Tick Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri

Brawl Stars Tick

Bu yazımızda Tick Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri inceleyeceğiz,2200 canı olan Tick zorlukla kontrol edilen heyecan ve enerjiden oluşan metal bir toptur – patlayıcı enerji! Mayın fırlatır ve Süper’i başını koparır, bir hedef bulup patlar.İçeriğimizde Tick Özellikleri ,Yıldız Güçleri , Aksesuarları ve Kostümleri hakkında bilgiler vereceğiz.

Tick Nasıl Oynanırİpuçları Nelerdir içeriğimizde bahsedeceğiz.

İşte karşınızda tüm detaylarıyla Tick karakteri…

Brawl Stars Tick karakteri
Brawl Stars Tick karakteri

Tick Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri

Tick, 4000 Kupaya ulaştığında Kupa Yolu ödülü olarak açılan bir Yaygın Karakterdir . Canı düşük ancak hasar potansiyeli yüksek ve bir gecikmeden sonra veya bir hedef patlama yarıçapında olduğunda patlayan üç saatli bomba fırlatarak saldırıyor.

Süper, en yakın hedefin peşinden koşan ve sıçrama hasarı veren ve çarpma anında siperliği yok eden kafasını fırlatır.

Aksesuarı Yedek Mayın, onun öne geçmesine ve geride tek bir mayın bırakmasına izin veriyor.

İlk Yıldız Gücü İyi Yağlanmış, doğal olarak normalden daha hızlı iyileşmesine izin veriyor.

İkinci Yıldız Gücü, Otoma-Tick Doldurma, ana saldırısının yeniden doldurma hızını artırır.

Sınıf: Atıcı

Saldırı: Minimayınlar ;

İnişten önce ayrılan bir maden kümesini işaretleyin. Madenler bir hedefle temas ettiğinde veya birkaç saniye sonra patlar.”

Tick ​​saldırdığında, duvarların üzerine büyük bir mermi fırlatır ve geniş bir alana yayılan üç mayına bölünür. Bir hedef bir mayına çok yakınsa patlayarak orta derecede hasar verir. Aksi takdirde 2 saniye sonra patlayacaktır.

Madenler inmeden önce biraz zaman alıyor ve yeniden doldurma hızı inanılmaz derecede yavaş; ancak, her üç madenin birlikte verdikleri hasar çok büyük.

Süper: Bombakafa;

Tick kopar ve başını fırlatır. İnişten sonra, kafa en yakın hedefe zıplar ve temas halinde patlar!”

Tick ​​Süper’ini kullandığında, kafasını kopararak duvarların üzerinden fırlatır. Küçük bir gecikmeden sonra kafa, en yakın düşmanı bir güdümlü füze gibi bulup kovalar. Hedefine ulaştığında patlayarak yakındaki duvarları ve çalıları kırarken yıkıcı hasar verir.

Bununla birlikte, hedefe ulaşmadan yok edilirse, erken patlar ancak yine de duvarları ve çalıları tahrip edebilir.

Tick Süperi
Tick Süperi

 

Brawl Stars Tick Kostümleri

 • Kral Yengeç Tick
 • Kardan Adam Tick(Yılbaşı kostümü)
 • Saf Altın Tick(Saf altın kostümü) (Yılbaşı kostümü)
 • Saf Gümüş Tick(Saf gümüş kostümü) (Yılbaşı kostümü)
Brawl Stars Tick Kostümleri
Tick Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri

Tick Özellikleri

Nadirlik Yaygın
Sınıf Atıcı
Hareket hızı 720 (Normal)
Gadget ücretleri 3

Sağlık ;

Seviye Sağlık
1 2200
2 2310
3 2420
4 2530
5 2640
6 2750
7 2860
8 2970
9 – 10 3080

Tick Yıldız Gücü

Savaşçının 1. yıldız gücü : İyi Yağlanmış ;

Tick hiçbir hasar almadığında ve saldırmadığında, normalden 2,0 saniye daha hızlı iyileşmeye başlar.

Normalde, oyuncu, vurulduktan 3 saniye sonra can yenilemeye başlar. Ancak, Tick, hasar aldıktan veya saldırılarını kullandıktan 1 saniye sonra sağlığı yenilemeye başlayacaktır

Savaşçının 2. yıldız gücü : Otoma-Tick Doldurma ;

Tick’in yeniden yükleme süresi% 9 daha kısadır.

Tick, ana saldırısını normalden biraz daha hızlı yeniden yükleyerek daha fazla mayın atmasına ve düşmanları alandan uzak tutmasına izin verir.

Tick Aksesuarı

Savaşçının aksesuarı : Yedek Mayın ;

Tick hızla atılır, yerde tek bir mayın kalır.

Tick, ana saldırısıyla aynı şekilde hareket eden tek bir mayının arkasına düşerken, baktığı yönde 3 kare atar. Suyun üzerinden atlayamaz ve duvara çarparsa kesintiye uğrayacaktır. Maden 700 hasar verir ve Tick’in Süperi şarj etmez.

Tick İpuçları

 1. Tick, oyundaki herhangi bir oyuncunun en düşük sağlığına sahiptir. Bu nedenle, düşman Savaşçılarından uzak durun. Saldırıları duvarların üzerinden atılabildiği için duvarların arkasına saklanması tavsiye edilir.
 2. Tick, kontrol oyuncusu olarak çok iyidir. Onlara zarar vermeye çalışmak yerine mayınlarını düşmanın gideceği yere atın. Bu onları geri zorlar, çünkü eğer 3 mayınına da basarlarsa büyük miktarda hasar alırlar.
 3. Doğrudan haritanın sınırına doğru atılan kene mayınları, mayınların haritanın kenarına çarpmasına neden olacak ve mayınlar düz bir sırada olacak. Haritanın sınırına yakın bir düşmana liderlik etmek ve duvara mayın atmak, rakibin mayınlara düz bir çizgide yürümesini sağlayabilir.
 4. Bo‘nun mayınlarının aksine düşmanların onun mayınlarını görebildiğini unutmayın. Tick’in mayınları, Bo’nun Süper’ini tekrar kullanana veya yola çıkana kadar orada kalan Bo‘ların aksine iki saniye sonra patlar.
 5. Tickin kafası, çalıları ve duvarları da tahrip edebilecek sıçrama hasarı verebilir. Kafası kolayca yok edilebilir, bu yüzden onu sağlıksız düşmanlara karşı saldırıya zorlamak ve iyileşmelerini engellemek için veya tüm cephanesini kullanan bir düşmana karşı kullanın.
 6. Tick, maçlarda bulunabilen geniş çalılık alanlara karşı savunmasızdır . Bull ve El Primo gibi dövüşçüler çalıların arasından çıkıp, yaklaştığında Tick’i kolayca yenebilir.Süper yeteneğini çalılıklarda kullanabilir ve kafası hedef fark etmeden en yakın düşmanı tespit edip hasar verebilir.
 7. Bir düşman( El Primo , Crow veya Piper gibi ) üzerinden atlarsa , Tick’in kafası herhangi bir hasar vermeden patlar , bu nedenle bu düşmanlar Süperlerini bitirdikten sonra kafasını serbest bırakın.
 8. Eşyaları ortaya çıkaran oyun modlarında (örneğin, Elmas Kapmaca ve Soygun), Tick, düşmanların Mücevherlere veya Civatalara ulaşmasını önlemek için Barley’e benzer şekilde kullanılabilir .
 9. Tick ayrıca düşmanların mayınlarını etraflarına fırlatarak diğer eşyaları elde etmesini de engelleyebilir. Örneğin, düşmanların Hesaplaşmada Güç Küplerini , Savaş Topunda topu ve Ödül avında mavi yıldızı almasını önleyebilir .
 10. Tick, tüm oyunda en düşük cana sahip olduğundan,Tek Hesaplaşma yerine Çift Hesaplaşmada kullanılması daha yararlı olacaktır . Etrafına mayın yerleştirerek düşmanları cezbedebilir veya kızdırabilir ve ardından diğer takım arkadaşı (tercihen daha fazla sağlığı ve / veya hasarı olan biri) o düşmanı bitirebilir.
 11. Frank veya Tara , Tick ile eşleştirildiğinde çok etkilidir (Çift Hesaplaşma hariç), çünkü Süperleri birden fazla düşmanı sersemletir / çeker, Tick’in saldırıları ve Süper ile maksimum hasar vermesine izin verir.
 12. Tick, diğer atıcılardan daha uzun bir menzile sahiptir, bu nedenle kene kullanarak alanı kontrol etmek daha kolaydır.
 13. Hesaplaşmada , mümkünse, gaz içinde tuzak rakiplerine Tick kullanmak için etkili bir stratejidir. Gaza ölünceye kadar olası çıkış noktalarına mayınları konuşlandırmaya devam edin.
 14. Eğer kovalanıyorsa, otomatik saldırı işe yaramayacağından mayınlarını arkasına atmaya çalışın. Bundan dolayı mayınlarını düşmanların adım atacağı yerlere atmalıdır.
 15.  Süper’ini tanklarla karşı karşıya kaldığında,ani saldırılara karşı savunmak için saklayın. Tick oldukça zayıf olduğu için duvarların arkasına saklanın ve mesafesini koruyun.
 16. Elmas Kapmacada ve Kuşatmada , Tick o an gönderilmeye hazırdır onun düşük sağlık aracı olarak, manyetikler tutun ve manyetikler kaybetmek tavsiye edilmez.
 17. Tick ,bir Mortis tarafından baskı altındaysa, kaçmak ve küçük bir miktar hasar vermek veya onları geri atmak ve büyük hasar vermek için Yedek Mayın aksesuarını veya Süper’i kullanabilir.

Hangi karakter ve oyun modunu merak ediyorsanız  üstüne tıklayarak onun için hazırlanmış olan detaylı sayfaya ulaşabilirsiniz…

 Tüm Brawl Stars Oyun Modları Listesine Ulaşmak için Tıklayın…

Ayrıca bu yazımızdan Tüm Brawl Stars Karakterleri Hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz…

Poppy Playtime APK indir – Son Sürüm APK indir