The Sims Mobile v26.1.0.113397 MOD APK – Para Hileli

The Sims Mobile v26.1.0.113397 MOD APK – Para Hileli, simülasyon, açık dünya ve karakter yönetim oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını ELECTRONIC ARTS firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir.The Sims Mobile v26.1.0.113397 MOD APK linkini yazımızda bulabilirsiniz.

The Sims Mobile v26.1.0.113397 MOD APK – Para Hileli

Genel Bakış Bilgileri

Uygulama Adı : The Sims Mobile
Yayıncı : ELECTRONIC ARTS
Tür . Simülasyon
Boyut :  113M
En Son Sürüm: 26.1.0.113397
MOD Bilgisi : Sınırsız Nakit / Simoleon
Google Play’den indirin
Güncelleme: 9 Mart 2021

The Sims Mobile Hakkında

Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz şehirde evinizi dekore etmek, arkadaşlarınızla vakit geçirmek ve çeşitli işlerde çalışmaktır. The Sims Mobile içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, karakterinizi istediğiniz geliştirebilir, güzel bir eve sahip olabilirsiniz. Arkadaşlarınız, farklı görevler, evinizin farklı köşeleri ve dahası sizleri bekliyor. The Sims Mobile v26.1.0.113397 sürümünde bahar mevsimi – bahçe etkinlikleri sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. The Sims Mobile Play Store’da 1.350.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Sahibi olduğunuz bir toplum inşa edin

Bu oyundaki aynı türdeki ürünlerden bir fark, toplumun tüm yönlerini yönetecek olmanızdır. İlk olarak, oyuncu şehri yoğun, zengin bir yer olacak şekilde inşa etmeye çalışacaktır. Bunu yapmak için gereken tüm malzemelere sahipsiniz. Ancak, bir şehri geliştirmeye yetecek kadar sermaye elde etmek için, insanları yönetmeniz ve kaynak yaratmalarını sağlamanız gerekir. Bu nedenle endişelenecek başka bir yönü ortaya çıkarır. Şehrinizde yaşayan vatandaşların çok fazla bakıma ihtiyacı olacak. Doğru politikaları belirlemenize ve özel hayatınıza da bakmanıza ihtiyaçları var. Bu kişilere Sims denir, birimler tüm değerlerinizi yaratmak için çok önemlidir.

Şehriniz için çok sayıda Sims yapın

Diğer noktalar için yalnızca birkaç karakter oluşturabilirsiniz. Gelişmek için dikkat etmeniz gereken noktalar olacaktır. Ancak, “The Sims ™ Mobile” oyuncuların olabildiğince çok karakter yaratmalarına izin verir. Bu karakterleri özel kılmak için her şeyi tasarlamak için elinizden gelenin en iyisini yapmanız gerekecek. Her biri farklı bir iş yapmalı. Kariyer çeşitliliği nedeniyle, bu insanlar çeşitli ve canlı bir ekonomik ekosistem yaratabilirler. Ekosistem ne kadar çeşitli olursa, şehriniz o kadar zenginleşir.

Oyuncular, kendi özelliklerini ekleyerek karakterlerini özgürce özelleştirebilirler. Birincisi, bir karakter yarattığınızda, sadece bedene sahip olurlar, kimliğe değil. Onlar için saç stilleri, kıyafetler, makyajlar ve aksesuarlar gibi görünümler eklemeniz gerekiyor… Hepsinin benzersiz kombinasyonlar oluşturmak için bir araya gelebilen ücretsiz şablonları var. Ancak satın almanız gerekmeyen özellikler bulunacaktır. Daha sonra yaşam koşulları düzeldiğinde mağazadan özgürce satın alabilirsiniz. Üstelik oyuncular Moda Mağazaları açarak moda tercihlerini tatmin edebilirler. O zaman, en güzel moda koleksiyonunu almak için ünlü tasarımcı Izzy Fabulous’a katılın.

Sim’ler her zaman rahat bir eve sahip olmak istemişlerdir

The Sims Mobile’ı oynadığınız amaçlardan biri Sims’e mükemmel bir yuva vermektir. İnşa eden karakterlerin para kazanmak için farklı amaçları vardır. İş yerinde geçen uzun bir günün ardından dinlenmek için bir eve ihtiyaçları vardır. Bu, oyunun ilgilenmeniz gereken başka bir yanı. Sim’ler bu evde mutlu olduklarında daha çok para kazanacaklar.

The Sims Mobile v26.1.0.113397 MOD APK – Para Hileli

Oyuncular, sahip oldukları parayı evlerini dekore etmek için daha fazla malzeme satın almak için kullanabilirler. Evinizin birçok farklı amaca hizmet eden birçok farklı odası olacaktır. Bu nedenle, size çok sayıda iç donanım sağlanacaktır. Sevdiğiniz konukları ağırlamak için oturma odasını çok resmi hale getirmelisiniz. Mutfak çok kullanışlı hale getirmeli ya da yatak odası, konforlu olması için olanaklarla tam donanımlı olmalıdır. Ayrıca kontrol ettiğiniz karakterler farklı mekanlarla etkileşime girebilir. Onları moda stüdyoları, restoranlar ve gece kulüpleri gibi benzersiz oyun yerlerine götürün.

Sağlıklı bir topluluk için diğer Sim’lerle tanışın

Elbette, mevcut çevrimiçi trendlerle birlikte The Sims ™ Mobile, internet üzerinden bağlı arkadaşlarınızla etkileşim kurmanıza da olanak tanır. Yüksek değerli hediyeler almak için görevleri birlikte yapalım. Sağlıklı topluluklara katılmak, aynı zamanda evlerini nasıl dekore edeceğinizi öğrenmenize de yardımcı olacaktır. Oyuncular bile romantik ilişkiler bulabilirler.

The Sims Mobile v26.1.0.113397 MOD APK – Para Hileli

The Sims Mobile ve The Sims FreePlay: Fark Nedir?

Bakarsanız, bu iki oyunun inanılmaz derecede benzer olduğunu görebilirsiniz. Ancak The Sims Mobile’ın Maxis ve EA tarafından geliştirilen tam sürüm olduğunu bilmeniz gerekiyor. The Sims Mobile’ın PC’de The Sims 4’ün ve mobil cihazlarda Freeplay’in birleşik versiyonu olduğu söylenebilir. Bir Sim’i daha ayrıntılı olarak oluşturmak ve özelleştirmek, evler inşa etmek ve arkadaşlarla çevrimiçi oynamak gibi bazı şeyler de yenilenir ve eklenir. Bu kaliteli bir simülasyon oyunu, oynaması kolay, denemeye değer. Sims Mobile, gerçek dünyanızı özelleştirmeniz için sanal dünya olacak. Avantaj ve deneyimden yararlanın.

BİLGİLENDİRME : oyuna giriş yaptığınızda bir süre oynayın, önce altın sonra para sınırsız olacaktır.

The Sims Mobile v26.1.0.113397 MOD APK – Para Hileli Son sürüm İndir

The Sims Mobile v26.1.0.113397 MOD APK – Para Hileli İNDİR

YEDEK LİNK

 

KURULUMU

The Sims Mobile v26.1.0.113397 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

The Sims Mobile 26.1.0.113397 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda bir süre oynayın, para miktarınız sınırsız olacaktır.

The Sims Mobile 26.1.0.113397 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda bir süre oynayın, altın miktarınız sınırsız olacaktır.