Poppy Playtime Versiyon 3.1 APK İndir 2024 – Son Sürüm APK indir

Macera ve korku oyunları her zaman oyuncuları cezbeder. Bu iki niteliğe ek olarak, bir oyun da kafa karıştırıcıysa, hepimiz onu memnuniyetle karşılarız. Bu nedenle, Poppy Playtime APK en son sürüm oyunu, üç keyfi de tek bir oyunda sunuyor. Hiç şüphe yok ki, hem bir bulmaca hem de heyecan verici maceralarla dolu bir korku oyunu. Ancak indirmek için neredeyse 5 dolar gerektiren premium bir oyundur. Peki, bu ücreti ödemeyeceğiz. Bunun yerine okuyucularımız bu sayfanın indirme bağlantısından ücretsiz olarak alabilirler. Bu ücretsiz sürüm size orijinal oyunda bulunmayan birçok dahili konfor sunar. Poppy Playtime APK V3.1 indir linki için sayfamızdaki linki bulup tıklamanız yeterlidir.

Poppy Playtime APK indir 2024 sürüm

Oyunu oynadıktan sonra mobileius.com ekibi olarak mutlu olmanız bizi mutlu edecek. Sadece paradan tasarruf etmekle kalmaz, aynı zamanda ücretli oyuna ücretsiz erişim sağlar. Birinin burada bulunan bu ücretsiz oyunla ilgili endişeleri varsa, o zaman premium sürüme gidin. Her neyse, kısa tanıtımı aşağıdaki satırlarda okunabilir.

Poppy Playtime Chapter 2 – Bölüm 2 indirmek için tıklayın

Oyuna girdiğinizde diğer bulmaca oyunlarına benzer olduğunu göreceksiniz. Yine de Poppy Playtime APK Game’deki her yeni seviye size bazı görevler veriyor. Aslında, farklı odaları ve korku ortamları olan bir binadasınız. Bulmacayı çözmek için gizli nesneleri toplamanız gerekiyor. Hepsini bulursanız, yeni yerlere girmek için kapıları açabilirsiniz. Böylece yolculuk devam eder ve hikaye zamanla daha özenli hale gelir. Ek olarak, seçilebilecek üç farklı mod

vardır. Size uygunsa oyun sırasında heyecan verici ve korkulu seslerin tadını çıkarabilirsiniz.

Poppy-playime-apk

Poppy Playtime Oyununun Özellikleri:

Bu oyunun hikayesini anladığınızı düşünüyorum. Hala sorularınız varsa, biraz bekleyin. Bu bölüm, herkesin tatmin olabilmesi için bu oyunun ana niteliklerini ve özelliklerini detaylandıracaktır.

  • Maceracı ve şaşırtıcı hikaye
  • Öğeleri keşfetmek için birden fazla görev
  • Parmakları kullanarak kolay gezinme
  • 3D grafikler, oynanış ve avatarlar
  • İndirmek için ücret yok
  • Ayarlar kolayca ayarlanabilir
  • Size tanıdık gelmeyen oyun
  • Üç farklı oyun modu
  • Sonsuz eğlencelerle sonsuz oyun

İndirme işlemini başlatmak için özel düğmeyi serbestçe kullanın. Ardından, içindeki bedavaları görmek için APK dosyasını yükleyin. Oyunu açtıktan sonra, zevkinize göre bir mod seçmek için üç seçeneğiniz var. Yetişkin, Hayalet ve diğer seçenekler mevcuttur. Öyleyse, içindeki eğlenceyi keşfetmek için birini seçin. Her neyse, oyunun amacı tüm modlarda verilen bulmacaları çözmektir. Sadece çevresi değişir.

poppy-play-time-gif

Genel Bakış

Orijinal ve otantik bir oyunu telefonunuzda oynamak her zaman güvenlidir. Ancak, üçüncü taraf uygulamalar ve oyunlar hakkında emin değiliz. Benzer şekilde, bu bizim için bilinmiyor. Ama bir şeyi çok iyi biliyoruz. Oyun, herhangi bir şüpheli etkinlik olmadan iyi çalışıyor. O halde korkusuzca yararlanın. Bir kez oynadıktan sonra bunu doğru bir şekilde bileceksiniz. Hassasiyet kontrolleri ve diğer hareketler basittir. Son olarak, bu ücretsiz sürümü geliştirmedik.

Lütfen olası tehditlerin farkında olun. Bulmaca oyunları oynamak gençlerin favori hobisi olmuştur. Bir sanal oyun bu kalıba güzel bir hikaye sağlıyorsa, eğlenceyi ikiye katlar. Haşhaş Playtime Oyunu aynen böyle. Sıkıcı bir hikaye gibi hissettirmeyecek. Binlerce hayran sabit bir ücret ödedikten sonra alıyor. Aynı zamanda, hiçbir ücret ödemeden alırsınız. Cazip bir teklif değil mi? Gerçekten öyle. Şansı kaçırma.

Poppy Playtime Mobile Apk’nin Oynanışı

Başından beri bir özgünlük ve entrika unsuru var – kapıları açmak, eşyaları çevirmek ve davanızı düzeltmek için kapma çantanızı (havada uçabilen iki büyük kol) kullanabilirsiniz. Gelecek taksitlerde, bulmacaları çözmede önemli bir rol oynayacağını varsayabilirsiniz. Son derece parlak ve zarif ses tasarımına ek olarak, basamaklar da tatmin edici görünüyor. Oyun, bulmacaları çözerken kendinizi akıllı hissetmeniz için elleriniz olmadan ne yapmak istediğinizi açıklıyor. Resimler harika ve hikaye ilginç. Bu bir korku filmi! Pek çok animatronik oyun görmüş olmamıza rağmen, gerçek bir canavarla ilk karşılaşmamız yine de korkunçtur.

Bu ve diğeri arasında, Canavar ördeklerin kapılardan geçip havuzlara girdiği yer gibi harika animasyonlar içeren birçok fark var. Canavarın bir sonraki bölümdeki hareketi çok muhteşem görünüyor. (El ele tutuşarak) İlginç bir tamirci. Geliştiricilerin bizim için neler yaptığını görmek için gerçekten sabırsızlanıyorum. Farklı kullanımlarla, işler daha ilginç ve karmaşık olabilir. Oyun bir ton atmosfere, harika bir ses tasarımına sahip ve korkutucu oyunların genellikle çok yavaş olması gereken bir dünyada, bu oyun onu çok hızlı yapıyor. Koşmak kolay ve hızlıdır ve iki saniye sonra nefesiniz kesilmez, bu da avlanmayı daha da ilginç hale getirir.

Poppy Playtime Mobile Apk kaç GB?

Poppy Playtime APK oyunun büyüklüğüne göre düşük bir depolama alanı kapsar. Şuanki Poppy Playtime APK nın son sürüm olan V3.1 598 MB yer kaplamaktadır.

Poppy Playtime Sistem Gereksinimleri

Uygulamaya oynayabilmek için bir 5.0 güncellemesi bulunan bir Android telefona ihtiyacınız var. Poppy Playtime APK son sürümü bir çok hatayı beraberinde düzelttiği için eski FPS yani kasma sorunlarıyla çok karşılaşmamaktayız. Versiyon 3.1 i kasma sorunları ortadan kalkmış durumda.

DAHA FAZLA APK!!!

Daha hızlı indirmek için mobileius sitemizdeki bir kaç reklama tıklayabilirsiniz… İndirme Linki => Poppy Playtime APK İndirme Linki