Mobile Legends Bang Bang Hileli MOD APK – v1.5.52.6041

Mobile Legends Bang Bang Hileli MOD APK – v1.5.52.6041 ;Mobile Legends: eSports MOBA oyunuyla son zamanların en popüler oyun modeli olan MOBA bu kez de mobil cihazlarımıza geliyor. Lol veya Dota 2 oynayanların yakından tanıyacağı bu oyun modelini android üzerinde en iyi şekilde deneyimlenecek yapım olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca 5v5 gerçek oyunculardan oluşan takımlarla sevdiğiniz şampiyonları alın ve top, mid, veya bot gibi haritanın bölümlerine geçerek savaşmaya başlayın.mobil legends bang bang hile Apk olarak indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Mobile Legends Bang Bang Hileli MOD APK 2021- v1.5.52.6041

Genel Bakış Bilgileri

Uygulama Adı : Mobile Legends: Bang Bang
Yayıncı: Moonton
Tür : MOBA
Boyut : 101M
En Son Sürüm : 1.5.52.6041
MOD Bilgisi : Kostüm Hilesi
İndirme : Google Play
Güncelleme : 4 Şubat 2021

mobile legends apk indir

Günümüzün trendi, tüm çekici oyunların cep telefonlarına uyarlanmasıdır. MOBA oyunları da tarihin rotasyonunun dışında olamaz. VainGlory, Arena of Valor, Heroes Evolved… bu trendin önde gelen isimleri. Yayıncıların oyun pazarındaki gelirini ve etkisini sağlamak için oyunculara giderek daha fazla kaliteli ürün sunuluyor. Moonton, günümüzde hala çok beğenilen bir ürün çıkardı. Mobile Legends: Bang Bang çok popüler ve birçok farklı ülke için bir sürümü var. Her sunucu için, çok şey öğrenmeniz gereken farklı özellikleri vardır.

mobile legends apk indir

Grafikler ve ses

Akıllı telefonunuzda daha önce başka MOBA ürünlerini oynadıysanız, bu oyunun birçok kalite ihtiyacını karşıladığını hissedebilirsiniz. En talepkar oyuncular bile grafik tasarımda bundan memnun hissediyor. İlk olarak, çeşitli bir kahraman sistemiyle oyuncular kendileri için hızla bir seçim bulacaklar. Her biri görüntü tasarımlarında mükemmelleştirilmiştir. Bu kök karakterlerin görünümü, kendi irfanlarıyla yakından ilgilidir. Bir telefon oyunu olmasına rağmen her detay tamamen ve keskin bir şekilde tasarlandı. Karakterinizi son derece karmaşık bir çatışmada hızlı bir şekilde tanımlayabilirsiniz. Günler boyunca oyunda büyük bir dokunuşun 10 kişilik bir maç yapacağını zaten biliyorsunuz.

Mobile Legends Bang Bang Hileli MOD APK

Sürekli olarak birçok beceri ve efekt yayınlanıyor ve bu da oyunun ekranını son derece rahatsız ediyor. Bununla birlikte, Mobile Legends: Bang Bang hala birçok önemli şeyi açıkça gösteriyor. Karakterin net ve tanınabilir şekilde tasarlanmasının yanı sıra, becerileri de oldukça geliştirildi. Beceri, düzgün bir ekran ve hitbox ile geliştirilerek oyun oynarken gerçekçi bir his yaratır. Dövüş konusunda herhangi bir beceriniz olmadığında, kafanız karışmaz ve temel becerilerinizi yanlış yere koymazsınız.

Mobile Legends: Bang Bang gibi sürekli dövüş dövüş stilini kullanan oyunlar için ses sistemi önemli bir rol oynar. Ticaret hasarına girdiğiniz anda, genellikle yıldırım saldırıları olacaktır. Hareketiniz serbest bırakıldığında, bir ses efekti olacaktır. Eğer ona incelikle bakarsanız ve sesleri duyarsanız, size fayda sağlayacak birçok şeyi tahmin edebilirsiniz. Ayrıca karakterin sesi de dahil edilmiş bir çok kişiliği gösteriyor.

Mobile Legends Bang Bang Hileli MOD APK

Dünya ile oyna!

MOBA oyununun birincil modu genellikle 5vs5’tir, yani savaşa internete rastgele bağlanan dört takım arkadaşıyla katılacaksınız. Rakipler de, oyunun eşleştirme sistemi sayesinde birbirine bağlanan beş olağanüstü insan olacaklar. Ancak, onları maça davet etmek isteyen birkaç arkadaşınız varsa, buna kesinlikle izin verilir. Ama şimdi oyunu daha dengeli hale getirmek için bazı ayarlamalar yapılacak. Takımımın iki ikili kişisi varsa, diğer taraf da olacak. Yüksek iletişim seviyesi ve birbirleriyle antrenman, maçı kazanmada belirleyici bir faktör olacaktır.

Mobile Legends Bang Bang Hileli MOD APK

Klasik MOBA Haritaları, 5’e 5 Savaşlar

Standart bir MOBA 5vs5 dizisi, o maça katılan oyuncuların taktiksel amaçlarına hizmet eden beş farklı işlevi yerine getirmek için 5 konumun bir kombinasyonu olacaktır. Ancak genellikle bir tepe, bir orta, bir orman ve iki bot oyuncusu içerecektir. Bu oyuncular birçok rol oynarlar ama temelde iki gruba ayrılırlar: destek ve saldırı. Savaşçılar, savaşta acele etmek, direnmek ve düşman hasarını çekmek için becerilerini kullanmaya çalışacaklar. Takımın geri kalanı, tüm acil hedeflerini yok etmeye çalıştıklarında daha eğlenceli bir kişi olacak. Maç ancak bir tarafın ana tabanı bozulduğunda biter.

Android için Mobile Legends Bang Bang Hileli MOD APK – v1.5.52.6041 İndir

Mobile Legends Bang Bang HİLELİ MOD APK v1.5.52.6041 İNDİR