yavaş bir katran dalgası yayar. 2,67 karo yarıçapı oldukça küçüktür, ancak Darryl ile birlikte hareket eder. Tar Barrel beş saniye sürer ve Darryl’s Super ile kullanılabilir.

Darryl İpuçları

 • Ağırsiklet olduğu için hareket hızı diğer çoğu karakterden biraz daha hızlı. Bu geri çekilme / yaklaşma nedeniyle daha kolay ve genellikle daha güvenlidir.
 • Çelik Çemberler yıldız gücü tarafından sağlanan hasar azaltma, Darryl’in saldıran keskin nişancılara güvenle yuvarlanmasına olanak tanıyor, çünkü büyük hasar azaltma, Süper’i sırasında ona karşı savunma atışlarını işe yaramaz hale getiriyor. Çelik Çemberler ayrıca onu Tick‘e karşı çok daha iyi hale getirerek, zorlu bir durumda zarar görmeden mayın yamalarından geçmesine ve Tick’in Süperi kolayca etkisiz hale getirmesine izin veriyor.
 • Süper yeteneği, düşmanlardan hızla kaçmak veya düşmanlara yaklaşmak için harikadır. Son derece hızlı yuvarlanıyor. Suyun üzerinden geçerseniz, rulosunun menzilini artırabileceğinizi de belirtmekte fayda var. Şu, zorlu durumlardan uzaklaşmaya yardımcı olabileceğinden, düşmandan kaçarken bu hayati öneme sahip olabilir.
 • Savaş Topunda, topu ileri doğru atarak ve Süper’ini kullanarak topa hızlı bir şekilde ulaşmak için oldukça faydalı olabilir. Süper oyuncusu, her iki takımdan da gol attıktan sonra topu merkezden kapmak için kullanışlıdır, ancak bu onu dövüşün ortasına koyar ve muhtemelen elenmesine neden olur.
 • Savaş Topunda topu taşıyan bir rakip üzerinde Süper’ini kullanmak, topun sahip olduğu yerden düşmesine neden olur. Topu kaleye atmak üzere olan bir rakibi geciktirmek için kullanmak harikadır.
 • Darryl’i kullanmanın etkili bir yolu, Süper’ini şarj etmek, onu bir düşmana olabildiğince yaklaşmak için kullanmak ve tüm cephanesiyle hızlı ateş etmektir. Bu, makul miktarda hasar verir ve hatta bir yenilgiye neden olabilir, doğru yapıldığında Süper’ini tekrar tam olarak geri yükleyebilir.
 • Bir rakibe doğru yuvarlanırken doğru zamanlanırsa, Darryl’in Süper’i rakibin Süper’inin etkinleştirilmesini tamamen durdurabilir, tıpkı Shelly‘nin Süper’i ile Frank’in Süper’i nasıl durdurulabilir. Bu, Süperleri hazır olan (Shelly gibi) Darryl ile diğer düşmana saldırırken faydalı olur.
 • Darryl’in Süper’i, kapalı alanlarda savaşırken birden çok kez vurabilir (bu, ağır sıklet olarak Darryl için idealdir). Süper’ini duvarlardan sekmek ve rakiplerinize hasar vermek için hedefleyin.
 • Darryl’in saldırısının ikinci atışı tamamen ıskalayabileceğinden, düşmanla yakın mesafeden karşı karşıya gelirken, konumunuza dikkat edin.
 • Darryl, son derece yakın mesafeden, oyundaki herhangi bir oyuncudan normal bir saldırı için en yüksek hasarı verir ve maksimum seviyede toplam atışlar için (her biri 1680) 3360 hasar verir. Darryl, ormanda kamp yapmadıkça buna güvenmemeli, Bull gibi kısa menzilli ağır sıklet karakterleri oldukça iyi idare ediyor.
 • Darryl’in ana saldırısı çok fazla hasar verir, ancak tutarlı değildir. Süperiyle birini hedef alırken, gerçekten onun üzerine yuvarlanıp ona vurduğundan emin olun. Çok yakınsa, onları devirebilir. Çok uzaktaysa, onlara vurabilir ama patlama menzili içinde olamaz. Katranlı Varil aksesuarı , bir Süper’in birkaç taşla ıskalaması durumunda ona ihtiyaç duyduğu mesafeyi verir.

Hangi karakter ve oyun modunu merak ediyorsanız  üstüne tıklayarak onun için hazırlanmış olan detaylı sayfaya ulaşabilirsiniz…

 Tüm Brawl Stars Oyun Modları Listesine Ulaşmak için Tıklayın…

Ayrıca bu yazımızdan Tüm Brawl Stars Karakterleri Hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz…