Townscaper Apk v1.05 İndir – 2024

Bu oyunda inşa edilen evin sesi hala kulaklarımızda!  Stres seviyeniz yüksek olduğunda, bu oyunu oynayarak rahatlayabilir ve huzur bulabilirsiniz. O sesi duyduğunuz an, tüm ruh haliniz daha iyi olucak ve harika zaman geçireceksiniz. Dolambaçlı sokakları olan antik kentler inşa edebilirsiniz! Townscaper full oynayın!: #1 (Android, IOS) Kıvrımlı sokakları olan şirin ada kasabaları inşa edin. Ayaklıklar üzerinde küçük mezralar, yükselen katedraller, kanal ağları veya gökyüzü şehirleri inşa edin. Blok blok.

Townscaper deneysel bir tutku projesidir. Bir oyundan çok bir oyuncak. Paletten renkler seçin, renkli ev bloklarını düzensiz ızgara üzerine yerleştirin ve Townscaper’ın temel algoritmasının, konfigürasyonlarına bağlı olarak bu blokları otomatik olarak sevimli küçük evler, kemerler, merdivenler, köprüler ve yemyeşil arka bahçelere dönüştürmesini izleyin.

Çok miktarda altın bu APK içersinden! 2024 en son sürüm Townscaper Apk v1.05 İndirin ve şehriniz hemen oluşturmaya başlayın. Bekleme süresi YOK! Altın toplama derdi YOK!

Bu, şehir inşaatı hakkında simüle edilmiş bir iş oyunudur. Hedef yok ve gerçek bir oyun yok. Sadece sayısız yapı ve sayısız güzellik var. İşte bu. Oyundan çok oyuncağa benziyor. Dolambaçlı sokakları, küçük köyleri, yükselen kiliseleri, kademeli kanalları veya gökyüzünde kaleleri olan antik şehirler inşa etmek için kullanılabilir. Parça parça inşa edin. Paletten renkler seçebilir, bir ev renk bloğu seçebilir ve onu düzensiz bir ızgaraya yerleştirebiliriz ve ardından alttaki algoritmanın bu renk bloklarını otomatik olarak nasıl sevimli küçük evlere, kemerlere, merdivenlere, köprülere dönüştürdüğünü görebiliriz. ve yemyeşil arka bahçe.

Onlara giden dolambaçlı yollara sahip muhteşem ada kasabaları yaratın. Minecraft editörünün yardımıyla kazıklar üzerinde küçük köyler, katedraller, kanalizasyon ağları veya cennet gibi şehirler oluşturun. Bloklar yerleştirilmelidir.

Bu dünyada hedefler yoktur. Bu eğlenceli değil. Sadece çok fazla inşaat ve çok fazla güzellik var. Hepsi bu kadar.

Townscaper, şu anda deneysel aşamada olan bir tutku projesidir. Bana göre oyundan çok oyuncak. Paletten renkleri seçin, renkli ev bloklarını düzensiz bir ızgara üzerine bırakın ve şehir hoparlörünün altındaki algoritmaları dinleyin; bu, blokları otomatik olarak güzel küçük evlere, kemerlere, merdivenlere, köprülere ve muhteşem arka bahçelere dönüştürecektir. renkler ve ev blokları.

Townscaper Mobile APK ne hakkında?

Kullanıcı tarafından oluşturulan içeriği kendi yararınıza nasıl kullanacağınızı öğrenin. Oyuncular, kendi hayallerini yaratabilmek için önce bir dizi öğreticiyi tamamlamalıdır. Önceden herhangi bir komut dosyası bilgisine sahip olmadan bir dünya yaratmanıza izin veren Roblox’un aksine, Roblox’un kreasyonları, düzgün çalışması için komut dosyası bilgisi gerektirir. Townscape ise basit bir oyundur.

Oyuna başlamak için kendinizi masmavi bir gökyüzüne ve boş bir denize bakarken bulacaksınız. Bunları şehrinizin yapı taşları olarak düşünebilirsiniz. Suya ilk tıkladığınızda, gelişinize hazırlık olarak ilk evinizin temeli atılacaktır. Eve geldiğinizde, aynı konuma geri dönün ve tekrar tıklayın. Ev tamamlandığında, aynı yere bir kez daha tıklayın. Renkler şehrinize uyacak şekilde özelleştirilebilir.

Oyunun şehir kurma yönü dışında başka bir çalışmaya gerek yok. The Sims 4’te Animal Crossing’deki gibi ulaşılacak bir hedef ve arkadaş olunacak bir arkadaş yok. Oyunun genel gerçekçiliğine katkıda bulunan çok sayıda küçük ayrıntı olmasına rağmen – çatıdaki martı, kapıdaki küçük lastik çizmeler, posta kutusu – bunlar oyunun genel oynanışına hiçbir şekilde müdahale etmiyor.

Oyunda çok daha fazla yaratıcı seçenek mevcut olsa da, birkaç özelleştirme seçeneğinin daha mevcut olması güzel olurdu. Oyunda daire yapılarının kullanımına izin verilmez. Bir ev inşa ederken, farklı büyüklükte blokların kullanılmasına izin verilmez. Ayrıca şehirde tren ya da otomobil bağlantısı bulunmuyor. Ayrıca yollar asfaltlandı. Oyunun yaratıcı olasılıklarla dolu olduğunu düşündüğünüzde, bu düşüş özellikle cesaret kırıcı.

Townscape APK, kullanıcılarına keşfetmeleri için Zen benzeri bir ortam sağlar. Basit oynanışa rağmen, keşfedilecek çok sayıda yaratıcı olasılık var. Oyunu belirli bir zaman diliminde tamamlamanız gerekmediğinden, zamanınızı değerlendirebilirsiniz. Şehri daha kişisel hale getirmenize izin veren bazı özelleştirme seçenekleri olsa da bu yine de sizi hayal gücünüzü kullanmaya teşvik eden bir oyun.

Townscaper Mobile APK aşağıdaki özelliklere sahiptir:

Tasarım sade ve zariftir

Kullanıcı tarafından oluşturulan içeriğe sahip oyunların çoğu, öğrenme eğrisinde ustalaşmayı gerektirir. Dreams, oyuncuların kendi hayal dünyalarını oluşturmaya başlamadan önce bir dizi eğitimden geçmelerini gerektirir. Öte yandan, sıfırdan bir dünya inşa etmek, engellerin üstesinden gelmek için sıklıkla komut dosyası yazma yeteneklerinin kullanılmasını gerektirir. Öte yandan, Townscaper’da her şey basittir.

Boş bir mavi gökyüzü tuvali ve başlangıç noktanız olarak hizmet eden boş bir deniz ile başlarsınız. Bu boş tuval ile şehrinizi inşa etmeye başlayabilirsiniz. Suya ilk sol tıklamanızla ilk binanızın temelini atacaksınız; ikinci sol tıklamanızla aynı yere bir ev inşa edeceksiniz. Yapıyı çizmek için üçüncü ve dördüncü tıklamalar kullanılacaktır. Oyun, şehrinizi dekore etmek için kullanabileceğiniz bir renk paleti sağlar.

Özelleştirme seçenekleri mevcuttur

Diğer simülasyon oyunlarının aksine sadece şehrinizi inşa etmeniz gerekiyor. The Sims 4 ile karşılaştırıldığında, Animal Crossing’in gözden geçirecek bir insanı ve ulaşılacak bir hedefi yok, ancak satın alınacak küçük parçalar ve iletişim kurulacak arkadaşlar var. Oyunun, çatıya tünemiş bir martı, kapıda küçük lastik çizmeler ve bir posta kutusu gibi daha canlı hissetmesine yardımcı olan bir dizi küçük öğeye sahip olduğu doğrudur, ancak bunların oyun üzerinde hiçbir etkisi yoktur.

Oyunun yaratıcı olanaklarının son derece geniş olması nedeniyle, birkaç özelleştirme seçeneğinden daha faydalanabilir. Yeni başlayanlar için, mevcut yapıların etrafına yapılar inşa etmek imkansızdır. Örneğin, özel şekilli evler inşa etmek için kullanılabilecek farklı şekilli bloklar yoktur. Ayrıca trenler ve otomobiller gibi ulaşım ekipmanı kıtlığı da vardır. Ayrıca kavisli yolların yapımı düz yollara göre daha zordur. Oyun yaratıcı ifade için pek çok fırsat sunduğundan, bu hatalar biraz cesaret kırıcı olabilir.

Hayal gücünüzün vahşi çalışmasına izin verinTownscaper Apk v1.05 İndir - 2022

Townscaper oyunu, oyuncularına Zen benzeri bir ortam sunuyor. Çok basit oynanışa sahip bir oyun için, keşfetmeniz için şaşırtıcı derecede büyük miktarda yaratıcı seçenek sunar. Ayrıca, kendi hızınızda ilerlemenize izin veren, ulaşılacak hiçbir hedef yoktur. Şehri daha kişisel hissettirmek için bazı ek özelleştirme seçeneklerinden faydalanabilir, ancak genel olarak, sanatsal yönünüzü yakalayan bir oyundur.

En Önemli Özellikler

Yeni sürüm, bazıları önceki sürümlerden taşınan ve diğerleri tamamen yeni olan bir dizi özellik içeriyor. Bu araç, sizinle paylaşacağım hem yeni hem de eski sürümlerde mevcuttur. Ayrıca, düşüncelerinizi ve deneyimlerinizi paylaşmanıza olanak tanıyan bir yorum bölümü de mevcuttur.

  • İndirmek ve kullanmak tamamen ücretsizdir.
  • Arayüz basit ve anlaşılır.
  • Kullanılabilir üçüncü taraf reklamları yok.
  • Burada kaydolmak için hiçbir şey yok.
  • Herhangi bir şey için kaydolmaya gerek yoktur.
  • Ücretsiz olarak indirilebilir.
  • Kullanımı basittir.
  • Çok daha fazlası var.

Townscaper Apk v1.05 İndir – 2024 nasıl indirilir ve kurulur

Google Play Store dışında bir APK dosyası kullanarak bir uygulama yüklemek, Android telefon ayarlarının üçüncü taraf uygulamaların yüklenmesine izin vermesini gerektirir. “Güvenlik” sekmesinden veya Ayarlar menüsünden görüntüleyebilirsiniz. Genellikle bu seçenek, bilinmeyen kaynaklardan yükleme yapılmasını veya üçüncü taraf yüklemelerine izin verilmesini belirtir. Ancak en son Android sürümleri biraz farklıdır. Uygulamayı yüklemek için adım adım talimatlar aşağıda verilmiştir.

Telefonunuza yüklemek, cihazınızda üçüncü taraf uygulamalara izin vermenizi gerektirir.

Telefonunuzun Google Play Store dışındaki kaynaklardan uygulama yüklemesine izin vermek için Menü > Ayarlar > Güvenlik > seçeneğine gidin ve Bilinmeyen Kaynaklar’ı işaretleyin.

Android’in daha yeni sürümlerinde bazı farklılıklar var. Bilinmeyen kaynaklardan yüklemeye izin vermek için genel bir ayarı kontrol etmek yerine, bunu ilk yaptığınızda tarayıcınızın veya dosya yöneticinizin APK’ları yüklemesine izin vermeniz istenecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir