Hill Climb Racing 2 V1.48.1 MOD APK – Para Hileli

Hill Climb Racing 2 V1.48.1 MOD APK – Para Hileli , zorlu yollarda araba sürme oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Fingersoft stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir.Hill Climb Racing v1.48.1 Para Hileli APK İndirme Linkini Yazımızda bulabilirsiniz.

Hill Climb Racing 2 V1.48.1 MOD APK – Para Hileli

Genel Bakış Bilgileri

Uygulama Adı : Hill Climb Racing
Yayıncı: Fingersoft
Tür : Yarış
Boyut : 80M
En Son Sürüm : 1.48.1
MOD Bilgisi : Bedava Alışveriş
İndirme : Google Play
Güncelleme : 8 Ocak 2021

Hill Climb Racing Hakkında

Amacınız kontrolünü sağladığınız araba ile bulunduğunuz zorlu yollarda daima ileri doğru gitmek, yüksek tepeleri aşmak ve kaza yapmadan yüksek puanlara ulaşmaktır. Hill Climb Racing içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz araçları satın alabilirsiniz. Özel araçlar, aşılması güç çukurlar – tepeler, farklı dünyalar ve dahası sizleri bekliyor. Hill Climb Racing v1.48.1 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Hill Climb Racing Play Store’da 10.000.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Hikaye

Oyunun hikayesi, ana karakter Newton Bill etrafında dönüyor. Kasabada bir yarışçıydı, ancak işini bıraktı ve düşük gelirli ailesine yardım etmek için para kazanarak işe gitti. Bir gün tepenin diğer tarafında değerli altın sikkelerin göründüğü haberini duydu. Bir yarış arabası almak için tüm parasını toplamaya karar verdi. Çok para kazanmak dileğiyle, zorluklarla dolu yolculuğuna başladı.

Eğlenceli fizik tabanlı sürüş oyunu

Tanıtıldığı gibi Hill Climb Racing, bir Newton Bill karakteri olduğunuz ve görevler gerçekleştirdiğiniz, tepelerden geçtiğiniz, zorlu arazilerde altın para toplamak için uğraştığınız bir arazi arabası yarış oyunudur. Öncelikle, yarışınıza başlamak için, polis arabaları, cipler, yarış arabaları, tanklar, büyük kamyonlar, otobüsler gibi çeşitli yarış türleri ile oyunun garaj arabalarında sunduğu bir yarış arabasını kendiniz seçmelisiniz … Her biri araç, ötesindeki kayalık tepeleri fethetmek için hızlı bir şekilde adapte olmanızı gerektiren farklı kontrollere sahiptir. Oyunun her seviyesinde, bitirmek ve kazanmak için belirli yollarla araziyi geçmelisiniz.

Ancak arabanıza sadece bir benzin deposu verilecek ve siz hareket ettikçe azalacak. Bu yüzden, arabayı dengelemeniz gerekir, aynı zamanda arabayı hızlı hareket ettirmek, yolda benzin depoları eklemek için akıllı davranmalısınız. Her kazandığınızda, sistemden ek bonuslar alacaksınız. Bu parayı yeni yarış arabalarının kilidini açmak için kullanabilir, hatta mevcut yarış arabanız için yükseltmeler satın alabilirsiniz.
Yapay Zeka ile oynamanın yanı sıra, internette arkadaşlarınızla bağlantı kurmak ve daha heyecan verici eğlence anları yaşamak için çevrimiçi olarak da oynayabilirsiniz.

Özet

Bu oyuna katılın ve Newton Bill’in engebeli tepeleri geçmesine yardım edin. Çeşitli benzersiz yarış arabaları ile gezegendeki en iyi yarışçı olmaya hazır olun ve hemen büyük miktarlarda para kazanın. Hill Climb Racing sadece eğlenceli oyunlara sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda canlı sesler içeren grafik arka plan size unutulmaz bir deneyim yaşatır. Bu oyunu indirin ve hemen mücadeleyi fethetmeye başlayın.

Hill Climb Racing 2 V1.48.1 MOD APK – Para HileliSon Sürümü

Android için Hill Climb Racing 2 V1.48.1 MOD APK – Para Hileli İndir

Hill Climb Racing 2 V1.48.1 MOD APK

YEDEK LİNK