Flip Diving V3.3.0 MOD APK 2021 – Para Hileli

Flip Diving V3.3.0 MOD APK 2021 – Para Hileli , zaman geçirmek için oyunlar arıyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Miniclip stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Flip Diving v3.3.0 PARA HİLELİ APK indirme linki yazımızda!!!

Flip Diving V3.3.0 MOD APK – Para Hileli

Genel Bakış Bilgileri

Uygulama Adı : Flip Diving
Yayıncı: MotionVolt Games Ltd
Boyut : 78M
En Son Sürüm : 3.3.2000
MOD Bilgisi : Para Hilesi
İndirme : Google Play
Güncelleme : 16 Şubat 2021

 

Flip Diving Hakkında

Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz yükseklikten atlamak, farklı hareketler yapmak ve suya uygun pozisyonda dalmaktır. Flip Diving içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz kadar top çevirip tüm karakterlerin – bölgelerin kilidini açabilirsiniz. Zorlu atlayış stilleri, komik kahramanlar, farklı bölgeler ve dahası sizleri bekliyor. Flip Diving v3.3.0 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Flip Diving Play Store’da 870.000’den fazla indirilmiştir.

Flip Diving MOD APK 1

Flip Diving Mod Apk, mavi okyanusa dalmak için ayaklarınızı yerden uçurduğunuz heyecan verici, yüksekten uçan, eğlence dolu bir açık hava oyunudur. Sıcak bir yaz gününde, hiçbir şey daha iyi değildir: Arkadaşlarınızla denize ferahlatıcı, eğlenceli bir atlama. Ve Flip Diving Mod Apk ile, kahramanınızla birlikte kayalık bir uçurumdan aşağıdaki berrak mavi suya dalarken vekaleten yaşayacaksınız.

Bu heyecan verici aktivite her yaştan oyuncu tarafından oynanabilir ve hatta çocuklar tarafından da zevk alınabilir. Flip Diving Mod Apk, eğlenceli ve fiziksel faydaların yanı sıra mekansal becerilerinizi heyecan verici ve unutulmaz bir şekilde geliştirmek için güzel bir fırsat sunar.

Flip Diving MOD APK 2

Nasıl oynanır?

Flip Diving Mod Apk, snowboard yapmaya çok benziyor ancak eğimli bir tepeden aşağı kayak yapmak veya snowboard yapmak yerine dalış yapıyorsunuz. Bu da suda kayak yapmayı ve snowboard yapmayı öğreneceğiniz anlamına geliyor. İkisinde de iyi oluyorsun! Pek çok su sporu meraklısının kendilerini hevesli Flip Divers olarak bulması şaşırtıcı değildir.

Flip Diving Mod Apk’ın heyecan verici yanı, hemen hemen her yerde oynanabilmesidir. Bu, bu oyunun tadını doğrudan sudan çıkarabileceğiniz anlamına gelir! İster sahilde, havuzda, hatta evde (örneğin arka bahçede) olun, Flip Diving Mod Apk hem egzersiz yapmanın hem de formda kalmanın harika bir yoludur. Oyunu oynamak için, bir rıhtımdaki bir ipten baş aşağı asın veya ip atlama. Vücudunuz ipten aşağı doğru kayarken, kafanızın içinde size “Dalın!” Diyen küçük bir ses duyacaksınız.

Flip Diving MOD APK 3

Oynanış

Flip Diving Mod Apk, kapalı alanda trambolinlerde ve çeşitli su kulelerinde oynanır. Ancak asıl heyecan, hareket eden bir binadan dışarı dalmaya çalışmaktan geliyor! Başarılıysanız, suya dalmayı başardığınızı gösteren belirli bir ses duyacaksınız! On dalışı tamamlamak için çabalarken, başarı göstergeniz yavaşça artacaktır.

Flip Diving Mod Apk oynadığınızda, ilk üç kursta ustalaştığınız için zorluklar bitmiyor. Okyanus ve Maude Gölü de dahil olmak üzere dalmak için dokuz kurs daha var! Bu kurslar, video oyunlarına göre daha karmaşıktır. Her seferinde tamamladığınızda başarı göstergeniz yükselir. Artı, bir okyanusa indiğinizde, kendinizi yunuslarla yüzüyormuş gibi hissettiren dalgaları deneyimleyeceksiniz!

Flip Diving Mod Apk oyununu almak ve oynamak nispeten basittir. Bununla birlikte, oynamaya başlamadan önce bazı eğitimlere yatırım yapmayı düşünebilirsiniz. Çoğu oyun sitesinde Flip Diving Mod Apk için çevrimiçi eğitimler mevcuttur. Size oyunu nasıl düzgün oynayacağınızı öğretecek ve aktiviteden aldığınız zevki en üst düzeye çıkarmak için size ipuçları ve püf noktaları verecekler. Diğer dalgıçlarla çevrimiçi olarak konuşmak da iyi bir fikirdir.

Flip Diving MOD APK 4

Becerilerini geliştir

Çoğu zaman Flip Diving oyunları, kısa bir eğitim seansı veya tazeleme kursu alan oyuncular tarafından oynanır. Bu oyuncular genellikle gelecekte daha zor zamanlar geçirmek için becerilerini geliştirmek istiyorlar. Deneyimli dalgıçlar bile, başka bir yoğun dalıştan sonra gevşemek ve gevşemek için genellikle bu oyunu haftada bir kez oynarlar. Bazı oyuncular bu oyunu sayısız kez oynayacak! Ve birçok çocuk bu heyecan verici oyuna aşık oldu!

Su, atmosfer, heyecan – hepsi Flip Diving Mod Apk’ı oynaması heyecan verici bir oyun haline getiriyor. Endişelerinizi unutup eğlenceye konsantre olurken heyecan dolu bir güne hazırlanın. Su, hava ve macera heyecanı. Daha ne isteyebilirsin? Flip Diving’in tadını çıkarın!

Flip Dalış MOD Özeti

i Android platformunun popüler oyunlarından biri olan, vakit geçirmek için oyun arıyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğümüz. Oyun içerisinde yaşanan maddi sıkıntılar ve genel zorluklar nedeniyle oluşturduğunuz karakter ile bulunduğunuz yükseklikten atlamayı, çeşitli hareketler yapmayı, suya uygun bir pozisyonda dalmayı hedefliyorsunuz. Dolayısıyla MOD APK Sınırsız Para Sunmaktadır.

Böylece oyunun tadını sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz kadar topu çevirebilir ve tüm karakterlerin – bölgelerin kilidini açabilirsiniz. Karmaşık atlama stilleri, eğlenceli kahramanlar, farklı alanlar ve dahası sizleri bekliyor. Flip Diving Mod Apk versiyonunda hatalar yapılmıştır. Grafikler 3B ve ses kalitesi iyi. Kontroller tek parmakla sağlanabilir.

Hile hakkında : oyundaki her başarısız atlayıştan sonra 10.000 altın kazanırsınız.

Android için Flip Diving V3.3.0 MOD APK – Para Hileli İndir

Flip Diving v3.3.0 PARA HİLELİ APK İNDİR

YEDEK LİNK