Brock Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri

Brawl Stars Brock

Bu yazımızda Brock Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri inceleyeceğiz, Brock, düşmanlara uzun menzilli, patlayıcı bir roket fırlatır. Süper yeteneği, siperi yok eden balistik bir roket bombardımanı!3640 canı olan Brock yıldız güçleri,aksesuarları ve Brock kostümleri hakkında bilgiler vereceğiz.

Brock nasıl oynanır, İpuçları nelerdir onlardan bahsedeceğiz.

İşte karşınızda tüm detaylarıyla Brock karakteri

Brock
brawl stars brock

Brock Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri

3640 canı olan Brock, düşmanlara uzun menzilli, patlayıcı bir roket fırlatır. Süper yeteneği, siperi yok eden balistik bir roket bombardımanı!

Brock, 1000 Kupaya ulaştıktan sonra Kupa Yolu ödülü olarak açılan bir Yaygın karakterdir.

Düşük miktarda sağlığı vardır, ancak uzun mesafeden patlayan roketler atar ve kısa bir yarıçapta yüksek hasar verir. Süper, geniş bir alana bir roket yağmuru fırlatır.

İlk aksesuarı Roket Bağları, ayaklarının dibine ateş ederek yakındaki düşmanlara hasar vermesine ve Brock’u havaya fırlatmasına izin veriyor.

İkinci aksesuarı Roket Yakıtı, Brock’un bir sonraki saldırısını daha yıkıcı bir mega roket haline getiriyor.

İlk Yıldız Gücü Alev, roketlerinin etki alanında zamanla hasar veren bir ateş parçası bırakmasına izin veriyor.

İkinci Yıldız Gücü Dördüncü Roket, Brock’un cephane kapasitesini 4’e çıkarır.

Saldırı:  Tek Roket ;

Brock, gerçekten uzaklara giden tek bir gönderir.Saldırısı, çarpma anında 1 kare yarıçapında yüksek hasar veren geniş kapsamlı bir füzedir. Ancak Brock’un saldırıları oldukça yavaş yeniden yüklenir ve yavaş ilerler.

Süper :  Roket Yağmuru ;

Brock, düşmanları ve engelleri ortadan kaldıran bir roket bombardımanı yapar. Brock’un Süper’i kullanıldığında, geniş bir alana yayılmış 9 roketlik bir yaylım ateşiyle ağır hasar verir. Bu roketler engelleri yok edebilir veya üzerlerinden ateşlenebilir. Super’in tamamlanması 2.05 saniye sürer.

Brawl Stars Brock Kostümleri

 • Brock Sahilde
 • Teypli Brock
 • Aslan Dansçısı Brock (Yeni ay yılı kostümü)
 • Alevli Brock brawl stars
 • Süper Ranger Brock
 • Old School  (Brawlidays 2020 hediyesinden ücretsiz)

brock kostüm

Brock  Özellikleri

Sağlık 3640
Hasar 1540
SÜPER: Roket başına hasar 1456 (9)
Süper uzunluk 1850 ms
Yeniden yükleme hızı (ms) 2100
Saldırı hızı (ms) 500
hız Normal
Saldırı menzili 10

 

seviye İsabet noktaları Hasar Süper Hasar
1 2600 1100 9360
2 2730 1155 9828
3 2860 1210 10296
4 2990 1265 10764
5 3120 1320 11232
6 3250 1375 11700
7 3380 1430 12168
8 3510 1485 12636
9-10 3640 1540 13104

Sağlık :

Seviye Sağlık
1 2400
2 2520
3 2640
4 2760
5 2880
6 3000
7 3120
8 3240

Brock Yıldız Gücü

Savaşçının 1. yıldız gücü : Alev ;

Brock’un saldırısının etkisi zemini ateşe verir.

Bölgedeki düşmanlar saniyede 520 hasar alır! 2 saniye sürer.Brock’un roketleri, patlama veya bir düşmanla temas halinde, iki saniye sonra kaybolan bir yangın parçası bırakır. Bu alevler 1 karo yarıçapına sahiptir ve saniyede 520 hasar verir ve 1040 hasar verebilir.

Savaşçının 2. yıldız gücü :  Dördüncü Roket ;

Brock, fırlatıcısına dördüncü bir roket yükleyerek cephane kapasitesini artırıyor.

Brock, cephanelik çubuğuna fazladan bir roket kazandırarak, aynı anda 4 saldırıya kadar hazır olmasını sağlar. Ancak Brock’un yeniden doldurma hızı aynı kaldığından, dört roketi de ateşledikten sonra tamamen yeniden yüklenmesi% 33 daha uzun sürer.

Brock  Aksesuarı

Savaşçının 1. aksesuarı : Roket Bağları  ;

Brock, altındaki yeri patlatır ve kendisini havaya iter. Patlama, yakındaki düşmanlara 500 hasar verir.Patlamadan hasar gören herhangi bir düşman geri savrulur. Patlama duvarları veya çalıları yok edemez.

Brock kullanıldığında, ayaklarının altında 2,67 kiremitle baktığı yöne doğru zıplayarak duvarların veya suyun üzerinden atlamasına izin veren bir patlama yaratacak. Patlamadan hasar gören herhangi bir düşman geri savrulur. Patlama duvarları veya çalıları yok edemez.

Savaşçının 2. aksesuarı : Roket Yakıtı ;

Brock’un bir sonraki saldırısı daha büyük, daha hızlı, daha geniş bir yarıçapla patlayan, duvarları yıkan ve% 50 ekstra hasar veren mega bir roket.

Brock bu aksesuarı etkinleştirdiğinde, bir sonraki saldırısı hasarın 1,5 katı verir,% 15 daha hızlı hareket eder,% 50 daha büyük olur ve iki kat patlama yarıçapıyla duvarları yok eder. Brock’un başının üzerinde bu aksesuarın kullanımına işaret eden bir aksesuar sembolü ve aynı zamanda parlayan bir saldırı joystick’i olacak. Bu aksesuarın soğuma süresi, bu saldırı vurulduktan sonra başlar.

brock brawl stars resmi
brock brawl stars resmi

Brock İpuçları

 1. Rakiplerin nerede olacağını tahmin etmeye çalışın. Roketleri oldukça yavaş ve dardır ve düşmanlar  muhtemelen hareket edecektir.
 2. Brock, açık ve çok fazla gizlenmemiş haritalarda en iyi performansı gösterir, böylece kısa menzilli düşmanlar onu pusuya düşüremez.
 3. Brock’u her zaman diğer takım arkadaşlarının arkasında tutun. Brock’un sağlığı oldukça düşüktür ve en iyi uzun menzilli destek için kullanılır.
 4. Brock’un yavaş yeniden yükleme süresi nedeniyle, her atışı dikkate almak önemlidir. Üç roketi de aynı anda ateşlemeyin, çünkü bu Brock’u tamamen savunmasız bırakacaktır.
 5. Rakipler grup oluşturduğunda veya biri duvarın arkasına saklandığında Brock’uun süper özelliğini kullanın.
 6. Brock’un süper özelliği, takım arkadaşlarının tek tek onlarla başa çıkabilmeleri için roketlerden kaçarken düşman ekibinin dağılmasını sağlamak için harika.
 7. Brock’un aksesuarı , Roket Bağları, tanklar tarafından saldırıya uğrama gibi durumlardan çıkmak için kullanılabilir. Ayrıca duvarların üzerinden atlayarak mesafeyi korumak için de kullanabilir.
  Yakın mesafeden, Brock 3 roketi hızlı ateşleyerek düşük canlı düşmaları kolayca yenebilir. Brock’un mühimmatını kurtarmak, özellikle yakın mesafeli pusular için kullanışlıdır.
 8. Brock’un yıldız gücü Alev, yaklaşık 2 saniye sonra kaybolan küçük bir alev alanı oluşturmasına izin verir. Saniyede 520 hasar verir ve bir düşmana iki kez hasar verebilir, bu da maksimum hasarı 1040 olacağı anlamına gelir ve bir oyuncu etki alanında kalırsa önemli bir hasar artışı ekler. Bu, bir kitle kontrolü biçimi olarak veya düşmanların belirli bir dar noktadan ayrılmalarını / girmelerini engellemek için kullanılabilir.
 9. Brock’un Süperi,Savaş Topunda bir kalenin önünde duvara karşı kullanılabilir, yani Brock’un duvarın etrafından dolaşması gerekmez. Bu, kalenin önünde duvar bulunan tüm Savaş Topu haritaları için geçerlidir.
 10. Roket Yakıtı’nın en büyük etkisi, sağladığı sıçrama hasarıdır. Brock, sıçrama hasarı verebilir, ancak düşmanlar bir karo içinde kalmadıkça oldukça zordur. Her bir atışı ayrı ayrı saymak, birkaç atış yapıldığında yeniden doldurma hızı onu savunmasız bırakan Brock için hayati önem taşıyor. Ayrıca Brock’un, önce Süper’ini şarj etmek zorunda kalmadan haritada duvarlar açmasına izin veriyor.

Hangi karakter ve oyun modunu merak ediyorsanız  üstüne tıklayarak onun için hazırlanmış olan detaylı sayfaya ulaşabilirsiniz…

 Tüm Brawl Stars Oyun Modları Listesine Ulaşmak için Tıklayın…

Ayrıca bu yazımızdan Tüm Brawl Stars Karakterleri Hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz…