Brawl Stars Kupa Kasma Taktikleri

Brawl Stars Kupa Kasma Taktikleri ;Brawl Stars, ilk başta kolay kontrollerle eğlenceli bir oyun gibi görünebilir, ancak bu acemi aşamasını geçtiğinizde daha karmaşık hale geliyor.

Amaç, hareket ve taktik gibi karmaşık mekanikler vardır.Ancak cesaretiniz kırılmasın. İster acemi ister deneyimli olun, sizin gibi oyunculara yardım etmek için buradayız, burada kesinlikle alabileceğiniz pek çok ipucu var.

Notlarınızı hazırlayın ve oyununuzu görün, Brawl Stars’daki en iyi 10 ipucunu ve püf noktasını öğrenme zamanı!

Brawl Stars Kupa Kasma Taktikleri

1. Karakterinizde Ustalaşın !

Mastering Your Brawlers best brawl stars tips and tricks
Brawl Stars Kupa Kasma Taktikleri

Oyunda ustalaşmaktan daha iyi olmanın yerini hiçbir şey tutamaz.

Bunun anlamı, her savaşta ustalaşarak, bu oyunda daha iyi bir oyuncu olma şansınız artacak. Daha hızlı sıralama elde etmek için hangi dövüşçülerin belirli oyun modlarında ve haritalarda iyi olduğunu bilmek önemlidir. Bu sadece pratikle yapılabilir.

Her dövüşçünün mekaniğini bilmek size sadece saldırıda değil, karşı koymada da avantaj sağlayacaktır. Örneğin, Piper ne kadar uzağa ateş ederse, hasar o kadar yüksek olur.
İşte dövüşçülerinize hakim olmanın avantajları:

• Her oyuncunun vuruşunun gecikme süresini bilin, böylece hareketlerinizi zamanlayabilirsiniz.

• Düşman dövüşçüsünün zayıflığını kendi yararınıza kullanın.

Örn. Dynamike gibi sıçrama hasarı savaşçılar Mortis veya El Primo’ya (yakın mesafe) karşı zayıftır.

• Karakterlerin niyetini ve rollerini tam olarak bilmek, düşmanlarınızı tehlikeye atabilir.

Örn. Pam bir elmas taşıyıcısıdır; bu nedenle mümkün olduğunca onu hızlı öldürmek akıllıca olacaktır.

Karakterlerin üstüne tıklayarak onun için hazırlanmış olan detaylı sayfaya ulaşabilirsiniz…

2. Düşman Hareketini Tahmin Edin !

Brawl Stars Kupa Kasma Taktikleri
Brawl Stars Kupa Kasma Taktikleri

Leon görünmezlik Super’i kullandığında başka kim panikliyor? Peki, bu tekniği bilseydin değil!

Bunu daha önce yapmadıysanız, özetle, ultra içgüdünüzü uyandıracaksınız. Bunu, gideceklerini düşündüğünüz yere önceden nişan alarak yapın. Her zaman% 100 doğru olması gerekmez.

Ancak bu tekniği bir kez öğrendiğinizde, çoğu oyuncunun hareketlerinde nasıl aynı kalıplara sahip olduğuna şaşıracaksınız. Bundan yararlanın.
Bunu atışlardan kaçarken de uygulayabilirsiniz. Garip bir şekilde hareket etmeye çalışın. Aniden soldan sağa giderek hafif hareketler yapın.

3. Arkadaşlarla Oynamak

Brawl Stars Kupa Kasma Taktikleri
Brawl Stars Kupa Kasma Taktikleri

Profesyonellerin dünya sıralamasına nasıl hakim olduğunu hiç merak ettiniz mi? Oyuncu kazanmak için hepsi para mı ödüyor? Sırları ne?

Hepsinin ortak bir yanı var – gruplarla oynuyorlar. Nadiren rastgele insanlarla oynadıklarını görürsünüz çünkü bu bir felaket reçetesidir!

Güvenilir arkadaşlarımızla her zaman takım olamayacağımızı biliyoruz, bu yüzden rastgele insanlarla gitmek dışında seçeneğimiz yok. Yapabileceğimiz tek şey aktif kulüplere katılmak.
Diğer bir ipucu ise, rastgele insanlarla oynadığınızda, iyi oynayanları eklemeye çalışın. Bu şekilde, her zaman temelde oyunu veren düşman üslerine sıçrayan Primo’yu seçmeyen oynayabileceğiniz kişilerin bir listesine sahip olacaksınız.

4. Doğru Brawler Seçin!

Brawl Stars Kupa Kasma Taktikleri
Brawl Stars Kupa Kasma Taktikleri

İdeal olarak, 3v3 modları için, bir elmastaşıyıcısı, bir hasar veren ve bir destek olmalıdır. Her karakter bu rollerden biri almalı.

Elmas taşıyıcıları için sekiz numaralı ipucuna bakın. Hasar vericilere örnekler Barley, Dynamike, Spike ve Primo’dur. Destek dövüşçüleri genellikle iyileştirebilenler, kule taşıyıcısı ve uzun menzilli dövüşçülerdir. Bunların örnekleri sırasıyla Poco, Jessie ve Brock‘tur.
Doğru dövüşçüyü seçme konusunda size daha fazla yardımcı olmak için, Brawl Stars’daki Tüm karakterler listemize göz atın.

Karakterlerin üstüne tıklayarak onun için hazırlanmış olan detaylı sayfaya ulaşabilirsiniz…

5. Saha Farkındalığına Sahip Olun!

field awareness brawl stars tips

Bu kadar önemli bir ipucu olan ve çoğu insanın unuttuğu bir diğer şey de alan farkındalığına sahip olmaktır.

Bunun esasen anlamı, çevrenizde neler olup bittiğini bilmektir. Düşmanın konumunun ve durumun farkında olmak oyunu belirleyen şeydir.
Başka bir düşmanla kendi küçük hesaplaşmanıza kapılıp, takım arkadaşlarınızı elmas toplayarak ölmeye terk etmek kolaydır.

Her zaman takım arkadaşlarınıza ve düşman konumlarına bakarak ve her zaman mücevher sayısını kontrol ederek bu ipucunu uygulayın. Diğer oyun modları için, hangi dövüşçülerin hala hayatta olduğunu bilmek ve buna dayalı bir eylem planına sahip olmak önemlidir.

6. Atışlarınızı Hedefleyin !

Aiming your shots brawl stars tips

Otomatik hedeflemenin yalnızca yeni başlayanlar için olduğu şimdiye kadar sağduyu olmalı. Otomatik nişan almaya güvenmek kör olmak gibidir, hiçbir şeye ateş etmiyorsunuz. Kimse suçlanamaz çünkü düşman kavgacıları yakın olduğunda, bazen paniğe kapılır ve en iyisi için otomatik nişan almayı bekleriz.

Ancak özellikle uzun mesafeli dövüşlerde mümkün olduğunca manuel nişan alınmalıdır. Bu, otomatik hedeflemenin tamamen işe yaramaz olduğu anlamına gelmez. Aslında, düşman kavgacılarına yakın olduğunuzda, otomatik nişan kullanın.

7. Pusu İçin Saklanmayı Deneyin !

Hiding for an ambush best brawl stars tips

Mümkün olduğunca çalılıklardan ve duvarlardan yararlanmaya çalışın. Her zaman körü körüne saldırmak zorunda değilsin. Bazen düşman kavgacılarını saklamak ve pusuya düşürmek çok daha iyidir.

Ancak bu stratejinin her zaman kullanılması amaçlanmamıştır. Mücevher kapmak için ekibiniz merkezi kontrol etmelidir, bu yüzden her zaman saklanmak bunu yapmaz. Ancak diğer oyun modları ve haritalarda, etkili bir şekilde kullanıldığında, düşmanlarınız kendileri için neyin geldiğini asla bilemez!

8. Takımda Elmas Taşıyıcı Olsun !

gem carrier best brawl stars tips

Pam, Poco, Penny ve Mortis gibi dövüşçüler harika elmas taşıyıcılarıdır. Elmas taşıyıcılar, Elmas Kapmacada elmasları toplayacak olanlardır, böylece diğer oyuncular istediği gibi saldırabilir ve savunabilir.

Özellikle üst düzey oyunlarda herhangi birinin mücevher toplamasına izin vermek çaylak bir hatadır. Aynı zamanda bir dövüşçünün tüm mücevherleri taşıması risklidir, çünkü öldürülebilir ve bu oyun sona erer. Ancak elmas taşıyıcılarının rolü budur. Kristal madenini kontrol etmeleri ve mücevherleri toplamaları gerekiyor.

Brawl Stars Oyun Modları Rehberine buradan ulaşabilirsiniz !!!

9. Kaynakları Eşit Şekilde Yayın !

Spreading resources equally best brawl stars tips

Önceki ipucu ile bağlantılı olarak, oyuncularınızı eşit şekilde yükseltmek akıllıca olacaktır.

Güç seviyeleri, dövüşçülerin saldırı hasarını ve sağlığını belirler, bu yüzden tüm dövüşçülerini eşit şekilde seviyelendirmek iyi bir yatırımdır.

Bu neden bu kadar önemli? Brawl Stars’ta daha hızlı rütbe alabilmek için en sevdiğim dövüşçünün seviyesini önce yükseltmem daha iyi değil mi? Cevap evet ve hayır.

Evet, daha fazla kupa alabilmek için favori dövüşçülerinizin seviyesini yükseltmelisiniz. Ve hayır, çünkü en sevdiğiniz dövüşçülerin diğerlerine karşı çok fazla güç kazanmasına izin verirseniz, daha sonra zor olacak.
Akıllı olun ve mümkün olduğunca çok paralarınızı eşit olarak dağıtın. Savaşçılarınızı geleceğin yatırımları olarak düşünün. Diğer kavgacılarınızın zayıf kalmasını istemezsiniz, değil mi?

10. Kaynakları Akıllıca Biriktirin !

Saving resources wisely brawl stars tips

Şimdiye kadar bunun muhtemelen bir saçmalık olduğunu biliyoruz, ancak yine de söylüyoruz: madeni paralarınızı ve değerli taşlarınızı saklayın. Bunu bir ipucu olarak veriyoruz çünkü kaç oyuncunun düşünmeden sağa sola kavga kutuları satın aldığını bilmek oldukça şaşırtıcı.

Kazanmak için ödeme yapan bir oyuncuysanız, bu önemli olmayacak. Ancak oyuncuları ücretsiz oynamak için bu çok önemli. Her galibiyetten sonra size çok fazla para verildiği için paraları bulmak zordur, bu yüzden onları oyuncu yükseltmeleri için saklamak akıllıca olacaktır.

 

Brawl Stars Kupa Kasma Taktikleri yazımızda burada sona erdi.Diğer yazılarımızı merak ediyorsanız Brawl Starskategoriye gidin …

Brawl Stars Savaş Kazanma Taktikleri

Brawl Stars Oyun Modları Rehberi

Yeni Başlayanlar İçin : Brawl Stars Rehberi