PUBG Mobile Çılgın Ritimler APK İndir (1.3.0)

PUBG Mobile Çılgın Ritimler APK İndir (1.3.0)  ; Oyuna gelen en son güncelleme ile birlikte PUBG Mobile Çılgın Ritimler olarak isim değişikliğine gidildi. Artık yapılan büyük güncellemeler sonrasında oyunun gerçek isminin yanına yapılan güncellemeyle alakalı bir ekte konulmaktadır. Android işletim sistemine sahip mobil akıllı cihazlar uygulama mağazasından oyunu indiremiyorsa veya sorun yaşıyorlarsa çeşitli APK dosyalarından yardım alıyorlar.

PUBG Mobile Çılgın Ritimler APK

PUBG Mobile Çılgın Ritimler APK, Android işletim sistemine sahip mobil akıllı cihazların uygulama mağazalarında yer alan gerçek oyundur. 1.3.0 güncellemesiyle birlikte oyunda yapılan değişiklikler aynı zamanda oyunun isminin de PUBG Mobile RÇılgın Ritimler olarak değişmesini sağladı. Emulator cihazlar üzerinde oyunu oynayanlar veya uygulama mağazasında hatalarla karşılaşan oyuncular. PUBG Mobile Çılgın Ritimler APK 2021 aramalarıyla oyuna ait en güncel versiyonu cihazlarına yüklemeye çalışıyorlar.

Oyun içerisindeki yeni etkinlik ve görevlerin verdiği hediyelerden hızlıca yararlanabilirsiniz. 2021 yılı boyunca tüm güncellemeleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz. Aşağıda verdiğimiz PUBG Mobile Çılgın Ritimler APK İndir bağlantılarıyla ilgili yaptığımız araştırmaları da okuyun. Araştırma sonuçlarımızda işinize çok yarayacak bilgiler bulunmaktadır.

PUBG Mobile Çılgın Ritimler APK

PUBG Mobile Çılgın Ritimler APK Nedir?

PUBG Mobile Çılgın Ritimler artık cepte, Özgürce, istediğin yerde ve istediğin zaman oyna. PUBG MOBILE, mobilde en heyecanlı ücretsiz çok oyunculu aksiyon oyunu deneyimini sunuyor. Oyuna katıl, ekipmanlarını kuşan ve savaş. Efsanevi 100 oyunculu klasik savaş, ağır silah modu, hızlı 4v4 takımlı ölüm maçı ve zombi modlarında hayatta kal. Hayatta kalmak başarının anahtarıdır ve son hayatta kalan kazanır. Görev çağırdığında atış serbest!

PUBG Mobile Çılgın Ritimler ÜCRETSİZ MOBİL OYUN – Unreal Engine 4 ile geliştirildi. Mobilde konsol kalitesi. Dudak uçuklatan HD grafikler ve 3D sesler. Kişiselleştirilebilir mobil kontroller, eğitim modları ve sesli sohbet. Mobilde kusursuz kontrol, gerçekçi balistik ve silah kontrollerini deneyimle.

PUBG Mobile Çılgın Ritimler AYRINTILI SAVAŞ HARİTALARI – Erangel, Miramar, Vikendi ve Sanhok’ta en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş devasa haritalarda, çeşitli savaş alanları, gece ve gündüz döngüsü ve rastgele hava koşullarıyla hiç olmadığı kadar gerçekçi bir deneyim yaşa. Şehir sokaklarından buzlarla kaplı tundraya ve sık ormanlara kadar her savaş alanında uzmanlaş ve kendi stratejini kurarak kazan.

PUBG Mobile Çılgın Ritimler  ÇEŞİTLİLİK VE DERİNLİK – 100 oyunculu Klasik mod, dinamik ağır silah modu, hızlı Eğlence modu ve 4v4 Takımlı Ölüm Maçı veya Zombi modları seni bekliyor. Herkese uygun bir seçenek bu oyunda bulunabilir! Herkese uygun bir seçenek bu oyunda bulunabilir. Tekli, Eşli veya 4 oyunculu Takımlı modlarda oyna. Silahını istediğin şekilde kullan! İster yalnız bir kurt olarak oyna, istersen Klanından gelen yardım çağrısına kulak ver! BŞN (Birinci Şahıs Nişancı), ÜŞN (Üçüncü Şahıs Nişancı) modlarıyla oynanabilir, her zemine uygun araçlar ve gerçekçi silahlardan oluşan bir cephanelik bulunur. Final bölgesine seni götürecek aracı ve malzemeleri bul!

PUBG Mobile Çılgın Ritimler DURMADAN BÜYÜYOR – Günlük etkinlik ve mücadelelerin yanı sıra aylık güncellemeler ile PUBG MOBILE durmadan zenginleştirmeye ve gelişmeye devam ediyor. Alınan hile karşıtı önlemler, herkesin kurallara göre oynadığı adil ve sorunsuz bir oyun deneyimini garantiliyor.

* Güçlü bir internet bağlantısı gerektirir.
* PUBG MOBILE için sistem gereksinimleri: Android 5.1.1 veya üzeri ve en az 2GB bellek. Diğer cihazları kullanan oyuncular PUBG MOBILE LITE oynamayı deneyebilir.

PUBG Mobile Çılgın Ritimler APK İndir (2021)

PUBG MOBİLE ÇILGIN RİTİMLER APK SON SÜRÜM 1.3.0 İNDİR