Soygun Brawl Stars Oyun Modu Rehberi

Brawl Stars Soygun Nasıl Oynanır?

Bu yazımızda Soygun Brawl Stars Oyun Modu Rehberi hakkında bilgiler verip , Soygunda En İyi Karakterler Hangileridir ,  Soygun Nasıl Kazanılır ,Soygun Haritaları ,Brawl Stars Soygun Modu Rehberi ,Brawl Stars Soygun Nasıl Oynanır Videosu , Soygun Oyun modunun Amacı Nedir  ve Soygun Taktikleri Nelerdir onlardan bahsedeceğiz…

 

Brawl Stars Soygun Oyun Modu Nedir?

Soygun Brawl Stars Oyun Modu Rehberi
Soygun modu-Kasa
 • Düşman ekibinin kasasını açmaya çalışırken aynı zamanda ekibinizin değerli kasasını koruyun!
 • Hangi takım ilk önce düşman kasasını açarsa kazanır.
 • Soygun modu 3’e 3 takımlar halinde oynanır Her iki takımın da arena tarafında bir kasa var.
 • Her takımın 50000 canı bulunan bir kasası bulunmakta.

 

 

 

 

Brawl Stars Soygun Modu Rehberi

Soygun Oyun modunun amacı

 • Amaç, karşı kasayı yok etmeye çalışırken kasanızı korumaktır.
 • Bir kasanın sağlılığ sıfırlanırsa oyun otomatik olarak kasayı yok eden takıma gider.
 • Hiçbir kasa zarar görmezse, kasanın sağlığına bağlı olacaktır.
 • Bir takımın kasasının sağlığı diğerinden daha düşükse, diğer takım oyunu kazanır.
 • Süre bittikten sonra her iki kasa da aynı miktarda sağlık yüzdesine sahipse veya her iki kasa da aynı anda sağlığı sıfırlanırsa oyun berabere biter.
Soygun Brawl Stars Oyun Modu Rehberi
Brawl Stars Soygun Modu

Soygunda En İyi Karakterler Hangileridir ? 

soygun en iyi karakterler

Hangi karakterin özelliklerini merak ediyorsanız karakter adı üstüne tıklayarak onun için hazırlanmış olan detaylı sayfaya ulaşabilirsiniz…

 • Barley veya Dinamike: Duvarların üzerinden saldırabildiklerinden, yaklaşan düşman Savaşçılarının yollarını tıkamak, haritanın bir alanını kontrol etmek veya kasayı uzaktan vurmak için kullanılabilirler. Barley’in saldırısı ve Süper, kasaya sürekli hasar vererek kasaya hasar yükleyebilir ve Dynamike’ın Kulplu Bomba aksesuarı  özelliği, düşmanların kasaya ulaşmasını engelleyebilir.
 • Bull veya Darryl: Bull ve Darryl, uzun mesafelere seyahat etmelerine izin veren Süperlere sahiptir. Tam sağlıklarına yakın olduklarında Süperlerini kullanmaya çalışın. Maksimum hasar vermek için doğru zamanda şarj edin veya yuvarlayın ve kasaya mümkün olduğunca yaklaşın.
 • Colt veya Brock: Süperleriyle, Colt ve Brock kasaya ateş edebilir ve büyük hasar verebilir. Ayrıca kasaya uzaktan atış yapabilirler ve takım arkadaşları daha kolay içeri girebilirler. Brock ayrıca, zamanla kasaya verdiği hasarı biriktirmek için Alev Yıldız Gücünü kullanabilir. Colt’un aksesuarı Gümüş Mermi , kısa sürede kasaya önemli miktarda hasar vermesini sağlar.
 • El Primo: El Primo bu mod için en iyisi değil, ancak Süper özelliği onu kullanışlı kılıyor. Rakip takım ya bir araya geldiğinde ya da haritanın diğer tarafındayken Süper’inizi kullanın. Bu hem takıma hem de kasaya çok fazla zarar verecektir.
 • Rico: Rico’nun vuruşları duvarlardan yansıyor. Her iki takımdaki hiçbir oyuncu duvarları kıramıyorsa, soygun haritaları için bu beceri gereklidir. Kasayı yok etmek için son hasar patlamasını almak için Süper’iyle atışları da sektirebilir.
 • Max: Bazen hafife alınan bir soygun oyuncusu, Max, modun başarılı olmak için ihtiyaç duyduğu hasarı sürdürebilen birkaç destekten biridir. Max, bu modda genellikle bir tehdit olan atıcıları ve diğer oyuncuları idare edebilir. Max, Süper’lerini kullanarak birkaç saniye tasarruf ederek olasılıkları kendi lehlerine artırabilir. Buna ek olarak, ikinci Yıldız Gücü Durmadan Ateş ile kasaya daha da fazla hasar verebilir, çünkü yeniden doldurma hızı daha hızlı olacaktır.
 • Bibi: Bibi Soygun maçında sık kullanılan bir karakterdir. Bununla birlikte, Bibi birçok düşmana karşı koyabilir ve savunmada çok iyidir, aynı zamanda haritayı kendi lehine kontrol edebilir. Atış Pozisyonu yıldız gücü ve Vitamin Artırıcı Aksesuarı  iyileştirmesinin yardımıyla orta derecede sağlığı ve çok hızlı hareket hızı ile Bibi hücum için iyi olmasa da, güvenilir bir şekilde hayatta kalabiliyor ve düşman takımına baskı uygulayabiliyor. Bibi’nin kasaya verdiği hasarın çoğu, düşmanın kasasını uzaktan tekrar tekrar vurmak için kullanabileceği Süper’inden olacaktır.
 • Sprout:Atıcı olarak Sprout, çok sayıda duvarı olan haritalarda üstündür. Ek olarak, Sprout tutarlı bir şekilde hasar verebilir. Sprout’un Süperi ile, düşmanların kasalarına saldırmasını engelleyebilir veya düşman kasasına özgürce zarar vermek için düşmanlarla arasına bir duvar örebilirler. Sprout, yıldız gücü Fotosentez ve Sap Parçalayıcı Aksesuarı , ile  zayıflıklarını da kapatabilir.
 • Nita: Bazı haritalarda, Nita’nın Aksesuarı ,Hiper Ayı Yıldız Gücü ile birlikte kasaya çok fazla hasar vermesine izin verebilir. Nita oynarken, ana saldırısıyla kasaya zarar vermeye odaklanmak yerine, Süper’ini doldurmaya çalışmalı, ardından ayıyı mümkün olduğunca kasaya yaklaştırmaya çalışmalıdır. Ancak, nispeten düşük hasar verimi ve bu nedenle savunma yeteneğinden yoksun olması nedeniyle, bu strateji risklidir ve çoğunlukla ekibinizde yüksek hasarlı oyuncularınız olduğunda kullanılmalıdır.
 • Nani: Nani’nin  Işınlayıcı Aksesuarı Nani’nin ona tonlarca hasar verebilmesi için düşmana daha hızlı ulaşmak için kullanılabildiğinden, maç için inanılmaz derecede yararlı olabilir. Süper gücü ayrıca, özellikle Nani’nin son darbeyi çok daha kolay bir şekilde yapmasına izin veren Otomatik Odaklama Yıldız Gücü ile kasaya ağır hasar verir.
 • Penny: Penny’nin Aksesuarı Kaptanının Pusulası, yıldız gücü  Ateş Topları ile birlikte kasaya tonlarca hasar vermek için sinerji içinde kullanılabilir, neredeyse kullanmanın ortasında yenilmediğini varsayarak kasayı kendi başına çıkarabilir.
 • Carl: Carl’ın sağlığı ve hem ana saldırısından hem de Süper’den çok yüksek hasarı var, özellikle de Koruyucu Dönüş, Yıldız Gücü ve Isı Fırlatma Aleti ile kasaya hızla çok fazla hasar verecek kadar uzun süre hayatta kalmasını sağlıyor.

Ayrıca bu yazımızdan tüm Brawl Stars Karakterleri Hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz…

Soygun Brawl Stars Oyun Modu Rehberi
Brawl Stars Soygun Oynanış

 

Brawl Stars Soygun Haritaları

Brawl Stars Soygun Haritaları
Brawl Stars Soygun Haritaları

 

 

Brawl Stars Soygun Nasıl Kazanılır ?

Soygun Taktikleri

 • Takımlar, düşmanın etrafına fark edilmeden gizlice girmemesini sağlamak için dağılmalı.
 • Takımlar hücum halindeyken, çok kolay ölmeden kasaya geçebilmelerini sağlamak için birlikte kalmalıdırlar.
 • Kısa menzilli saldırılar kullanan Bull veya El Primo gibi oyuncular ile kasaya saldırırken, yeni yeniden canlanan düşmanların saldırılarını atmak için saldırırken düzensiz hareket etmeye çalışın. Bu kaçma taktiği, iyi bir sağlık miktarını koruyabilir ve düşman kasasına birkaç daha değerli saldırıya izin verebilir.
 • Bull ve El Primo gibi birçok oyuncuların Süperi, duvarları yıkmak için kullanılabilir. Kasaya giden yolu temizlemek için bu yeteneği kullanın, ulaşıp yok etmeyi kolaylaştırın. Düşmana saldırırken ve kasayı savunmaya çalışırken bu yetenekleri kullanırken dikkatli olun, yoksa istemeden işleri onlar için kolaylaştırabilirsiniz.
 • Maç başladığında, daima haritanın ortasında düşman takımıyla savaştığınızdan emin olun çünkü aksi takdirde düşmanın ilerlemesine ve kasayı aşmasına izin verir.
 • Çoğu saldırgan oyuncu yakın dövüşçü olduğu için Rico, Colt ve diğer keskin nişancılar  kasanıza ulaştığında savunmaya gitmelidir. Ancak rakipleri öldürdükten sonra sadece savunmaya girmeyin. Sadece devam edin ve kasayı alın.
 • Leon veya Mortis gibi dövüşçüler bu modda pek uygun seçenekler değil. Tonlarca hasar verebilecek olsalar bile, yavaş yeniden yükleme hızları, kasaya üç atış yapıp daha fazla hasar verebilmek için uzun bir süre beklemek zorunda kaldıktan sonra onları çok savunmasız hale getiriyor.

Hangi karakterin özelliklerini merak ediyorsanız karakter adı üstüne tıklayarak onun için hazırlanmış olan detaylı sayfaya ulaşabilirsiniz…

 

Soygun Brawl Stars Oyun Modu Rehberi
Soygun Brawl Stars Oyun Modu Rehberi

 

 Tüm Brawl Stars Oyun Modları Listesine Ulaşmak için Tıklayın…

 

Brawl Stars Soygun Nasıl Oynanır ? Brawl Stars Soygun Modu Videosu