Nita Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri

Nita Karakteri

Bu yazımızda Nita Brawl Stars Özellikleri inceleyeceğiz, Brawl Stars’ın ender tanklarından biri olan Nita‘nın yıldız güçleri,Nita aksesuarları ve Nita kostümleri hakkında bilgiler vereceğiz.

Ayrıca Nita nasıl oynanır, İpuçları nelerdir onlardan bahsedeceğiz.

Nita Nasıl Oynanır? Brawl Stars Nita Oyun Videosunu bu yazımızda bulabilirsiniz…

İşte karşınızda tüm detaylarıyla Nita karakteri…

Nita Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri
brawl stars nita

Nita Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri

Nita, 10 Kupaya ulaşıldığında bir Kupa Yolu ödülü olarak açılan bir Yaygın karakterdir.

5600 canı olan Nita ;düşmanlarına şiddetli bir şok dalgasıyla saldırır. Süper onun yanında savaşması için kocaman bir ayı çağırıyor ,mesafeli atışlarıyla rakiplerine hasar verebiliyor.Hem de bu saldırıların delici özelliği mevcut.Bu sayede aynı andan bir kaç kutu patlatabilir hem de sıraya geçmiş rakiplere aynı anda hasar verebilirsin.

Orta derecede sağlığı ve orta menzili olan ve birden fazla düşmanı vurabilen şok dalgalarına sahip saldırıları vardır. En çok Süper’in “Büyük Bebek Ayı” yı çağırma yeteneği ile dikkat çekiyor. Bu ayının sağlığı yüksek ve hızlı, tehlikeli yakın dövüş saldırıları var.

İlk aksesuarı Ayı Pençeleri, Ayısının etrafındaki bir alandaki tüm düşmanları kısaca sersemletecek.

İkinci aksesuarı Sahte Kürk, Ayısını kısa bir süre için korur.

İlk Yıldız Gücü Ayı Desteği (Bear with Me), bir düşmana saldırdığında ayısını biraz iyileştirir ve Nita, ayısı bir düşmana saldırdığında hafifçe iyileştirir.

İkinci Yıldız Gücü Hiper Ayı, ayısının saldırı hızını arttırır.

Saldırı: Kırılma ;

Nita bir şok dalgası göndererek sarsıntıya yakalanan düşmanlara hasar verir.

Nita, orta düzeyde hasar veren menzilli bir şok dalgası oluşturur. Orta menzile sahiptir ve şok dalgası oldukça geniştir, ancak seyahat ettikçe yayılmaz. Şok dalgası birden fazla düşmanı delip vurabilir.

Süper: Zorba ;

Nita, düşmanlarını avlaması için Büyük Yavru Ayı’nın ruhunu çağırır.

Nita, düşmanları kovalamak ve onlara hasar vermek için bir ayı çağırır. Ayı, bir çalılık içinde olsalar bile en yakın düşmana doğru yürür ve büyük hasar veren hızlı yakın dövüş saldırılarıyla onları vurmaya çalışır. Ayı, Nita ile aynı ortalamanın üzerinde sağlığı paylaşır.

Nita Brawl Stars Özellikleri
Nita Süperi : Ayı Gücü

Brawl Stars Nita Kostümleri

 • Panda Nita
 • Kırmızı Burunlu Nita(Yılbaşı tatili kostümü)
 • Shiba Nita(Altın Hafta kostümü)
 • Koala Nita
Nita Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri
Brawl Stars Nita Kostümleri

Nita Özellikleri

Sağlık 5600
Hasar 1120
SÜPER: Ayı Hasarı 560
Yeniden yükleme hızı (ms) 1250
Saldırı hızı (ms) 500
hız Normal
Saldırı menzili 6

 

seviye İsabet noktaları Hasar Bruce Hitpoints Bruce Hasarı
1 4000 800 4000 400
2 4200 840 4200 420
3 4400 880 4400 440
4 4600 920 4600 460
5 4800 960 4800 480
6 5000 1000 5000 500
7 5200 1040 5200 520
8 5400 1080 5400 540
9-10 5600 1120 5600 560
Sağlık :
Seviye Sağlık
1 4000
2 4200
3 4400
4 4600
5 4800
6 5000
7 5200
8 5400
9 – 10 5600

Nita Yıldız Gücü

Savaşçının 1. yıldız gücü : Ayı Desteği  ;

Nita, ayısı bir düşmana çarptığında 800 sağlık iyileştirir. Nita hasar verdiğinde, ayısı 800 sağlık kazanır.

Bu pasif yetenek, Nita’nın kendisini ve ayısının onu iyileştirmesini sağlar. İyileşme, ayıyı büyük bir oyuncu grubuna atarak en üst düzeye çıkarılabilir, böylece Nita’yı iyileştirmek için daha fazla darbe indirir. Aynı şekilde, Nita da, Jesse’nin kulesini iyileştirmede Tamir yıldız gücüne benzer şekilde, ayısını daha uzun süre hayatta tutmak için savaşa katılabilir.

Savaşçının 2. yıldız gücü :Hiper Ayı ;

Nita’nın ayısı daha hızlı saldırır. Hızlıca kaydırmalar arasındaki süre% 60 azalır.

Bu, Nita’nın ayısının normalden iki kat daha hızlı hasar vermesini sağlar. Bu, ayakta duran düşmanlar ve diğer minyonlar için acil bir tehdit haline getirir.

Nita ve Ayısı Brawl Stars
Nita ve Ayısı Brawl Stars

Nita Aksesuarı

Savaşçının 1. aksesuarı : Ayı Pençesi ;

Nita, ayısına yere çarparak ulaşabileceği tüm düşmanları sersemletmesini emreder.

1 saniyelik bir gecikmeden sonra Nita’nın ayısı, 3,33 kare yarıçapındaki düşmanları 0,5 saniye boyunca sersemleterek, bu aksesuar kullanıldığında onlara yetişip onlara saldırmasını sağlar.Aksesuar, yalnızca Nita’nın Süper’inden bir ayı varken, haritadaki mevcut konumuna 12 kare mesafe içinde kullanılabilir.

Savaşçının 2. aksesuarı : Sahte Kürk ;

Sonraki 3.0 saniye boyunca, Nita’nın ayısı hasara karşı% 35 kalkan kazanır.

Nita’nın ayısı 3 saniyeliğine saldırılara karşı% 35 oranında korunacaktır..Aksesuar yalnızca Nita’nın, haritadaki mevcut konumundan 12 kare içinde Süper’inden bir ayı varken kullanılabilir.

Nita İpuçları

 1. Nita’nın saldırısı, makul bir mesafeden birden fazla düşmanı vurabilir. Düşmanlar birbirine yaklaştığında bundan yararlanın.
 2. Nita’nın Süper’i duvarların üzerinden atılabilir, böylece birinin arkasına saklanan düşmanlarla başa çıkmak için kullanışlı olabilir.
 3. Nita’nın Super’i tarafından çağrılan ayının sağlığı çok yüksektir ve Nita’nın kendi tankını yaratmasına izin verir. Ayı düşmanların dikkatini dağıtır ve ateşi emerek Nita’yı korur ve ona hasar verme şansı verir.
 4. Çağırdığı ayı, çalıların arasına gizlenmiş Savaşçıları da tespit edebilir ve onları takip edebilir. Bu, oyuncunun saklanan düşmanı bulmasına yardımcı olabilir, bu da onu size ve takım arkadaşlarınıza yardımcı olan bir keşif aracı haline getirir.
 5. Nita’nın ayısının çok kısa bir saldırı menzili vardır, bu nedenle düşmanın ayıyı geçemeyeceği kapalı bir alanda desteklenmesi veya kullanılması en iyisidir.
 6. Nita, Süper’ini kullanarak ayıyı bir fırlatma rampasında üreterek şüphesiz düşmanlarını pusuya düşürür.
 7. ***Bir Frank ile yüzleşirken, ayısını Frank’in tam arkasına atın. Bu şekilde, onu indirmeyi kolaylaştıracak şekilde 2 açıdan hareket etmesi veya saldırması gerekir.
 8. Nita’nın Süper’i, Barley’in saldırıları gibi fırlatılan bir mermi olduğundan, Nita’ya daha yakın bir alana doğru atılırsa ayıyı daha hızlı çağırır. Bu, Shelly veya Bull gibi av tüfeği kullanan bir düşman tarafından saldırıya uğradığınızda kullanışlıdır, çünkü ayı, mermileri tanklayabilir ve Nita’nın kaçmasına ve karşı saldırıya geçmesine izin verebilir.
 9. Ekibinizin madeni kontrol etmesine izin vererek Elmas Kapmacada saldırgan bir baskıyı desteklemek için Nita’nın Süperini kullanın.
 10. Ayı, hem güvenli hem de IKE taretine saldırmak için ayıyı düşmanların ve duvarların ötesine atabileceğiniz hem Kuşatma hem de Soygun için kullanışlıdır. Kuşatmada ayı, bir robotun yanında saldırırken ve bir robota karşı savunma yaparken çok fazla hasar verebilir. Nita’nın Hiper Ayı yıldız gücü özellikle bu modlarda kullanışlıdır.
 11. Yakın dövüşçülere çok yaklaşırsa, Süper’ini Darryl veya Bull gibi ağır topların dikkatini dağıtmak için kullanın, böylece kaçmak için bolca zamanınız olur.
 12. Nita’nın ilk aksesuarı Ayı Pençeleri, Yıldız Gücü Hiper Ayısına sahipseniz harika bir etki yaratabilir. Nita, düşmanları sersemletebilir ve Süper’ini son derece hızlı bir şekilde tekrar yükleyebilecek, bu da yüksek sağlıklı oyunculara karşı faydalı olabilir.
 13. Soygunda onu Hiper Ayı yıldız gücü ile kullanmak daha uygun olabilir. Genel olarak, Hiper Ayıyı yalnızca Soygun dışı modlarda, Ayı Pençesi aksesuarını kullanırken kullanın. Yıldız Gücü Ayı Desteği, bu durumlarda daha tutarlı bir değer sağlar.

Hangi karakter ve oyun modunu merak ediyorsanız  üstüne tıklayarak onun için hazırlanmış olan detaylı sayfaya ulaşabilirsiniz…

 Tüm Brawl Stars Oyun Modları Listesine Ulaşmak için Tıklayın…

Ayrıca bu yazımızdan Tüm Brawl Stars Karakterleri Hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz…

 

Nita Nasıl Oynanır? Brawl Stars Nita Oyun Videosu

Adblock_logo

 

Lüften AD Block’unuzu etkisiz hale getirip sayfayı yenileyiniz. (Please Disable your AD Block and refresh the page)