Brawl Stars Nakavt Etkinliği En İyi Karakterler

 Brawl Stars Nakavt En İyi Karakterler ; Brawl Stars Nakavt Etkinliği ; Mevcut sezon sona ermesine rağmen,Brawl Stars bize yeni bir oyun modunun tanıtıldığını gören yeni bir güncelleme getirdi. Brawl Stars Nakavt ; en iyi karakterler nelerdir merak ediyorsan yazımızda bulabilirsin…

 

Brawl Stars , oyunda yukarıdan aşağıya bakış açısını destekleyen bir kahraman aksiyon-nişancı oyunu olan çok popüler bir mobil oyundur. Oyun yeni sezonuna girmek üzere, Sezon 6: Gold Arm Gang, bildirildiğine göre 12 Nisan’da piyasaya sürülecek. Oyun, Clash Royale, Hay Day, Clash of Clans gibi diğer popüler oyunları da yaratan Supercell tarafından geliştirildi. vb.

Brawl Stars, oynamayı seçebileceğiniz Brawlers adlı birçok oynanabilir karaktere sahiptir. Bir oyun modu için doğru dövüşçüyü seçmek, her karakter benzersiz olduğundan ve onları farklı modlarda kullanışlı kılan özel özelliklere sahip olduğundan belirleyici bir nokta olabilir.

Benzer şekilde, Nakavt Etkinliği, düşman takımında üstünlük sağlayacak belirli türden dövüşçüleri de destekler.

Brawl Stars Nakavt En İyi Karakterler

Nakavt Etkinliği Nedir?

Yeni eliminasyon stili oyun modu: Nakavt

  • Yeniden doğma olmayan 3vs3 karşılaşmaları. Yenilen Savaşçılar, her turun geri kalanında dışarıda kalır.
  • 2 turu kazanan takım oyunu kazanır.
  • Daha çok rakibi eleyen takım kazanır. Beraberlik durumunda ise en çok hasarı veren takım kazanacak.
  • Rotasyonunda 10 harita olacak.
  • 6.Sezon boyunca olacak!

Diğer 3v3 Etkinliklerinin aksine, bir oyuncu elendikten sonra yeniden dirilmiyor ve takımları turun geri kalanında onlarsız oynamak zorunda kalıyor. Bir takım tamamen elendiğinde, daha az oyuncu kaldığında veya diğer takıma göre daha az hasar verdiğinde, o maçı kaybederler ve sıradaki bir sonraki maç başlar. Bir takım iki maç kazanırsa, takım otomatik olarak kazanır.

Brawl Stars Nakavt En İyi Karakterler

Nakavt Etkinliği, her biri takımların rakip takımlardan oyuncuları eleme hedefine sahip üç oyunculu iki takımdan oluşur ve ayakta kalan son takım / oyuncu, 3 maç formatından en iyi şekilde takip ederek Etkinliği kazanır. Bir kez elendiğinde, oyuncu bir sonraki turun başlangıcına kadar yeniden doğamaz.

Hangi karakteri merak ediyorsanız  üstüne tıklayarak onun için hazırlanmış olan detaylı sayfaya ulaşabilirsiniz…

1. BEA 

 Brawl Stars Nakavt En İyi Karakterler
Brawl Stars Nakavt En İyi Karakterler

Bea’nin aşırı yüklü atışı, düşmanları hızla zayıflatabilecek önemli miktarda hasar verdiği için tank için çok tehlikelidir. Bea’nin Süperi, kendisi ve müttefikleri için düşmanlara ağır hasar vermek veya onları yenmek için düşmanı yavaşlatmak için kullanılabilir.

Bununla birlikte, düşük taban sağlığı ile korunması gerekiyor, yoksa suikastçılar tarafından yok edilecek ya da öldürülecek.

2. BELLE 

 Brawl Stars Nakavt En İyi Karakterler
Brawl Stars Nakavt En İyi Karakterler

Belle‘nin saldırıları, yakındaki düşmanları zincirleyen çok uzun bir menzile sahiptir ve Süper yeteneği, müttefiklerin başka bir hedefe yerleştirilinceye kadar kalıcı olarak daha fazla hasar veren bir hedefi işaretlemesine izin verir. Aksesuarı, üzerine basan düşmanları yavaşlatarak müttefiklerin düşmanı patlatmasına izin veriyor.

Yıldız Gücü, Olumlu Geribildirim, Belle’ye daha iyi hayatta kalma için biraz hasar azaltma sağlayacaktır. Ancak suikastçılar tarafından öldürülmeye meyillidir.

3. BYRON 

 Brawl Stars Nakavt En İyi Karakterler
Brawl Stars Nakavt En İyi Karakterler

Byron’un Stacking Chip hasarı ve iyileştirmesi onu Nakavt’ta harika bir genel destek haline getiriyor. Byron, istiflenen iyileştirmelerle müttefiklerini iyileştirebilir ve saldırıları yüksek hasar verebilir ve yumuşacık dövüşçüleri bitirebilir.

Süper gücü, suikastçılara karşı koymak veya onu ve müttefiklerini büyük miktarda iyileştirmek için kullanılabilir ve hayatta kalmalarını büyük ölçüde artırır. Halsizlik, diğer iyileştirme ekiplerine karşı koymak için kullanılabilir ve Enjeksiyon, çok sayıda düşmanı delmek veya müttefiklerinizi desteklemek ve aynı zamanda düşmanlarınıza zarar vermek için kullanılabilir.

4. COLETTE 

 Brawl Stars Nakavt En İyi Karakterler
Brawl Stars Nakavt En İyi Karakterler

Colette’in HP ölçeklendirme saldırıları onu her türden düşman için ölümcül yapar, yumuşacık olsun ya da olmasın. Colette herhangi bir dövüşçüyü iki normal saldırı ve iki vuruş yapan bir Süper ile bitirebilir.

Yıldız Gücü  Ağır Vergi ayrıca, düşmanlarını onları patlatacak ya da iyileşmesi gereken müttefiklerinden uzaklaştırabilecek müttefiklerine itmesine olanak tanır. İkinci Yıldız Gücü Kitle Vergisi, size beş saniyeliğine% 40’a varan bir kalkan verebilir ve bu da beka kabiliyetini büyük ölçüde artırır.

5. EDGAR 

 Brawl Stars Nakavt En İyi Karakterler
Brawl Stars Nakavt En İyi Karakterler

Edgar‘ın Süperi, hızlı bir şekilde öldürmek için düşmanların üzerine atlamasına izin verir ve Uçuyorum!(Let’s Fly) Aksesuarı, savaşmak zorunda kalmadan Süper’ini hızlı bir şekilde şarj etmesini sağlar. Bununla birlikte, Edgar, Süper’ine sahip olmadığında güçlü keskin nişancılar tarafından öldürülmeye eğilimlidir.

Yıldız Güçleri, Sert İniş ve Yumruklar da bu modda iyi çalışıyor. Sert İniş , düşmanları daha hızlı bitirmek için fazladan 1000 hasar ekler ve Yumruklar, bir düşmanla savaşırken daha uzun süre hayatta kalmasına yardımcı olabilir.

6. PIPER 

Brawl Stars Nakavt En İyi Karakterler

Piper‘ın başlangıç hasarı zaten oldukça fazla ve Süper’i suikastçilerden ve ağır sikletlerden kolay bir kaçış sağlıyor. Piper’ın Yıldız Güçleri ve Cihazları, onun hasar potansiyelini ve hayatta kalmasını artırır. Pusu Yıldız Gücünü kullanmak, hasarınızı çok artıracak, vurulduğunda düşmanları sakat bırakacaktır ve  Pusu Yıldız Gücü, Piper’ın hızlı bir şekilde art arda dört güçlü atış yapmasına ve düşmanlara 8000’den fazla hasar vermesine izin verebilir.

Otomatik Nişan Aksesuarı Edgar gibi suikastçılardan kaçmak için kullanılabilir ve Piper’ın Güdümlü Mermi (Homemade Recipe) Aksesuarı düşük cana sahip bir düşmanı bitirmek için dava edilebilir.

7. STU 

Brawl Stars Nakavt En İyi Karakterler

Stu‘nun hızlı ani saldırıları ve delicesine hızlı Süper hücumu, Nakavt’ta ölümcül ve vurulması zor bir hedef olmasına izin veriyor. Aksesuarı, kule canlı olduğu sürece kendisinin ve müttefiklerinin hızını kalıcı olarak artırır ve Yıldız Güçleri, hayatta kalma ve hasar potansiyelini artırır.

Yıldız Gücü Sıfır Sürükleme , Super’in mesafesini% 71 artırarak, etrafta koşarken saldırmasını son derece zorlaştırır. İkinci Yıldız Gücü Gaz ver , etrafa atılarak düşmana saldırırken hayatta kalmasına izin verecek.

 

Hangi karakteri merak ediyorsanız  üstüne tıklayarak onun için hazırlanmış olan detaylı sayfaya ulaşabilirsiniz…

8. TICK

Brawl Stars Nakavt En İyi Karakterler

Tick‘in yüksek hasarı ve alan kontrolü Nakavt’ta son derece faydalıdır, düşmanı son derece sinirlendirir ve ekibiniz için faydalıdır. Yıldız Güçleri ve Cihazları da yardımcı oluyor.  İyi Yağlanmış (Well Oiled), Tick’in aldığı hasardan hızlı bir şekilde kurtulmasına izin verecek ve Automa-Tick Yeniden Yükleme, daha da hızlı saldırmasına izin verecek.

Süper yeteneği, düşmanlarını düşük sağlıkta bitirmesine izin verir ve suikastçılara ve ağır sikletlere karşıdır. Mine Mania daha da fazla hasar verebilir, düşmanları daha da hızlı bitirebilir ve Last Hurray, Super’siz bile suikastçılarda hayatta kalmasına ve Tick’in güvenli bir şekilde hareket etmesine izin verir.

9. GENE

Brawl Stars Nakavt En İyi Karakterler

Gene yakın mesafeden hızlı hasar verebilir veya Süper’ini uzak mesafeden şarj edebilir. Süper gücü, dövüşçüleri öldürmeyi kolaylaştırdığı ve son derece savunmasız hale getirdiği için takım arkadaşlarınıza büyük bir avantaj sağlayabilir.

Üfüren Lamba Aksesuarı, Darryl, Edgar, El Primo, vb. Gibi yakın mesafeli tehditlerle başa çıkmasına yardımcı olur. Ruh Tokadı Star Gücü, biraz daha fazla hasar vermesine izin verir ve Büyülü Sis Yıldız Gücü, takım arkadaşlarını hayatta tutmasına yardımcı olur.

10. BULL

Brawl Stars Nakavt En İyi Karakterler

Bull, yüksek hasarı ile düşük HP düşman dövüşçülerini de yenebilir. Oyunda hayatta kalmak önemli olduğu için yüksek sağlığı ve Izgara Biftek Aksesuarı kullanışlıdır. Ayrıca Süper’ini kaçmak için kullanabilir.

Hangi karakteri merak ediyorsanız  üstüne tıklayarak onun için hazırlanmış olan detaylı sayfaya ulaşabilirsiniz…

İşte Brawl Stars‘daki Nakavt etkinliği için kullanabileceğiniz en iyi 10 karakterin listesi. Etkinlik için seçmeden önce her dövüşçünün açıklamasını dikkatlice okuduğunuzdan emin olun.

 

Nulls Brawl Alpha APK indir Belle Squeak Stu 35.108 Son Sürüm – 2021

Hileler, Karakter Çıkarma Taktikleri, Kupa kasma taktikleri ve daha fazlası için Tıklayın…

 Tüm Brawl Stars Oyun Modları Listesine Ulaşmak için Tıklayın…

Ayrıca bu yazımızdan Tüm Brawl Stars Karakterleri Hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock_logo

 

Lüften AD Block’unuzu etkisiz hale getirip sayfayı yenileyiniz. (Please Disable your AD Block and refresh the page)